Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Mums atlikusi nedēļa līdz kāzām. Biežāk uzdotais jautājums no visiem ir - neesat jau pārstresojušies? Un tad es nesaprotu, par ko tik ļoti stresot pirms kāzām? Zinu, ka daudzas paniko vairākas nedēļas pirms kāzām pilnīgi ne par ko, bet kāpēc? ?
Pašai bija pirms kāda laika stresiņš, jo vairākas lietas vajadzēja pārplānot un meklēt, kas ko izdarīs, bet šobrīd mierīgi nevaru vienkārši sagaidīt to dienu.
01.08.2020 16:24 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 01.08.2020 14:43
Sveikas! Cik ilgi ,jūsuprāt, ir ok gaidīt kāzu bildes? ?

Tam vajadzētu būs atrunātam līgumā ar fotogrāfu. Mums, šķiet, ka bija aptuveni 4 nedēļas. Parasti, ņemot vērā fotogrāfa noslogojumu, viņš jau pats pasaka, uz kuru brīdi gaidīt bildes.
01.08.2020 16:02 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Sveikas! Cik ilgi ,jūsuprāt, ir ok gaidīt kāzu bildes? ?
01.08.2020 14:43 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Jeva @ 25.07.2020 19:10
Meitenes, kādas aktivitātes vecmeitu ballītei tagad ir vispār pieejamas, ņemot vērā Covid???

Domāju mierīgi var noorganizēt vecmeitu ballīti šobrīd un nekas nevar baigi ierobežot, ja vien plānā nav tikai tusiņš naktsklubā visu nakti.
Pašai vecmeitu ballīte nebūs, bet cik redzu pēc bildēm citām, šogad topā meistarklases vai kas aktīvs (moči, supi utt.)
25.07.2020 22:53 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Meitenes, kādas aktivitātes vecmeitu ballītei tagad ir vispār pieejamas, ņemot vērā Covid???

Nesen organizēju draudzenei vecmeitu ballīti, mums bija gan meistarklase(kroņu gatavošana), gan ūdensmocis.
25.07.2020 21:35 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.07.2020
Meitenes, kādas aktivitātes vecmeitu ballītei tagad ir vispār pieejamas, ņemot vērā Covid???
25.07.2020 19:10 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Man kaut kā vispār stresa nav.
Kleitas nav un nebūs. Gredzeni nav un nebūs, viesi nav un nebūs. Tikai liecinieki un mēs. Parakstāmies un pa mājām visi. Arī augustā. Mums tas kāzas pagaidām ir tīri formulitate. Vēlāk uztaisīsim visai ģimenei. Sobrid jāsakārto papīri,parejais mazsvarīgs.
21.07.2020 20:29 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 21.07.2020 17:50
Kāda jau ir izdomājusi ko darīs ar kāzu kleitu pēc kāzām? Savējo netīšām sanāca apskādēt,izplīsa caurumiņš.. domāju ko nu?

Es par to sāku domāt, kad atvedu kleitu mājās, ieliku skapī un redzēju, cik daudz vietas tā aizņem. ? domāju, ka salocīšu un to maisu kaut kur mājās glabāšu.
Zinu, ka citas pēc laika pārdod savas kleitas.
21.07.2020 19:16 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kāda jau ir izdomājusi ko darīs ar kāzu kleitu pēc kāzām? Savējo netīšām sanāca apskādēt,izplīsa caurumiņš.. domāju ko nu?
21.07.2020 17:50 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
joselyn @ 21.07.2020 01:39

Tevi nesatrauc, ka viņam var nākties sēdēt pašizolācijā (ja atbrauc no sarkanā saraksta valstīm)?

Iespējamība, ka tas notiks ir ļoti zema, jo valstī kurā viņš atrodas koeficients ir mazāks kā Latvijā.
21.07.2020 07:35 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 20.07.2020 22:46

Es pat nebrīnīšos, ja beigās mēs savus dejas soļus izmēģināsim pēdējā nedēļā. ? Mēs līdz šim vispār neiespringām par neko, tagad tikai nedaudz, jo apjautām cik maz laika palicis un cik maz mēs vispār esam aizdomājušies par niansēm, jo līdz šim domājām tikai par lielajām lietām.
Cik noprotu, vedēji ir ieplānojuši, ka braucam fotografēties, noteikti mēs individuāli un gan jau arī kopā ar viņiem. Pati zinu, ka noteikti gribēšu arī bildes saulrietā.
Kā jums plānojas rīta cēliens kāzu dienā? Būs līgavas izpirkšana un viss pārējais?
Uzzināju, ka mums saplānota visādu uzdevumu pildīšana un braukāšana pa mājām kopā ar vecākiem, ko mēs pilnīgi un galīgi negribējām. Gribējām vienkārši mierīgu rītu un mierīgu satikšanos no rīta nevis veselu teātri. Tagad jādomā, kā to mierīgi paziņot vedējiem.

Kad mēs tikāmies ar vedējiem, mēs uzreiz pateicām, ka līgavas zagšanas nebūs, amati nebūs, šķīvju plēšanas nebūs, jo mēs negribam nekādas tādas izdarības.
Rīta cēlienā mums ir diezgan maz laika, būtībā sataisījies un braukt, tāpēc nekādas izpirkšanas nemaz nevarēs notikt! Paņems mani un brauksim uz dzimtsarakstu nodaļu! ??
21.07.2020 07:35 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Man ar draugu vispār nav variantu, kā iemēģināt dejas soļus, jo viņš atbrauks uz LV 5 dienas pirms kāzām! ??

Tevi nesatrauc, ka viņam var nākties sēdēt pašizolācijā (ja atbrauc no sarkanā saraksta valstīm)?
21.07.2020 01:39 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
ALG @ 20.07.2020 21:17

Ārprāts, tas ir tik ātri! ? Man liekas, ka man jau ir tik maz laika palicis, vispār bail no visa tā organizatoriskā.
Paldies Dievam, mana drauga vecākiem viss ir vienalga, bet mana mamma ir tikai par to, lai viss ir tikai un vienīgi tā, kā es to gribu!
Jūs bildēsieties ar vai bez vedējiem? Man ar draugu vispār nav variantu, kā iemēģināt dejas soļus, jo viņš atbrauks uz LV 5 dienas pirms kāzām! ??

Es pat nebrīnīšos, ja beigās mēs savus dejas soļus izmēģināsim pēdējā nedēļā. ? Mēs līdz šim vispār neiespringām par neko, tagad tikai nedaudz, jo apjautām cik maz laika palicis un cik maz mēs vispār esam aizdomājušies par niansēm, jo līdz šim domājām tikai par lielajām lietām.
Cik noprotu, vedēji ir ieplānojuši, ka braucam fotografēties, noteikti mēs individuāli un gan jau arī kopā ar viņiem. Pati zinu, ka noteikti gribēšu arī bildes saulrietā.
Kā jums plānojas rīta cēliens kāzu dienā? Būs līgavas izpirkšana un viss pārējais?
Uzzināju, ka mums saplānota visādu uzdevumu pildīšana un braukāšana pa mājām kopā ar vecākiem, ko mēs pilnīgi un galīgi negribējām. Gribējām vienkārši mierīgu rītu un mierīgu satikšanos no rīta nevis veselu teātri. Tagad jādomā, kā to mierīgi paziņot vedējiem.
20.07.2020 22:46 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 20.07.2020 20:17

Mums atlikušas nu jau mazāk kā trīs nedēļas līdz kāzām, stresiņš sākas. Šonedēļ tiksimies ar vedējiem, lai visu kārtīgi izrunātu. Netīšām uzzinājām, kas plānojas mūsu kāzu rītā un neesam ar to īsti apmierināti, tāpēc ceram, ka tikšanās nebeigsies ar kašķi. ? Vakar arī drauga mamma uzvilka attiecībā uz kāzām, pasakot savu aso un uzstājīgo viedokli, vēl nedaudz cepiens iekšā ir.
Mēs ziedus nodosim kādam no vecākiem, lai aizved uz svinību vietu, kamēr bildēsimies. Ceru, ka vedēji būs arī padomājuši, ko ciemiņiem darīt, kamēr gaida. Vispār sapratām, ka pa šo laiku vedēji ļoti maz ar mums komunicē un iesaista mūs kāzu plānošanā.
Mums vēl atlicis izvēlēties pirmā valša dziesmu un sataisīt dāvanas vecākiem. Šķiet, ka viss pārējais jau ir gatavs, bet nebrīnīšos, ja vēl uzpeldēs kas jauns. Šonedēļ beidzot arī tiku pie savas līdz galam pabeigtās kleitas, liels prieks. ?
Ja šļūk nost zeķes, tad vai nu zeķturi jāmeklē vai zeķubikses. ?

Ārprāts, tas ir tik ātri! ? Man liekas, ka man jau ir tik maz laika palicis, vispār bail no visa tā organizatoriskā.
Paldies Dievam, mana drauga vecākiem viss ir vienalga, bet mana mamma ir tikai par to, lai viss ir tikai un vienīgi tā, kā es to gribu!
Jūs bildēsieties ar vai bez vedējiem? Man ar draugu vispār nav variantu, kā iemēģināt dejas soļus, jo viņš atbrauks uz LV 5 dienas pirms kāzām! ??
20.07.2020 21:17 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
ALG @ 20.07.2020 19:55
Čau visām meitenēm! Kā Jums ar pirmskāzu stresu? Sapratu vakar to, ka man reāli ir panika, man no visa ir bail, neko nevaru nevienam pateikt, reāli kaitinoši.
Cik tālu Jūs esat ar gatavošanās procesu? Ir tik daudz nianses un tehniski sīkumi, kas mani nomoka, kā piemēram, kur likt/kas ņem puķes uz viesu namu, kur tās likt? ko viesi dara, kamēr mēs esam fotogrāfēšanās..ah..

Mums atlikušas nu jau mazāk kā trīs nedēļas līdz kāzām, stresiņš sākas. Šonedēļ tiksimies ar vedējiem, lai visu kārtīgi izrunātu. Netīšām uzzinājām, kas plānojas mūsu kāzu rītā un neesam ar to īsti apmierināti, tāpēc ceram, ka tikšanās nebeigsies ar kašķi. ? Vakar arī drauga mamma uzvilka attiecībā uz kāzām, pasakot savu aso un uzstājīgo viedokli, vēl nedaudz cepiens iekšā ir.
Mēs ziedus nodosim kādam no vecākiem, lai aizved uz svinību vietu, kamēr bildēsimies. Ceru, ka vedēji būs arī padomājuši, ko ciemiņiem darīt, kamēr gaida. Vispār sapratām, ka pa šo laiku vedēji ļoti maz ar mums komunicē un iesaista mūs kāzu plānošanā.
Mums vēl atlicis izvēlēties pirmā valša dziesmu un sataisīt dāvanas vecākiem. Šķiet, ka viss pārējais jau ir gatavs, bet nebrīnīšos, ja vēl uzpeldēs kas jauns. Šonedēļ beidzot arī tiku pie savas līdz galam pabeigtās kleitas, liels prieks. ?
Ja šļūk nost zeķes, tad vai nu zeķturi jāmeklē vai zeķubikses. ?
20.07.2020 20:17 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Čau visām meitenēm! Kā Jums ar pirmskāzu stresu? Sapratu vakar to, ka man reāli ir panika, man no visa ir bail, neko nevaru nevienam pateikt, reāli kaitinoši.
Cik tālu Jūs esat ar gatavošanās procesu? Ir tik daudz nianses un tehniski sīkumi, kas mani nomoka, kā piemēram, kur likt/kas ņem puķes uz viesu namu, kur tās likt? ko viesi dara, kamēr mēs esam fotogrāfēšanās..ah..
20.07.2020 19:55 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 09.07.2020 13:06
@ALG
Es vakar nopirku zeķes ar silikona maliņām - tur, kur ir mežģīne, iekšā ir silikons, kas drusciņ tā kā pielīp pie kājas. Iesaku Tev tādas uzmeklēt, ja esošās šļūk nost. ?
Šodien Andelē ieķēru halātiņu kāzu rītam. Visos veikalos skatījos, ka ir tikai omīšu varianti. ?
Sataisīju viesu dāvaniņas beidzot. Tās baigi vilku garumā, jo nepatīk tādi mazie darbiņi.
Kā jums sokas? Mums atlicis mēnesis līdz kāzām, tāds patīkams prieks iekšā. ?

Man arī tās ar trīs vai četrās silikona maliņām šļūc nost, vienkārši neturas un viss, vai man ir tizla kāja, jo parasti šīs zeķes man noveļas līdz ceļiem! ???
20.07.2020 19:52 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
bouquettt @ 14.07.2020 10:09

Draugiem kāzu jubilejā sūtījām albumu no Atmiņu albumi, var atrast facebook. Ļoti skaisti, visu var paši sadomāt kā vēlas, piedāvā arī gatavus variantus.
Kā pagāja kāzu diena? ?

Paldies par ieteikumu, tiešām skaisti! ? Diena pagāja super, neskatoties uz lietu, tām tomēr ir savs šarms ? Uz fotosesiju gan tieši bija beidzis līt un vakarā pat uzspīdēja saulīte . Veiksmi visām kurām lielā diena priekšā!❤
14.07.2020 12:29 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 14.07.2020 10:00
Kur nopirkt personalizētus skaistus kāzu albumus? ?

Draugiem kāzu jubilejā sūtījām albumu no Atmiņu albumi, var atrast facebook. Ļoti skaisti, visu var paši sadomāt kā vēlas, piedāvā arī gatavus variantus.
Kā pagāja kāzu diena? ?
14.07.2020 10:09 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kur nopirkt personalizētus skaistus kāzu albumus? ?
14.07.2020 10:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits