Steidzami vajadzīgs zinošs, labs gastrologs!!!

 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Lūdzu, ja ziniet, tad iesakiet gastrologu pie kā vērsties!!!
Esmu izmisumā!
Steidzami nepieciešama jēdzīga speciālista konsultācija.
Problēma - jau vairākus gadus žults refluks, skābes atvilniss, rezultātā gastrīts....Pēdējā laikā bijis milzīgi stress. Pirmo reiz, pēkšņi piemeklēja, lielas sāpes kunģa rajonā. Rezultātā izsaucu ātros. Pagulēju slimnīcā. Uztaisīja man usg vedera dobumam un atkal kobru (taisu jau 4o reizi), protams, aina tāda patīk, žults kunģī, sāls skābe, sledzejmuskulis neboslēdzas, neliels apsārtums gļotādai. Tas pats, kas parasti! Bet šoreiz uzrāda pozitīvu testu uz Heliko baktērijām. BET tieši cik daudz viņu ir, nav norādīts! Uzreiz man izrakstīja spēcīgu antibiotiku kursu. Pateica, sapes kunģī varētu būt vai nu dēļ tām, vai vienkārši funkcionali traucējumi, stresa sekas utt.. Īsti nezinot . Dzer tik antibiotikas!
Rezultāts - dzeru otro dienu, bet nu jau ir ārprātīgi grūti. Kunģī tā spiež un žņaudz.. Mutē briesmīga garša. Liekas, ka jau 6 tabletes, pilnīgi sabeidza kunģi. Es vienkārši nevaru izturēt!
Varbūt nemaz nevajadzēja tas antibiotikas... Tas ir mokas.
08.07.2020 22:22 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Prameri @ 08.07.2020 22:39
Kas tās par nomierinošajām zālēm kuņģim? ?Omeprazols vai?

Vai Tu vari ko cilvēkam ieteikt? Nevari? Klusēšana reizēm ir zelts, arī forumā!
08.07.2020 22:41 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Izle Zizle @ 08.07.2020 22:35
Manā gadījumā ārsti arī ilgstoši izrakstīja antibiotikas, sadirsu tik imūnsistēmu un kuņģi vēl vairāk. Manis ieteiktais ārsts man izrakstīja nomierinošas zāles kuņģim, kā antistress recepšu zāles. Pēc pirmās tabletes visas sāpes pazuda. Izdzēru noteikto kursu, un jau vairākus gadus sāpes kuņģī neesmu jutusi un arī atviļņa problēmas vairs nav.
Kā arī pilnu Zemmera ieteikumu, negulēt uz plakanas gultas, lai kuņģa sula naktī nenāk atpakaļ. Guļu trijos spilvenos, ar mazliet piepaceltu plecu daļu, ļoti ērti.
Kas tās par nomierinošajām zālēm kuņģim? ?Omeprazols vai?
08.07.2020 22:39 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Manā gadījumā ārsti arī ilgstoši izrakstīja antibiotikas, sadirsu tik imūnsistēmu un kuņģi vēl vairāk. Manis ieteiktais ārsts man izrakstīja nomierinošas zāles kuņģim, kā antistress recepšu zāles. Pēc pirmās tabletes visas sāpes pazuda. Izdzēru noteikto kursu, un jau vairākus gadus sāpes kuņģī neesmu jutusi un arī atviļņa problēmas vairs nav.
Kā arī pilnu Zemmera ieteikumu, negulēt uz plakanas gultas, lai kuņģa sula naktī nenāk atpakaļ. Guļu trijos spilvenos, ar mazliet piepaceltu plecu daļu, ļoti ērti.
08.07.2020 22:35 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Varu ieteikt Juri Zemmeru. Speciālists ar lielo burtu savā jomā. Esmu bijusi pie desmit un vairāk gastroenterolgiem, bet tieši Juris Zemmers man palīdzēja tik galā ar veselības problēmām.
Ilgus gadus mocījos, noteica nepareizas diagnozes kuņģa sapēm. Kad jau biju atmetusi cerības, man ieteica Juri Zemmeru, pietika ar vienu vizīti, kārtīgi izmeklēja, nosūtīja uz pārbaudēm, tad izrakstīja zāles un visas problēmas kā ar rokas vēzienu noņēma.
https://www.piearsta.lv/arstu-katalogs/juris-zemmers-14/alpino-perle-sia-1179/
08.07.2020 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits