Darbs Hesburger, atsauksmes

 
Reitings 3
Reģ: 04.08.2020
Labdien!
Kāda no jums ir strādājusi Hesburger? Vēlētos palasīt citu cilvēku pieredzi.
Sāku strādāt pirms diviem mēnešiem un rūgti nožēloju savu izvēli, esmu cita darba meklējumos, ar standarta darba laiku, jo ļoti maisa dzīvi tas, ka vienmēr bāž nedēļas nogalēs maiņas, nekur netieku, neko nevaru ieplānot, grafiks tāds nekāds. Pieteicos, jo reklāmā rakstīts, ka elastīgs darba laiks. Haha.
Man pagaidām vēl neiet tik ātri, kā citām darbiniecēm, taču ātrāk ir gan, kā bija pašā sākumā. :) Pretī nerunāju, esmu klusa, jo darba vieta nav vieta, kur vārstīt savu muti. Taču vienalga, lai vai kā censtos, lai vai cik ātri kustētos, vienmēr ir par lēnu, vienmēr kaut kur piesienas, tas tāāā kaitina! Piemēram, jātaisa čupa ar pasūtījumiem, gadās aizmirst aizpildīt kādu trauku ar sastāvdaļām. Piesienas. Uzpildu trauku ar sastāvdaļām? Aizkavējas pasūtījums, piesienas. Kā es varu uzturēt virtuvi spīdoši tīru, ja pie kases ir 3 darbinieki, rinda ar cilvēkiem un es viena virtuvē? Vai piemēram, 4 kasē, 2 virtuvē, vēl lielāka rinda ar cilvēkiem? Ja atkal kaut ko uztīru, llai tīrāka virtuve, aizkavējas pasūtījums, atkal piesienas. Pēc 8-9 stundām šeit es jūtos vairāk izmocīta, nekā, kad strādāju, mazgājot traukus 16-19 stundas.
Domāju, ka problēma ir tajā, ka pietrūkst darbinieku, nu nav normāli tas, ka vienam/diviem pa virtuvi jāplosās, kamēr pie kases pa 4 un kaudze ar cilvēkiem.
Man patīk vienveidīgs, monotons darbs un ir problēmas ar multitasking. Kad strādāju par trauku mazgātāju, mani pat uzslavēja par ātrumu. Man patika mazgāt traukus un bija ātri man viss. Šeit nekad un nekas nav gana labi, gaidu, kad tikšu ātrāk prom.
04.08.2020 10:27 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
BekiLu @ 06.08.2020 18:05
Man nav saprotams , kur rodas cilvēki ar tik aprobežotu domāšanu - apmēram tikai darbs , kuram vajag augstāko izglītību ir cienošs darbs ... smieklīgi , manuprāt visa pasaulē 80% turas uz tā saucamajiem “melnajiem” strādniekiem , bez viņiem nenotiktu nekas , ne valdītu tīrība mums apkārt , ne veikalā būtu ko pirkt , ne kur paēst . Tādēļ ļoti novērtēju cilvēkus , kas dara šos darbus , jo viens ir būt “baigajām” biznesmenim , kuram ir baigais plāns kā pelnīt naudu - bet kas pamatā to realizē praktiski - ne jau viņš , bet parasto, bet ne but vienkāršo darbu darītāji - domāju , pieliktu “gudrās” galviņas pie kāda no šiem aparātiem/ liktu izdarīt kādu no noteiktajām darbībām utt. Noteitki procentuāli lielākā daļa nemaz nebūtu spējīgi to izdarīt .
Autorei novēlu izturību , “uzaudzēt “ biezāku ādu, taču , ja galīgi juties slikti šajā darbā , pameklē ko citu , jo manuprāt šobrīd vairs darbus nav tik grūti atrast. Par darbu Hesburger gan nemāku spriest , jo šādā svērā neesmu strādājusi , taču noteikti piekritu ka pienākumu ir pr daudz , un darbinieku par maz .

Pasaule ir kā smilšu pils. Kur "melnie" strādnieki ir smiltis, bet elite mitrums, kas satur graudiņus kopā. Lai arī smiltis ir pils pamatmateriāls, cik ilgi tā stāvēs, ja izžūs mitrums?
06.08.2020 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man nav saprotams , kur rodas cilvēki ar tik aprobežotu domāšanu - apmēram tikai darbs , kuram vajag augstāko izglītību ir cienošs darbs ... smieklīgi , manuprāt visa pasaulē 80% turas uz tā saucamajiem “melnajiem” strādniekiem , bez viņiem nenotiktu nekas , ne valdītu tīrība mums apkārt , ne veikalā būtu ko pirkt , ne kur paēst . Tādēļ ļoti novērtēju cilvēkus , kas dara šos darbus , jo viens ir būt “baigajām” biznesmenim , kuram ir baigais plāns kā pelnīt naudu - bet kas pamatā to realizē praktiski - ne jau viņš , bet parasto, bet ne but vienkāršo darbu darītāji - domāju , pieliktu “gudrās” galviņas pie kāda no šiem aparātiem/ liktu izdarīt kādu no noteiktajām darbībām utt. Noteitki procentuāli lielākā daļa nemaz nebūtu spējīgi to izdarīt .
Autorei novēlu izturību , “uzaudzēt “ biezāku ādu, taču , ja galīgi juties slikti šajā darbā , pameklē ko citu , jo manuprāt šobrīd vairs darbus nav tik grūti atrast. Par darbu Hesburger gan nemāku spriest , jo šādā svērā neesmu strādājusi , taču noteikti piekritu ka pienākumu ir pr daudz , un darbinieku par maz .
06.08.2020 18:05 |
 
Reitings 21
Reģ: 12.04.2013
Es ari nesen uzsāku darba gaita hesburger.
Par to,ka nēdēļas nogales bieži vien jāstrādā- piekrītu, bet ir vasara un visām edināšanas iestādēm ir sezona, tāpēc ar to jau reiķinājos ??
Darba kolēģi manā darba vietā ir super, palīdz arī darbos cik vien iespējams.
Vadītāja ļoooti saprotoša.
Pagaidām esmu apmierināta. ?
06.08.2020 17:48 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Un kāpēc Tu domā, ka darbinieki, kas strādā tur jau ilgi dos Tev nedēļas nogales brīvas? Protams, kamēr, esi “jauniņā” un pārbaudes laikā, tā nebūs nevienā darbā.
05.08.2020 00:02 |
 
Reitings 269
Reģ: 22.02.2020
Pazīstamais strādāja hesburgerā. No sākuma bija kaut kas līdzīgs, ka visi teica, lai ātrāk kustās, bet tad jau sadraudzējās ar kolēģiem un viss bija okey. Arī maiņu ziņā, jau kaut kad vajadzēja, varēja sarunāt. Noteikti ir atkarīgs no tā, kāds ir kolektīvs un hesburgers, jo ir lokācijas, kur darba nav tik daudz.
05.08.2020 00:00 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Cuucinja
Man patīk vienveidīgs, monotons darbs un ir problēmas ar multitasking. Kad strādāju par trauku mazgātāju, mani pat uzslavēja par ātrumu. Man patika mazgāt traukus un bija ātri man viss. Šeit nekad un nekas nav gana labi, gaidu, kad tikšu ātrāk prom.

Manuprāt izvēli jau esi izdarījusi, pie tam saproti savas stiprās puses, tas jau ir liels solis uz savu sirdsmieru un labsajūtu. Tici man, mūsdienās lielais vairums ir plānā galdiņa urbēji, kas lai arī sevi dēvē skanīgos amatos, kas it kā skaitās prestiži, līdz ar to uzskata sevi par augstākām būtnēm, tajā pat laikā pat elementāri nav spējīgi iedziļināties klienta vajadzībās, ja tiek celts priekšā kāds nestandarta jautājums. Līdz ar to, esmu pārliecināta, ja meklēsi darbu, kas tiešām atbilst Tavai būtībai (īpaši, ja algas apmērs, kurš tiek caurmērā piedāvāts šādā nozarē apmierina), tad Tev jābūt pieprasītai savā sfērā, jo tādi darbinieki ir uz rokas pirkstiem saskaitāmi, tajā pašā laikā jebkurā organizācijā rada pievienoto vērtību, jo nav nepieciešams tērēt papildus resursu darbinieka uzraudzībai vai arī centieniem iestāstīt, ka klients ir tas, kas maksā algu un tātad ir svarīgs (izņemot, protams, parunasimparlaiku, jo tāda tipa klienti uzņēmumam nav izdevīgi, pārāk daudz tērē darbinieku laiku, uzņēmuma resursus, ja peļņā gadā neienes vismaz 20TEUR, tad principā uzreiz atšujami?).
04.08.2020 21:59 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
parunasimparlaiku @ 04.08.2020 17:52
Klientam taisnīna. Tu esi no viņiem vairāk atkarīga, nekā otrādi. Konkurentu netrūkst.

Patiesībā es neesmu atkarīga ne no viena. Un ar tādu attieksmi attiecos pret katru darbu. Tieši tāpēc arī man nav jāgriež dirsa jebkurā darbā, jo vienīgais, kas nodrošina panākumus ir smags darbs un tā rezultāts.
04.08.2020 18:13 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Eksperte @ 04.08.2020 16:48

Es izlasīju tavus komentārus šeit un momentāli varu pateikt ka tu esi vienkārši pretīgs cilvēks galvā. Ja nebūtu tā tava šķietamā apkaunojošā sfēra, tu maizi vispār mājās neaiznestu, jo tu katru otro dienu ieej veikalā, kurā tevi apkalpo kasiere, kas tavuprāt griež dirsu priekšniecībai, lai gan patiesībā arī viņa vienkārši vēlas pelnīt naudu.
Es pati esmu strādājusi dažādās sfērās. Un šobrīt atkal esmu atgriezusies apkalpojošā sfērā. Es cienu ikvienu cilvēku, ikvienu rasi, ikvienu ticību. Bet ja pie manis ierodas tāds pats morāls preteklis, es principa pēc pret šo klientu izturos daudz nicinošāk, jo tu esi atnācis pie manis saņemt savu pakalpojumu, nevis es tevi lūdzu šeit nākt.
Līdzvērtība, šķiet, joprojām mums tāla.
Klientam taisnīna. Tu esi no viņiem vairāk atkarīga, nekā otrādi. Konkurentu netrūkst.
04.08.2020 17:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
parunasimparlaiku @ 04.08.2020 12:35
Bet santehniķa darbam vajag speciālas zināšanas, iemaņas, aertifikātu un dauziem ir savi SIA un nav jāgriež dupsis priekšniekam, lai piepildītu viņa vēlmes. Arī ārsta-proktologa darbs ir "netīrs", bet prasa augstas prasmes. Pie tam šie divi nepelna 3 vai 4 eiro stundā, bet kārtīgu naudu un ir ekonomiski dominējošāki par vidusmēra cilvēku.

Es izlasīju tavus komentārus šeit un momentāli varu pateikt ka tu esi vienkārši pretīgs cilvēks galvā. Ja nebūtu tā tava šķietamā apkaunojošā sfēra, tu maizi vispār mājās neaiznestu, jo tu katru otro dienu ieej veikalā, kurā tevi apkalpo kasiere, kas tavuprāt griež dirsu priekšniecībai, lai gan patiesībā arī viņa vienkārši vēlas pelnīt naudu.
Es pati esmu strādājusi dažādās sfērās. Un šobrīt atkal esmu atgriezusies apkalpojošā sfērā. Es cienu ikvienu cilvēku, ikvienu rasi, ikvienu ticību. Bet ja pie manis ierodas tāds pats morāls preteklis, es principa pēc pret šo klientu izturos daudz nicinošāk, jo tu esi atnācis pie manis saņemt savu pakalpojumu, nevis es tevi lūdzu šeit nākt.
Līdzvērtība, šķiet, joprojām mums tāla.
04.08.2020 16:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Cīnies par ātrumu, kamēr ieej tajā, centies atmest emocionālo pusi un vieglāk raudzīties uz pienākumiem, kas jāizpilda, radot iekšējo haosu galvā, rodās haoss apkārt - sajauksi sastāvdaļas un kaut ko neieliksi kā vajag. Darbs arī nav īstā vieta,kur runāt pretī, nerunā. Jā, ir grūti, bet uzaudzēsi biezāku sev ādu.
Atceros sevi,kad strādāju nelielā itāļu restorāniņā, gulēju pa piecām stundām diennāktī, paralēli vidusskola,kurā jācinās un pēc skolas darbs līdz naktij, viena viesmīle, principā galva uz visu restorānu esot viss vienā, trauku mazgātāja, ēdienu gatavotāja, pasniegšana, kase, papīri utt., bet kā tas izaudzināja par personu, iedeva pamatu startam.
Bloom labi pateica, ja ego ļauj un darbs patīk, piestrādā pie ritma.
04.08.2020 16:46 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.07.2020
Kur būs vieglāk, mīļā? Dzīve ir asarām un ciešanām pildīta. Nekur galviņu neglaudīs, izdzīs pa minimumu, ka nokritīsi gultā un no rīta cikls pa jaunam sāksies.
04.08.2020 15:02 |
 
Reitings 3
Reģ: 04.08.2020
Stundas nav pārāk daudz, bet lielākā daļa tiek iebāztas nedēļas nogalēs. Brīvu mēnesī dod tikai vienu nedēļas nogali.
Man nervu sistēma netur šo vidi, esmu cita darba meklējumos(normālais farba laiks, lai nemaisa dzīvi). Labi apzinos, ka nekur nebūs galvas glaudīšana, tas gan. Fiziski smagi pārāk neliekas, ir normāli. Kamēr atradīšu citu darbu, pāreju uz nepilnu slodzi. Nav normāli, ja mājās atbraucot, ir kliegšana, raudāšana, miega traucējumi brīžiem.
04.08.2020 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
parunasimparlaiku @ 04.08.2020 10:55
Jo tā ir apkalpojošā sfēra. Jau šis vārdu salikums vien man šķistu nepatīkams..... kaut gan man ir tāds - šķiru - skatījums uz dzīvi. Varbūt, ka labāk domāt, kā Tu un nelauzīt galvu par šādām lietām. Es nevienā brīdī nesaku, ka tas ir viegli un neizklausījās monotoni pēc darba apraksta.

Es arī dzīvoju ar šķiru skatījumu uz dzīvi. Es nezinu, no kurienes man tas ir...
Studiju laikos jutos ļoti nekomfortabli, strādājot vienkāršākos darbus.
Protams, ka kādam tas ir jādara, un es vienmēr esmu laipna pret pārdevējām, apkalpojošo personālu utt, jo zinu, ka es to darīt nevarētu/ varētu darīt, nodarot pāri savam ego..
04.08.2020 14:02 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Minelūše @ 04.08.2020 12:29
Neviens darbs, kurā cilvēks godīgi pelna sev iztiku, nav apkaunojošs. Cilvēkiem mūždien ir aizspriedumi par "melnajiem" darbiem, lai gan dažs labs santehniķis var pelnīt tādā pat līmenī kā ārsts vai tas pats IT speciālists.
Bet santehniķa darbam vajag speciālas zināšanas, iemaņas, aertifikātu un dauziem ir savi SIA un nav jāgriež dupsis priekšniekam, lai piepildītu viņa vēlmes. Arī ārsta-proktologa darbs ir "netīrs", bet prasa augstas prasmes. Pie tam šie divi nepelna 3 vai 4 eiro stundā, bet kārtīgu naudu un ir ekonomiski dominējošāki par vidusmēra cilvēku.
04.08.2020 12:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Neviens darbs, kurā cilvēks godīgi pelna sev iztiku, nav apkaunojošs. Cilvēkiem mūždien ir aizspriedumi par "melnajiem" darbiem, lai gan dažs labs santehniķis var pelnīt tādā pat līmenī kā ārsts vai tas pats IT speciālists.
04.08.2020 12:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Es gan neesmu strādājusi Hesburgerā, bet pāris draudzenes studiju gados gan. Un visas kā viena teica, ka pirmajos mēnešos ir grūti pierast pie ritma, bet pēc tam aiziet- pirmie trīs mēn. tie grūtākie.
Pirmajos mēnešos gan tev liekas, ka ir baigi daudz darba, gan tev arī liek vairāk, lai ietrenētu ātrumu, jo tā tomēr ir apkalpojošā sfēra, cilvēku daudz un ēst grib visi, it īpaši vasaras periodā un tas ir normāli.
Arī man, lai gan es strādāju pavisam citā nozarē, pirmais gads bija smags + studijas.
Bet to pirmo gadu es uztvēru kā “mācību gadu”, jo pēc tam bija viss vienkārši. Tici man, arī es jutos pārgurusi pēc 8h darba dienas sēžot pie pc, zvanot, rakstot piegādātājiem, cīnoties ar visādiem muļķiem citās valstīs, kuri slikti runā angliski un nesaprot, ka krava ir jāpiegādā konkrētā laikā utt.
Plus vēl darbs uz vietas ar interjeru utt.
Un par darbu Hesburgerā nevajag kaunēties, tu neej zagt, tu ej strādāt.
Jaunības gados, manuprāt, tā nav slikta opcija.
Plus tas, ka jauniņajiem parasti vecie darbinieki uzkrauj vairāk maiņas, arī manai draudzenei medmāsai tā bija, pēc tam jau aizgāja normālā ritmā. Audzini raksturu un izturību ??
04.08.2020 11:15 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jo tā ir apkalpojošā sfēra.

Vai tad visas sfēras savā ziņā nav apkalpojošas? Cilvēki dzīvo lai dotu un saņemtu pakalpojums. Tikai mainās pakalpojumu cena un līmenis.
Varbūt, ka labāk domāt, kā Tu un nelauzīt galvu par šādām lietām

Lauzīt galvu par nevajadzīgām lietām skaitās edgy? Jāpamēģina būs. ?
04.08.2020 11:01 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Kiskismau @ 04.08.2020 10:44

Tie nu gan ir aizspriedumi... Cilvēks strādā ēdināšanas jomā, kas tur tāds? Tas ir sliktāk nekā būt santehniķim un dažkārt mainīt tualetes vai tīrīt trubas kuras ir pilnas ar sūdiem?
Ne visi cilvēki kļūst par programmētājiem, speciālistiem. Ir jābūt tādiem kuri arī dara to monotono, vienkāršo darbu. Citādāk kas tad tev to hesburger burgeriti uztaisītu ne jau It speciālists..
Jo tā ir apkalpojošā sfēra. Jau šis vārdu salikums vien man šķistu nepatīkams..... kaut gan man ir tāds - šķiru - skatījums uz dzīvi. Varbūt, ka labāk domāt, kā Tu un nelauzīt galvu par šādām lietām. Es nevienā brīdī nesaku, ka tas ir viegli un neizklausījās monotoni pēc darba apraksta.
04.08.2020 10:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vai ir kauns no draudzenēm, radiem, kursa biedriem? Vai arī neizpaud savu darba vietu. Plus, ja satiec jaunu cilvēku um Tev jautā par darbu, ko atbildi?

Tie nu gan ir aizspriedumi... Cilvēks strādā ēdināšanas jomā, kas tur tāds? Tas ir sliktāk nekā būt santehniķim un dažkārt mainīt tualetes vai tīrīt trubas kuras ir pilnas ar sūdiem?
Ne visi cilvēki kļūst par programmētājiem, speciālistiem. Ir jābūt tādiem kuri arī dara to monotono, vienkāršo darbu. Citādāk kas tad tev to hesburger burgeriti uztaisītu ne jau It speciālists..
04.08.2020 10:44 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Ja es eju kā klietns vai direktors, es sajūtos dominējošā stāvoklī, bet Tev sanāk būt kalpošanas, submasīvā stāvoklī. Laikam neizjūti sociālo hierhiju tik ļoti.
04.08.2020 10:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits