Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par prastumu.

 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Noteikti ikviens no mums ir saticis prastus cilvēkus. To grūti aprakstīt, bet var sajust. Parasti skaļi runā. "Ew, tu" iecienīta frāze. Nepamatoti iedomīgi. utt. Liek tīklos bildes, kur redzama degradēta vide. Kas, jūsuprāt, liek viņiem tādiem palikt? iedzimtība/vide?
09.08.2020 10:38 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.07.2016
Pēc pieredzes. Savulaik daudzus gadus strādāju klientu apkalpošanā, un esmu daudz dažādus cilvēkus redzējusi, līdz ar to ir viedoklis. Reāli turīgi cilvēki pārsvarā ir pieticīgi, ģērbjas vienkārši, attiecas tikpat vienkārši, bet parasti zin ko grib, ir ar prasībām un attieksmi, bet cieņpilni. Kaut gan ir jaunbagātnieki - īpaša suga - pirksti vēdeklī, necieņa un nicinājums, bet pēc drēbēm un aksesuāriem var redzēt, ka nauda ir, parasti valkā nu tāda grūti paciešama, bet lieliski slaucama šķira, kurai vajag to dārgāko un krutāko, līdz ar to gudri ar viņiem apejoties, nopelnīt var labi. ? Ļoti prasti ļautiņi patiesībā.Tad ir cilvēki normālie, var to saukt par vidušķiru, pelna viduvēji, tērē ar apdomu, diezgan garlaicīgi un paredzami cilvēki. Un tad ir grupa, kuri grib lekt augstāk par savu dibuā...Iedomīgi, lecīgi, augstprātīgi, parasti dzīvo pāri saviem līdzekļiem, no jaunbagātniekiem var atšķirt, jo parasti nēsā daudz brendu feikus. Patiesībā strādā diezgan zemi atalgotus darbus, bet to ļoti rūpīgi slēpj...Atceros, ka bija man viena neciešama kliente, kurai bija prasības oi-oi-oi, izpildījās ilgi un krāšņi, bet parasti neko daudz nepirka, nepasūtīja, nu no sērijas jums tak te nekā jēdzīga nav... Bet nāca regulāri...Un tad es ar viņu satikos Rimi pie silto ēdienu letes, kur viņa svēra un fasēja salātiņus??
10.08.2020 22:36 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Katz @ 10.08.2020 21:48

Par princesēm runājot. Fake it till you make it. Neviens nepiedzimst par princesi.
piedzimst gan ar labiem gēniem un elitāriem vecākiem, izaug inteliģenta vidē. Ja neesi princese, vismaz uzvedies atbilstoši savai vietai sabiedrībā.
10.08.2020 22:20 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Melne1991 @ 10.08.2020 17:23

Labi ka mani kads saprot? tas damas ,kas no sevis telo oio kadas princeses,kuras jaiekaro, visbiezak ir bez vaditaja apliecbas ,izmanto sabiedrisko un strada parasta darba! Viss jau butu super,nenoniecinu tads cilvekus??‍♂️ Tikai tad nevajag no sevis telot pasaules nabu??‍♂️

Par princesēm runājot. Fake it till you make it. Neviens nepiedzimst par princesi.
10.08.2020 21:48 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.08.2020
parunasimparlaiku @ 10.08.2020 16:55
Paldies. Izrādas, kāds arī mani saprata. Tikai piepildīšu, ka meitenes ar gariem nagiem nav obligāti prastas. Ir arī princeses tipa cacas. Sabiedriskā transporta regulāra lietotšana ari ir vēl viena prastajiem raksturiga pazīme. Vai auto ar lētām modifikācijām.

Labi ka mani kads saprot? tas damas ,kas no sevis telo oio kadas princeses,kuras jaiekaro, visbiezak ir bez vaditaja apliecbas ,izmanto sabiedrisko un strada parasta darba! Viss jau butu super,nenoniecinu tads cilvekus??‍♂️ Tikai tad nevajag no sevis telot pasaules nabu??‍♂️
10.08.2020 17:23 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Melne1991 @ 10.08.2020 16:43

Manuprat, prasti cilveki ir tie, kuri vienmer jaucas pa vidu ar savu viedokli, pat ja tas neinterese, visu laiku uzskata, ka paši ir vis gudrakie, paši skaistakie... regulari mekle
Mīnusus citos, taja paša laika neredz sevi.. nekopj sevi ne garīgi,mentāli,vizuāli??‍♂️ ,piemeram, stav pietura Korpuletna dama, legingos ,kas loti izcel minusus- ar nekoptiem roku un kaju nagiem, sejas adu taukainu- nemazgatiem matiem un ar netiru,nonesatu apgerbu.. blakam apstajas dama ar savu jaunu ato, labu figuru, gariem, koptiem matiem,nagiem-lellite. Un dāma domā: hmm nu ganjau,ka mau*a, sasū*a uz auto.. šausmigi bruna ada , arprtas,kadi sarkani nagi un lupas ka spilveni...
Nu ,domaju diskusijas autors saprata domu??‍♂️
Paldies. Izrādas, kāds arī mani saprata. Tikai piepildīšu, ka meitenes ar gariem nagiem nav obligāti prastas. Ir arī princeses tipa cacas. Sabiedriskā transporta regulāra lietotšana ari ir vēl viena prastajiem raksturiga pazīme. Vai auto ar lētām modifikācijām.
10.08.2020 16:55 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.08.2020
parunasimparlaiku @ 10.08.2020 16:05
Es nerunaju lar darbu/biznesu. Bet par vārdu izvēli, leksiku. Par apvārsni. Pat, ja prastais tiek pie laba amata, prastums tāpat spraucas cauri.

Manuprat, prasti cilveki ir tie, kuri vienmer jaucas pa vidu ar savu viedokli, pat ja tas neinterese, visu laiku uzskata, ka paši ir vis gudrakie, paši skaistakie... regulari mekle
Mīnusus citos, taja paša laika neredz sevi.. nekopj sevi ne garīgi,mentāli,vizuāli??‍♂️ ,piemeram, stav pietura Korpuletna dama, legingos ,kas loti izcel minusus- ar nekoptiem roku un kaju nagiem, sejas adu taukainu- nemazgatiem matiem un ar netiru,nonesatu apgerbu.. blakam apstajas dama ar savu jaunu ato, labu figuru, gariem, koptiem matiem,nagiem-lellite. Un dāma domā: hmm nu ganjau,ka mau*a, sasū*a uz auto.. šausmigi bruna ada , arprtas,kadi sarkani nagi un lupas ka spilveni...
Nu ,domaju diskusijas autors saprata domu??‍♂️
10.08.2020 16:43 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Es nerunaju lar darbu/biznesu. Bet par vārdu izvēli, leksiku. Par apvārsni. Pat, ja prastais tiek pie laba amata, prastums tāpat spraucas cauri.
10.08.2020 16:05 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Noteikti ikviens no mums ir saticis prastus cilvēkus.

Jā, kad paskatos spogulī. Arī vislielākie biznesmeņi mājās uzvedās kā prasti cilvēki, pat ja ir apģērbušiem dārgās drēbēs un ēd no zelta šķīvjiem. Viss atkarīgs no vides, kur uzturamies un kā kontrolējam savu uzvedību/manieres.
Kas, jūsuprāt, liek viņiem tādiem palikt? iedzimtība/vide?

"Viņiem"? Pēc visām tavām veidotajām diskusījām šķiet, ka tieši tu esi tas, kas lec divu dirsu augstumā ? Gribētu redzēt kāds lielais biznesa cilvēks tu esi, ja jau tev ir tik daudz brīvā laika, lai sēdētu šajā forumā pie prastiem sievišķiem ?
10.08.2020 09:03 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Agràk vai vèlàk visi zīmuļi noluzt un tad vinus drāž...
10.08.2020 03:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tev nav draugu? Ir kāds ar ko aprunāties? Cik var filozofēt par cilvēku slāņiem, kurš ko dara, ar ko nodarbojās un kādu gaisu elpo. Ej palasi kādu grāmatu un prātu nodarbini lietderīgākās aktivitātēs.
10.08.2020 00:17 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Prasti cilvēki rodas no vides, neaudzinātības, kultūras līmeņa, inteliģences trūkuma.
09.08.2020 19:41 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
vivii @ 09.08.2020 18:23

Es domāju, ka “čalis” ir garlaicības mākts studentiņš, kurš dzīvo kojās un dzīvo no stipendijas līdz stipendijai. Pašā būtībā viņam riebjas viss tas, kāds ir viņš pats, tā ir dziļa neapmierinātība ar sevi.

Varētu tā būt. Savu garlaicību izliek tēlotā gudrībā.
09.08.2020 19:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Man nav ko @ 09.08.2020 15:13

Pavisam normāli. Katrs pelna iztiku kā var. Pati labprāt arī tur strādātu, varētu dabūt atlaides kaut kādas. ??‍♀️
Un ko Tu darītu, ja visi strādātu tikai augstos amatos, nebūtu neviens zemais amats? Ja pēc nogurušas dienas Tu nebūtu spējīgs uztaisīt sev ēst, ļoti liela iespēja, ka Tu apsvērtu aiziet paēst kaut kur ārpus mājas un, lai paēstu tā, būs nepieciešami cilvēki, kas to visu pagatavos Tev. Vai tik tiešām Tev ir tik garlaicīga dzīve, ka uztrauc tas, kur citi cilvēki strādā un kur nē?
Es pati arī strādāju klientu apkalpošanas sfērā caur internetu, vai tad es esmu sliktāka par Tevi, jo es apkalpoju jeb palīdzu citiem ar problēmām? Nē.
Pēc amatiem Tu nevērtē cilvēku prastumu un nē.

Es domāju, ka “čalis” ir garlaicības mākts studentiņš, kurš dzīvo kojās un dzīvo no stipendijas līdz stipendijai. Pašā būtībā viņam riebjas viss tas, kāds ir viņš pats, tā ir dziļa neapmierinātība ar sevi.
09.08.2020 18:23 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Dāmas, nestresojam. Tēmas autors ar nolūku veido provokatīvas tēmas vai arī liek provokatīvus komentārus. Tas arī viss.
09.08.2020 17:56 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kā justos, ja Tava māte vai māsa, vai bralis, vai vīrs: " lielos vai mazos kartupelīšus?".

Pavisam normāli. Katrs pelna iztiku kā var. Pati labprāt arī tur strādātu, varētu dabūt atlaides kaut kādas. ??‍♀️
Un ko Tu darītu, ja visi strādātu tikai augstos amatos, nebūtu neviens zemais amats? Ja pēc nogurušas dienas Tu nebūtu spējīgs uztaisīt sev ēst, ļoti liela iespēja, ka Tu apsvērtu aiziet paēst kaut kur ārpus mājas un, lai paēstu tā, būs nepieciešami cilvēki, kas to visu pagatavos Tev. Vai tik tiešām Tev ir tik garlaicīga dzīve, ka uztrauc tas, kur citi cilvēki strādā un kur nē?
Es pati arī strādāju klientu apkalpošanas sfērā caur internetu, vai tad es esmu sliktāka par Tevi, jo es apkalpoju jeb palīdzu citiem ar problēmām? Nē.
Pēc amatiem Tu nevērtē cilvēku prastumu un nē.
09.08.2020 15:13 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Intersanta domāšana par tiem darbiem.
Jebkurs darbs ir vajadzīgs. Js nebūtu sētnieku, apkopeju parunasimparlaiku , tad ko dzīvotu netīrība un elpotu putekļus? Ja nebūt apkalpojošā pensionāra, tad ko pats visu laiku gatavotu un veikalos neiepirktos, visu izaudzē pats, ka vari tā teikt?
Mājas vispār uzkopj? Arī elementāri izsūkt ar putekļuseju, noslaucīt putekļus ir darbs, ko katrs mājās pats veic bez samaksas, bet jā ir cilvēki, kuri strādā par samaksu un tā pelna maizi. Visi darbi ir derīgi.
Atceroties no iepriekšējām diskusijām, vasaras diedelē, gribi ēst leti un veselīgi un noniecini citus? Tie citi vismaz kaut ko pelna, nevis ņem naudu no vecākiem.
Nē, es ne par to, ka visiem studentiem vajadzetu strādāt. Ir labi, ja vecāki uztur un dod naudu, bet liekas neadekvāti smieties par citiem, kas pelna paši, ja pašam/ai tikai gaisa pilis un nekas reāls
09.08.2020 13:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Minelūše @ 09.08.2020 12:05

Lūk, cilvēku, kurš var ko tādu pateikt, es sauktu par prastu. Ne par velti ir teiciens - ja gribi kādu iepazīt, tad paskaties, kā viņš izturas pret cilvēku, no kura viņam neko nevajag.

Precīzi!
Kāda starpība, kur strādā tavs radinieks, cilvēki skatās uz tevi pēc taviem darbiem un vārdiem.
Tad jau visiem bērniem, no nelabvēlīgām ģimenēm, kuri ir izsitušies augstu un daudz ko dzīvē sasnieguši paši, arī būtu jākaunas.
(es nerunāju, tagad pa tādiem, kuriem tā ir psiholoģiska trauma, bet kopumā)
Ja cilvēks ir labs, godīgs un pierāda sevi ar darbiem, tad man nebūtu iebildumu ar tādu cilvēku draudzēties, neatkarīgi, kāda ir viņa ģimene un radi.
Katrs darbs, kur tu godīgi nopelni naudu, ir labs!
Par to nav jākaunās, jo kādam arī ir jāstrādā maķītī, lai apkalpotu un diemžēl arī paciestu tādus indivīdus kā te dažu labu...
09.08.2020 12:23 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Jau pēc tēmas nosaukuma bija skaidrs, kas veidojis tēmu.
Lai nebūtu jāraksta gari, uzrakstīšu īsi - Tu esi pretīgs cilvēks.
09.08.2020 12:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Man bija tā laime 1 ned būt par maiņas vadītaju kāda veikalā, kamēr viņš bija prom. Ir tik patīkami komandēt un izbaudīt autoritātes sajūtu. Es šos nabadziņus tā izdresēju, ka pulkstenī skatījās. Bet veikalā preces bija ideāli sakārtotas, viss pārējais arī. Ja man kaut viens radinieks maķītī strādātu, no kauna zemē ielīstu. Par laimi visiem tuvajiem ierēdņu darbi. Staigā uzvalkos utt. Kā normālam cilvēkam pieklājas.

Lūk, cilvēku, kurš var ko tādu pateikt, es sauktu par prastu. Ne par velti ir teiciens - ja gribi kādu iepazīt, tad paskaties, kā viņš izturas pret cilvēku, no kura viņam neko nevajag.
09.08.2020 12:05 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Man nav ko @ 09.08.2020 11:22

Es, protams, atvainojos, bet tas ir stulbākais, ko es esmu dzirdējusi.
Kā justos, ja Tava māte vai māsa, vai bralis, vai vīrs: " lielos vai mazos kartupelīšus?".
09.08.2020 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits