Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rigel balinošas zobu plāksnītes vai HiSmile

 
Reitings 12
Reģ: 18.07.2020
Sveikas, gribēju dzirdēt atsauksmes. Varbūt kāda ir lietojusi Rigel balinošās plāksnītes, kā ir ar rezultātu? Ir doma arī par HiSmile balinošo gēlu ar UV lampiņu, taču arī par to gribētu dzirdēt atsauksmes. Kuras ir varbūt kaut ko lietojušas - būtu jauki dzirdēt jūsu viedokli. ?
24.08.2020 16:46 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Es domāju ar to “efektu nevar pamanīt”, ka tas ir, bet esmu jau pieradusi pie saviem baltajiem zobiem. ? Protams, ja izietu atkal visu kursu uzreiz tie būtu vēl baltāki.
27.08.2020 01:47 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Acchup @ 26.08.2020 20:49

Efekts ir labs? Zobi ir baltāki vai ievērojami baltāki kā pašā sākumā?
Un kā ar sūtīšanu? Sūti tieši no šīs lapas?

Efekts ir ļoti labs un pamanāms, jo īpaši pirmajā reizē, kad izej kursu. Tagad uzturot efektu nevar pamanīt, jo daru tā, ka izmantoju piem 2 plāksnītes mēnesī, līdz ar to efekts nepazūd. Nu kā sagribās.
No sākuma pirku no sievietes caur Facebook. Pēdējo reizi pirku te https://www.fixwhite.com , bet nezinu kāpēc, varbūt saistībā ar covid, šobrīd viņi pasūtījumus nepieņem.
Kopā pa 4 gadiem esmu izlietojusi apmēram 3 kastītes. Izgāju kursu, katru dienu pa vienai plāksnītei(visu kasti) un tagad tikai uzturu to efektu. Protams viss ir atkarīgs, cik dzelteni ir zobi. Var paskatīties YouTube ir ļoti daudz video par šīm plāksnītēm.
27.08.2020 01:45 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Viņi sūta arī uz Latviju, Piereģistrējoties pirmo reizi vēl dot atlaidi.
Man sanāca 32 paundi ar free shipping.
https://whitesbeaconsfield.co.uk/?gclid=EAIaIQobChMI89rOu_K56wIVTuvtCh3e2gcAEAAYASAAEgLqU_D_BwE
27.08.2020 01:26 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Es lietoju ar UV lampiņu tikai firma ir nevis Hismile, bet Whites Beaconsfield. Man kā Uk dzīvojošajai ļoti izdevīgi tieši viņu ražojumu sūtīt.
Esmu ļoti apmierināta, efekts bija jau ar pirmo reizi. Liels pluss, ka pats liec gēlu un līdz ar to no vienas “špricītes” man pietiek gandrīz 10 reizēm. Gēlu lieku maz, lai netiek uz smaganām.
Zobi pēc balināšanas ir nedaudz jūtīgi, bet jau nākamajā dienā viss ir ok.
27.08.2020 01:22 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Alishaaa @ 26.08.2020 00:17
Lietoju plāksnītes no crest nu jau kādu ceturto gadu. Esmu ļoti apmierināta. Sākumā izlietoju vienu paciņu, tagad tikai ik pa reizei uzlieku, lai saglabātu efektu. Ar zobiem viss kārtībā. Vienīgi tieši, kad tos lieto, zobi var palikt jūtīgāki, bet tas pāriet.

Un cik ilgam laikam viena paciņa sanāk?
Kopējās izmaksas ir kādi 50€, tā sanāk? ;)
Paldies jau iepriekš!
26.08.2020 20:53 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Alishaaa @ 26.08.2020 00:17
Lietoju plāksnītes no crest nu jau kādu ceturto gadu. Esmu ļoti apmierināta. Sākumā izlietoju vienu paciņu, tagad tikai ik pa reizei uzlieku, lai saglabātu efektu. Ar zobiem viss kārtībā. Vienīgi tieši, kad tos lieto, zobi var palikt jūtīgāki, bet tas pāriet.

Efekts ir labs? Zobi ir baltāki vai ievērojami baltāki kā pašā sākumā?
Un kā ar sūtīšanu? Sūti tieši no šīs lapas?
26.08.2020 20:49 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Lietoju tieši šīs. Galvenais jāskatās, lai ir oriģinālās.
26.08.2020 00:21 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Lietoju plāksnītes no crest nu jau kādu ceturto gadu. Esmu ļoti apmierināta. Sākumā izlietoju vienu paciņu, tagad tikai ik pa reizei uzlieku, lai saglabātu efektu. Ar zobiem viss kārtībā. Vienīgi tieši, kad tos lieto, zobi var palikt jūtīgāki, bet tas pāriet.
26.08.2020 00:17 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Izstāstīšu savu pieredzi ar šāda veida zobu "balināšanu".
Pirms kāda laika radiniece, kas strādā zobārstniecības jomā, uzdāvināja man (pēc klientu atsauksmēm) ļoti efektīvas zobu balinošās plāksnītes un zīmuli (precīzi nezinu kā viņu sauc un arī firmu uzreiz nepateikšu) ar tādu domu, ja man iepatiksies, no viņas nopirkšu vēl šādus, tādus produktus. Protams, vakarā steidzu mēģināt. Darīju visu gan pēc lietošanas instrukcijas, gan viņas ieteikumiem (viņa ieteica to pārgriezt uz pusēm, lai pietiek vairākām reizēm jo ir ļoti plata). Dažas sekundes pēctam, kad uzliku plāksnīti, man ļoooti sāka sūrstēt smaganas, "degt" zobi un noplēsu plāksnīti ar domu, ka pirmajai reizei gan jau pietiks. Kad saņēmu šīs plāksnītes (iepakojumā laikam bija 5 gabali, varbūt vairāk), uzreiz ieguglēju un apskatījos cenu, ja nemaldos bija +/- 18 eiro.
Man jau no bērnības uz priekšzobiem ir tādi kā gaišāki pleķīši, kuri nepazūd (pieļauju, ka tas ir no fluora tabletēm, ko ilgstoši lietoju). Ārprāts, kādi mani zobi kļuva, kad tā plāksnīte tur pabija ne ilgāk kā 20 sekundes - pleķaini, viens stūris žilbinoši balts, viens dzeltenīgs kā pirms tam, cits kaut kas pa vidam. Man pēc pus stundas jāiet uz randiņu un es no visas sirds ar jauno zobu pastu un zobu birsti (arī ko uzdāvināja) mēģinu kaut ko notīrīt, kaut ko uzspodrināt, lai glābtu situāciju. ? Cerēju, ka tie baltumi drīz vien noies. Pēc apmēram divām, trim dienām zobi bija atkal tādi paši kā pirmstam, par ko biju ļoti priecīga. Pēctam pārrunāju to ar radinieci un viņa teica, ka tā notiek reti, bet tā var gadīties. Tagad pieturos tikai pie balinošajām pastām un šad tad palietoju arī kādu pulveri.
25.08.2020 19:08 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Jā, briesmīgi, ja meitenei nav ideāli balti zobi. Jau paskatoties, slikti paliek. Labāk ta izraut un salikt metāla keramiku.
24.08.2020 17:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits