Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bankomāts

 
Reitings 41
Reģ: 23.08.2015
sveikas!
stāsts ir par situāciju, kas norisinājās vakar. devos izņemt no bankomāta naudu, ieliku karti bankomātā,ievadīju paroli, uzspiedu 20 eiro izņemšanai...un tad seko jautrākais-man bankomāts izdot 15 eiro (10eiro banknoti un 5 eiro banknoti)! labi,ka nebiju izklaidīga,bet uzreiz ieraudzīju,ka kaut kā mazliet pietrūkst... vienas 5eiro banknotes!!!
sāku zvanīt uz bankas diennakts nr,protams, tur visi operātori ir aizņemti. kamēr centos sazvanīties, ievēroju, ka kādam vīrietim vispār naudas izdošanas atvere padarbojās un beigās karti izspļāva! Viņš gan vienaldzīgi devās prom, citai sievietei pēc tam izdevās izņemt naudu... (jocīgi)...,tad pagāja kādas 20 min,kamēr savienoja mani ar kādu konsultantu, izstāstīju savu bēdu. man atbildēja,ka tiks pārbaudīta info, ja konstatēs kļūdu- man ieskaitīs atpakaļ naudu. varbūt liekas sīkums, kas tas ir 5 eiro,bet tāpat nepatīkams gadījums...un ja summa būtu lielāka? un ja es nepamanītu?
aprakstītais bankomāts ir luminor bankas!
varbūt kādai gadījies līdzīgi?
tos 5 eiro man gaidīt atpakaļ vai pateiks, ka es neprotu naudu skaitīt?
jūsu domas?
11.07.2020 21:38 |
 
Reitings 41
Reģ: 23.08.2015
Hey!
vēlējos tikai pateikt,ka viss okey! zudusī nauda ieskaitīta kontā!
taisnība uzvarēja ?
13.07.2020 18:52 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Man ar Swedbanku bija situācija (pirms 5+ gadiem), kad gribēju uzskaitīt naudu un ieliekot banknotes izmeta kļūdu, vienu banknoti atdeva, bet otru nē, tas notika gan iekš bankas un, ja pareizi atceros, man bija jāuzraksta iesniegums, jo tad lkm notiek bankomāta naudas skaitīšana vai tiešām kkas nesakrīt un tā un vēlāk arī atskaitīja uz kontu atpakaļ.
12.07.2020 02:52 |
 
Reitings 6
Reģ: 07.05.2020
Draudzenei tā vienreiz gadījās, ņēma naudu nost, lai norēķinātos par dzīvokļa īri un viņai izdeva par 50 eur mazāk, bet tā arī neatguva.. Šķiet, arī bija Luminors.
11.07.2020 22:22 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Es izklaidības dēļ, vienreiz nepaņēmu naudu (5€),atklāju to pēc kādām 20 min. Protams naudas vairs nebija, rakstīju bankai, viņi atbildēja, ka pārbaudīs atlikumu, jo iespējams naudu ievilka atpakaļ, bet visdrīzāk kāda esot paņēmis. Kaut gan tas bija agri no rīta, šaubos vai kāda bija 5 min pie šī bankomāta. Protams naudu neatguvu.
Bet ir bijis gadījums, kad ņemu naudu un vispār neizdod, kaut rāda, ka ir nauda noskaitīta, tad gan atskaitīja atpakaļ
11.07.2020 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Man vienreiz tā bija swed, uzspiedu izņemt naudu, un atvere bija tukša, biju šokā, bet pēc kādas stundas pārskaitīja atpakaļ to pašu summu. Nepatīkama situācija,jo čeku nekad neņemu līdz ar to nezinu kā pierādītu pēc tam. Summa bija pietiekoši liela.
11.07.2020 21:52 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Esmu dzirdējusi šādas situācijas. Visās reizes arī naudiņa tika atgriezta atpakaļ, jo tiešām bija izdots par maz.
11.07.2020 21:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!