Bilžu noplūde

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Čau, meitenes!
Nāku pie Jums ar jaunu problēmu. Dažām šo pirms kāda laiciņa biju izstāstījusi privāti, bet kaut kā nav palicis labāk.
Situācija sekojoša:
Kad biju mazāka un vēl galvā nepieaugusi, tiku “manipulēta” no pilngadīga puiša puses, lai nosūtu viņam kailfoto, savādāk šis ies pie citas. Biju ļoti naiva un stulba, darīju, ko viņš lika, jo likās, ka mūža mīlestība sekos. Nosūtīju bildi ar paceltu kreklu un dibenu bez biksēm, bet apakšveļā. Tajā brīdī likās, ka nekas traks, parasta bildīte savai mūža mīlestībai, bet iet jau +/- ceturtais gads un tā bilde vēl klaiņo apkārt, jo tika pārsūtīta. Zinu, zinu, ka pati vainīga vien biju, par to varat lūdzu nekomentēt, jo pati apzinos to visu šobrīd, kad esmu jau vecāka. Bet problēma tāda, ka bilde ir nonākusi līdz skolai, kur es mācos. Seju tur neredz, bet visi tik un tā saprot, ka tā esmu es (es nezinu kā).
Varbūt Jums ir kāds ieteikums, kā man nomierināt sevi? Jo drīz atkal septembris, uz skolu jāiet un sākās iekšēja panika, jo tā bilde jau līdz skolai ir.
Lūdzu, bez nekādām morāles lasīšanām, jo es šo jau esmu stipri pārdzīvojusi pirmos divus gadus, kad viņa klaiņoja apkārt un diezgan esmu izcietusi apkārtējo morāles.
P.S. Uz policiju ir iets, ar visiem vārdiem/uzvārdiem, bet man sejā pateica “mēs neko nedarīsim”.
16.07.2020 12:00 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Pietam nevis teikt, ka tur bija kāda mīlestība, bet pasniegt to, kā īstāko manipulāciju.
16.07.2020 14:40 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Rosinu rakstīt iesniegumu policijā.
16.07.2020 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Eksperte @ 16.07.2020 14:11
Es esmu sapratusi, ka cilvēkiem savā būtībā patīk otram darīt pāri.
Ja tu nākamreiz nevis izrādītu nepatiku pret to, ko tev saka šajā sakarā, bet reaģētu uz to absolūti vēsi, domāju, ka apniks ķircināt.

Piekrītu. Jo mazāk izrādīsi, ka Tevi tas sāpina, jo garlaicīgāk un neinteresantāk citiem būs par to runāt. Tas tiešām vairs nav tas vecums, kurā pliki pupi ir kaut kas aizraujošs. Piekrītu arī iepriekš izteiktajam variantam, ka vari uztaisīt publisku postu IG vai FB par to. Pati būsi visu jau pateikusi, nevienam nebūs interesanti, Tev parādīsies arī aizstāvji, turklāt stāsts būs laba mācība citām meitenēm... Noteikti pieminētu arī policijas vienaldzību.
Galvenais nenokar galvu. Tas ir slikti, bet noteikti pārvarama situācija. Ja arī dīvainā kārtā vēl tagad visiem tas liekas kas uzjautrinošs, tas posms beigsies.
16.07.2020 14:29 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Eksperte @ 16.07.2020 14:11
Es esmu sapratusi, ka cilvēkiem savā būtībā patīk otram darīt pāri.
Ja tu nākamreiz nevis izrādītu nepatiku pret to, ko tev saka šajā sakarā, bet reaģētu uz to absolūti vēsi, domāju, ka apniks ķircināt.

Jā, tas gan.
Ja kāds man par to kaut ko saka, es vienkārši pasmejos par sevi un iesmeju kopā ar viņiem, izliekoties, ka mani īsti nekrata tas viss, kaut iekšēji man ir ļoti nepatīkama sajūta
16.07.2020 14:25 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Es rosinātu uzrakstīt iesniegumu policijai.
Saprotu, ka Tu biji nepilngadīga un materiāls varētu traktēts kā erotiska rakstura. Tam sekojošā uzvedība, attēlu publicējot un radot kaitējumu, arī nav pareiza.
16.07.2020 14:24 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es esmu sapratusi, ka cilvēkiem savā būtībā patīk otram darīt pāri.
Ja tu nākamreiz nevis izrādītu nepatiku pret to, ko tev saka šajā sakarā, bet reaģētu uz to absolūti vēsi, domāju, ka apniks ķircināt.
16.07.2020 14:11 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Doublechoco @ 16.07.2020 12:56
Es laikam ieliktu publisku postu soctīklos ar visu šo bildi un stāstu - lai tie, kas apceļ, un tas pilngadīgais pedofils aizrijas ar savu žulti.

Vaine!
16.07.2020 13:40 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es laikam ieliktu publisku postu soctīklos ar visu šo bildi un stāstu - lai tie, kas apceļ, un tas pilngadīgais pedofils aizrijas ar savu žulti.
16.07.2020 12:56 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Katz @ 16.07.2020 12:45
Hmm, labi es saprotu vienu dienu var paķiķināt, meitene bez krekla, ok, bet vai tad neapnīk? Tehnikumā jau vairs nav nemaz tik mazi bērni, bet varu iedomāties kāda publika tur apgrozās. Esi runājusi ar skolas vadību/psihologu?

Es to pašu padomāju.. 4 gadus nelikties mierā. Kas notiktu, ja ieliktu skaistu bildi peldkostīmē savā ig? Arī sāktos tas viss no jauna? ?
Vēl nav runāts ar skolu, jo tikai vasarā uzzināju, ka skolā jau dažs labs zin par to bildi.
16.07.2020 12:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Hmm, labi es saprotu vienu dienu var paķiķināt, meitene bez krekla, ok, bet vai tad neapnīk? Tehnikumā jau vairs nav nemaz tik mazi bērni, bet varu iedomāties kāda publika tur apgrozās. Esi runājusi ar skolas vadību/psihologu?
16.07.2020 12:45 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Katz @ 16.07.2020 12:32
"Mūža mīlestība?" Aizmirsti to cilvēku un viņa vārdu. Ja esi to izdarijusi, malacis.
Noprotu, ka neesi vēl pabeigusi vidusskolu, tad ieteiktu nomainīt skolu un vidi, kurā apgrozies.
Ceru šis nav atstājis uz Tevi psiholoģisku iespaidu, cik nav dzirdēts, ka šo iemeslu dēļ jaunieši taisa pašnāvības utt., turies stipra!
Tam čalim jau sen vajadzēja olas apgriezt otrādi, nav kāds, kas Tevi aizstāv, ja viņš turpina sūtīt bildes? Vecākiem esi teikusi?
Šī situācija ir draņķīga, bet nav pasaules gals.

Skolas maiņa tiešām nebūs vairs iespējama, jo mācos tehnikumā profesiju.
Un būšu godīga, tas uz mani ir atstājis psiholoģisku iespaidu. Pirmie gadi, kad tas notika, sevi ienīdu, darīju pāri sev (ko es vairs nedaru), jo tas viss bija too much for me. Apkārtējo komentāri, ko nācās dzirdēt 24/7.
Un jā, vecāki zin, jo gājām uz policiju.
Kā arī puisis pats vairs nepārsūta, bet pārsūta pārējie, pie kuriem tā bilde ir nonākusi.
16.07.2020 12:39 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
"Mūža mīlestība?" Aizmirsti to cilvēku un viņa vārdu. Ja esi to izdarijusi, malacis.
Noprotu, ka neesi vēl pabeigusi vidusskolu, tad ieteiktu nomainīt skolu un vidi, kurā apgrozies.
Ceru šis nav atstājis uz Tevi psiholoģisku iespaidu, cik nav dzirdēts, ka šo iemeslu dēļ jaunieši taisa pašnāvības utt., turies stipra!
Tam čalim jau sen vajadzēja olas apgriezt otrādi, nav kāds, kas Tevi aizstāv, ja viņš turpina sūtīt bildes? Vecākiem esi teikusi?
Šī situācija ir draņķīga, bet nav pasaules gals.
16.07.2020 12:32 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Es nezinu, cik veca esi, bet ja skola ir vsk, tad iesaku mainīt skolu. Ja tā ir universitāte un mācies populāru programmu, piem., it , tad pārej uz citu universitāti it programmu. Ja Tavā studiju programmā ir neklātiene, pārej uz to (būs retāk ar cilvēkiem jāsatiekas), ja nav un citā univ. nav tavas programmas, grūti ko ieteikt.
16.07.2020 12:26 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
cutiecutie @ 16.07.2020 12:19
Cik tev tieši gadu? Skola - vidusskola vai augstskola? Es vispār nesatrauktos tavā vietā. Pilns instagrams ar plikām meitenēm. Tad nu atraduši, ko malt uz riņķi un pārsūtīt, īpaši, ja vēl gadus veca bilde.

Vidusskola.
Un jā, pilns ig, bet viņi jau to nesaprot, jo redz, pazīstams cilvēks un tad nu jāsmej un jāsūta pārējiem
16.07.2020 12:23 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Cik tev tieši gadu? Skola - vidusskola vai augstskola? Es vispār nesatrauktos tavā vietā. Pilns instagrams ar plikām meitenēm. Tad nu atraduši, ko malt uz riņķi un pārsūtīt, īpaši, ja vēl gadus veca bilde.
16.07.2020 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits