Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā aizmirst?

 
Reitings 27
Reģ: 02.06.2016
Čau
Esmu ilgstošās attiecībās. Jā, nudien, esošās attiecības nav baigi veiksmīgas. Ir iestājusies rutīna, u.c. problēmas. Bērnu nav.
Iepriekšējā darba vietā biju ieskatījusies savā darbā kolēģī. Nekādus soļus nespēru un nevienam to neatklāju. Tikai pati pieķēru sevi pie rīcības, ka sapulcēs es attēloju viņa ķermeņa pozu, vienmēr mēģināju pietuvoties, palīdzēju, bieži vien ilgstoši skatījos. Vai viņš to pamanīja, es nezinu. Un tad es nomainīju citu darba vietu, jo uzradās labāks piedāvājums. Tūlīt augustā paies gads, kopš tur nestrādāju, bet es šo vīrieti nespēju aizmirst. Tad kad p es aizgāju prom, viņš man rakstīja Facebook pēc pāris mēnešiem un jautāja, ko es tā aizgāju prom, kas man nepatika tajā darba vietā, utt. Neliela diskusija izveidojās, bet ātri aptrūka.
Es bieži redzu viņu savos sapņos. Pamostos ar domu kādēļ man vispār vajadzēja pamosties.
Tad kad es viņu diendienā satiku, katru reizi es izkusu, kad viņš man stāvēja tuvāk par metru. Ziniet to sajūtu, kad šķietami kājas paliek kā makaroni un izplūsti kā peļķē uz zemes. Tādas ir sajūtas.
Mans veselais saprāts saka, ka būtu jāstrādā pie esošajām attiecībām un tam jāpaliek kā noslēpumam, ko nevienam nedrīkst atklāt. Bet kad esi traks pēc kāda, tad neapdomība ņem virsroku. Nu nevar aizmirst, pat pēc gada. ?
Kā lai aizmirst?
04.07.2020 13:17 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.07.2020
Yulsie @ 04.07.2020 23:35
Esmu pati personīgi iemīlējos savā priekšniekā bet viņam ir sieva un bērni, tas bija man šķērlis ar viņu uzsākt romānu, mēs ļoti labi runājam darbā šat tad pielika klāt kādu prēmiju pie algas, bet es aizgāju no tā darba, jo nespēju skatīties uz viņu visu laiku sapņoju par viņu darba vietā un tā tālak. Šis jautāja kādēļ pametu darbu pateicu, ka itkā ir ģimenes problēmas, bet baidījos atzīties, ka dēļ viņa aizeju, ir pagājuši 2 gadi vēl nespēju nedomāt par viņu, kaut vai es dzīvoju tagad ar savu otro pusīti.

Es gan pati salaistu ar bosu, tas ir normāli.
04.07.2020 23:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Yulsie @ 04.07.2020 23:35
Esmu pati personīgi iemīlējos savā priekšniekā bet viņam ir sieva un bērni, tas bija man šķērlis ar viņu uzsākt romānu, mēs ļoti labi runājam darbā šat tad pielika klāt kādu prēmiju pie algas, bet es aizgāju no tā darba, jo nespēju skatīties uz viņu visu laiku sapņoju par viņu darba vietā un tā tālak. Šis jautāja kādēļ pametu darbu pateicu, ka itkā ir ģimenes problēmas, bet baidījos atzīties, ka dēļ viņa aizeju, ir pagājuši 2 gadi vēl nespēju nedomāt par viņu, kaut vai es dzīvoju tagad ar savu otro pusīti.

Šis ir maksimāli žēl. Un tieši žēl to otro pusīti.
04.07.2020 23:40 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Esmu pati personīgi iemīlējos savā priekšniekā bet viņam ir sieva un bērni, tas bija man šķērlis ar viņu uzsākt romānu, mēs ļoti labi runājam darbā šat tad pielika klāt kādu prēmiju pie algas, bet es aizgāju no tā darba, jo nespēju skatīties uz viņu visu laiku sapņoju par viņu darba vietā un tā tālak. Šis jautāja kādēļ pametu darbu pateicu, ka itkā ir ģimenes problēmas, bet baidījos atzīties, ka dēļ viņa aizeju, ir pagājuši 2 gadi vēl nespēju nedomāt par viņu, kaut vai es dzīvoju tagad ar savu otro pusīti.
04.07.2020 23:35 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.05.2016
Nudien tās sajūtas ir lieliskas, bet atceries, kādēļ tu esi kopā ar esošo partneri.
Kā lai aizmirst? Jūsu saruna ātri aptrūkās un vēlāk arī nebija kontakta un iniciatīvas sarakstei no viņa puses. Tātad viņš dzīvo savu dzīvi, viņam ir citas intereses. Iespējams, tev vajag vairāk kā gadu, lai aizmirstu. Domā par to cilvēku, kuram tu esi vajadzīga. Nevis otrādāk.
04.07.2020 23:04 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Tā iemīlēšanās nav nemaz tik ilgstoša, esmu iemīlējies pa īstam kādas 4 reizes, pirmā reize bija 3 gadi, tad gads un apmēram tā, bet attiecībās nebiju, arī tas pats, ka visulaiku tikai domāju par viņu un sajūta, ka neko citu nevajag, tikai to. Bet paiet laiks, gadi un tas pazūd.
Interesanti, ka tagad domāju, ka tajās, kurās es iemīlējos, tagad domāju nu ārprāts kā es viņās varēju iemīlēties, viņās taču nekā nav, bet ar meiteni, kuru biju kopā ļoti sen un mazu laiku, bet nemīlēju, tagad domāju cik būtu labi bijis, ja būtu tomēr ar viņu kopā bijis arī šobrīd.
04.07.2020 21:38 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
nu savai otrai pusītei gan neiesaku to teikt. nevar zināt, kā cilvēks uz to reaģēs, un kur nu vēl kā jutīsies. ja man draugs paziņotu ko tādu, es toč no dusmām uzsprāgtu.
ko darīt, atkarīgs kādas ir tavas tagadējās attiecības, kādas jūtas un vai gribi tās turpināt. ja gribi, tad drošvien vērts mēģināt risināt problēmas, mazināt rutīnu utml.
04.07.2020 18:24 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
MsInga @ 04.07.2020 14:17
Ja bijušais kolēģis ir brivs, mēģini. Sākuma pa kluso, un tad jau redzēsi kas un ka.

Perfekts attiecību modelis. ?
04.07.2020 14:28 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Ja bijušais kolēģis ir brivs, mēģini. Sākuma pa kluso, un tad jau redzēsi kas un ka.
04.07.2020 14:17 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Es domāju atklāj savu sāpi otrai pusītei.

Nekādā gadījumā to nedari. Tu nekad nevari zināt, kā tavs tagadējais mīļotais reaģētu un, kā tas pat pēc kāda laika var atspēlēties uz tevi pašu, tici man, runāju no savas pieredzes.
Banāli jau tā teikt, bet domāju, ka laiks visu atrisinās. Man arī ir vīrieši, ko jau gadiem atceros un domāju, ka atcerēšos visu mūžu. Gadi iet un tas satraukums ir norimis, bet atmiņas - paliek. Dzīve rit uz priekšu, nāk jauni pavērsieni. Galvenais ir neļauties nožēlai, pat ja tāda ir.
04.07.2020 13:47 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Manuprāt tas saistīts ar to, ka esošajās attiecībās nav labi, tāpēc zemapziņa meklē pēc risinājuma.
Ja nav iespēju vērst visu par labu šajās attiecībās, tad nemoci sevi.
04.07.2020 13:36 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
Es domāju atklāj savu sāpi otrai pusītei.
Man gan bija mazliet savādāk - es attiecībās jau 4 gadi, bet domāju par bijušo (man viņš vairs īsti nesaista, bet aizmirst nevaru), saņēmos un izstāstīju draugam, palika vieglāk un vairs īsti nedomāju par ex.
04.07.2020 13:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits