Mīlu, bet neiekāroju

 
Reitings 15
Reģ: 10.08.2020
sveikas meitenes, gribu padalīties ar savu stāstu.
esmu attiecībās jau diezgan daudzus gadus, tā viss ir brīnišķīgi - esam labākie draugi, soulmates, varu mierīgi iztēloties mūsu nākotni kopā. bērnu vēl nav.
ir tikai viena problēma - īsti neiekāroju vīrieti seksuāli. mums ir regulārs sekss, un man pat tas patīk, vienkārši viņš nav īsti mans tips pēc ārējā izskat. pēdējā laikā arvien vairāk fantazēju par citiem vīriešiem, pat seksa laikā. pieminēšu arī, ka man šīs ir pirmās attiecības un citas pieredzes ar vīriešiem nav.
jautājums - ko jūs darītu manā vietā? pamest tikai dēļ šī fakta, ja viss pārējais perfekti?! atvērtās attiecības nav opcija.
10.08.2020 14:42 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Zizite
Vai tev nebija iekāres jau no pašu attiecību sākuma?
Varbūt pamēģinat kaut ko jaunu seksuālā ziņā. Lomu spēles, mantiņas utt. Varbūt nav iekāres jo seks ir parasts un tāpēc domā ka ar citu būtu baigi labs?
11.08.2020 06:29 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
aphoria @ 11.08.2020 00:26

Vīrieša vērtība ir 50% seja, 25% ķermenis, bet pārējie 25% statuss, nauda, personība.
Izskatīgajiem sievietes pašas skrien pakaļ, vidējos izmanto un krāpj, bet neglīteņi sapņo par mīlestību.
Esmu ticies ar precētām sievietēm un nesenām šķirtenēm. Tas ir apmēram tas, ko viņas saka! Daudzas pie 30 precas tikai, lai būtu bērni, sapņu vīrieti nesagaidot. Tos večus nevajag. pec tam pamet un saņem alimentus un tie duraki strādā. Kur var būt tik tups un domāt, ka sieviete savus resursus vēlās tērēt uz neglītu/vidēju vīrieti, jo jaunība ir īsa un grūtniecība smaga.... neviens taču nepirks vidējas kvalitātes preci par premium cenu. A, attiecību cena sievietei apmēram vienāda, vienalga, kāds vīrs un no kā mazuļi.
11.08.2020 00:43 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
Balamute @ 10.08.2020 18:09

Tu esi normāls trollis. :D

Vīrieša vērtība ir 50% seja, 25% ķermenis, bet pārējie 25% statuss, nauda, personība.
Izskatīgajiem sievietes pašas skrien pakaļ, vidējos izmanto un krāpj, bet neglīteņi sapņo par mīlestību.
11.08.2020 00:26 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.02.2019
Es Tevi labi saprotu, man bija līdzīgi.
Pirmais draugs, pirmā mīlestība, bet kādā brīdī sapratu, ka nav nekāda fiziska pievilcība. Puisis ļoti labs, uzticams, mīļš, rūpējās, zinu, ka būtu lielisks tēvs, viss perfekti, tikai ne priekš manis. Man bija ļoti grūti viņam to pateikt. Kopā bijām kādus 4 gadus, pēdējo pusotru gadu es mocījos un biju nelaimīga. Ļoti centos mainīt domas. Mīļums bija, bet iekāre ne cik. Nelikās godīgi neko neteikt, bet negribēju sāpināt.
Tāpat domāju par citiem. Gandrīz jau paliku apātiska, nekas neinteresēja un neko negribēju, līdz pēkšņi un neplānoti pateicu to. Vajadzēja laiku, lai tiktu pāri, bet tagad esmu atradusi vīrieti, kuru ļoti mīlu un kurš man visuāli ļoti patīk, un jau vairākus gadus nav pazudusi iekāre, ja noplok, ļoti viegli atjaunot. Joprojām varu, ja nepieciešams komunicēt ar bijušo, jo cilvēks joprojām ļoti foršs, neredzu gan baigo vajadzību to darīt.
Es nespētu tā dzīvot visu dzīvi. Tāpēc jau ir kaut kādi tipi, kas patīk un kas nepatīk. Iemīlēšanās brīdī to ir ļoti grūti ieraudzīt. Es nemocītos, bet saprotu, cik grūti pamest un paskaidrot, kāpēc to dari, jo nav neviens nevienam izdarījis pāri. Galvenais pieņem lēmumu un neskaties atpakaļ. Lai izdodās!
10.08.2020 23:15 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.08.2020
Kristty1 @ 10.08.2020 22:22
Atsaucoties uz autores tekstu, man ir otrādāk attiecībās - iekāroju, bet nemīlu.

kāds ir iemesls, kāpēc paliekat kopā? vai friends with benefits nav opcija jūsu gadījumā?
10.08.2020 23:06 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Atsaucoties uz autores tekstu, man ir otrādāk attiecībās - iekāroju, bet nemīlu.
10.08.2020 22:22 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
parunasimparlaiku @ 10.08.2020 22:04
vina zina, ka esmu diez gan "radošs". Viņa jau ar nav nekāda pareizā. Par tām acīm bija pirmais kompliments no manis, šī tikai sasarka. Es būtu priecīgs, ja pašam, ko tādu meitenes teiktu. Spēt vilināt ir privilēģija, ne kauns. Kauns ir nesmukums, šķībi zobi, neizteiksmīgs, pankūkveida ģīmis.

Kas īsti ir viņa? Nefantazē, tev nav tādas.
10.08.2020 22:11 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katz @ 10.08.2020 21:56

ja tava draudzene redzētu kādi tarakāni ir tavā galvā, nemūžam neviena sevis cienoša sieviete nedraudzētos ar vīrieti kā tu redzot tavus tekstus, ko šeit publicē. Un mauciskas acis, excuse me? vai grūti ir aprakstīt citādi, tā, lai tas neapvainotu? cik gan daudz prasa cieņa, vieglāk uzrakstīt mauciski, kā jau tev piederās. Tu šeit bojā gaisu, ne vien man.
vina zina, ka esmu diez gan "radošs". Viņa jau ar nav nekāda pareizā. Par tām acīm bija pirmais kompliments no manis, šī tikai sasarka. Es būtu priecīgs, ja pašam, ko tādu meitenes teiktu. Spēt vilināt ir privilēģija, ne kauns. Kauns ir nesmukums, šķībi zobi, neizteiksmīgs, pankūkveida ģīmis.
10.08.2020 22:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tiešām, kā jau te minēja supermodeles ir mazs procents. Pa daudz interneta Jūsu acīm. Būsim cilvēcīgi un tāds kàds esam.

Aha, ja visu dienu šķirsta ārzemju tiktok, tad tā tiešām sāk šķist, ka apkārt vien tev neglīti cilvēki dzīvo :D
10.08.2020 21:59 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Zizite @ 10.08.2020 21:54

tauku % gan nepateikšu :D domāju, ka ļoti vidējs.
pati jau arī neesmu nekāda supermodele, vai atrastu labāku pēc izskata, nezinu, bet iespējams, jo vīriešu uzmanības man vispār nav trūcis.

Tiešām, kā jau te minēja supermodeles ir mazs procents. Pa daudz interneta Jūsu acīm. Būsim cilvēcīgi un tāds kàds esam.
10.08.2020 21:57 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.08.2020
bet vai atrastu labāku tieši rakstura un dzīves uzskatu saderības ziņā - par to gan šaubos.
10.08.2020 21:56 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
parunasimparlaiku @ 10.08.2020 21:28
Cik viņam % tauku? Ja būsi ar kadu, kas nesniedz seksuālu gandarījumu, nebūsi laimīga. Jo zemapziņa liek pildīt galveno uzdevumu - veselīgu, skaistu pēcnācēju radīšanu. Man bija arī meitene, ar kuru labs kontaksts un tā. Bet vnk nepatika viņas augums un līdz galam nevarēju iemīlēt (apaļi augšstilbi, īsas kājas). Labāk esmu ar tagadējo meiteni, ar kuru nav ne tuvu tik siltas attiecības, bet vismaz prieks uz viņu skatīties un pievelkos kā pie magnēta.(balansēti vaibsti, gari mati, var ielīst jebkurā kleitā, ļoti maucīgas acis.). Ir lepnums, kad viņa blakus.

ja tava draudzene redzētu kādi tarakāni ir tavā galvā, nemūžam neviena sevis cienoša sieviete nedraudzētos ar vīrieti kā tu redzot tavus tekstus, ko šeit publicē. Un mauciskas acis, excuse me? vai grūti ir aprakstīt citādi, tā, lai tas neapvainotu? cik gan daudz prasa cieņa, vieglāk uzrakstīt mauciski, kā jau tev piederās. Tu šeit bojā gaisu, ne vien man.
10.08.2020 21:56 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.08.2020
parunasimparlaiku @ 10.08.2020 21:28
Cik viņam % tauku? Ja būsi ar kadu, kas nesniedz seksuālu gandarījumu, nebūsi laimīga. Jo zemapziņa liek pildīt galveno uzdevumu - veselīgu, skaistu pēcnācēju radīšanu. Man bija arī meitene, ar kuru labs kontaksts un tā. Bet vnk nepatika viņas augums un līdz galam nevarēju iemīlēt (apaļi augšstilbi, īsas kājas). Labāk esmu ar tagadējo meiteni, ar kuru nav ne tuvu tik siltas attiecības, bet vismaz prieks uz viņu skatīties un pievelkos kā pie magnēta.(balansēti vaibsti, gari mati, var ielīst jebkurā kleitā, ļoti maucīgas acis.). Ir lepnums, kad viņa blakus.

tauku % gan nepateikšu :D domāju, ka ļoti vidējs.
pati jau arī neesmu nekāda supermodele, vai atrastu labāku pēc izskata, nezinu, bet iespējams, jo vīriešu uzmanības man vispār nav trūcis.
10.08.2020 21:54 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja kāds šaubās par to, cik liela nozīme pievilcībai, atliek uztaisit Tinder profilus ar dažādas pievilcības puišiem. Smukie saņem (pēc mana aprēķina) ap 80 reizēm vairāk like, nekā tizleņi. Arī dzīvē nezinu nevienu smuku hetero vīrieti, kam ilgstoši nav attiecību, a, nesmukie ir tādi, kas vecāki par mani un nekad nekā nav bijis. Skaists pretējā dzimuma pārstāvis aktivē dompamīnenerģētisko sistēmu, kas ir centrālā izvēļu izdarīšanā, sevišķi instinktu līmenī, bet ne tikai. Paskaties Standford Humam Sexual Behaviour III, latviski - https://spoki.lv/tribine/Kapec-Tev-nav-meitenes-Ciniski-un/901140

Neviens tak nenoliedz, ka smukajiem ir daudz vairāk iespēju un vienkāršāk tik pie skaistas meitenes, tas, manuprāt, ir loģiski un pašsaprotami. Runa ir par to, ka tu saki, ka vīrietis ar vidēju izskatu (es nerunāju par neglītu vīrieti) nevar dabūt skaistu meiteni / sievieti. Nevajag arī aizmirst, ka tinder neatspoguļo reālo dzīvi, ja tā būtu tad nācija kā tāda sen jau būtu izmirusi. Tinder ir kā konfekšu veikals, kur tu uz ātro izvēlies labāko un viss. Tas ir pašsaprotami, ka cilvēki svaipost pa labi, kuri pēc skata ir smukākie. Tam tā aplikācija arī ir domāta. Neaizmirsti arī, ka lielo lomu spēlē pati bilde. Tu pat nevari iedomāties kā pareiza gaisma, leņķis utt izmaina cilvēka izskatu un ne vienmēr bildē izskatās kā dzīvē.
Es pats bieži izmantoju tinder un modelis noteikti neesmu, bet neglīts noteikti arī nē, es pat pēc mūsdienu standartiem neskaitos garšs, bet machi man ir bieži ar sievietēm, kuras man patīk.
Un, ja mēs tā godīgi runājam, tad cik tad Latvijā ir tādi tiešām izteikti skaistuļi? Es teiktu, ka ļoti ļoti maz. Pārsvarā visu dienu uzturos laukā, sabiedrībā un dažreiz papētu cilvēkus un teikšu godīgi, lielākā daļā vīriešu ir vienkārši parasti cilvēki, nav neglīti, bet nav arī ļoti izskatīgi. Tādus vīriešus / jauniešus, kurus liek šāda veida diskusijās kā piemērus no sociālajiem tīkliem, tik tok, ārzemju instegram utt ikdienā praktiski sastapt never. Viņi, protams, ir, bet ļoti maz.
10.08.2020 21:38 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Zizite @ 10.08.2020 20:34
paldies par atbildēm. bet nav viss tik vienkārši.
viņš galīgi nav resns, drīzāk neizskatās izteikti vīrišķīgi.
un pamest šī vienīgā iemesla dēļ? es visādi citadi esmu laimīga, pat ļoti. bez viņa savu dzīvi nevaru iedomāties. vienkārši tās uzmācīgās domas neliek mieru :(
Cik viņam % tauku? Ja būsi ar kadu, kas nesniedz seksuālu gandarījumu, nebūsi laimīga. Jo zemapziņa liek pildīt galveno uzdevumu - veselīgu, skaistu pēcnācēju radīšanu. Man bija arī meitene, ar kuru labs kontaksts un tā. Bet vnk nepatika viņas augums un līdz galam nevarēju iemīlēt (apaļi augšstilbi, īsas kājas). Labāk esmu ar tagadējo meiteni, ar kuru nav ne tuvu tik siltas attiecības, bet vismaz prieks uz viņu skatīties un pievelkos kā pie magnēta.(balansēti vaibsti, gari mati, var ielīst jebkurā kleitā, ļoti maucīgas acis.). Ir lepnums, kad viņa blakus.
10.08.2020 21:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Runājot par tiem ''red pill/blue pill'' frāžu izmantotājiem, cik dzīvē ar mani tādi runājuši, tie ir vīrieši, kas plakanu vēderu nav sev redzējuši visu pieaugušā vecuma posma dzīvi. Doma tāda - esmu resns, bet tās 8-10 ballu izskata meitenes, maitas tādas, neguļ ar mani par velti. Un tam nav sakara ar iedzimtību, kaut kādu dzīves netaisnību, bet viņi paši sevi ir nolaiduši. Cik gan nav redzēti skaistu muskuļotu augumu vīrieši, kas ap 20 gadiem bijuši pat ļoti apaļi. Cita lieta ir tiešām iedzimti, nelabojami defekti, un kā sapratu, daļa no šīs kustības ir arī tādi, bet arī defektainas meitenes nav īpaši cieņā, tā ka viss ir līdzsvarā un tā tam arī ir jābūt.
10.08.2020 21:12 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.08.2020
paldies par atbildēm. bet nav viss tik vienkārši.
viņš galīgi nav resns, drīzāk neizskatās izteikti vīrišķīgi.
un pamest šī vienīgā iemesla dēļ? es visādi citadi esmu laimīga, pat ļoti. bez viņa savu dzīvi nevaru iedomāties. vienkārši tās uzmācīgās domas neliek mieru :(
10.08.2020 20:34 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Ja kāds šaubās par to, cik liela nozīme pievilcībai, atliek uztaisit Tinder profilus ar dažādas pievilcības puišiem. Smukie saņem (pēc mana aprēķina) ap 80 reizēm vairāk like, nekā tizleņi. Arī dzīvē nezinu nevienu smuku hetero vīrieti, kam ilgstoši nav attiecību, a, nesmukie ir tādi, kas vecāki par mani un nekad nekā nav bijis. Skaists pretējā dzimuma pārstāvis aktivē dompamīnenerģētisko sistēmu, kas ir centrālā izvēļu izdarīšanā, sevišķi instinktu līmenī, bet ne tikai. Paskaties Standford Humam Sexual Behaviour III, latviski - https://spoki.lv/tribine/Kapec-Tev-nav-meitenes-Ciniski-un/901140
10.08.2020 19:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
GhostGG @ 10.08.2020 17:15

Mazāk vajag lasīt redpill un blackpill forumus. Nesaku, ka viss ko tur raksta ir muļķības, ir arī daudz patiesības tajā visā, bet tik lielos ekstrēmos kā tur iet arī nav. Nu nav tā, ja esi avarage pēc izskata, tad draudzeni praktiski nav iespējams dabūt, nu nav tā. Tas darbojas tikai tad, ja esi tiešām neglīts. Turklāt, ja tiešām darbotos tie 5%, tad pārējiem pasaules vīriešiem būtu jāiet kārties :D

Tieši tā! Un viss atkarīgs arī no tā, kāda harizma un seksuālā enerģija plūst no vīrieša! Īstenībā, arī svarīgi ir tas, kādu enerģiju mēs dodam visumam kā sievietes.
Ja būsi nepašpārliecināta, tad tādus arī piesaistīsi utt. Arī par šo tēmu ir ļoti daudz info gan yt, gan internetā.
Tavā gadījumā un no pieredzes saku - šķiries, citādi mocīsi sevi tik ilgi, līdz sāksi krāpt. Vai Tu to vēlies?
Zinu to situāciju, kad cilvēks ir labs, interesants, mīļš un gadīgs, bet kaut kas nav līdz galam, pat ja sexuāli viss ir +- ok, bet tik un tā nav jēgas, jo tā īsti un līdz galam , taču neesi laimīga?
10.08.2020 19:13 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tev vajag citu vīrieti..
10.08.2020 18:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits