Gribas izkratit sirdi un uzklausit viedokli no malas.

 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Sveiki, pēdējā laikā liekas kaut kas notika un salūza, vai ari es par ilgu biju turejusi sevi visas emocijas un viss pēkšņi uzgāzās uz galvas.
Jūtos iesprūdusi savā dzīvē, nepatīk, kā izskatos, kādu darbu daru un kā pavadu savu brīvo laiku, arī par savām attiecībām vairs nēesmu droša, esam kopa jau 2 gadus, vairāk kārt es aizdomājos par to, ka gribētu būt viena, rūpēties tikai par sevi un atbildēt par sevi, man ir 22 gadi, viņam 29, viņš vēlas drīz jau uzsākt ģimeni, es vēl bērnu nevēlos, pašai nekas ar dzīvi īsti vēl nav izdarīts, bet viņš liekas man to uzspiež, nu vismaz piekrita tagad, kad dzersu ok uz 3 mēnešiem, man ir arī parādījušās bailes būt sasietai ar viņu kopā uz visu mūžu, ja būs kopīgs bērns, tagad es atrunājos, ka vēlos nomest svaru pirms tam un justies labāk fiziski, man bija viens sa 10 nedēļā, to arī ļoti pārdzīvoju, liekas, ka mans ķermenis nenostrādāja kā vajag.
Pēdējo nedēļu es bieži raudu vai esmu vienkārši sliktā omā, mēs par to runājām, viņš uzklausija visas lietas, kāpēc es nejūtos labi, bet es vienalga nevaru izbeigt justies slikti, liekas viņam tas nav saprotams, teica arī, ka es uzvedos kā traka, viņš nesaprot, kas pēkšņi ar mani ir noticis. Pieminēja ari, ka ja vēl turpinās redzēt mani nelaimīgu, tad ies padzīvot pie draugiem, jo negrib mani tādu redzēt, arī par to bērna jautājumu izteicās, ka ja es nevēlēšos atsākt drīz mēģināt atkal, viņš domā mani pamest, jo viņam esot vajadzīgs tas bērns.
Es nesaprotu, vai vaina šobrīd ir manī, vai attiecībās, pirms tam es tā nejutos, varēju iedomāties savu dzīvi ar viņu, kā cilvēks viņs ir labs un mīl mani ļoti, zinu, ka grib man visu to labāko utt. Ja es izširšos, es nezinu, varbūt nožēlošu to visu atlikušo mūžu, negribas pieņemt nepareizu lēmumu, bet no otras puses mans ķermenis sāk teikt lielu nē, man nepatīk daudz kas, ko viņš dara gultā, kā man pieskaras, nepatīk vairs skūpsti, esmu teikusi, ka ir lietas, ko viņš dara, kas man nepatīk, bet viņš ignorē un turpina darīt vienalga, cik reizes man seja ir bijusi ar zilumiem, jo kož tik stipri ka sāp reāli, liekas arī nedomā par mani tādā ziņā, nemaz necenšas. Kā to lai pasaka taktiski, jo nesaprot vai negrib saprast, esam par to runājuši, bet nekas nemainās.
Un tad būtu vēl visa vainas apziņa viņu pamest, negribas jau, lai viņam ir slikti, bet arī saprotu ka tā justies nav normāli, reāli izlikties, ka viss joprojām ir labi.
08.07.2020 12:40 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Meitttene @ 08.07.2020 15:16

Ak dievs. ?
Zaļā vīza?

Tas būtu kaut kāds likums balstīts uz EU national tiesībām, man pašai ir presetled status, gimenei un vīram vai ilgstosam partnerim arī pienāktos tiesības, strādāt, ceļot utt tāpat kā pašam EU cilvēkam.
08.07.2020 15:27 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Pirms SA es tik slikti kā tagad nejutos, šī ir pirmā reize divu gadu laikā, kad viņš redz mani šādu, nesaprot. Pirms pāris mēnešiem, dzīvojām citā vietā, es biju vēl lielākā svarā, ka tagad, kopš tā laika esmu kādus 10kg nometusi, bet tik slikti jūtos tikai šobrīd. Nu būtībā, teica tagad, kad kā tā tagad jūtos sliktāk, ka tad iepriekš bija viss vēl labi.
Pirms paliku stāvoklī, es centos est veselīgāk, sportot utt, bet tad to pārtraucu, tad atkal pēc tam atsāku, bet jau ar lielāku svaru. Logika jau saka, ka man vajag dot sev iespeju savākt sevi fiziski veselīgā svarā un tad tikai varētu par grūtniecību domāt. Tagad sanāk tā, ka man ir bail no tā, ka atkal pieņemtos svarā un būtu vēl viens SA, tad atkal viss sāktos no nulles punkta. Viņš to nesaprot, sāka man stāstīt par viena drauga sievu, kam esot bērni, bet esot bijusi 120kg un viss esot labi bijis, nu es esmu tagad ap 95kg uz 165cm augumu, nejūtos labi savā ādā, bet tad viņš ko tādu izdomā pateikt. Tiešām sajutos kā kaut kāda baby factory ko izmantot grib, vienkārsi vienalga par to, ka man grūti būtu, ka nav tas veselīgi, riskanta grūtniecība ar visām sekām.
08.07.2020 15:24 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Izklausās, ka tu sava vīrieša acīs esi bērnu ražošanas mehānisms. Ir pilnīgi ok, ja tu negribi bērnu un ir pinīgi ok, ja viņš grib. Šajā situācijā ir jānonāk līdz kompromisam. Taču pirms tam jāsaved katram sava menentālā veselība kārtībā. Jo nav ok, ja tu jūties visu laiku slikti un nav ok, ja pieaudzis vīrietis stāsta par pakāršanos vai gultā tevi izmanto kā vecu lelli, atvaino.
08.07.2020 15:20 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Thegirl @ 08.07.2020 15:10
Katz
Vairāk pesimists laikam, nu cenšas būt pozitīvs reizēm, bet viņam ir grūta dzīve bijusi un vēl joprojām ir, es aizejot no viņa viņam daudz ko izbojāšu, tādā ziņā, ka vinš uk nav legāli un dzīvojot ar mani kopā pēc diviem gadiem varētu sākt nokārtot viņam šeit papīrus, lai var dzīvot normāli, ceļot, strādāt utt, tagad neko no tā īsti nevar, strādā jau, bet tas nav legāls darbs. Mums februārī būtu visi pierādijumi par 2 gadu kopdzīvi gatavi.
Lai cik reizes viņs man nav teicis, ka nav kopā ar mani šo iemeslu dēl, tomēr es saprotu, ka aizejot es visu visu to sabojāšu, arī tik dedzīgi viņš to bērnu vēlās, lai būtu viņa situācija ar papīriem labāka, nu saka jau ka nav tikai tādēļ, bet cik daudz ir pats teicis, ka vajag vienkārši sev papīriem to bērnu un gimemene viņa valstī prasa, kad sāks bērnus taisīt, tāpēc es arī jūtos tā, ka mani spiež nost, nebūs man ne izglītības, kādu vēlos, ne darba, tikai jāsēž mājās.

Ak dievs. ?
Zaļā vīza?
08.07.2020 15:16 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Katz
Vairāk pesimists laikam, nu cenšas būt pozitīvs reizēm, bet viņam ir grūta dzīve bijusi un vēl joprojām ir, es aizejot no viņa viņam daudz ko izbojāšu, tādā ziņā, ka vinš uk nav legāli un dzīvojot ar mani kopā pēc diviem gadiem varētu sākt nokārtot viņam šeit papīrus, lai var dzīvot normāli, ceļot, strādāt utt, tagad neko no tā īsti nevar, strādā jau, bet tas nav legāls darbs. Mums februārī būtu visi pierādijumi par 2 gadu kopdzīvi gatavi.
Lai cik reizes viņs man nav teicis, ka nav kopā ar mani šo iemeslu dēl, tomēr es saprotu, ka aizejot es visu visu to sabojāšu, arī tik dedzīgi viņš to bērnu vēlās, lai būtu viņa situācija ar papīriem labāka, nu saka jau ka nav tikai tādēļ, bet cik daudz ir pats teicis, ka vajag vienkārši sev papīriem to bērnu un gimemene viņa valstī prasa, kad sāks bērnus taisīt, tāpēc es arī jūtos tā, ka mani spiež nost, nebūs man ne izglītības, kādu vēlos, ne darba, tikai jāsēž mājās.
08.07.2020 15:10 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Thegirl @ 08.07.2020 14:57
Es jau arī teicu, ka saprotu, ka man vajag kādu palīdzību, griezties pie ārsta, terapeita utt, bet tam atbilde bija, ka esmu traka, kas par vainu tev, ka rokas un kājas strādā, viss labi un nav ko noņemties, viņam pašam esot vēl vairāk problēmu, kā man, bet tas nenozīmējot, ka viņš staigā apkārt depresīvs.

Vai viņš tā ar Tevīm runāja arī pirms SA? ;?
08.07.2020 15:02 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Es jau arī teicu, ka saprotu, ka man vajag kādu palīdzību, griezties pie ārsta, terapeita utt, bet tam atbilde bija, ka esmu traka, kas par vainu tev, ka rokas un kājas strādā, viss labi un nav ko noņemties, viņam pašam esot vēl vairāk problēmu, kā man, bet tas nenozīmējot, ka viņš staigā apkārt depresīvs.
08.07.2020 14:57 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Thegirl @ 08.07.2020 14:44

Nu var teikt arī tā.

Muļķības, jā, vīrieši saka, ka darīs sev galu, nezinās, kur likties bez Tevis utt.
Man arī bija jāiziet šim cauri - nekas nav noticis, visi ir dzīvi un laimīgi. Tagad viņam ir arī bērns, laimīgi dzīvo ar savu jauno draudzeni, tāpat ik pa laikam sazvanamies, runājam kā labākie draugi un kontaktu uzturam veselīgi :) ticu, ka var arī pa labam.
Viņš pa dzīvi ir optimists vai pesimists?
08.07.2020 14:56 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Kiki007 @ 08.07.2020 13:45
reizēm lasot komentārus ir sajūta, ka aklais mēģina rādīt ceļu ?
Kā var ieteikt šķirties pēc neliela, vienas puses apraksta!?

Tad ko, ja viena puse (vīrietis) laimīgs, tad jāpaliek kopā, kaut pati ir nelaimīga, ar zilumiem un cieš no emocionālās vardarbības? :D Ja abiem nav labi, tad atttttaaaaa, īpaši jau nu pēc šādu izdarību un izturēšanās apraksta.
08.07.2020 14:55 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Varbūt Tev ir skumjas un lieli pārdzīvojumi pēc SA un Tu nesaņem tādu atbalstu kādu vēlies no sava drauga/vīra!?

Bija man tas šoks un fizikas sāpes arī, negribu to atkal piedzīvot, bet viņš liekas tikai domā, ka viņam vajag to un viss, nu vienreiz vinš pajokoja, ka es esmu viņa bērnu nogalinājusi?? uzprasīja ari vai es nēsmu kaut ko vēl speciāli iedzērusi, lai to izraisītu, ari, kad biju stāvoklī visu laiku teica, ka tikai lai kaut kas nenotiek, bet es jau to nekontrolēju un nezinu, kas par problēmu bija.
Nu protams jau, ka uzklausot tikai manu pusi stāsta, nav saprotama visa bilde, un ir jācenšas vismaz izrunāties, liekas jau gribu dot iespēju saprasties, mainīties, nu vismaz pacensties, lai nav tā, ka atmet visam ar roku uzreiz.
08.07.2020 14:51 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Tātad reāli Tu nevis baidies šķirties, bet baidies par to, ka šķiršanās gadījumā viņu atradīs strīķī karājoties un tu par to visu mūžu jutīsies vainīga.

Nu var teikt arī tā.
08.07.2020 14:44 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Krīze attiecībās iestājas ikvienam, neesat nekāds izņēmums. Tādēļ attiecības ir darbs, pie kā ir jāstrādā, taču tas neizdosies, ja kāda no pusēm nebūs pietiekami motivēta. Ja saskati potenciālu - nepadodies, bet, ja tomēr jūti, ka tukšums ir vairàk par vēlmi, ko uzlabot, vadies pēc tā un rīkojies. Un, ja nebūsi pati laimīga ar sevi un izvēlēm, uz priekšu nekas labāks nebūs. Iespējams, pauzīte ir labs variants, kā saprast, vai cilvēks pietrūks, vai tieši otrādi - atvieglojums un brīvība.
Un neļauj viņam kāpt sev uz galvas, ja negribi tos zilumus, vai attiecīgas darbības, pasaki bè un viss. Vairs nav diskusijas. Jā, ar viņu esi salīdzinoša jauniņa, bet tas nenozīmē, ka viņš var darīt jebko, ko vēlās. Attiecībās ir divi cilvēki, divas vēlmes un ir jārod kompromisi, vidusceļš, lai abiem ir labi :)
08.07.2020 14:30 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
viņš ar tevi manipulē - uzspiež savas vēlmes gan dzīvē, gan gultā un iestāsta, ka sev darīs pāri, ja šķirsies. reizē uzstāda - ja nebūs bērna, viņš šķirsies no tevis.
arī tas, ka tev ir drūms noskaņojums un depresija, bet viņš tevi sauc par traku - gaslighting. ir jau grūti pieņemt to lēmumu un izšķirties, bet padomā cik grūti būtu nodzīvot ar viņu visu atlikušo mūžu. vari pamēģināt domāt tā - ko tu ieteiktu darīt tuvai draudzenei, kura būtu tavā situācijā. un tad tā arī darīt :) turies!
08.07.2020 13:49 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
reizēm lasot komentārus ir sajūta, ka aklais mēģina rādīt ceļu ?
Kā var ieteikt šķirties pēc neliela, vienas puses apraksta!?
08.07.2020 13:45 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Varbūt Tev ir skumjas un lieli pārdzīvojumi pēc SA un Tu nesaņem tādu atbalstu kādu vēlies no sava drauga/vīra!?
Ja Tu esi patstāvīgi skumja un emocionāli ievainojama, tad vīrietis kaut kādā brīdī var noreaģēt tā, ka viņam tas ir apnicis...neattaisnoju viņu, var jau būt arī tā, ka viņš ir emocināli vardarbīgs...
Grūti spriest. Neiesaku šķirties uzreiz, sākumā pašai jāsaprot, kas ir pie vainas-Tavas sajūtas vai attiecības. Vīrieši parasti ir atspulgs tam kā sieviete uzvedās.
Ja ir iespeja,aizej pie psihologa.
08.07.2020 13:43 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
Es teiktu, ka šķiries.
Nevajag pauzes ņemt, tas nenāk par labu. Man ir draugs, kurš savās attiecībās ar meiteni ņēma pauzes, kādas 3 reizes 4 attiecības gadu laika, tagad viņi ir pašķīrušies, jau pusgads pagāja, čalis vēljoprojām cer, ka meitene atgriezīsies un nevēlas neko citu veidot.
Gribēšana ņemt pauzi attiecībās ne par ko labu neliecina
Es teiktu, ka tev ir pieķeršanās cilvēkam un tev nav jāpacieš uzspiešana, draudēšana iet prom utt., vienkārši saņemies un pamet vinu.
08.07.2020 13:37 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Tātad reāli Tu nevis baidies šķirties, bet baidies par to, ka šķiršanās gadījumā viņu atradīs strīķī karājoties un tu par to visu mūžu jutīsies vainīga.
08.07.2020 13:37 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
Paldies visiem, nu es zinu, ka būtu grūti jebkurā gadījumā, bet gan jau es tiktu pāri, būtu labi ar laiku ari vienai, bet par viņu man ir šaubas, negribas lai kaut ko sev nodara, jo ir jau ar to draudejis, kad vienreiz gandrīz šķīrāmies.
Es ļoti labi saprotu to ideju, ka no malas man viss neizskatās pareizi, ja es arī šo visu no malas lasītu par kādu citu, tad ir skaidrs, ka kaut kas jāmaina. Bet tas kad ar tevi pašu notiek ir grūti saprast un izvērtēt, emocijas vēl jaucas pa vidu, negribas ari nevienu sāpināt.
Varbūt sākt ar nelielu pauzi un abiem apdomāties kādu nedēļu vai divas, tad redzētu, kas būs.
Nu jā, man ir kaut kāds apnikums, depresīvas domas iestājušās, tāpēc, ka nejūtos apmierināta ar nevienu no savas dzīves jomām, liekas vajadzētu strādāt daudz ar sevi un attīstīties, ir jau pāri, kas palīdz viens otram, iedvesmo utt, bet tad atkal pretēji, kad ir jāpakārto sava dzīve otram, jāpārceļas utt, arī es neredzu nekādas ambīcijas viņam dzīvē, vienīgais l, ko saka, ka vēlās tā ir ģimene ar mani, bet nu tur kur jau ir problēmas un nelaimīgi cilvēki, nevajag vēl kādu par ko rūpēties.
08.07.2020 13:31 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Izklausās, ka esi ieslīgusi nelielā depresijā.
Es gan neteiktu uzreiz, ka jāšķirās, to vari izlemt tikai un vienīgi tu pati.
Taču kāda neliela pauzīte par sliktu nenāktu, tad arī Tu saprastu vai vēlies vai nevēlies ar viņu būt kopā.
08.07.2020 13:08 |
 
Reitings 27214
Reģ: 11.02.2015
Savos 22 gados es pati šādam viedoklim noteikti nebūtu klausījusi, bet piekrītu - vnk šķiries un viss. Šobrīd jums nesakrīt prioritātes dzīvē, viss pārējais (raksturu saderība, lielās loves jūtas utt) ir otršķirīgi.
Ja nepatīk čalis gultā un teikto nav ņēmis vērā, tad vispār, byeee. Puisis ir labs, bet ne priekš tevis labs. Tici, ka atradīsi citu!!!! Nav viņš vienīgais uz planētas (bet arī pati tam kādreiz, gadiņos 20, neticēju, tāpēc tik daudzām toksiskas attiecības tomēr ir pieredzē..) !!!Un bailēm palikt vienai nevajadzētu būt par iemeslu tam, kādēļ vispār esi attiecībās, taisies plānot ģimenes dzīvi utt....!!!!
Tu pilnīgi pareizi uzskati, ka sākumā ir jātiek galā ar sevi, tev pat pēc kaut kādas vieglas depresijas/grūtsirdības izklausās. Realizēt sevi kaut cik darba jomā arī ir tikai apsveicami, jo pēc bērna atnākt uz so so amatu arī nebūs ne cik jauki.
08.07.2020 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits