Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās

 
Reitings 5
Reģ: 09.07.2020
Sveikas, meitenes! Varbūt kāda šeit nesen piedzīvojusi šķiršanos un vēlas par to aprunāties? Pati eju šim posmam cauri un dažbrīd vienkārši gribas parunāt ar kādu.
14.07.2020 22:52 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Freids @ 23.07.2020 00:36
Tā attiecību pārdzīvošana ir jauniešu vai nenobriedušu, sapņos dzīvojošu cilvēku problēma. Vairums meiteņu šeit, ir malaces es skatos. Nav jēga un vajadzība pārdzīvot par kautkādām izjukušām, divu nesaderīgu cilvēku attiecībām. Ja būtu savstarpēja simbioze un saderība, tas nebūtu noticis. Tieši šī iemesla dēļ gluži pretēji, nevis jāpārdzīvo, bet jāpriecājas par šīs nesaderīgās savienības beigām un jāskatās nākotnē, jākoncentrējas uz saviem mēķiem. Un, varbūt, ja paveiksies satikt jēdzīgu pārtneri- būs rūme blakus.
Lielā problēma daudziem ir tikšana pāri tam muļķigajam uzskatam: “ Labāk, lai kautkāds rumpis blakus, ka tikai ne viens/a. Tas nekas, ka esam viens otram toksiski, nepiemēroti, ar dažādiem uzskatiem, mērķiem un vērtībām, bet toties ir blakus rumpis. Viens nē. Es tā nevaru.” Un skumjā realitāte ir tāda- cilvēks, kurš nespēj būt viens, būt interesants sev, lēkā no vienām attiecībām uz nākamajām, neizdarot secinājumus...ir tukšs un garlaicīgs, kuram sākumā jāizvedo kārtīgas attiecības ar sevi un pēc tam var skatīties uz kādu citu.

Ļoti labi uzrakstīji! Pilnībā piekrītu it visam!
23.07.2020 01:49 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Tā attiecību pārdzīvošana ir jauniešu vai nenobriedušu, sapņos dzīvojošu cilvēku problēma. Vairums meiteņu šeit, ir malaces es skatos. Nav jēga un vajadzība pārdzīvot par kautkādām izjukušām, divu nesaderīgu cilvēku attiecībām. Ja būtu savstarpēja simbioze un saderība, tas nebūtu noticis. Tieši šī iemesla dēļ gluži pretēji, nevis jāpārdzīvo, bet jāpriecājas par šīs nesaderīgās savienības beigām un jāskatās nākotnē, jākoncentrējas uz saviem mēķiem. Un, varbūt, ja paveiksies satikt jēdzīgu pārtneri- būs rūme blakus.
Lielā problēma daudziem ir tikšana pāri tam muļķigajam uzskatam: “ Labāk, lai kautkāds rumpis blakus, ka tikai ne viens/a. Tas nekas, ka esam viens otram toksiski, nepiemēroti, ar dažādiem uzskatiem, mērķiem un vērtībām, bet toties ir blakus rumpis. Viens nē. Es tā nevaru.” Un skumjā realitāte ir tāda- cilvēks, kurš nespēj būt viens, būt interesants sev, lēkā no vienām attiecībām uz nākamajām, neizdarot secinājumus...ir tukšs un garlaicīgs, kuram sākumā jāizvedo kārtīgas attiecības ar sevi un pēc tam var skatīties uz kādu citu.
23.07.2020 00:36 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Rudens jau tuvojas. Drīz gatavošu malciņu kamīnam.
Konjaks nē. Pavasarī un vasarā es nevaru atļauties tādu bohēmu.
23.07.2020 00:25 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Bulta
Piedod, man šodien skumjāks garastāvoklis

Es saprotu, vakar drošvien bija viena konjaka (vai cita) glāze par daudz...?
Un Menuets man tiešām patīk, bet viņus noteikti vislabāk klausīties rudenī, vēl gan pāris nedēļas par to varētu nedomāt
23.07.2020 00:16 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Kiki007 @ 21.07.2020 23:44
Kad gadus atpakaļ pārdzīvoju šķiršanos- daudz strādāju,saņēmu paaugstinājumu,dubultoju savus ienākumus,iegādājos dzīvokli, uzkačāju presīti, izlasīju simtiem grāmatu un izdzēru simtiem vīna glāžu sarunās ar draudzenēm. Kopumā labs posms dzīvē, vientuļš tikai...kad nopirku sev iphone un aizbraucu eksotiskā ceļojumā,smējos,ka pati sev nopelnīju, nebija ******* ??? nav manā raksturā padoties, vienmer tiecos pēc labākā, vienmēr gribu pilnveidoties..katrā situācijā meklēju iespējas ? Jāsaka, ka tad arī man mainījas “prasības” no vīrieša. Latviesu vidējais man vairs neder...
Pasaule ir tādā kādu Tu viņu veido!

Plusiņi šim!
Bija manā dzīvē posms, kad arī izšķīros. Pirmās pāris nedēļas raudāju spilvenā, pēc tam jau saņēmos un sāku būvēt, veidot savu dzīvi un sevi, kā personību, no jauna. Sasniedzu un izdarīju to, ko nekad nebūtu izdarījusi, ja vēl būtu palikusi tajās attiecībās: pametu darbu, izvācos no dzīvokļa, sakrāmēju vienu vienīgu koferi un pārcēlos uz citu valsti, satiku jaunus cilvēkus, nonācu pilnīgi citā vidē. Drausmīgi lepojos ar sevi, jo nenobijos, biju stipra, pati saviem spēkiem izcīnīju visu to, kas man tagad pieder. Un, kā jau tu saki, arī prasības attiecībā pret vīriešiem nu ir mainījušās. Ja tajās attiecībās, kuras izjuka, no manis tika gaidīts, ka paralēli pilnas slodzes darbam vēl pildīšu visus sievietes "pienākumus" (mazgāšu zeķes, šmorēšu vakariņas, tīrīšu un berzīšu māju), tad tagad man tāds vīrietis vairs, atvainojos, nafig nebūtu vajadzīgs. Agrāk biju naiva, dumja meitenīte, kurai bija bail, ka sapņu princis pazudīs tālēs zilajās. Un tādi "prinči" to zināja un izmantoja to, ka biju no viņiem emocionāli atkarīga. Tagad esmu pieaugusi. Man vairs nav bail no vienatnes vai no tā, ka princis varētu aizlaisties, jo esmu stipra un laimīga arī tad, kad esmu viena. Un tas ir mans trumpis. Daudziem vīriešiem no tā ir bail, ja sieviete var būt laimīga un neatkarīga arī bez viņiem. Tā vismaz mana pieredze man rādījusi.
23.07.2020 00:06 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Rudens @ 22.07.2020 21:44
Bulta
Nu Bon Jovi man patiktu labāk, bet noteikti ne Bed of Roses

Piedod, man šodien skumjāks garastāvoklis
Dienas, skrien un sastājas nedēļās
Top ik mēnesis rāmāks aizvien
Un tad,
Pienāk tas laiks, kad vairs nedejo
Un kad dienas kā sapītas brien
22.07.2020 23:27 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Bulta
Mēs varam Brūsu Springstīnu.

Nu Bon Jovi man patiktu labāk, bet noteikti ne Bed of Roses
22.07.2020 21:44 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Rudens @ 22.07.2020 02:04
Bulta, atkal jau zalve vienkārši gaisā.... Prāta Vētra mani principā neuzrunā, būs vairāk jāpacenšas lai atrastu īstos vārdus?

Mēs varam Brūsu Springstīnu.
Visu, ko vēlies, jaukšu laiku ar telpu...
22.07.2020 02:22 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Rudens @ 22.07.2020 02:04
Bulta, atkal jau zalve vienkārši gaisā.... Prāta Vētra mani principā neuzrunā, būs vairāk jāpacenšas lai atrastu īstos vārdus?

Viņš atrada Tevi, Rudens.
22.07.2020 02:09 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Bulta, atkal jau zalve vienkārši gaisā.... Prāta Vētra mani principā neuzrunā, būs vairāk jāpacenšas lai atrastu īstos vārdus?
22.07.2020 02:04 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Rudens
Es biju Tavs Meistars un Tu mana Margarita
Vai izskaidrot proti?
Ja sākumā likās mazliet, tad nu jau ļoti, ļoti.
22.07.2020 01:43 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
? Izskatās, ka pēdējie 2 ieraksti būs jāierāmē vs manam komentāram...
Kā mūsdienu šablons sieviešu spēkam vs vīriešu spējām un atjautībai par to visu pajokot?
22.07.2020 00:38 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kiki007 @ 21.07.2020 23:44
Kad gadus atpakaļ pārdzīvoju šķiršanos- daudz strādāju,saņēmu paaugstinājumu,dubultoju savus ienākumus,iegādājos dzīvokli, uzkačāju presīti, izlasīju simtiem grāmatu un izdzēru simtiem vīna glāžu sarunās ar draudzenēm. Kopumā labs posms dzīvē, vientuļš tikai...kad nopirku sev iphone un aizbraucu eksotiskā ceļojumā,smējos,ka pati sev nopelnīju, nebija ******* ??? nav manā raksturā padoties, vienmer tiecos pēc labākā, vienmēr gribu pilnveidoties..katrā situācijā meklēju iespējas ? Jāsaka, ka tad arī man mainījas “prasības” no vīrieša. Latviesu vidējais man vairs neder...
Pasaule ir tādā kādu Tu viņu veido!

Haha, nu burvīgi! to es saprotu. labi, var paraudāt divas dienas spilvenā, bet vienam arī nav tik slikti - var dejot ar tanka spēku tālāk dzīvē!✨
22.07.2020 00:01 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Papildināšu:
Es skaidri sapratu, ka vienīgais cilvēks,kas man sniegs to,ko es vēlos esmu es pati. Sapņu prinči pie sasistām silēm nenāk... vīrietim dzīve ir jāpadara vēl labāka,drošāka, vieglāka. Tad arī veidojās harmoniskas attiecības, neviens nav atkarīgs un katrs apzinās savu vērtību un nepieļauj pret sevi necienīgu attieksmi.
21.07.2020 23:59 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Kad gadus atpakaļ pārdzīvoju šķiršanos- daudz strādāju,saņēmu paaugstinājumu,dubultoju savus ienākumus,iegādājos dzīvokli, uzkačāju presīti, izlasīju simtiem grāmatu un izdzēru simtiem vīna glāžu sarunās ar draudzenēm. Kopumā labs posms dzīvē, vientuļš tikai...kad nopirku sev iphone un aizbraucu eksotiskā ceļojumā,smējos,ka pati sev nopelnīju, nebija ******* ??? nav manā raksturā padoties, vienmer tiecos pēc labākā, vienmēr gribu pilnveidoties..katrā situācijā meklēju iespējas ? Jāsaka, ka tad arī man mainījas “prasības” no vīrieša. Latviesu vidējais man vairs neder...
Pasaule ir tādā kādu Tu viņu veido!
21.07.2020 23:44 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Freids, izskatās kārtējo reizi+
Bulta
Nē, nē, auto ar airbagiem viss ir vislabākajā kārtībā, vienkārši airbaga gaismiņa deg, jo pasažiera airbags ir izslēgts, ja blakus neviens nesēž. Un blakus, jā. Neviena nesēž.

Protams, mans viedoklis ir radies tikai no Taviem ierakstiem šajā forumā, bet, piedod man, sajūta ir, ka Tu šauj ar lielgabalu pa zvirbuļiem?
Neesmu arī liela eksperte vīriešu loģikas jautājumos, tomēr man ir pietiekami daudz piemēru, ka tā loģika darbojas aptuveni šādi - saprot ko grib, izpēta variantus, mērķtiecīgi dodas nospraustajā virzienā, procesa laikā koriģējot kursu atkarībā no iegūtās pieredzes un pieejamās jaunākās informācijas.
Šobrīd izskatās, ka darbojies pēc principa: kāds izrāda interesi, Tu maksimāli izpēti situāciju, sagatavo ideālu piedāvājumu, bet pirmās sarunas vai tikšanās laikā top skaidrs, ka realitātē pieprasījums pilnībā atšķiras no piedāvājuma. Ja man ir taisnība, tad iespējams tomēr būtu jāsāk ar mērķu noteikšanu un attiecīgi konkrētāku parametru definēšanu jau sākotnējai komunikācijai.
Kechaa, piedod par nobīdi no tēmas, šī ir Tava diskusija. Pēc Tava situācijas apraksta noprotu, ka esi vēl jauna un nav liela attiecību pieredze. Jāsaka, ka esmu redzējusi daudz attiecības, kas izjūk tieši dēļ tā, ka abi iesaistītie cilvēki īsti vēl nemāk attiecības veidot un balstās uz vecāku, draugu vai kino pieredzi. Ja ir sajūta, ka ir kopīga nākotne, tad visas sīkās nesaprašanās būtu jāizrunā soli pa solim tikko tās rodas vai max ātri, ar uzsvaru uz kopīga risinājuma meklēšanu nevis savas taisnības pierādīšanu.
21.07.2020 22:29 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
bulta @ 16.07.2020 01:08
Es ļoti lieliski zinu, ko es vēlos.
Gan ko es vēlos attiecībās, gan biznesā, gan vaļaspriekā, kas, vispār, citiem ir darbs, tikai es to tā uztveru. Mans vaļasprieks man šovakar lika ar dakšiņu pēc pusnakts mūķēt vaļā vannasistabas durvis un risināt pazudušas elektrības problēmas ar lampiņu telefonā, kurā bija vien pāris procenti. Es nesūdzos, man patīk.
Nevarēju saprast, vai galvā skan A-Team vai Makgaivera intro dziesmiņa.
Romantika jau ir laba lieta, puķes, šokolādītes, sveču gaisma, puķītes uz asfalta zem viņas logiem, bet zini, tas viss ir fufelis.
Viņas ieiet tinderī, viņām uzraksta kāds nogribējies vecis un tur viss notiek.
Un Tu, tikmēr, klausies Prāta Vētras - She's my love braucot mājup, un panelī deg airbaga gaismiņa. Nē, nē, auto ar airbagiem viss ir vislabākajā kārtībā, vienkārši airbaga gaismiņa deg, jo pasažiera airbags ir izslēgts, ja blakus neviens nesēž. Un blakus, jā. Neviena nesēž.

Forši palasīt Tavus tekstus.. :D :)
21.07.2020 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Droši vari rakstīt, man līdzīga situācija.
21.07.2020 12:05 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Mīlestība trakus dara un griež prātu riņķī. Jūs esat burvīgi!
16.07.2020 08:21 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bulta @ 16.07.2020 01:08
Es ļoti lieliski zinu, ko es vēlos.
Gan ko es vēlos attiecībās, gan biznesā, gan vaļaspriekā, kas, vispār, citiem ir darbs, tikai es to tā uztveru. Mans vaļasprieks man šovakar lika ar dakšiņu pēc pusnakts mūķēt vaļā vannasistabas durvis un risināt pazudušas elektrības problēmas ar lampiņu telefonā, kurā bija vien pāris procenti. Es nesūdzos, man patīk.
Nevarēju saprast, vai galvā skan A-Team vai Makgaivera intro dziesmiņa.
Romantika jau ir laba lieta, puķes, šokolādītes, sveču gaisma, puķītes uz asfalta zem viņas logiem, bet zini, tas viss ir fufelis.
Viņas ieiet tinderī, viņām uzraksta kāds nogribējies vecis un tur viss notiek.
Un Tu, tikmēr, klausies Prāta Vētras - She's my love braucot mājup, un panelī deg airbaga gaismiņa. Nē, nē, auto ar airbagiem viss ir vislabākajā kārtībā, vienkārši airbaga gaismiņa deg, jo pasažiera airbags ir izslēgts, ja blakus neviens nesēž. Un blakus, jā. Neviena nesēž.

Sievietes jau tomēr baigi mīl ar ausīm. ??‍♀️
16.07.2020 07:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits