Attiecības un alkohols

 
Reitings 3
Reģ: 08.08.2020
Vajag kādu viedokli no malas, jo pati vairs nespēju saprast vai jāliek punkts attiecībām vai tomēr uztveru to visu pārāk saasināti
Respektīvi- cik jūs uzskatāt, ka ir normāli, ja vīrietis lieto alkoholu? Piemēram, ja vakaros dzer alu- cik bieži jums liekas, ka ir ok?
08.08.2020 23:43 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Nemēģinātu vienoties. Nav pieņemas šāds uzvedības modelis. Šķirtos :)
09.08.2020 03:03 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Sinlux @ 08.08.2020 23:58

Nu ir tā, ka vakarus 4 vismaz nedēļā un pudeles apmēram 6, nekad nav bijis tā, ka pietiek ar 2 un viss, bet iet jau tik tālu, ka sāk nesakarīgi runāt utt, respektīvi, ka pilnīgi skaidrs, ka dzēris
Ir runāts par to ar viņu- daudz, jo man tas RIEBJAS, tikai tam otram cilvēkam tas viss liekas pilnīgi normāli, mūžīgi atskan frāze tādos vakaros- es jau tikai nedaudz, es neesmu piedzēries utt.
Nesen teicu, ja tas nebeigsies- liekam punktu, viņš itkā nožēlo, itkā saprot, zvēr mainīties, pagāja laikam 4 dienas- šovakar atbraucu no darba un viņš pēc savas ģimenes ciemošanās atkal ir galīgi piedzēries, jau no stiprā alkohola, jo nu ar ģimeni sēdējis un pietam visu dienu man melo, ka tikai nedaudz, tikai baudot
Mans masas virs,kursh katru vakaru dzera alu,ari nebija agresivs,at ljoti “forshs” un ari visiem slaveja manu masu un runaja,ka vinju mil bla bla bla...Mileja jau ari,bet vai tapec jaattaisno dzershanu vai ar to jasamierinas? Tas ir ljoti smagi. Ja tas riebjas,ar laiku riebsies vel vairak un kadu dienu tu pamodisies vairs tikai ar zelumu un riebumu pret sho cilveku nevis ar milestibu. Padoma pati,ko tev nozime but attiecibas. Kontu velies un ko tu sagaidi no otras puses. Es aizietu.
09.08.2020 00:38 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Sinlux @ 08.08.2020 23:58

Nu ir tā, ka vakarus 4 vismaz nedēļā un pudeles apmēram 6, nekad nav bijis tā, ka pietiek ar 2 un viss, bet iet jau tik tālu, ka sāk nesakarīgi runāt utt, respektīvi, ka pilnīgi skaidrs, ka dzēris
Ir runāts par to ar viņu- daudz, jo man tas RIEBJAS, tikai tam otram cilvēkam tas viss liekas pilnīgi normāli, mūžīgi atskan frāze tādos vakaros- es jau tikai nedaudz, es neesmu piedzēries utt.
Nesen teicu, ja tas nebeigsies- liekam punktu, viņš itkā nožēlo, itkā saprot, zvēr mainīties, pagāja laikam 4 dienas- šovakar atbraucu no darba un viņš pēc savas ģimenes ciemošanās atkal ir galīgi piedzēries, jau no stiprā alkohola, jo nu ar ģimeni sēdējis un pietam visu dienu man melo, ka tikai nedaudz, tikai baudot
Tas ir diezgan daudz plus,ka tu piemineji,nesakariga vavuljoshashana un zveresti mainities.... Man ir neliela pieredze ar atkariba esosham personam. Viens nedzera ka tavejais 4 vakarus nedelja,bet 1x menesi un ta kartigi no vietas 2-3 dienas. Uz to bridi jau dzivojam pusgadu kopa. Dienas,kad vinsh plostoja,man bija izteikts riebums pret vinju neskatoties uz to,ka parejas 27-28 dienas menesi vinsh bija ideals. Es vinju pametu. Pienjemt lemumu man ljoti labi palidzeja lidzigs piemers gjimene-mammas bralis. Vinsh visu muzu plosto. Kad noraujas,tad var aiziet ari lidz nedeljai. Tad turas meneshiem,pat pusgadu lidz nenoraujas atkal. Vel bija pieredze ar zales pipetaju. Vinju ari pametu.un vel piemers ar masu. Vinjas virs ari dzera katru vakaru alu. Ari lidz vavuljoshanai.. Vinjai tas riebas un saka vinju zagjet ne par ko. Pie katras izdevibas nolaida tvaiku uz vinja. Izshkjiras,kad berni jau bija pieaugushi. Nesaprotu kapec ne atrak. Es nevaru un negribu but attiecibas ar cilveku,kuram ir atkaribas.Vinsh nekad nebus VIRIETIS attiecibas! Tad kada jega but kopa? Tavam virietim ir kadi hobiji? Ja vinja vienigais hobijs ir vakara iedzert(lasi piedzerties) alu,lai atslabinatos,tad noteikti partrauc shis attiecibas. Saksi vel zelot vinju delj vinja vaja rakstura,neieredzet vinju un ari sevi,jo nevari pamest.
09.08.2020 00:31 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Megini vienoties ka 50/50 vakarus mēnesī var dzert un nedzert..
Man pasai nav problema sada, bet kaut kur lasiju, ne dalijas viena ig influencere ar savu pieredzi, un kad to dzirdeju, man likas, ka ta butu normala izeja abam pusem, kas apmierinatu ari mani
09.08.2020 00:19 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Ja jauna un smuka, meklē normālu vīrieti. A, ja ne, kādas izvēles iespējas? Labāk, ka reizēm piedzeras un iesit, nekā uz vienai maksāt visus rēķinus. iemācies slēpt zilumus un slikto garastāvoki, tā ir katrai otrajai, bet nečīkst un nes savu krustu. Ar laiku pieradīsi.
09.08.2020 00:15 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.08.2020
Nikola. @ 08.08.2020 23:53
Svarīgs nav biežums, svarīgs ir tas, kā alkohols maina cilvēka uzvedību.

Tur sākas problēmas, jo savādāk jau sen būtu šķīrusies, bet viņš ir super mierīgs, nekad nav bijis agresīvs, dzerot arī vienmēr stāsta visai pasaulei cik ļoti mani mīl, nekad nevienā situācijā nav pacēlis uz mani balsi vai nosaucis kaut vai par stulbu, lai gan es esmu kliegusi, ārdījusies, apsaukājusi viņu strīdu laikā ?
Bet faktu kā tādu par dzeršanu es vienkārši nespēju izturēt, nekad iepriekš dzīvē neesmu ar to saskārusies un nespēju pieņemt un saprast
09.08.2020 00:02 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.08.2020
Divina di vino @ 08.08.2020 23:48
Varbut pasaki no sakuma tu vai Tas ir katru vakaru un cik alus pudeles tiek izdzertas vakara?

Nu ir tā, ka vakarus 4 vismaz nedēļā un pudeles apmēram 6, nekad nav bijis tā, ka pietiek ar 2 un viss, bet iet jau tik tālu, ka sāk nesakarīgi runāt utt, respektīvi, ka pilnīgi skaidrs, ka dzēris
Ir runāts par to ar viņu- daudz, jo man tas RIEBJAS, tikai tam otram cilvēkam tas viss liekas pilnīgi normāli, mūžīgi atskan frāze tādos vakaros- es jau tikai nedaudz, es neesmu piedzēries utt.
Nesen teicu, ja tas nebeigsies- liekam punktu, viņš itkā nožēlo, itkā saprot, zvēr mainīties, pagāja laikam 4 dienas- šovakar atbraucu no darba un viņš pēc savas ģimenes ciemošanās atkal ir galīgi piedzēries, jau no stiprā alkohola, jo nu ar ģimeni sēdējis un pietam visu dienu man melo, ka tikai nedaudz, tikai baudot
08.08.2020 23:58 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Svarīgs nav biežums, svarīgs ir tas, kā alkohols maina cilvēka uzvedību.
08.08.2020 23:53 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Sinlux @ 08.08.2020 23:43
Vajag kādu viedokli no malas, jo pati vairs nespēju saprast vai jāliek punkts attiecībām vai tomēr uztveru to visu pārāk saasināti
Respektīvi- cik jūs uzskatāt, ka ir normāli, ja vīrietis lieto alkoholu? Piemēram, ja vakaros dzer alu- cik bieži jums liekas, ka ir ok?
Varbut pasaki no sakuma tu vai Tas ir katru vakaru un cik alus pudeles tiek izdzertas vakara?
08.08.2020 23:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits