Vai sieviete Latvijā ir sieviete? Par sexismu

 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Sveikas meitenes. Varbūt nav aktuāla tēma, bet es šovakr esmu nedaudz dusmīga un gribu parunāties!
Vai tas vispār ir normāli!!!?
Man ir tāda sajūta, ka vīrieši apkārt vēl dzīvo 16gs.
Frāzes- ,,Ja Tu internetā ko apspried, tad Tu tenkojies”, ,, Ja Tev ir īsi svārki, Tu esi šala*a”, ,, Tev jau kopš bērnības vajadzēja zināt un gatavoties tam, ka Tev kādreiz būs jādzemdē”, “Tu neesi noskuvusi kājas, aizej izdari to fui”, ,, Es labāk pieņemšu darbā sievieti un maksāšu viņai mazāk”, .. Tu esi skaista, bet es strādāšu” u.t.t.
Varbūt ap mani apgrozas ne tā sabiedrība, varbūt Jūs šim piekrītat/ nepiekrītat?! Cik vēl ilgam laikam ir jāpaiet, lai sievietes sāktu cienīt!?? Varbūt es cepjos par neko?! Varbūt sievietes pašas neciena sevi??
30.07.2020 19:46 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Par kājām bija ex boyfried pēc 12st , kad tas bija izdarīts . ? tip vajag perfekti visu

Nu bet tad tā vajag uzreiz teikt. Tu tavā pirmajā komentārā to pasniedz tā, it kā tev to kāds darba vidē būtu teicis. Attiecības tas tak ir pilnīgi savādāk. Ja man sieviete pateiktu: "zini, tev vēders jau sāk iet pāri bikšu priekšai, tev vajadzētu sākt iet uz zāli". Vai tas man būtu jauztver kā seksisms, kas ir vērts pret mani?
30.07.2020 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Es ļoti ceru, ka tikai man nav tā paveicies ar apkārtējiem. :D Nē, es varu par sevi pastāvēt, tikai kad šīs tēmas tiek paceltas neesmu tā, kas klusē un varbūt tāpēc dzirdu šādu vīriešu viedokli.
30.07.2020 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Par kājām bija ex boyfried pēc 12st , kad tas bija izdarīts . ? tip vajag perfekti visu
30.07.2020 20:48 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un ko tu atbildi uz tādām frāzēm? Ir jāmāk par sevi pastāvēt, tad arī tevi cienīs. Mana pieredze rāda, ka kāpj uz galvas tiem, kuriem var kāpt uz galvas un kuri paši to atļauj. Tas ir tā pat kā skolā, bully uzēdas tiem kuri nemāk par sevi pastāvēt. Bet nu jā, kājas gan ieteiktu skūt.....nu nav smuki
30.07.2020 20:35 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Īsti nepiekritīšu tavam uzrakstījām lietām, jo daļa no piemēriem neatbilst seksismam. Bet, jā seksisms kā tāds ir bijis visos laikos neatkarīgi no gadsimta.
Chill, be strong independent women un nedod nekādu atbildes reakciju tiem kuri ir seksisti.
Ikdienā iekš gaming community ar to saskāros katru dienu. Go back to kitchen, make me a sendwich, woman's can't play vidoe games un vēl daudzi citi. Just mute the mic un spēlē tālāk.
30.07.2020 20:16 |
 
Reitings 14
Reģ: 25.06.2020
Visticamāk ne tā sabiedrība. Vai tu vari sevi cienīt tas jau ir atkarīgs no personības iezīmēm nevis no dzimuma, ir arī ļoti daudz vīriešu, kuri sevi neciena, toties sievietēm ir lielāka tendence samierināties ar šīm frāzēm par dzemdēšanu utt. Man personīgi šis nekad nav strādājis, jo darbojos augstākā amatā nekā vīrieši(bet esmu diezgan sievišķīga:D) un vadībā ļoti var redzēt, kurš var pieņemt stingrākus lēmumus un būt asākam. Tas nav atkarīgs no dzimuma.
30.07.2020 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)