Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iekaisums pa sieviešu līniju

 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Sveikas. Esmu ļoti nobažījusies. Šodien biju pie ginekologa un sonogrāfijā man bija redzams iekaisums. Analīzes pagaidām neņēma, jo asiņo. Man no iekaisuma sākās asiņošana un iztekti trīs dienas bija kā MR asiņošana, bet tās nav MR , jo nesen man bija un ļoti sāp jau piecas dienas. Apsaldējusies neesmu, jo esmu vai nu mājās vai darbā. Vai jums kādai ir gadījies , ka no iekaisuma asiņo? Un cik tas nopietni varētu būt?
07.08.2020 17:37 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Olnīcu iekaisumiem neasiņo. Man pašai ir un man ir ļooooti sāpīgas mēnešreizes nevis asinis. Bet varbūt tas ir kā kurai meitenei..
07.08.2020 18:16 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Tutuuuu @ 07.08.2020 17:50
Precīzāk varētu? Dzemdes/dzemdes kakla iekaisums, olnīcu iekaisums?
Tu taču pati saproti, ka tur nekam normālā situācijā asiņot nevajadzētu, ja vien tās nav menstruācijas.
Un, ko Tev ginekologs saka? Pie asiņojoša sievietes reproduktīvās sistēmas iekaisuma priecīgs palaiž uz mājām?
Man konkrēti neteica. Laikam jau ar ārstiem tā ir, ka viss tikai pašam jājautā.
Man izrakstīja antibjotikas Doxy M. Un teica, lai parādos nākošajā nedēļā un tad ņems analīzes, ja neasiņos, bet tās nav mestruācijas. 3 nedēļas ātrāk nav iespējams sākties, ja nesen jau bija. Varbūt ir aizdomas, kas tas varētu būt. Kāda veida iekaisums un no kā tādi vispār rodas?
07.08.2020 18:03 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Precīzāk varētu? Dzemdes/dzemdes kakla iekaisums, olnīcu iekaisums?
Tu taču pati saproti, ka tur nekam normālā situācijā asiņot nevajadzētu, ja vien tās nav menstruācijas.
Un, ko Tev ginekologs saka? Pie asiņojoša sievietes reproduktīvās sistēmas iekaisuma priecīgs palaiž uz mājām?
07.08.2020 17:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits