Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hobijs un attiecības - vieta tikai vienam???

 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Sveikas!
Mani ir piemeklējusi ļoti neizprotama situācija. Jau kādu ilgāku laiku esmu attiecības, bet tās nav bijušas ļoti nopietnas... Vismaz ne vnm, bija savi nopietnākie posmi un savi brīvākie... Tā teikt. Tagad ir diez gan nopietni. Saprotam, ka viens otram ļoti patīkam, esam runājuši par kāzām, ģimeni untt.
Man ir vairāki hobiji - patīk zīmēt, sports, un dažādi rokdarbi kā sevi izpaust. Tās lietas ļoti mīlu un tā ir liela daļa no manis. Pēdējā laikā bija tāds kā pagrimums, neko negribējās... Nu ok katram tā mēdz uznākt un neko sev neuzspiedu. Tad nesen ar draugu ļoti sastridejaamies un viņš teica, ka vairs ar mani neko nevēlas. Protams, biju ļoti saskumusi, bet arī sapratu, ka tā bija mana kļūda un neko viņam nepārmetu. Samierinājos. Tajā dienā es aizgāju mājās un zīmēju, sportoju, šuvu... Manī bija pilnīgi jauna enerģija, man to visu gribējās, es pēc tā biju nežēlīgi noilgojusies.
Nākamajā dienā draugs palūdz vai nevaram satikties. Teica, ka esmu viņam ļoti svarīga un īsumā sākot - mēģinām vēlreiz. Piekritu. Un viss- man vairs nav spēka saviem hobijiem. Viņš vnk kaut kur pazūd! Un tas nav tā, ka mes būtu tikko samīlēju#ies un viņš paņemtu visu manu laiku, nebūt ne. Tāda sajūta ka es varu savu fokusu noturēt vienā virzienā. Vainu hobiji vai attiecības. Vaina nav arī viņaa, kā cilvēkā, bet tajā faktā, ka ir attiecības. Agrāk tā nekad nebija. Un es nesaprotu kas notiek. Kad sēžu un iedomājos -" tā, pieņemsim, ka esam šķīrušies, kāda ir tagad mana attieksme pret lietām, ko mīlu darīt?" un jā - pilnīgi savādāk, ja iedomājos, ka esmu brīva, gribas iet un darīt visu!
Es jūtu, ka, ja saprastu, kas par vainu, man tas jau vien ļoti palīdzētu... Varbūt kāda mācēs teikt? ?
10.07.2020 10:23 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Man ir tā, ka man kopdzīve traucē mierīgi nordarboties ar saviem hobijiem, es dotu priekšroku attiecībām bez kopdzīves, bet dabiski sanāca tā kopā dzīvošana nu neko...
11.07.2020 07:21 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Kādi viņam pašam ir hobiji? Vai viņam tādi vispār ir? Un ja jā, vai viņš tiem nododas patiesi aizrautīgi? Cik nozīmīga loma ir katra individuālajiem hobijiem jūsu abu attiecībās?
Man agrāk bija ļoti svarīga pašizaugsme. No vienas puses cool, no otras puses slikti, jo mēdzu nepārtraukti šaustīt sevi par katru brīdi, kurā trūka motivācijas kaut ko darīt. Piemēram, slinkuma mākta, lūrēju kaut kādu TV šovu, kas man patika, bet tai pat laikā sevi grauzu, ka nedaru kaut ko vērtīgāku. Kad satiku savējo, viņš man iemācīja atslābt, baudīt dzīvi un pieņemt sevi tāda, kāda esmu. No vienas puses ļoti super, no otras puses pazaudēju to trako dzinuli iekšā, ka vajag, vajag mainīt un uzlabot sevi, domāt par pašizaugsmi.. Citreiz domāju.. Ja būtu viena, tad gribētu atkal iespringt uz sevis mainīšanu un personības uzlabošanu.. bet tagadējās attiecībās tādai vajadzībai nav vērtības, jo manējais pārstāv uzskatu, ka esam katrs savas personības izveidojuši, esam forši, mums abiem saskan utt. Varbūt Tavējais hobijus neuzskata par īpašu vērtību? Un Tu neapzināti pakļaujies šim viedoklim?
10.07.2020 23:47 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
GhostGG @ 10.07.2020 14:28
Es teiktu, ka neesi satikusi vēl savu īsto cilvēku un šis eksemplārs nemaz tik svarīgs tev nav. Es arī neuzskatu, ka tev būtu jāatsakās no saviem hobijiem otra cilvēka dēļ. Manuprāt, tad, kad tu satiec īsto, tad tu tikai saproti pareizo definīciju, kas tad ir normālas attiecības. Es zinu, ka daudzi cilvēki uzskata, ka attiecības ir jākopj utt, bet es gan tam īsti nepiekrītu. Tad, kad esi beidzot atradusi to īsto, tad viss ir ļoti vienkārši, attiecības tevi "neizsūc sausu", attiecības nav kā otrs darbs. Šobrīd tevi hobiji tev daudz ko pasaka priekšā, ka labāk jūties viena, un varbūt ir vērts tajā visā ieklausīties.

Visā visumā piekrītu šim. Uzskatu, ka otram cilvēkam un attiecībām tieši vajadzētu iedvesmot, dot sparu un enerģiju, nevis gremdēt. Šajā gadījumā izklausās, ka attiecības un otrs cilvēks neiedvesmo, bet drīzāk ir kā traucēklis šai iedvesmai un enerģijai, kuru meklē. Jārokas dziļāk, lai saprastu kāpēc tas tā ir un vai tiešām attiecībās viss ir kārtībā, vai nav kādi zemūdens akmeņi, kaut kas, kas traucē un nospiež.
10.07.2020 23:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
taču pēc laika, gadiem tomēr ir jāpiekopj. Reti attiecības izdodās baltas, pūkainas un mīlošas uz atlikušo laiku, kamēr pāris tiekās.

Ar to es biju domājis, ka tā "kopšana" nāk dabiski, pats no sevis. Tā nav lieta, par kuru būtu ļoti jāiespingst un jāaizdomājās kā attiecības uzlabot utt.
10.07.2020 14:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Plusiņš par hobijiem, ir drusku jokaini, ja vienatnē jūties brīvak un radošāk. Iespējams, kkas spiež kopā attiecībās.
10.07.2020 14:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tā ir - vienkāršāk,plūstošāk, taču pēc laika, gadiem tomēr ir jāpiekopj. Reti attiecības izdodās baltas, pūkainas un mīlošas uz atlikušo laiku, kamēr pāris tiekās.
10.07.2020 14:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es teiktu, ka neesi satikusi vēl savu īsto cilvēku un šis eksemplārs nemaz tik svarīgs tev nav. Es arī neuzskatu, ka tev būtu jāatsakās no saviem hobijiem otra cilvēka dēļ. Manuprāt, tad, kad tu satiec īsto, tad tu tikai saproti pareizo definīciju, kas tad ir normālas attiecības. Es zinu, ka daudzi cilvēki uzskata, ka attiecības ir jākopj utt, bet es gan tam īsti nepiekrītu. Tad, kad esi beidzot atradusi to īsto, tad viss ir ļoti vienkārši, attiecības tevi "neizsūc sausu", attiecības nav kā otrs darbs. Šobrīd tevi hobiji tev daudz ko pasaka priekšā, ka labāk jūties viena, un varbūt ir vērts tajā visā ieklausīties.
10.07.2020 14:28 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Minelūše @ 10.07.2020 11:42
Kas tās par attiecībām, ja to dēļ jāatsakās no lietām, kas patīk? Man vienmēr bijuši hobiji, gan attiecībās, gan bez. Otru cilvēku nolikt sev par pasaules centru un visu laiku pakārtot savu dzīvi tikai viņam vienam nav pareizi. Ir jāprot veltīt laiku arī sev un ja otrs cilvēks liek justies tā, ka neko negribas, varbūt ar viņu nav vērts būt kopā?

Tur jau tā lieta, ka vaina nav tajā otrā cilvēkā. Viņš ir brīnišķīgs. Man ir laiks visam ko vēlos darīt. Es to laiku vnk tam neizmantoju. Nevēlos, nejūtos iedvesmota. Bet attiecības ir skaistas, laimīgas, ja neskaita to pēdējo strīdu. Viss ir pilnīgi ok. Kā jau līdzīgi iepriekš minēju - liekas, ka es prātā kaut kur dziļumā, zemapziņā, kaut ko uztveru ne tā kā vajag. Varbūt jūtos ierobežota? Nezinu, jo reāli jau tā nav...
10.07.2020 11:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Kas tās par attiecībām, ja to dēļ jāatsakās no lietām, kas patīk? Man vienmēr bijuši hobiji, gan attiecībās, gan bez. Otru cilvēku nolikt sev par pasaules centru un visu laiku pakārtot savu dzīvi tikai viņam vienam nav pareizi. Ir jāprot veltīt laiku arī sev un ja otrs cilvēks liek justies tā, ka neko negribas, varbūt ar viņu nav vērts būt kopā?
10.07.2020 11:42 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
sla @ 10.07.2020 11:31
Kad esmu ar kādu attiecībās jūtos iztukšota, un kad esmu brīva varu ļauties visam. Varbūt, nav īstais cilvēks.

Jā, precīzi. Bet kā var nebūt īstais, ja liekas, ka ir. Turklāt agrāk tas netraucēja, tas ir uzradies kaut kad nesen :/ pat nezināju, ka šāda sajūta eksistē. Domāju varbūt psiholoģiski kaut kas saslēdzas ne tā...
10.07.2020 11:39 |
 
Reitings 65
Reģ: 27.11.2015
Kate1 @ 10.07.2020 11:30
Nedaudz dīvaini ir tas, ka tu izšķiroties bez maz vai priecīga ej mājās darboties ar saviem hobijiem, kaut būtu jāraud spilvenā :D Tas liek domāt, ka cilvēks tev nav tik ļoti svarīgs. Un viņš tā šurpu turpu maina savas domas - arī neizklausās nopietni.

Jā, tā to var noprast pēc veida kā uzrakstīju, taču tā nebūt nav. Kad izšķīrāmies es biju diez gan šokēta, jo to negaidīju, ļoti skumu, bet es neesmu tāds cilvēks, kas raudās spilvenā, es mēģinu saņemties. Un es majas noteikti negāju priecīga. Kad biju mājās tas vnk notika - sakārtoju māju, nodevos sev, un to izbaudīju. Vakarā ejot gulēt, jutu, ka ir iekšā liela sāpe par attiecībām, taču tam pāri labsajūta, ka šodien darīju to kas man tuvs... Ļoti dalītas jūtas. Taču nav manos spēkos apzināti pamest vienu vai otru ://
10.07.2020 11:36 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kad esmu ar kādu attiecībās jūtos iztukšota, un kad esmu brīva varu ļauties visam. Varbūt, nav īstais cilvēks.
10.07.2020 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz dīvaini ir tas, ka tu izšķiroties bez maz vai priecīga ej mājās darboties ar saviem hobijiem, kaut būtu jāraud spilvenā :D Tas liek domāt, ka cilvēks tev nav tik ļoti svarīgs. Un viņš tā šurpu turpu maina savas domas - arī neizklausās nopietni.
10.07.2020 11:30 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Man tieši tas pats :(
10.07.2020 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Man ir nedaudz līdzīga situācija, respektīvi es saviem vaļaspriekiem varu nodoties tikai tad, kad esmu vienatnē. Taču man netraucē tas, ka esmu attiecības. Man vienkārši patīk to darīt vienītī. Tad nu es izmantoju to laiku, kad mājās esmu viena vai arī, ja neesmu viena, tad vienkārši aizeju uz citu istabu. Var jau būt, ka vajag paiet kādam laikam attiecībās, iestāties tādai rutīniskākai ikdienai, un tad Tev šī vēlme un spēks atkal uzradīsies.
10.07.2020 11:06 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Nezinu, man nav tādas problēmas.
Tieši otrādi, stabilās attiecībās mums katram ir sava "telpa", laiks un nauda hobijam.
Ir cilvēki, kas spēj rast iedvesmu un radīt tikai caur dvēseles ciešanām, bet neizklausās, ka tu būtu viens no tiem.
10.07.2020 10:45 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Es iztelojos nakotni.
Hobijs or virs or berns.
Nav fokusa 2 lietam.
10.07.2020 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits