Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Steidzami vajadzīgs zinošs, labs gastrologs!!!

 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Lūdzu, ja ziniet, tad iesakiet gastrologu pie kā vērsties!!!
Esmu izmisumā!
Steidzami nepieciešama jēdzīga speciālista konsultācija.
Problēma - jau vairākus gadus žults refluks, skābes atvilniss, rezultātā gastrīts....Pēdējā laikā bijis milzīgi stress. Pirmo reiz, pēkšņi piemeklēja, lielas sāpes kunģa rajonā. Rezultātā izsaucu ātros. Pagulēju slimnīcā. Uztaisīja man usg vedera dobumam un atkal kobru (taisu jau 4o reizi), protams, aina tāda patīk, žults kunģī, sāls skābe, sledzejmuskulis neboslēdzas, neliels apsārtums gļotādai. Tas pats, kas parasti! Bet šoreiz uzrāda pozitīvu testu uz Heliko baktērijām. BET tieši cik daudz viņu ir, nav norādīts! Uzreiz man izrakstīja spēcīgu antibiotiku kursu. Pateica, sapes kunģī varētu būt vai nu dēļ tām, vai vienkārši funkcionali traucējumi, stresa sekas utt.. Īsti nezinot . Dzer tik antibiotikas!
Rezultāts - dzeru otro dienu, bet nu jau ir ārprātīgi grūti. Kunģī tā spiež un žņaudz.. Mutē briesmīga garša. Liekas, ka jau 6 tabletes, pilnīgi sabeidza kunģi. Es vienkārši nevaru izturēt!
Varbūt nemaz nevajadzēja tas antibiotikas... Tas ir mokas.
08.07.2020 22:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.03.2022
Pilnīgi piekrītu par pantoprozolu, tas bija vienīgais no visiem PPI, kas palīdzēja man, bet tikai tad, ja to lietoju 40mg rītā un vakarā savam 80% GERD, pēc manometrijas datiem Southampton slimnīcā, UK.
Gribu piebilst, ka heliobaktērijas klātbūtne neizslēdz GERD, bet baktēriju nogalinās vienīgi antibiotikas. Var mēģināt arī homeopātisko ceļu pie laba homeopāta. Jūsu ineteresēs ir tikt vaļā no šīs baktērijas kaut vai tā iemesla dēļ, ka tā izraisa halitozi ( sliktu elpu).
GERD ir Ehlēra Danlosa sindroma simptoms ( Echler Danlos syndrome). Šeit ir links, lai Jūs saprastu, kas tas ir http://ebooks.iospress.nl/ISBN/978-1-61499-878-5
Ehlēra Danlosa sindroma pamatā ir nepilnīga kolagēna veidošanās visā organismā ( asinsvados, ādā, skrimšļos, sfinkteros, arī kolagēna XIII gadījumā smadzenēs), kā rezultātā struktūrām trūkst elastīns ( spēja atgūt iepriekšējo formu, kā tas notiek sfinksteru neaizvēršanās gadīumā).
99% ārstu Latvijā nezina par šo sindromu, jo par to universitātēs nemāca. Zinu, jo esmu RSU rehabilitācijas fak. 3. kursa studente fizioterapijā. Fizioterapeitiem par to piemin garāmejot, lai gan lokanība ( med. hipermobilitāte)ir šī sindroma galvenā iezīme. Arī Celiakija pieder šim sindromam.
Un daudzas jo daudzas slimības ( sindroms nozīmē slimību kopumu).
To sauc par retu sindromu, jo tas tiek reti diagnosticēts. Zin. literatūrā min izplatību 1: 5000 populācijā, taču spāņu psihiatrs prof. un pētnieks Antonio Bulbena https://www.youtube.com/watch?v=F3y4jm-GCmY&t=993s runā par 15-20 % Ehlēra Danlosa sindroma izplatību populācijā.
Ja vēlaties zināt vairāk, pievienojieties FB " Echler Danlos syndrome" grupai. Ļoti iespējams atpazīsiet savas sūdzības, un atšķirībā no šiem pacientiem, Jums nenāksies staigāt pie ārstiem 30 gadus, nesaprotot, kas ar Jums notiek un kāpēc.
Starpcitu Latvijā nav iespējams konstatēt GERD.
Lai to konstatētu, ir nepieciešams veikt manometriju. Tā ir procedūra, kurā tukšā dūšā cilvēks rij ūdeni vai zefīru, kamēr caur trubiņu ( no deguna līdz kunģim) tiek fiksēta kuņģa apakšējā vārstuļa aktivitāte. Rezultāts tiek izteikts procentuāli. PH 24 hr tests nosaka skābes daudzuma palielināšanos kuņģī procentuāli, taču tas nenozīmē, ka tāpēc automātiski skābe iet augšā pa barības vadu.
Latvijā ir tikai 1 manometrijas aparatūras iekārta gastrocentrā, tā pati- privātajā sektorā. Kad man vajadzēja veikt izmeklējumu, aparatūra bija salūzusi, par ko gastrocentra administratore 2018. gada rudenī nelaipnā un piktā balsī mani informēja. Uz jautājumu, kad tā tiks salabota, viņa atbildēja "nezinu". Pilnīgi 0 apkalpošanas sfērā. Kad uzrakstīju šo pašu jautājumu e pastā, tas tika pilnīgi noignorēts. Nebija nekādu " Vai Jūs vēlētos uzzināt pirmā tad, kad aparatūra tiks salabota ?" vai " Vēlaties, lai sazinamies ar Jums, kad būs zināms vairāk informācijas?"
Secinājums: ja pacientam nav iespējas veidot kontaktu ar iestādi, kas veic izmeklējumu, tad izmeklējumu veikt nav iespējams.
Rentgens kuņģim ar bārija dzeršanu kuņģa sfinkstera neaizvēršanās konstatēšanai ir pilnīgi kaķim zem astes. Pēc tā veikšanas Gaiļezera gastroenterologs skatījās ar smīnu acīs ( tā it kā man viss būtu galvā), pavēstot, ka hernija jeb bruka kuņģī netika atklāts. Kuņģa brukas neesamība neliecina par GERD neesamību, kā šim gastroeneterologam iespējams likās.
Dažus mēnešus vēlāk kuņģa manomtrijā Southampton, UK man tika atklāta kuņģa vārstuļa neaizvēršanās 80 % gadījumu, un 48% kuņģa skābes daudzuma palielināšanās dienas laikā, 9% skābes palielināšanās nakts laikā.
Secinājums: 3 pakāpes kuņģa atvilnis. Lūk, cik efektīvs ir rentgens kuņģim ar bāriju apakšējā sfinktera neaizvēršanās diagnostikas gadījumā!
Un protams, ka mans smagais gadījums ir tieši saistīts ar Ehlēra Danlosa sindromu. Arī citi sfinkteri organismā neaizveras vai neatveras līdz galam.
03.03.2022 02:47 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vēlreiz saku - prasīju, konkrēti, gasteoenterologu, neko vairāk!

Nē tu gribēji zināt baktēriju skaitu :D
Nav brīnums ka neviens neņem noptieni.
Bet nu labs ārsts ir Svetlana ČUI. Viņa gan ar tevi neauklēsies un uz tādiem dumjiem jautājumiem neatbildēs :D
Vēl Sabri Adbelmasī. Ar labu humora izjūtu un chill cilvēks.
Kas nu kuram skaitās labs ārsts.
09.07.2020 15:43 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Kiskismau @ 09.07.2020 15:32

Vai nu trollis vai galīga muļķe. Nevar zināt skaitu. Pateiks 5 milj. baktēriju tev tas kaut ko izteiks? Baktērijas neskaita. Ja viņas tur ir tad viņas ir un jārstē.
Nu tad nebrīnies un nesūdzies ka ir atvilnis un sāp.
Tāds organisms, citiem ir citas kaites un ar tām jāsadzīvo.
Tāpēc es rakstīju ka ir citi preperāti kā Pantaprozols (nolpaza u.c firmas nosaukumi) viņi ir mūsdienīgāki preperāti, labāk palīdz un ir ar citu darbības mehānismu. Vispār ja ir problēmas ar kuņģi tad šādi medikamenti ir jālieto vismaz mēnesi līdz trīs nevis tad kad iespās kuņģis.
Nepatīk antbiotikas nedzer, tikai pēc tam nesūdzies ka ir kuņgā čūla. Kā arī kā tu zini ka tāš ir stipras antibiotikas? Nosaukums kāds?

Vēlreiz saku - prasīju, konkrēti, gasteoenterologu, neko vairāk!
Ja nav, ko ieteikt, tad neraksti neko!
09.07.2020 15:39 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Prameri @ 09.07.2020 15:20
Bļāviens ??‍♀️ Nu kā tu uzzināsi baktēriju skaitu? Kaut vai googli (vislabāk jau grāmatu) atver un palasi, ja reiz jau 3 gadus slimo. Nu nedzer tās antibiotikas, tālāk tik jautrāk būs.

Es lūdzu, ja zina, lai kāds iesaka labu gasteoenterologu! Tas arī viss!
09.07.2020 15:34 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vēlos aiziet, pie speciālista, lai noskaidrotu, cik īsti daudz man ir heliko baktērijas....

Vai nu trollis vai galīga muļķe. Nevar zināt skaitu. Pateiks 5 milj. baktēriju tev tas kaut ko izteiks? Baktērijas neskaita. Ja viņas tur ir tad viņas ir un jārstē.
Ar to ēšanu, ir kā ir... Nespēju ieturēties. Ēdu, ko vēlos.

Nu tad nebrīnies un nesūdzies ka ir atvilnis un sāp.
To visu es zinu. Kā nekā 3 gadus atvilnis un žults refluks, jo sfinkteri nenoslēdzas. Kāpēc?

Tāds organisms, citiem ir citas kaites un ar tām jāsadzīvo.
Man nav nepieciešams omeprazols visu laiku.. Jo man izteikta dedzināšana uznāk periodiski... Starpcitu - Man, ne vienmēr, visi tie omeprazola preparāti palīdz..

Tāpēc es rakstīju ka ir citi preperāti kā Pantaprozols (nolpaza u.c firmas nosaukumi) viņi ir mūsdienīgāki preperāti, labāk palīdz un ir ar citu darbības mehānismu. Vispār ja ir problēmas ar kuņģi tad šādi medikamenti ir jālieto vismaz mēnesi līdz trīs nevis tad kad iespās kuņģis.
Nepatīk antbiotikas nedzer, tikai pēc tam nesūdzies ka ir kuņgā čūla. Kā arī kā tu zini ka tāš ir stipras antibiotikas? Nosaukums kāds?
09.07.2020 15:32 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Dola @ 09.07.2020 14:47
Izklausās pēc spēcīga gastrīta saāsinājuma. Es ar to cīnijos reizi 3-4menešus kādus gadus 4, man tas bija no stresa, lielākoties. Bija tik traki, ka nonācu slimnīcā ar atūdeņošanās, jo 4dienas neuzņemu ūdeni, jo visu ko iedzeru, izvemu. Sāku dzert parastās nomierinošas periodiski stresa situācijās, nokārtojas personīgā dzīvē un tagad viss ok. Piedomāju arī pie ēdienreižu intervālā un laika.
Pēc tava apraksta atpazīstu savas izjūtas un sāpes. Un ja ir atrasta heliobakterija, tad viņa noteikti jaizārstē, jo varbūt ir iemesls šim sāpēm,tacu ne vienmēr. Dzer omeprazole, un vnk tas sāpes jaizcieš kamēr kuņģis saved sevi kārtībā..
Ikdienā centies pēc uzņemtas pārtikas sēdēt ar taisnu muguru, lai kuņģa skābe nekairina barības vadu. Arī labs ieteikums no lietotāja Televisia par gulēšanu. Sakarto savu ēšanu ikdienā, tas arī daudz ko ietekmē, nevis tas ko tu ēd, bet cikos. Jāatstāj kādas 10-12h tukšais logs diennaktī, kad neko need. Lai kunga skābe neizdalas.
Es pie gastro ārstiem sen vairs neeju - jo dziesma visu laiku viena un taa pati. Tā kā agrāk gāju, kad bija gadi 16,tad to novela uz neveselīgu pārtiku, jo ko gan citu jaunieši ēd. :ddd
Es biju pie sporta ārsta pirms pāris gadiem, tieši ar savu problēmu, viņš man pastāstīja cilvēku valodā par organismu darbību, par ēšanas paradumiem, aktivitātēm, kas palīdzētu mazināt slodzi uz kuņģī. Tā laikam ir bijusi noderīgākā vizīte pie kada ārsta.
Esi stipra.

Vēlos aiziet, pie speciālista, lai noskaidrotu, cik īsti daudz man ir heliko baktērijas....
Zinu, ka viņas ir gandrīz visiem... Tikai ir pieļaujams daudzums vai agresīvas vai neagresīvas... ??‍♀️
Nevaru tas antibiotikas dzert, neko konkrēti nezinot... Kā nekā, viņas paralēli bojā gremošanas traktu. No viņām mocības ir lielas.
09.07.2020 15:24 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Evelīna * @ 09.07.2020 15:14

To visu es zinu. Kā nekā 3 gadus atvilnis un žults refluks, jo sfinkteri nenoslēdzas. Kāpēc? ??‍♀️ Sazin kāpēc...
Ar to ēšanu, ir kā ir... Nespēju ieturēties. Ēdu, ko vēlos.
Šo nedēļu cenšos, lai nomierinātu kuņģi pēc tām antibiotikām.
Man nav nepieciešams omeprazols visu laiku.. Jo man izteikta dedzināšana uznāk periodiski... Starpcitu - Man, ne vienmēr, visi tie omeprazola preparāti palīdz.. ??‍♀️
Es tiesi, runāju, par tām kuņģa sāpēm, kas man uznāca. Tādēļ jau saucu atros... Bet izmeklējot, neko tādu, neatrada. Teica - funkcionāli traucējumi... (uz nervu pamata utt)
Nesaprotu, kā var grūst tik spēcīgas antibiotikas, kas sabojā visu kuņģa /zarnu mikrofloru, ja pat nezina, cik tieši, daudz man tas heliko baktērijas ir... Tas mani dara bažīgu...
Tāpēc lūdzu, lai šeit kāda iesaka jēdzīgu gastrologu!
Bļāviens ??‍♀️ Nu kā tu uzzināsi baktēriju skaitu? Kaut vai googli (vislabāk jau grāmatu) atver un palasi, ja reiz jau 3 gadus slimo. Nu nedzer tās antibiotikas, tālāk tik jautrāk būs.
09.07.2020 15:20 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Kiskismau @ 09.07.2020 14:41
GASTROENTEROLOGS
Varbūt ej pie tāda nevis gastrologa :D
Un izklausās pēc stresa kura ietekmē rodas gremošans problēmas. Katram piektajam tādas.
Noteikti jālieto omeprozols, vai citi mūsdienu preperāti kā Nolpaza, kas mazina skābes daudzumu kuņģī. Jāskatās ko ēd-asi, taukaini, saldi ēdieni, gāzēti dzērieni un kafija-NĒ! Jāēd bieži un mazās porcijās.
Veicot H.Pylori testu nav iespējams noteikti baktēriju daudzumu tikai to vai ir pozitīvs, ja ir pozitīvs tad baktēriju ir gana daudz. Antbiotikas tev liek dzert, jo tās baktērijas izraisa kuņga čūlu, kuru tavā gadījumā ar visu paaugstināto skābes daudzumu ir vēl lielāka iespēja dabūt.

To visu es zinu. Kā nekā 3 gadus atvilnis un žults refluks, jo sfinkteri nenoslēdzas. Kāpēc? ??‍♀️ Sazin kāpēc...
Ar to ēšanu, ir kā ir... Nespēju ieturēties. Ēdu, ko vēlos.
Šo nedēļu cenšos, lai nomierinātu kuņģi pēc tām antibiotikām.
Man nav nepieciešams omeprazols visu laiku.. Jo man izteikta dedzināšana uznāk periodiski... Starpcitu - Man, ne vienmēr, visi tie omeprazola preparāti palīdz.. ??‍♀️
Es tiesi, runāju, par tām kuņģa sāpēm, kas man uznāca. Tādēļ jau saucu atros... Bet izmeklējot, neko tādu, neatrada. Teica - funkcionāli traucējumi... (uz nervu pamata utt)
Nesaprotu, kā var grūst tik spēcīgas antibiotikas, kas sabojā visu kuņģa /zarnu mikrofloru, ja pat nezina, cik tieši, daudz man tas heliko baktērijas ir... Tas mani dara bažīgu...
Tāpēc lūdzu, lai šeit kāda iesaka jēdzīgu gastrologu!
09.07.2020 15:14 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Izklausās pēc spēcīga gastrīta saāsinājuma. Es ar to cīnijos reizi 3-4menešus kādus gadus 4, man tas bija no stresa, lielākoties. Bija tik traki, ka nonācu slimnīcā ar atūdeņošanās, jo 4dienas neuzņemu ūdeni, jo visu ko iedzeru, izvemu. Sāku dzert parastās nomierinošas periodiski stresa situācijās, nokārtojas personīgā dzīvē un tagad viss ok. Piedomāju arī pie ēdienreižu intervālā un laika.
Pēc tava apraksta atpazīstu savas izjūtas un sāpes. Un ja ir atrasta heliobakterija, tad viņa noteikti jaizārstē, jo varbūt ir iemesls šim sāpēm,tacu ne vienmēr. Dzer omeprazole, un vnk tas sāpes jaizcieš kamēr kuņģis saved sevi kārtībā..
Ikdienā centies pēc uzņemtas pārtikas sēdēt ar taisnu muguru, lai kuņģa skābe nekairina barības vadu. Arī labs ieteikums no lietotāja Televisia par gulēšanu. Sakarto savu ēšanu ikdienā, tas arī daudz ko ietekmē, nevis tas ko tu ēd, bet cikos. Jāatstāj kādas 10-12h tukšais logs diennaktī, kad neko need. Lai kunga skābe neizdalas.
Es pie gastro ārstiem sen vairs neeju - jo dziesma visu laiku viena un taa pati. Tā kā agrāk gāju, kad bija gadi 16,tad to novela uz neveselīgu pārtiku, jo ko gan citu jaunieši ēd. :ddd
Es biju pie sporta ārsta pirms pāris gadiem, tieši ar savu problēmu, viņš man pastāstīja cilvēku valodā par organismu darbību, par ēšanas paradumiem, aktivitātēm, kas palīdzētu mazināt slodzi uz kuņģī. Tā laikam ir bijusi noderīgākā vizīte pie kada ārsta.
Esi stipra.
09.07.2020 14:47 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man šādi onkulim bija, pirms diagnosticēja vēzi. Varu pateikt, kas būs - endoskopija ar biopsiju. Ļoti sāpīgi. Ja iespējams, lūdz, lai dara pilnā narkozē. Tāpat ilgi nevarēsi ne ēst, ne ko. Iespējams, būs jāņem ārā daļa kuņģa un vēl kaut kas. Man onkulim izņēma gan lielāko daļu no kuņģa, gan apmeram pusmetru zarnas. Tā, lūk. Pie ārsta vajadzēja iet laicīgāk. Ja metastāzes - arī ķīmija. Aa, Tev arī liks nodot asins analīzes uz vēža marķieriem.

Lol nu gan meitenei kurai tas viss ir no Veģetatīvās distonijas uzdzīsi vēl lielāku stresu. Neraksti tādas muļķības
09.07.2020 14:45 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
GASTROENTEROLOGS
Varbūt ej pie tāda nevis gastrologa :D
Un izklausās pēc stresa kura ietekmē rodas gremošans problēmas. Katram piektajam tādas.
Noteikti jālieto omeprozols, vai citi mūsdienu preperāti kā Nolpaza, kas mazina skābes daudzumu kuņģī. Jāskatās ko ēd-asi, taukaini, saldi ēdieni, gāzēti dzērieni un kafija-NĒ! Jāēd bieži un mazās porcijās.
Veicot H.Pylori testu nav iespējams noteikti baktēriju daudzumu tikai to vai ir pozitīvs, ja ir pozitīvs tad baktēriju ir gana daudz. Antbiotikas tev liek dzert, jo tās baktērijas izraisa kuņga čūlu, kuru tavā gadījumā ar visu paaugstināto skābes daudzumu ir vēl lielāka iespēja dabūt.
09.07.2020 14:41 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Man šādi onkulim bija, pirms diagnosticēja vēzi. Varu pateikt, kas būs - endoskopija ar biopsiju. Ļoti sāpīgi. Ja iespējams, lūdz, lai dara pilnā narkozē. Tāpat ilgi nevarēsi ne ēst, ne ko. Iespējams, būs jāņem ārā daļa kuņģa un vēl kaut kas. Man onkulim izņēma gan lielāko daļu no kuņģa, gan apmeram pusmetru zarnas. Tā, lūk. Pie ārsta vajadzēja iet laicīgāk. Ja metastāzes - arī ķīmija. Aa, Tev arī liks nodot asins analīzes uz vēža marķieriem.
09.07.2020 13:10 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Izle Zizle @ 08.07.2020 23:30

Nu tad Tev antibiotikas noteikti nelīdzēs.
Uztaisi kaut vai kumelīšu tēju, ja ir.

Tas nodaļas ārsts, kā pozitīvs tests, heliko baktērijām, tā uzreiz sadeva tas antibiotikas... ??‍♀️
09.07.2020 11:27 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Evelīna * @ 08.07.2020 23:27

Diemžēl ķimenes neatradu. Izrādās beigušās... Kaut nu kuņģis nomierināstos. Nevaru pat aizmigt dēļ tā diskomforta. Liekas, ka akmens iestrēdzis kunģī.
Aij.. Jā.. Stresa man ir pārāk daudz. Netieku galā. Plus vēl veģetatīvā uzdod.

Nu tad Tev antibiotikas noteikti nelīdzēs.
Uztaisi kaut vai kumelīšu tēju, ja ir.
08.07.2020 23:30 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Izle Zizle @ 08.07.2020 23:21

Man bija atvilnis, naktīs nevarēju pagulēt, šausmīgas sāpes kuņģī. Ārsti izlasīja vēsturē desmit gadus vecu informāciju, ka man bijuši kuņģa čūla un pamatojoties uz to rakstīja antibiotikas.
Viņi nebija ieinteresēti laikam mani izārstēt, gulēju slimnīcā vairākas reizes pa desmit dienām. Bez rezultātiem.
Aizejot pie Zemmera, mani izmeklēja un pateica, ka kuņģim ir stress, varbūt smieklīgi skan, bet nu es neesmu ārsts, lai komentētu medicīniski. Tik saku savu pieredzi. Izrakstīja antistresa zāles (mazas, mazas tabletītes, čia sēklu lielumā), izdzēru savu divu nedēļu kursu, un viss ok. Pēc pirmās tabletes jau jutu, ka kuņģis nomierinās. Nevar jau īsti zināt no kā bija tas stress, varbūt darbs vainīgs, kādi citi pārdzīvojumi. Cilvēka organisms ir neizkaidrojams. Bet šis ārsts vismaz iedziļinājās problēmā nevis pētīja manu veco slimības vēsturi.

Diemžēl ķimenes neatradu. Izrādās beigušās... Kaut nu kuņģis nomierināstos. Nevaru pat aizmigt dēļ tā diskomforta. Liekas, ka akmens iestrēdzis kunģī.
Aij.. Jā.. Stresa man ir pārāk daudz. Netieku galā. Plus vēl veģetatīvā uzdod.
08.07.2020 23:27 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Evelīna * @ 08.07.2020 23:13

Kāpēc tev izrakstīja tas antibiotikas?
Vai tev arī bija riebīga garša mutē un kungi žņaudza?
Kad pārtrauci dzert antibiotikas, cik ilgs laiks pagāja, kamēr kuņģis nomierinājās?

Man bija atvilnis, naktīs nevarēju pagulēt, šausmīgas sāpes kuņģī. Ārsti izlasīja vēsturē desmit gadus vecu informāciju, ka man bijuši kuņģa čūla un pamatojoties uz to rakstīja antibiotikas.
Viņi nebija ieinteresēti laikam mani izārstēt, gulēju slimnīcā vairākas reizes pa desmit dienām. Bez rezultātiem.
Aizejot pie Zemmera, mani izmeklēja un pateica, ka kuņģim ir stress, varbūt smieklīgi skan, bet nu es neesmu ārsts, lai komentētu medicīniski. Tik saku savu pieredzi. Izrakstīja antistresa zāles (mazas, mazas tabletītes, čia sēklu lielumā), izdzēru savu divu nedēļu kursu, un viss ok. Pēc pirmās tabletes jau jutu, ka kuņģis nomierinās. Nevar jau īsti zināt no kā bija tas stress, varbūt darbs vainīgs, kādi citi pārdzīvojumi. Cilvēka organisms ir neizkaidrojams. Bet šis ārsts vismaz iedziļinājās problēmā nevis pētīja manu veco slimības vēsturi.
08.07.2020 23:21 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Izle Zizle @ 08.07.2020 22:51

Sazinies rīt no rīta ar manis ieteikto dakteri un ej pēc iespējas ātrāk uz vizīti. Mana pieredze arī ir skumja, daudzus gadus dzēru bezjēgā antibiotikas.
Kuņģi labi nomierina ķimeņu tēja, uzkarsē ūdeni, uzlej uz ķimenēm un kad padziest, siltu pirms miega izdzer.
Pamēģini manis ieteikto variantu par gulēšanu ar daudziem spilveniem, lai plecu daļa un galva nav vienā līmenī ar gultu.

Kāpēc tev izrakstīja tas antibiotikas?
Vai tev arī bija riebīga garša mutē un kungi žņaudza?
Kad pārtrauci dzert antibiotikas, cik ilgs laiks pagāja, kamēr kuņģis nomierinājās?
08.07.2020 23:13 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Izle Zizle @ 08.07.2020 22:51

Sazinies rīt no rīta ar manis ieteikto dakteri un ej pēc iespējas ātrāk uz vizīti. Mana pieredze arī ir skumja, daudzus gadus dzēru bezjēgā antibiotikas.
Kuņģi labi nomierina ķimeņu tēja, uzkarsē ūdeni, uzlej uz ķimenēm un kad padziest, siltu pirms miega izdzer.
Pamēģini manis ieteikto variantu par gulēšanu ar daudziem spilveniem, lai plecu daļa un galva nav vienā līmenī ar gultu.

Paldies. Mēģināšu ķimenes.
Tās antibiotikas partraukšu. Nožēloju, ka nopirku un iedzēru.
08.07.2020 23:00 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Evelīna * @ 08.07.2020 22:44

Paldies par ieteikumu.
Es esmu bijusi pie kādiem četriem gastrologiem..... Bet nekādā jēgā...
Tagad esmu izmisusi, jo tas slimnīcas ārsts man lika dzert tas briesmīgās antibiotikas. 6 tabletes un Tā spiež un žņaudz kunģi. Nezinu kā paglulēt.
Nezinu, ko pašlaik iesākt. GRIBAS vienkārši nedzert!

Sazinies rīt no rīta ar manis ieteikto dakteri un ej pēc iespējas ātrāk uz vizīti. Mana pieredze arī ir skumja, daudzus gadus dzēru bezjēgā antibiotikas.
Kuņģi labi nomierina ķimeņu tēja, uzkarsē ūdeni, uzlej uz ķimenēm un kad padziest, siltu pirms miega izdzer.
Pamēģini manis ieteikto variantu par gulēšanu ar daudziem spilveniem, lai plecu daļa un galva nav vienā līmenī ar gultu.
08.07.2020 22:51 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Izle Zizle @ 08.07.2020 22:35
Manā gadījumā ārsti arī ilgstoši izrakstīja antibiotikas, sadirsu tik imūnsistēmu un kuņģi vēl vairāk. Manis ieteiktais ārsts man izrakstīja nomierinošas zāles kuņģim, kā antistress recepšu zāles. Pēc pirmās tabletes visas sāpes pazuda. Izdzēru noteikto kursu, un jau vairākus gadus sāpes kuņģī neesmu jutusi un arī atviļņa problēmas vairs nav.
Kā arī pilnu Zemmera ieteikumu, negulēt uz plakanas gultas, lai kuņģa sula naktī nenāk atpakaļ. Guļu trijos spilvenos, ar mazliet piepaceltu plecu daļu, ļoti ērti.

Paldies par ieteikumu.
Es esmu bijusi pie kādiem četriem gastrologiem..... Bet nekādā jēgā...
Tagad esmu izmisusi, jo tas slimnīcas ārsts man lika dzert tas briesmīgās antibiotikas. 6 tabletes un Tā spiež un žņaudz kunģi. Nezinu kā paglulēt.
Nezinu, ko pašlaik iesākt. GRIBAS vienkārši nedzert!
08.07.2020 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits