Lēta un kaut cik veselīga ēšana

 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Čau, meitenes un daži čaļi. Drīz atsākas studijas un būs jāizdzīvo kārtejais studiju gads. Kā lēti paēst, lai nesabojātu veselību?
08.08.2020 14:44 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Nopietni, cilvēks, kas kaunina citus par darbu apkalpojošā sfērā un spriedelē par hierarhiju, izrādās, pats nevar atļauties pat normāli paēst ?
Kaut gan nē, viss loģiski, tieši tādi parasti arī spriež par klienta pārākumu Hesītī.
Noņem savu iedomu pārākuma kroni pār cilvēkiem, kas spēj nopelnīt sev iztikai, atšķirībā no tevis, ej piestrādāt un tad nevajadzēs cept diskusijas par lētu ēdienu. Un paturi pie sevis atbildi no sērijas "manas studijas ir tik smagas, ka apvienot ar darbu nav iespējams, toties pēc tam es būšu liels priekšnieks". 1kārt, nebūsi, 2kārt, vasaras brīvlaikā vajadzēja strādāt.
08.08.2020 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Ausmeņa kebabs - tur par 4-6eur laikam, var paņemt kebabu uz šķīvja un viņi ar produktiem neskopojas, pat mazā porcija ir diezgan liela. Ir gan gaļa, gan salāti, gan friškas. Un ir pat ļoti garšīgi. :)
08.08.2020 17:05 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
P.S es neesmu vegāns, garšo gaļa, bet kaut kā iepriekšējā studiju gadā, kad negribējās gatavot es mēdzu ieskriet maķītī, paņemt burgeru un ts dzīvoju, jo nezinu kur leti un veselīgi paest
08.08.2020 16:51 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Studiju laikā es iemīļoju graci laboratories quick meals(esmu mēģinājusi kuskusu un griķus, labs, porcija aplejot ar ūdeni tiešām pienācīga, katra ziņā daudz labāka alternatīva roltoniem, kad nav laika gatavot :D, sastāvs arî labs :)) Vienīgais cena tam rimi bez atlaidēm 1,15euro, bet uz atlaidēm var par 0,95 centi dsbūt un ir labs glābējs.
Vēl man ļoti kā ātrais ēdiens patīk Maiziņš rudzu maizes kabatiņas, kas iepakojuma ir 4, bet katru pārdali pa pusem un sanāk 8 :D ar auksti kūpināta Šķiņķa šķēlītēm
Bet ts vispàr man arī aktuāli, jo parasti pēc studiju dienas nav baigā vēlme šmorēt + kojās cepeškrāsns nebojājas, ventilators nav un dūmo uc. Trūkumi, tāpēc izvēlos kaut ko uz ātru roku, ņemot vērā, ka pienācīgas pusdienas ēdu universitātē, daily restorāniņā, tad par vakariņām tik ļoti nesatraucos.
Pievienojoties diskusijai, kur Rīgā(vēlams centra) var leti un veselīgi paēst? Šobrīd metu acis uz vietiņu “balts”, nezinu cenas, bet tur izskatās veselīgi.
Thebeginnigs izskatas padārgs, bet viena vegāndraudzne par to ēstuvi fano
08.08.2020 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits