Laba gultā

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
1. Laba gultā.. Ko tas diez nozīmē? Kāda jūsuprāt ir sieviete, par kuru varētu teikt, ka viņa ir laba gultā?
2. Vairākkārt visādos žurnālos un interneta rakstiņos esmu lasījusi, ka prasmīga mīlniece ir/no sērijas vīriešiem tas ir svarīgi/tādas patīk ir sieviete, kas gultā prot uzņemties vadību. Nekad neesmu šo līdz galam izpratusi. Tas ir kā? Vīriešiem īstenībā patīk, ka viņus noliek pie vietas un visu procesu virza sieviete? Vai runa vienkārši ir par to, ka sievietei nevajadzētu gultā būt pagalei? ?
3. Kas ir tas, ko sievietei gultā nekad nevajadzētu darīt? Jautājums vairāk vīriešiem - varbūt ir kaut kas no jūsu pieredzes, ar ko ir nācies saskarties un kas nepatika.
Par to pašu vadību gultā, vai jums ir svarīgi, lai sieviete sex laikā izrāda iniciatīvu kurā brīdī un kādas pozas mainīt?
09.07.2020 09:34 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Esmu sieviete, bet uzrakstīšu savas domas.
Tāda kura nesaka NĒ un ir atvērta vīrieša fantāzijām un atklāj savas fantāzijas vīrietim.
Tāda kura ik pa laikam parteidz vīrieti ar erotisku apakšveļu ( bet ne pārāk bieži, pieradīs)
Anālais ( arī ne pārāk bieži) daudziem vīriešie tas ir kas wow un vajadzīgs. Paliek kā traki.
Nav klusa, bet pārāk skala arī ne.
Un vienkārši lai nav “pagale”.
09.07.2020 15:16 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Katram jau "laba gultā" asociējas ar ko citu, varu runāt tikai par sevi.
1. Tad nu manā izpratnē laba gūltā ir - sieviete, kura ir droša, pārliecināta pa sevi, var gan dominēt, gan būt pakļāvīga, kurai nav daudz auzspriedumu.
BET, ne vienmēr tas ir atkarīgs no sieviešu darbībām. Man atmiņā ļoti spilgti ir iespiedies viens gadījums - sāku satikties ar sievieti, kura, es pat teiktu, bija ļoti tuvu manam ideālam (ļoti, ļoti dzidras gaiši zilas okeāna acis, piķa melni gari mati, augums vnk perfekts, nu vienkārši konfekte. Varētu droši teikt, ka tā bija viena no skaistākām sievietēm kāda man jebkad ir bijusi. Arī gūltā darīja lietas, kas man ļoti patīk, bet problēma bija tā, ka man uz viņu īsti nestāvēja. Es pat pie vairākiem dakteriem gāju, jo domāju, ka ar mani kaut kas nav kārtībā un visi dakteri kā viens teica, ka vaina ir galvā. Protams, šīs attiecībās ilgi neturpinājās un izšķīrāmies. Vēlāk uzradās cita sieviete, kura nu galīgi nebija tāda kā iepriekšējā, es neteiktu, ka viņa bija neglīta, nu vienkārši parasta simpātiska meitene. Savukārt uz šo sievieti man starp kājām sāka jau kņudēt, tad, kad viņa man apsēdās blakus un sekss bija vienkārši lielisks, kaut vai pilnīgi parastā misionāru pozā. Tā kā ne vienmēr, cik "laba gultā", ir atkarīgs no tā, ko sieviete dara gultā un kā uzvedas.
3. Man nepatīk, ka man skrāpē muguru un, ka bāž pirktus dibenā. Šie divi ir galīgi turn off priekš manis.
09.07.2020 14:04 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
+dziļais minets
++norij spermu
+++anālais
++++bisex
+++++var savu veci paņemt priekšā ar straponu
09.07.2020 11:52 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Tāda kas ir bez kompleksiem un aizspriedumiem, nebaidās eksperimentēt utt.
Visvairāk besī tādas kas pašas seksu negrib, bet dara to tikai lai vīrietim izpatiktu.
09.07.2020 11:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Meitttene @ 09.07.2020 09:47
Katram vīrietim jau tas ir individuāli, tāpat kā mums sievietēm katrai ir savs ideālais sekss.
Biju kopā ar vīrieti ar kuru ļoti detalizētu izrunājām ko katrs vēlas, kas kuram patīk, uzbudina.
BET atmiņā palicis ir tas, ka ir ļoti svarīga viena lieta - sieviešu vagīnas platums (?), tās esot dažādas un, ja tur nesaskan ar vīrieti, tad, ali cik seksīga tu nebūtu un atjautīga seksā, tad tieši runājot par vaginālo, baudas virsotnes nevar sasniegt. ?

Lai gan tam trakajam pārītim nesekoju un neinteresējos, tomēr pieminu, ka Kivičs to pašu teica. Viņam ar Lienīti saskanot ideāli, tādēļ esot baigā bauda ;D
09.07.2020 10:13 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Māk dominēt, un būt arī vājā. Zin ko darīt, māk minetu, maina pozas, atvērta pamēģināt ko jaunu
Ko sievietei nekad nevajag darīt - būt nekādai gultā :D
09.07.2020 10:06 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Katram vīrietim jau tas ir individuāli, tāpat kā mums sievietēm katrai ir savs ideālais sekss.
Biju kopā ar vīrieti ar kuru ļoti detalizētu izrunājām ko katrs vēlas, kas kuram patīk, uzbudina.
BET atmiņā palicis ir tas, ka ir ļoti svarīga viena lieta - sieviešu vagīnas platums (?), tās esot dažādas un, ja tur nesaskan ar vīrieti, tad, ali cik seksīga tu nebūtu un atjautīga seksā, tad tieši runājot par vaginālo, baudas virsotnes nevar sasniegt. ?
09.07.2020 09:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
09.07.2020 09:38 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Galvenais, lai prot dziļo minetu. Lūk, tā ir eiforija.
09.07.2020 09:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits