Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MyF

 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Cienītie, vēršos pie jums ar jautājumu saistībā ar sporta zāli. Pēc ilgākas pauzes atsākšu iet uz zālīti, kādi ir jūsu tip & tricks? Kādus pulverīšus lietojat, ko īpašāku papildus klasiskajam uzturam uzņemat? Kādas grupas nodarbības apmeklējat?
Un, vai varat padalīties ar MyFitness sporta zālēm, kuras Jums vislabāk ir patikušas/nepatikušas. Kādēļ?
14.08.2020 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Lazy52, jā, visos. Aplikācijā var redzēt un pieteikties
16.08.2020 14:43 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.08.2020
Man tāda pati pieredze - esmu gājusi uz lemon gym, lady fitness un vēl vienu zāli, kurai nosaukumu vairs neatceros, šķiet, ka tāda vairs neeksistē, gribēju sākt ar izdevīgākiem variantiem, bet arī visās līdz galam kaut kas nepatika, turpretim Myfitness viss līdz šim ir apmierinājis. Par Studio X zāli nemaz nezināju, iešu nākamnedēļ mēģināt, paldies :)
Lazy52, ne lemon gym, ne lady fitness šādu opciju nemanīju, par citām sporta zālēm nemācēšu teikt
16.08.2020 07:25 |
 
Reitings 158
Reģ: 15.08.2015
Sakiet tas gym abc ir visoa sporta klubos? ( ne tikai my fitness domats)
?
16.08.2020 06:32 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Paldies Tev, par garo izklāstu, Vindicta!
Iepriekš apmeklēju people fitnesu, lemon gym, tomēr nejutu patiku pret tām sporta zālēm un tagad nolēmu izmēģināt MyFitness. Beidzot "saklikoju" ar zāli, jo iepriekšminētās līdz galam tā arī neiepatikās. Pati eju Berga Bazārā, aizstaigāšu vēl līdz Matīsa, tur esot Studio X zāle, kuru dikti gribās pamēģināt. Tur nodarbības notiekot tumsā, kas šķiet interesanti.
Izmēģināju Grip nodarbību ar svariem, turpmāk, izmēģināšu arī Tavas ieteiktās, paldies psr ieteikumiem! :)
Un jā, esmu patstāvīgs ciemiņš Dabas stacijā, kaņepju proteīns uz urrā tiek izmantots un filma arī redzēta :)
15.08.2020 22:54 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.08.2020
Ja iesi uz Myfitness un plāno darboties tieši sporta zālē, iesaku sākumā aiziet uz Gym ABC nodarbību, kur treneris detalizēti pastāsta un parāda, kā pareizi lietot trenažierus un inventāru, un cik daudzveidīgi to var pielietot. Kad pati šī gada sākumā sāku iet uz Myfitness, saņēmu bezmaksas treniņu ar privāto treneri - neesmu gan pārliecināta, vai viņi vēl joprojām šo piedāvā, bet noteikti aizej, ja būs iespēja. Par nodarbībām - ļoti atkarīgs no garastāvokļa, bet man topā ir pilates, yoga, brazilian butt, interval training un latino. Cenšos saņemties beidzot pamēģināt interval boxing ? Pati apmeklēju Alfas un Dzelzava Myfitness, šeit patīk gan sporta zāle, gan nodarbības, parasti nav pārāk daudz cilvēku, telpas ir pietiekoši plašas. Dažreiz aizbraucu uz Dominu, bet tikai uz nodarbībām, sporta zāle man personīgi tur nepatīk, viss liekas šaurs un saspiests, toties tur ir labāka atpūtas zona.
Uz sporta zāli parasti eju tukšā dūšā no rītiem, piekopju intermittent fasting, jūtu, ka tieši tad man ir visvairāk enerģija un treniņi ir visproduktīvākie. Papildus uzturam lietoju proteīnu - visparastāko zirņu vai kaņepju proteīnu pēc trenera ieteikuma, nopērkams The Beginnings, Dabasstacijā, Biotēkās. Par uzturu - iesaku noskatīties dokumentālo filmu The Game Changers ?
15.08.2020 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits