Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības un vientulības sajūta.

 
Reitings 46
Reģ: 11.09.2019
Sveikas ar mīļoto kopā esmu 7 gadus bet ir viens bet, nav vairs tas dzirkstites, tas sajūtas kad jūtamies viens otram vajadzīgi, nezinu kas notiek viens otru nosacīti mīlam, ja var ticēt teiktajam, kāpuši viens otru neesam, bet šis sajūtas mani grauž, iekšēji traki jūtos psihais gandrīz vai nāk virsū nezinu kā to izskaidrot, jūtos nevajadzīga, tāda sajūta kad eksistēju bet bez milestibas, gribas to tukšumu aizpildīt, nejūtos laimiga, jo nekā cita nav ka mājas, darbs, mājas, nav stimula neko darīt jo nesaņēmu mīlestību, nav nekam motivācijas, gribas justies novērtēta, esmu aizdomājušies ar šīm visām sajūtām tas ir tā pat kā dzīvot vienai, strīdi ir bijusi bet sadzīviski, domāju ka tādi ir bijusi jebkurā ģimene, bet nu nopietni nee, kāda var pateikt kas tas ir, ka ar šīm sajūtām tikt galā?? Jūtos vientuļi.
15.07.2020 21:16 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Katz @ 16.07.2020 20:59
Pilnība piekrītu, ka esot pašpietiekamai un pašai pilnībai viss būtu bumbās, bet realitātē tā nav, reti kurš sevi mīl. Nokāpsim no mākoņiem. Tādēļ otra pusīte var būt dzinulis, taču, ja nav dzirksts, nav balles..

Bet Mīļā, cilvēki Tavā dzīvē nāk un iet...vienīgās attiecības, kuras Tev 100% būs līdz pēdējam elpas vilcienam- ir pašai ar sevi! Tu nespēj dot mīlestību otram, ja pašai tās nav... tadas sievietes pieķerās kā dadži un visu dzīvi par kaut ko cieš.
Tu mīli savus tuvākos, lai viņi justos labi!? Vai arī tāpēc, ka pati ar viņiem jūties labi? ?
16.07.2020 21:57 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pilnība piekrītu, ka esot pašpietiekamai un pašai pilnībai viss būtu bumbās, bet realitātē tā nav, reti kurš sevi mīl. Nokāpsim no mākoņiem. Tādēļ otra pusīte var būt dzinulis, taču, ja nav dzirksts, nav balles..
16.07.2020 20:59 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Minnne @ 15.07.2020 21:16
Sveikas ar mīļoto kopā esmu 7 gadus bet ir viens bet, nav vairs tas dzirkstites, tas sajūtas kad jūtamies viens otram vajadzīgi, nezinu kas notiek viens otru nosacīti mīlam, ja var ticēt teiktajam, kāpuši viens otru neesam, bet šis sajūtas mani grauž, iekšēji traki jūtos psihais gandrīz vai nāk virsū nezinu kā to izskaidrot, jūtos nevajadzīga, tāda sajūta kad eksistēju bet bez milestibas, gribas to tukšumu aizpildīt, nejūtos laimiga, jo nekā cita nav ka mājas, darbs, mājas, nav stimula neko darīt jo nesaņēmu mīlestību, nav nekam motivācijas, gribas justies novērtēta, esmu aizdomājušies ar šīm visām sajūtām tas ir tā pat kā dzīvot vienai, strīdi ir bijusi bet sadzīviski, domāju ka tādi ir bijusi jebkurā ģimene, bet nu nopietni nee, kāda var pateikt kas tas ir, ka ar šīm sajūtām tikt galā?? Jūtos vientuļi.

Tu gaidi, kad pret tevi sāks izturēties savādāk, bet vai pati lietas labā ko dari?
Jāsāk ar sevi, pārdomāt savu attieksmi pret vīru, vai pati neesi vēsa un vienaldzīga.
16.07.2020 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Minnne @ 15.07.2020 21:16
Sveikas ar mīļoto kopā esmu 7 gadus bet ir viens bet, nav vairs tas dzirkstites, tas sajūtas kad jūtamies viens otram vajadzīgi, nezinu kas notiek viens otru nosacīti mīlam, ja var ticēt teiktajam, kāpuši viens otru neesam, bet šis sajūtas mani grauž, iekšēji traki jūtos psihais gandrīz vai nāk virsū nezinu kā to izskaidrot, jūtos nevajadzīga, tāda sajūta kad eksistēju bet bez milestibas, gribas to tukšumu aizpildīt, nejūtos laimiga, jo nekā cita nav ka mājas, darbs, mājas, nav stimula neko darīt jo nesaņēmu mīlestību, nav nekam motivācijas, gribas justies novērtēta, esmu aizdomājušies ar šīm visām sajūtām tas ir tā pat kā dzīvot vienai, strīdi ir bijusi bet sadzīviski, domāju ka tādi ir bijusi jebkurā ģimene, bet nu nopietni nee, kāda var pateikt kas tas ir, ka ar šīm sajūtām tikt galā?? Jūtos vientuļi.

Varbūt tev vajag kādu hobiju, aizraušanos ārpus darba.Mājas-darbs- mājas var nogalināt pat vislabākās attiecības.
16.07.2020 19:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kiki007 @ 16.07.2020 13:24
Piekrītu Freidam- Tava laime un mīlestība ir atkarīga no citiem, Tevi varētu nēsāt uz rokām, tāpat Tev būs par maz...jo pašos pamatos Tu pati sev esi garlaicīga un nemīli sevi. Vīrieši parasti mīl sievietes tā kā viņas mīl sevi...
Vajag saprast, ka Tava dzīve ir Tava atbildība, nevis pasaule sabrūk, jo redz, vīrišķis dzirksteli nesniedz...
Būs mīlestība pret sevi, būs arī lielisks vīrietis un nenāks prātā domas jautāt padomus svešiem cilvēkiem par SAVU dzīvi ?

???
16.07.2020 14:12 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Piekrītu Freidam- Tava laime un mīlestība ir atkarīga no citiem, Tevi varētu nēsāt uz rokām, tāpat Tev būs par maz...jo pašos pamatos Tu pati sev esi garlaicīga un nemīli sevi. Vīrieši parasti mīl sievietes tā kā viņas mīl sevi...
Vajag saprast, ka Tava dzīve ir Tava atbildība, nevis pasaule sabrūk, jo redz, vīrišķis dzirksteli nesniedz...
Būs mīlestība pret sevi, būs arī lielisks vīrietis un nenāks prātā domas jautāt padomus svešiem cilvēkiem par SAVU dzīvi ?
16.07.2020 13:24 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Freids @ 16.07.2020 00:06
Ehhh, cik daudz cilvēku dzīvo sevis izdomātās sapņu un ideālu pasaulēs, nespējot pieņemt realitāti.
Tevis aprakstītās attiecības ir pilnīgi normālas. Vaina ir Tevī, jo dzīvo savā pasaulītē(savas galvas uzburtajai ideālajai idillei), nespējot saprast, ka Tava iztēle par laimīgām un lieliskām attiecībām- neeksistē. Tie ir ideāli un tava iztēli. Tevis aprakstītajā situācijā dzīvo tie paši veiksmīgākie pāri, kuriem jau beigusies iekāre, kaisle. Ir vēl liela daļa precētu, neprecētu kuriem ir daaaaaudz sliktāk- nesaderības, konflikti u.t.t
Tu, pašlaik, meklē sniegacilvēku(kā analoģija). Tu vari ticēt tam, ka viņš eksistē un meklēt viņu. Reiz pa reizei, atradīsies kāds miglains video vai pēdas nospiedums, kas Tev šo ticību saglabās. Lai izdodas.

Bet, bet tā ir dabiska vajadzība - dzirksetlīte, sajūtas, emociju dejas. Un, ja neiegūstam šo, aiz ne-ļauna prāta sākam spēlēt prāta spēles un celt pilis. Tā tas ir. Tādēļ ir forši, ja par to runā un domā, cenšās saprast un aizgaiņāt šīs domas.
16.07.2020 08:27 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Kristty1 @ 16.07.2020 01:11
Šeit es to Tavu teicienu neattiecinātu. Saki ko gribi, bet attiecībās ir divi cilvēki, kuriem ir jāsader visās jomās. Jā, tieši tā, realizējamas prasības par ko es rakstīju iepriekš no savām attiecībām, ir laiks priekš otra cilvēka, rūpes, kaisle, u.c. Tas nav nekas uzburts.
Katrs cilvēks ir savādāks, vienam labi kā ir, var samierināties ar to, ka viens ar otru nesader, citam tomēr gribas atrast to īsto cilvēku, ar kuru ir tā patiesā saikne. Kur bez vārda runas saprotas un visādā citādā ziņā viss sader.?

Nu nevar 2 cilvēki saderēt visās jomās. Nekad dzīvē to neesmu pieredzējis vai redzējis.
Kaisle ir pārejoša. Ja domā ka kāds tevi iekāros visa mūža garumā- vilšanās garantēta. Laiks ir atrodams- tik cik tam otram ir pietiekami. Es, personīgi, dzīvē neesmu saticis sievieti, kurai būtu sāta sajūta uzmanībai- jebšu tās nekad nav pietiekami.
Īstais cilvēks, viss sader, otrā pusīte...hmm. Nebūšu kategorisks. Es novēlu un ceru, ka tu to atradīsi ko apraksti, bet pie sevis zinu diezgan droši, ka dzīve tev sagādās smagu vilšanos ar šādu filzofiju.
Bet, lai no manas puses nebūtu tik negatīvi, piebildīšu- domas realizējas un novēlu to Tev.
16.07.2020 01:35 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Šeit es to Tavu teicienu neattiecinātu. Saki ko gribi, bet attiecībās ir divi cilvēki, kuriem ir jāsader visās jomās. Jā, tieši tā, realizējamas prasības par ko es rakstīju iepriekš no savām attiecībām, ir laiks priekš otra cilvēka, rūpes, kaisle, u.c. Tas nav nekas uzburts.
Katrs cilvēks ir savādāks, vienam labi kā ir, var samierināties ar to, ka viens ar otru nesader, citam tomēr gribas atrast to īsto cilvēku, ar kuru ir tā patiesā saikne. Kur bez vārda runas saprotas un visādā citādā ziņā viss sader.?
16.07.2020 01:11 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Kristty1 @ 16.07.2020 00:32
Es tevi tik ļoti saprotu. Esam kopā nu jau gandrīz 6 gadus un tāda sajūta, ka esam draugi. Otram cilvēkam, šķiet, ka esmu tikai piedeva, kad ir garlaicīgi. Nekad nav laika man, tikai tad, kad jau jālūdzās..
Es par šo esmu tik daudz domājusi, iespējams, ka Tev tie 7 gadi ir bijis nepieciešamais laiks, lai saprastu, ka tas otrs cilvēks nemaz nav Tavs un Tev piemērots. Manuprāt, ar otro cilvēku vienmēr jābūt dzirkstīj, pat ja nodzīvo kopā 1, 10 vai 30 gadus.. otrs cilvēks vienmēr ir jāiekāro, jājūt mīlestība un rūpes, un pārējais ikdienišķais.
Varu mazliet piekrist iepriekšējam rakstītam, ka tās ir ikdienišķās attiecības. Taču, tās nav pilnīgi laimīgas. Ir reizes, kad vienkārši jāspēj raudzīties ārpus nelaimīgām attiecībām. Ja nepalīdz runāšana ar otru pusīti, tad nepalīdzēs nekas.

Teiciens skan “katrs pats, savas laimes kalējs”. Tevis iedomāto ideālu(laimi) neviens tavā vietā nekals, jo katram tas ir savs. Ja prioritāte ir, lai tevi kāds cits dara laimīgu, ar steigu ir jāmaina prioritātes, jo neviens un šeit es pilnīgi pārliecināti saku- neviens tevi nedarīs laimīgu, jo tas notiek tavā galvā un tikai tu to savu laimi vari radīt, ne kāds cits.
Jāizvirza normālas un ralizējamas prasības pret partneri kā- savstarpēja cieņa, seksuālā saderība, vienotas vērtības.
Ikdienas untumus(pareizs vārds, vajadzīgā saruna, vajadzīgā īsziņa, vajadzīgā dāvana u.t.t) neviens vīrietis/sieviete nevar izpildīt vienmēr kā to mēs projecējam savā galvas pasakā.
16.07.2020 00:56 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Es tevi tik ļoti saprotu. Esam kopā nu jau gandrīz 6 gadus un tāda sajūta, ka esam draugi. Otram cilvēkam, šķiet, ka esmu tikai piedeva, kad ir garlaicīgi. Nekad nav laika man, tikai tad, kad jau jālūdzās..
Es par šo esmu tik daudz domājusi, iespējams, ka Tev tie 7 gadi ir bijis nepieciešamais laiks, lai saprastu, ka tas otrs cilvēks nemaz nav Tavs un Tev piemērots. Manuprāt, ar otro cilvēku vienmēr jābūt dzirkstīj, pat ja nodzīvo kopā 1, 10 vai 30 gadus.. otrs cilvēks vienmēr ir jāiekāro, jājūt mīlestība un rūpes, un pārējais ikdienišķais.
Varu mazliet piekrist iepriekšējam rakstītam, ka tās ir ikdienišķās attiecības. Taču, tās nav pilnīgi laimīgas. Ir reizes, kad vienkārši jāspēj raudzīties ārpus nelaimīgām attiecībām. Ja nepalīdz runāšana ar otru pusīti, tad nepalīdzēs nekas.
16.07.2020 00:32 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Ehhh, cik daudz cilvēku dzīvo sevis izdomātās sapņu un ideālu pasaulēs, nespējot pieņemt realitāti.
Tevis aprakstītās attiecības ir pilnīgi normālas. Vaina ir Tevī, jo dzīvo savā pasaulītē(savas galvas uzburtajai ideālajai idillei), nespējot saprast, ka Tava iztēle par laimīgām un lieliskām attiecībām- neeksistē. Tie ir ideāli un tava iztēli. Tevis aprakstītajā situācijā dzīvo tie paši veiksmīgākie pāri, kuriem jau beigusies iekāre, kaisle. Ir vēl liela daļa precētu, neprecētu kuriem ir daaaaaudz sliktāk- nesaderības, konflikti u.t.t
Tu, pašlaik, meklē sniegacilvēku(kā analoģija). Tu vari ticēt tam, ka viņš eksistē un meklēt viņu. Reiz pa reizei, atradīsies kāds miglains video vai pēdas nospiedums, kas Tev šo ticību saglabās. Lai izdodas.
16.07.2020 00:06 |
 
Reitings 92
Reģ: 07.11.2019
Varbūt jārunā ar partneri kā jūties ? :)
15.07.2020 23:39 |
 
Reitings 46
Reģ: 11.09.2019
Nu es arī sāku saprast kad nav roza briļļu sajūta un tas visas sajūtas, ir tikai rutīna, tā vien liekas kad mūsos ir garlaicība jo visu viens par otru zinām, pieradums pamatīgs un viss ir pašsaprotams, ko tad mēs ka jaunieši darīsim ies lai atsvaidzinātu jaunas vēsmas attiecības, siltais taa besii.
15.07.2020 22:00 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Izklausās, ka Tevi ir piemeklējusi slavenā 7 gades attiecību krīze. Mani personīgi šāda krīze nepiemeklēja, bet var jau būt, ka tāda ir, ne velti tā ir plaši pieminēta. Saka, ka tiem pāriem, kuri ar to sastopas, vai nu jāšķiras vai nu jāsakož zobi un jānogaida, vēlāk attiecības kļūs tikai stiprākas. Katrā ziņā man pašai ir bijis, ka darbs pēkšņi sāk neinteresēt, neko negribas darīt un vispār viss karjeras virziens liekas nepareizs, un šīs sajūtas, protams, ir briesmīgas. Bet tad paiet kāds brīdis, un tā depresīvā sajūta izbeidzas kā ar burvju mājienu noņemta. Respektīvi, varbūt tev vai jums abiem vienkārši dzīves apnikums, un rozā brilles ir nokritušas, taču tās var pārvērsties daudz kvalitātatīvākā kopā būšanā.
15.07.2020 21:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits