Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūrnieku sievas/draudzenes un covid19 laiks

 
Reitings 1
Reģ: 22.03.2020
Sveikas!
Gribēju uzzināt, vai starp mums ir kāda jūrnieka sieva vai draudzene, kas var padalīties ar savu mīļotā cilvēka gaidīšanas pieredzi, kad valstī izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar covid 19 vīrusu? Vai ir zināms, kad mīļoto cilvēku varētu sagaidīt mājās? Kā tiekat galā šajā grūtajā laikā?
Paldies tām, kas padalīsies ar savu stāstu!
22.03.2020 11:01 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Maxxxiii @ 19.07.2020 19:58

Ne visiem. Kādu laiku draudzējos ar sievieti no blakus mājas. Viņas vīrs jau gadiem strādā ārzemēs, viņa te audzina divus kopējus bērnus. Atbrauc viņš tikai svētkos. Kamēr viņš skaita vislaik pieklājīgu summu un viņai nav jāstrādā, tamer viss apmierina. Pati teikusi, ka tad kad viņš atbrauc pirmās dienas ir OK, pēc tam jau sāk traucēt ierasto kārtību. Neparko neticēšu, ka viņa ar kādu varētu krāpt. Visulaik ar viņas ir bērni, viņai te nav kam atstāt pieskatīt. Nekur nebrauc un ārā iziet tikai, kad uz veikalu vajag. Vispār apbrīnojami, ka cilvēks vislaik sēd istabā, pat ārā pastaigāt vienmēr bija japierunā. Protams esam runājušas par to vai tajā galā nav inam kāda un atbilde bija īsa un konkrētā-kamēr viņš skaita naudu, vairāk nekas neinteresē

Es to sievieti pat spēju saprast. Esmu bijusi attāluma attiecībās, tikāmies aptuveni reizi pusgadā. Tā dzīvojām 3 gadus. Izsķīrāmies vēl nepamēģinājuši dzīvot kopā, taču savā ziņā pat atviegloti uzelpoju (zinu, ka skan drausmīgi), jo man pietika ar tām dienām, kad viņš ciemojās pie manis vai es pie viņa. Es vispār esmu drausmīgs vienpatis, tāpēc, esot kopā ar citu cilvēku, man likās, ka tas cilvēks ir ielauzies manā privātajā telpā un izjaucis ierasto lietu kārtību. Man ir ļoti, ļoti grūti būt ar kādu kopā diedienā. Un, ja par seksu, tad, nē, es nekrāpu un pa kreisi nestaigāju. Ir manā dzīvē bijis posms, kad esmu vairāk kā 2 gadus dzīvojusi bez seksa un bez jebkāda fiziska kontakta ar pretējo dzimumu. Man fiziskais kontakts ir diezgan mazsvarīgs. Ja ir, tad ir, bet, ja nav, tad mierīgi varu iztikt bez. Vai tā varētu būt aseksualitāte? Nezinu, neesmu par to domājusi. Iespējams. Es par to, ka tas viss ļoti atkarīgs no cilvēka. Ir tādi, kuri bez seksa mēnesi nevarēs izturēt, ir tādi, kuri tā dzīvos gadiem un viss apmierinās.
29.07.2020 00:18 |
 
Reitings 36
Reģ: 28.07.2020
Sveikas!
Esmu ar jūrnieku attiecībās jau 6 gadus, 1gadu esam jau laulībās.
Un ziniet? Esmu pieradusi, man patīk! Kad vīrs ir prom, man ir laiks sev, attīstīt sevi, pilnveidot, vienkārši palutināt pašai sevi... nesaku, ka to nedara mans vīrietis, bet tad, kad gribu palutināt pati sevi, tas ir savādāk.
Jo kad viņš ir mājās, gribas vairāk ar viņu kopā, nu visu ļotiļooootu ar viņu.. kas ir normāli..
Un var izturēt, esmu izdzīvojusi..
sekss, hmm... bez tā var iztikt, ja uz sievietes pleciem atstāj visu. Nav laika par to pat domāt.. ????? ir daudz citu lietu, kas ir jārisina, jo dzīve jau neapstājas..
Vispār, esmu pieredzes bagāta pa šo tēmu... Ja vēlies, droši raksti!
29.07.2020 00:02 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.07.2020
Priecāšos, ja kāda jūrnieka partnere ar mani sazināsies privāti, tāpat vien - parunāties! :)
28.07.2020 13:58 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ketija123 @ 19.07.2020 19:43
Nav jau runa tikai par pliku sexu. Citi/citas, ilgstoši nesatiekot savu partneri, aizšļūc pa kreisi, jo ir vajadzīgs arī mīļums, pieskāriens, glāsts, romantika, pretējā dzimuma klātbūtne.

Ne visiem. Kādu laiku draudzējos ar sievieti no blakus mājas. Viņas vīrs jau gadiem strādā ārzemēs, viņa te audzina divus kopējus bērnus. Atbrauc viņš tikai svētkos. Kamēr viņš skaita vislaik pieklājīgu summu un viņai nav jāstrādā, tamer viss apmierina. Pati teikusi, ka tad kad viņš atbrauc pirmās dienas ir OK, pēc tam jau sāk traucēt ierasto kārtību. Neparko neticēšu, ka viņa ar kādu varētu krāpt. Visulaik ar viņas ir bērni, viņai te nav kam atstāt pieskatīt. Nekur nebrauc un ārā iziet tikai, kad uz veikalu vajag. Vispār apbrīnojami, ka cilvēks vislaik sēd istabā, pat ārā pastaigāt vienmēr bija japierunā. Protams esam runājušas par to vai tajā galā nav inam kāda un atbilde bija īsa un konkrētā-kamēr viņš skaita naudu, vairāk nekas neinteresē
19.07.2020 19:58 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nav jau runa tikai par pliku sexu. Citi/citas, ilgstoši nesatiekot savu partneri, aizšļūc pa kreisi, jo ir vajadzīgs arī mīļums, pieskāriens, glāsts, romantika, pretējā dzimuma klātbūtne.
19.07.2020 19:43 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Bet ir jau cilvēki, kuriem tas sekss drive nav tik svarīgs un izteikts. Ja tādi abi ir kopā, tad jau nav arī problēmu ne vienam, ne otram dzīvot tos mēnešus bez seksa, bet iztikt ar pašapmierināšanos, ja baigi vajag.
19.07.2020 15:56 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Tutuuuu @ 18.07.2020 22:49
Vispār jau sievietei tīri no veselības viedokļa ir nepieciešama sekss. Plika padrāšanās vai nē, bet daba tā to organismu ir iekārtojusi.
Un neesmu neko labu dzirdējusi par jūrniekiem uzticības ziņā. Pāris pazīstami ir, visi krāpuši. Skumji, bet šīm profesijām raksturīgi. Viena no pazīstamā sievām arī teica, ka vīrs ir vislabākais un ticot, ka nekad nekrāps, līdz saņēma video, kur šis ar somieti priecājas. :/

Pazīstu tik vienu jūrnieku bet pat tas ir krāpis savu sievu..viņa pati to zina, bet laikam nauda svarīgāka :)
19.07.2020 15:50 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Ne tikai orgasms, viss process kā tāds ir nepieciešams gan mentāli, gan fizioloģiski. Domāju, ka daudz vairāk "laimes hormonu" organisms izstrādā brīdī, kad esi kopā ar vīrieti nevis vienatnē ar dildo. ? Tīri mans novērojums. Esmu gājusi cauri šādiem vienatnes posmiem un organisma reakcijām uz tiem.
19.07.2020 14:34 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Sekss vai orgasms? Orgasmu, kas ir nepieciešams sievietes veselībai var sasniegt arī citādā veidā. ;)
18.07.2020 23:51 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Vispār jau sievietei tīri no veselības viedokļa ir nepieciešama sekss. Plika padrāšanās vai nē, bet daba tā to organismu ir iekārtojusi.
Un neesmu neko labu dzirdējusi par jūrniekiem uzticības ziņā. Pāris pazīstami ir, visi krāpuši. Skumji, bet šīm profesijām raksturīgi. Viena no pazīstamā sievām arī teica, ka vīrs ir vislabākais un ticot, ka nekad nekrāps, līdz saņēma video, kur šis ar somieti priecājas. :/
18.07.2020 22:49 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Rasareisa @ 18.07.2020 19:22
Jā dzīvo ,tāpat kā ar dienesta cilvēku. Kuru gaidi no afganistānas. Mīli un gaidi.

ehh, nu jā, mīlestības dēļ ir vērts gaidīt ❤️ un tomēr sasodīti grūti, es nevarētu...
18.07.2020 21:04 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Seina @ 18.07.2020 20:19

kad atbrauc, tad ir sekss. Zin, ne visas ir tik apsēstas ar seksu, cik tu. Citiem ir arī mīlestība, nevis tikai iekāre kā trušiem katru nakti vai rītu padrāzties, lai tikai paceltu sev pašapziņu "man ir sekss, esmu krutaa".

Fui, cik Tu esi vulgāra... ?
18.07.2020 21:02 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Kiki007 @ 18.07.2020 19:13
Es atvainojos par netaktiskumu, bet kāda ir Jūsu motivācija būt jūrnieka draudzenēm/sievām?
Pusgadu bez seksa, atbalsta...tādas iluzioras attiecības, it kā vīrietis ir, bet nav... un Jūs esat uzticīgas, tiešām dzīvojat 6-8 mēn.bez seksa?
vēlreiz atvainojos, bet mani vnk ļoti interesē kā tas ir ?

kad atbrauc, tad ir sekss. Zin, ne visas ir tik apsēstas ar seksu, cik tu. Citiem ir arī mīlestība, nevis tikai iekāre kā trušiem katru nakti vai rītu padrāzties, lai tikai paceltu sev pašapziņu "man ir sekss, esmu krutaa".
18.07.2020 20:19 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Kiki007 - diezgan logiski, ka esi kopa ar cilveku, ar personibu nevis seksa del. Ne nu, ir ari cilveki, kas ir kopa seksa del, bet tas jau nav istas attiecibas. Sekss ir tikai attiecibu sastavdala, tas nav visas attiecibas...
18.07.2020 19:38 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Jā dzīvo ,tāpat kā ar dienesta cilvēku. Kuru gaidi no afganistānas. Mīli un gaidi.
18.07.2020 19:22 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Es atvainojos par netaktiskumu, bet kāda ir Jūsu motivācija būt jūrnieka draudzenēm/sievām?
Pusgadu bez seksa, atbalsta...tādas iluzioras attiecības, it kā vīrietis ir, bet nav... un Jūs esat uzticīgas, tiešām dzīvojat 6-8 mēn.bez seksa?
vēlreiz atvainojos, bet mani vnk ļoti interesē kā tas ir ?
18.07.2020 19:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.07.2020
Varu padalīties mazliet ar savu pieredzi. Esmu Jūrnieka draudzene jau vairāk kā gadu, šobrīd jūrā viņš ir jau trešo mēnesi. Viņam vajadzēja doties prom martā, taču tieši tad arī slēdza visas robežas, veiksmīgas sakritības dēļ izdevās doties aprīļa beigās.
Piekritīšu Bubb rakstītajam, ka ļoti svarīgi ir sevi ar kaut ko aizņemt, tad arī laiks skrien ātrāk. Ļoti svarīgi ir noteikti kontaktēties cik bieži vien iespējams, pat ja dienas beigās pēc sarakstes izskatās, ka sarunājies pati ar sevi :D taču viņam tas viennozīmīgi noteikti ir patīkami, ka raksti viņam visas dienas garumā :)
18.07.2020 18:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.07.2020
Mans stásts ar nu jau bijušo līgavaini-jūrnieku un gaidìšanu ir tāds,ka mēs săkām tikties 2mèn, kad viņš aizbrauca uz 6mén, sâkumá bija grùti, bet tad pieradu. Ar gadiem kļuva vieglāk. Ps. Šķiršanás nav saistìta ar to ka jūrnieks.
Bet labākais padoms ir - sazinaties cik bieži vien varat,varbùt pat dažu minūśu video zvani ikdienu, mēğini laiku mājās pievērst sev,lutini sevi,mèğini pievērsties hobijiem,lai spētu to pozitīvo enerğiju nodot draugam pat attālinăti. Atceries ka viņam ir morāli grùti darba specifikas dēļ un mēğinat nestrīdēties. Tagad pandēmijas laikā mums visiem ir grùti, bet atceries ka atbalstot mīļoto pašai būs jaukāk un abiem būs vieglāk párvarét gaidìšanas laiku.
16.07.2020 00:15 |
 
Reitings 16
Reģ: 01.11.2019
Paceļu :)
Varbūt kādai vēl kāds stāsts uzradies
13.07.2020 12:29 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
Tweek @ 24.05.2020 18:27
Zinu vienu meiteni, kurai draugs ir tālbraucējs uz ārzemēm. Tagad ir prom jau pusgadu. Meitenei aizdegās māja, ieguva smagas traumas, draugs prom jau pusgadu un nav zināms kad būs atpakaļ.

Kāpēc netiek mājās? Mans tēvs arī ir tālbraucējs, bet tiek mājās.
24.05.2020 18:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits