Vai Vīrietis Jūs pilnībā uztur?

 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Paziņu lokā ir daudzas sievietes, kuras pilnībā uztur vīrietis. Kuras kādreiz ir strādājušas, bet jau n-tos gadus neko nezin par darbu. Nemācās tātad nav labas izglītības un atrast labu darbu nevar. Šīs ģimenes sevi pozicionē kā paraugģimenes. Ļoti apskaužu šo ģimenes modeli un arī pati tā vēlētos dzīvot. Tomēr ir lietas kas aptur. Piemēram viena parauģimene, kur sieva nekad nestrādāja (un par ko tad strādātu bez izglītības, par minimalo vai), bet nu pēc 25 gadiem,kad bērns izauga pēkšņī izšķītrās. Tā itkā viss bija lieliski, līdz vienu dienu nav kopā. Un kā tālāk dzīvot, kāda tad viņai būs pensija nedtrādājot utt.
Tām kuras dzīvo šādā modelī uzakstiet + un varbūt ja tomēr ir arī - tad tos. Izvēlējāties nestrādāt ekonomiskā izdevīguma dēļ? Kādi vēl bija Jūsu motīvi?
29.06.2020 08:39 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 13:49

Piekrītu, ģimenē ir kopīgs budžets, arī manējā. Bet es laikam vairāk par principu kā tādu... Ka es nenesu reālu ieguldījumu, lai pati sev nopirktu elementāras lietas, nemaz nerunājot par dārgākām.
Tu ar rokām mazgā drēbes? Ielikšana, izņemšana, sakāršana - aizņem nezinu, 10 minūtes? Nopērkot žāvētāju vispār atliek izgludināt, kas gludināms un ielikt skapī. Šausmīgs laika patēriņš ... Gandrīz visur redzu i-robotus, trauku mazgājamās mašīnas, visu, kas atvieglo mājas uzkopšanu. Ēst gatavo multikatlos, lai nav blakus jāsēž, vai izmanto cepeškrāsni, tik cik sastāvdaļas sagatavot, nu briesmīgs laika patēriņš. Kopumā traģiska dzīve tām sievietēm mūsdienās. Tas, kuras nestrādā, arī ir ļoti pārstrādājušās, jo māju uzkop ik pēc pusstundas jeb tik, cik pieceļ pakaļu, lai izņemtu/ieliktu ēdienu, drēbes, ieslēgtu irobotu utt.
Ja spēka nav fiziski nekam, varbūt jāgriežas pie ārsta? Tāds nogurums nav īsti normāls, un es ļoti šaubos, ka tas ir no tā, ka jāgatavo ēst, jāizkar drēbes un visas pārējās elementārās lietas.

tu esi vīrietis un šovinists? Produktu sagriezšana neprasa laiku? ēdiens cepeškrāsnī nav jāpieskata. Nē man nav visu visjaunāko gazetu, kas liela daļa nekam neder... multikatls brīnumlīdzeklis ...
jā leilai daļāi sieviešu patstāvīgi nav spēka... arī uz vecumu tā notiek .. lielai daļai ir mazasīnība man arī ... un kāpēc par to brīnies un vēl noniecini visu ko daru
29.06.2020 14:09 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 13:49

Piekrītu, ģimenē ir kopīgs budžets, arī manējā. Bet es laikam vairāk par principu kā tādu... Ka es nenesu reālu ieguldījumu, lai pati sev nopirktu elementāras lietas, nemaz nerunājot par dārgākām.
Tu ar rokām mazgā drēbes? Ielikšana, izņemšana, sakāršana - aizņem nezinu, 10 minūtes? Nopērkot žāvētāju vispār atliek izgludināt, kas gludināms un ielikt skapī. Šausmīgs laika patēriņš ... Gandrīz visur redzu i-robotus, trauku mazgājamās mašīnas, visu, kas atvieglo mājas uzkopšanu. Ēst gatavo multikatlos, lai nav blakus jāsēž, vai izmanto cepeškrāsni, tik cik sastāvdaļas sagatavot, nu briesmīgs laika patēriņš. Kopumā traģiska dzīve tām sievietēm mūsdienās. Tas, kuras nestrādā, arī ir ļoti pārstrādājušās, jo māju uzkop ik pēc pusstundas jeb tik, cik pieceļ pakaļu, lai izņemtu/ieliktu ēdienu, drēbes, ieslēgtu irobotu utt.
Ja spēka nav fiziski nekam, varbūt jāgriežas pie ārsta? Tāds nogurums nav īsti normāls, un es ļoti šaubos, ka tas ir no tā, ka jāgatavo ēst, jāizkar drēbes un visas pārējās elementārās lietas.

te runā par strādāšanu par minimālo algu un tad piemin irobotus un vēl trauku mašīnas, kar ir tās pašas alga apmērs... nav men ne irobota ne trauku mašīnas.... un neiztīra viņi visu .. un nevar pilnīgi nerīrus traukus likt iekšā ... nu laikam neko mājās nedari ēst netaisi un drēbes tādas kas nav nedz jāgludina nedz jānamzgā ar rokām vai jānes uz ķīmisko .... nesaprotu ko tu te raksti un izdomā...
29.06.2020 14:07 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 13:49

Piekrītu, ģimenē ir kopīgs budžets, arī manējā. Bet es laikam vairāk par principu kā tādu... Ka es nenesu reālu ieguldījumu, lai pati sev nopirktu elementāras lietas, nemaz nerunājot par dārgākām.
Tu ar rokām mazgā drēbes? Ielikšana, izņemšana, sakāršana - aizņem nezinu, 10 minūtes? Nopērkot žāvētāju vispār atliek izgludināt, kas gludināms un ielikt skapī. Šausmīgs laika patēriņš ... Gandrīz visur redzu i-robotus, trauku mazgājamās mašīnas, visu, kas atvieglo mājas uzkopšanu. Ēst gatavo multikatlos, lai nav blakus jāsēž, vai izmanto cepeškrāsni, tik cik sastāvdaļas sagatavot, nu briesmīgs laika patēriņš. Kopumā traģiska dzīve tām sievietēm mūsdienās. Tas, kuras nestrādā, arī ir ļoti pārstrādājušās, jo māju uzkop ik pēc pusstundas jeb tik, cik pieceļ pakaļu, lai izņemtu/ieliktu ēdienu, drēbes, ieslēgtu irobotu utt.
Ja spēka nav fiziski nekam, varbūt jāgriežas pie ārsta? Tāds nogurums nav īsti normāls, un es ļoti šaubos, ka tas ir no tā, ka jāgatavo ēst, jāizkar drēbes un visas pārējās elementārās lietas.

vot vakr mazģāju, kamērb salasīju visas ( un tapt palika nesalasītas) saškiroju kamēr izvēru uz otro pusi... atradu šampūnus utt .. jau 20 min... mazgājās 45 .... kamēr izņēmu no mašīnas ... visas akurāti izkraīju un sakāru vel 40 min... tagad kamēr vēl izžūs ... kamēr visu sašķirošu ,kamēr salocīšu, kamēr salgudināšu ...
tātad vakar patērēju jau kādu 1, 75 h ... un visticamāk patērēšu vēl kādu 1,5 ... secinājums kā var aizņemt 10 min ....ja pat mazgāšanas cikli ir no 40 min un uz augšu? Nesaporotu ....
29.06.2020 14:04 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
bet kāds absurds ja ir ģimene... tad arī budžets ir kopīgs... kādi te sūda tamponi ... un salīdzinājums bija par ar ienākumu atšķirībām... tāpat prasīsi naudu lai dod tamponiem, ēdienam vai jauniem zābakiem. vai arī vīrs brauks jaunā mersedesā a sieva humpalās pirkā abērbā iedarisies ar viņu uz darba rīkotu pasākumu. Nu kur loģika.
Un kāda tur nauda prasīšana tam un tam ... normāli ir iedot naudu viesiem izdevuemiem kas vajadzīgi un tad japietrūkst vai tā... tad ej un prasi atkal .... nevis 5 reizes dienā atram sīkumam prasīt... kas skolas laikā arī mamai prasīji naudu vienu dienu tamponiem.... otru bulciņai, trešo pildspalvai skolai utt.. nebija vaitad tāds lietas kā kabatas nauda, pusdienu nauda utt? Jo man piem viduskolā deva jau uzreiz visam mēnesim.

Piekrītu, ģimenē ir kopīgs budžets, arī manējā. Bet es laikam vairāk par principu kā tādu... Ka es nenesu reālu ieguldījumu, lai pati sev nopirktu elementāras lietas, nemaz nerunājot par dārgākām.
un atklāti sakot man ir tiesi tas pats... pat bez bērniem neiznu kā var bispār būt jebkas vēl izņemot darbu .. kaut vai ēst pagatavošana un drēbju izmazgāšana... parasti nav spēka pat uz darbu aiziet un neesmu nemaz īsti nomodā pie samaņas darbā.... un tad nekam citam neatliek spēka kā blenzt zilajā ekrānā.

Tu ar rokām mazgā drēbes? Ielikšana, izņemšana, sakāršana - aizņem nezinu, 10 minūtes? Nopērkot žāvētāju vispār atliek izgludināt, kas gludināms un ielikt skapī. Šausmīgs laika patēriņš ... Gandrīz visur redzu i-robotus, trauku mazgājamās mašīnas, visu, kas atvieglo mājas uzkopšanu. Ēst gatavo multikatlos, lai nav blakus jāsēž, vai izmanto cepeškrāsni, tik cik sastāvdaļas sagatavot, nu briesmīgs laika patēriņš. Kopumā traģiska dzīve tām sievietēm mūsdienās. Tas, kuras nestrādā, arī ir ļoti pārstrādājušās, jo māju uzkop ik pēc pusstundas jeb tik, cik pieceļ pakaļu, lai izņemtu/ieliktu ēdienu, drēbes, ieslēgtu irobotu utt.
Ja spēka nav fiziski nekam, varbūt jāgriežas pie ārsta? Tāds nogurums nav īsti normāls, un es ļoti šaubos, ka tas ir no tā, ka jāgatavo ēst, jāizkar drēbes un visas pārējās elementārās lietas.
29.06.2020 13:49 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Ja sieviete ir interesanta, kaut ko apgūst, ir īpašumi, kurus izīrē, tad pirmkārt, vīrietim būs ar viņu forši un nekur nepazudīs, otrkārt, no īres maksām sakasīs arī pensiju. Galvenais uzsvars, lai sieviete ir apmierināta, ne burkšķ, mīl sevi un ģimeni, zied...
29.06.2020 13:49 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Eksperte @ 29.06.2020 13:26

Ak jē, tad jau daudzbērnu māmiņas ar darbu ir varones tavā skatijumā un pelnijušas medaļu. ?

nu no kuras puses skatās- no vienas puses varnes, pelnījušas 3 zvaigšņu ordeni
a no citas puses... muļķes... ka sev to visu uzkrāvušas visu dzīvi tā i noskries .. priekš sevis nemaz nepadzīvos un paliks vecas nevienam nevajadzīgas...
redzi, viss atkarīgs no satapunkta.
29.06.2020 13:41 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
laimonis @ 29.06.2020 13:05

nu te drusku tiek iebraukts auzās par to, ka ir gan ir gan....
jo es to neredzu... es redzu ka tas pats cilēks kad mācījas bija wow super aktīvs, interesants... bet kad strādā nav vairs nekas... pat mājās viss aizdirsts... un nekas neinteresē...
un atklāti sakot man ir tiesi tas pats... pat bez bērniem neiznu kā var bispār būt jebkas vēl izņemot darbu .. kaut vai ēst pagatavošana un drēbju izmazgāšana... parasti nav spēka pat uz darbu aiziet un neesmu nemaz īsti nomodā pie samaņas darbā.... un tad nekam citam neatliek spēka kā blenzt zilajā ekrānā.
Tāpēc apskauzu tās, kas nestrādā un kurām ir iespēja pašrealizēties priekš sevi, ne tikai veirgot un beigās nebūt spējīgam īri samaksāt

Ak jē, tad jau daudzbērnu māmiņas ar darbu ir varones tavā skatijumā un pelnijušas medaļu. ?
29.06.2020 13:26 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Minelūše @ 29.06.2020 12:00
Es vienmēr esmu strādājusi un nepieļauju domu, ka varētu būt savādāk. Īsti neredzu nevienu iemeslu kāpēc lai jauns, veselīgs cilvēks nestrādātu. Man ir ļoti svarīgi, ka mana nauda ir tikai mana, manām rokām sapelnīta, nevis kāda iedota. Bet būtībā mani šajā visā sakarā interesē tikai divas lietas.
1. Vai tām, kuras vispār neplāno strādāt, pensija vecumdienās nebūs vajadzīga? Jo no kurienes tai rasties, ja cilvēks nav valstij nevienu nodokli maksājis. Kamēr esam jaunas un spraunas, protams, ka šis jautājums īpaši prātu nenodarbina, bet sirmai večiņai esot, naudīgu vīrieti atrast varētu būt visai problemātiski. Vai arī tiek plānots sēdēt pieaugušajiem bērniem uz kakla?
2. Dzīvē visādi var gadīties, arī tā, ka nākas tomēr par spīti visam iekārtoties darbā. Kā šīs dāmas darba devējam attaisnos gadiem ilgušo tukšumu savā CV? Tā arī teiks, ka nestrādāja, jo negribējās?

Minimālā pensija būs vienāda gan tiem kas par minimālo strādāja ... gan tiem kas pa dzivi būs paāsktījušies un strādājusi kopā 10 gadus kaut vai mikrouzņēmumā. Un tā ir zem 100 eiro šobrīd. Pensija ir laba leita, bet tai ir tendence samazināties (koeficenti pensijas apjoma aprēkinā ar ko dala aizvien pieaug katram naakamajam gadam).... un es zinu, ka man un mana vecuma cilvēkiem pensijas nebūs. Jau šobrīd no valsts svarīgākajām amatpersonām ir dzirdams viedoklis, ka pensija ir un būs tikai atbalsts, lai vecumdienās var strādāt nepilnā slodže, kā tas iespējams kad LV cilveki ir veseli labi ja lidz 55, to gan es nezinu.
29.06.2020 13:11 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 11:23
Bet vai pievienotā vērtība nav vismaz nauda saviem tamponiem, es atvainojos par salīdzinājumu, bet nu tiešām. Sievietēm ir tik daudz prasību, vajadzību, man liekas ka tas ir solis atpakaļ bērnībā, kad tev ir jāprasa nauda nevis mammai, bet vīram, lai vari nopirkt to un šito, un viņš tev kā tāds tētis arī izsniedz. Absurds. Protams, protams, vīri dod tāpat bez prasīšanas, bet mani interesē, vai pašai sievietei tas nav drusku pazemojoši?
Es piekrītu, ka ir visādi varianti. Gan starp nestrādātājiem ir dārzeņi, kam nekas neinteresē, gan starp tiem, kas strādā. Nezinu kā citiem, es atbildu par sevi. Darbs mani motivē. Pēc darba dienas man gribas aiziet pasportot, darbā es uzzinu par dažādiem izklaides pasākumiem, teātriem, koncertiem, kurus nedēļas nogalē ar ģimeni varam apmeklēt. Man ir iespēja piedalīties dažādos apmaksātos semināros, kursos, kur ir iespēja sevi pilnveidot ne tikai darba vajadzībām.

nu te drusku tiek iebraukts auzās par to, ka ir gan ir gan....
jo es to neredzu... es redzu ka tas pats cilēks kad mācījas bija wow super aktīvs, interesants... bet kad strādā nav vairs nekas... pat mājās viss aizdirsts... un nekas neinteresē...
un atklāti sakot man ir tiesi tas pats... pat bez bērniem neiznu kā var bispār būt jebkas vēl izņemot darbu .. kaut vai ēst pagatavošana un drēbju izmazgāšana... parasti nav spēka pat uz darbu aiziet un neesmu nemaz īsti nomodā pie samaņas darbā.... un tad nekam citam neatliek spēka kā blenzt zilajā ekrānā.
Tāpēc apskauzu tās, kas nestrādā un kurām ir iespēja pašrealizēties priekš sevi, ne tikai veirgot un beigās nebūt spējīgam īri samaksāt
29.06.2020 13:05 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
es nesaprotu no kurienes tev visas tās potenciālās teorētiskās problēmas??? Ja tu sapinies ar vīrieti, ar kuru tu nevari pārrunāt lietas un samērīties ar dzīvesveidiem, tad moš atrodi kādu citu.
29.06.2020 13:04 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 11:23
Bet vai pievienotā vērtība nav vismaz nauda saviem tamponiem, es atvainojos par salīdzinājumu, bet nu tiešām. Sievietēm ir tik daudz prasību, vajadzību, man liekas ka tas ir solis atpakaļ bērnībā, kad tev ir jāprasa nauda nevis mammai, bet vīram, lai vari nopirkt to un šito, un viņš tev kā tāds tētis arī izsniedz. Absurds. Protams, protams, vīri dod tāpat bez prasīšanas, bet mani interesē, vai pašai sievietei tas nav drusku pazemojoši?
Es piekrītu, ka ir visādi varianti. Gan starp nestrādātājiem ir dārzeņi, kam nekas neinteresē, gan starp tiem, kas strādā. Nezinu kā citiem, es atbildu par sevi. Darbs mani motivē. Pēc darba dienas man gribas aiziet pasportot, darbā es uzzinu par dažādiem izklaides pasākumiem, teātriem, koncertiem, kurus nedēļas nogalē ar ģimeni varam apmeklēt. Man ir iespēja piedalīties dažādos apmaksātos semināros, kursos, kur ir iespēja sevi pilnveidot ne tikai darba vajadzībām.

bet kāds absurds ja ir ģimene... tad arī budžets ir kopīgs... kādi te sūda tamponi ... un salīdzinājums bija par ar ienākumu atšķirībām... tāpat prasīsi naudu lai dod tamponiem, ēdienam vai jauniem zābakiem. vai arī vīrs brauks jaunā mersedesā a sieva humpalās pirkā abērbā iedarisies ar viņu uz darba rīkotu pasākumu. Nu kur loģika.
Un kāda tur nauda prasīšana tam un tam ... normāli ir iedot naudu viesiem izdevuemiem kas vajadzīgi un tad japietrūkst vai tā... tad ej un prasi atkal .... nevis 5 reizes dienā atram sīkumam prasīt... kas skolas laikā arī mamai prasīji naudu vienu dienu tamponiem.... otru bulciņai, trešo pildspalvai skolai utt.. nebija vaitad tāds lietas kā kabatas nauda, pusdienu nauda utt? Jo man piem viduskolā deva jau uzreiz visam mēnesim.
29.06.2020 13:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Jupiter @ 29.06.2020 12:48
interesantāks jautājums ir - kāpēc laimonis sevi laiku pa laikam min kā sievieti? ("Ļoti apskaužu šo ģimenes modeli un arī pati tā vēlētos dzīvot.")

a es arī esmu sieviete.. nevajag jau no vārda uzreiz izsecināt, ka esmu vīrietis ... patik šis vārds
29.06.2020 12:55 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
interesantāks jautājums ir - kāpēc laimonis sevi laiku pa laikam min kā sievieti? ("Ļoti apskaužu šo ģimenes modeli un arī pati tā vēlētos dzīvot.")
29.06.2020 12:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es vienmēr esmu strādājusi un nepieļauju domu, ka varētu būt savādāk. Īsti neredzu nevienu iemeslu kāpēc lai jauns, veselīgs cilvēks nestrādātu. Man ir ļoti svarīgi, ka mana nauda ir tikai mana, manām rokām sapelnīta, nevis kāda iedota. Bet būtībā mani šajā visā sakarā interesē tikai divas lietas.
1. Vai tām, kuras vispār neplāno strādāt, pensija vecumdienās nebūs vajadzīga? Jo no kurienes tai rasties, ja cilvēks nav valstij nevienu nodokli maksājis. Kamēr esam jaunas un spraunas, protams, ka šis jautājums īpaši prātu nenodarbina, bet sirmai večiņai esot, naudīgu vīrieti atrast varētu būt visai problemātiski. Vai arī tiek plānots sēdēt pieaugušajiem bērniem uz kakla?
2. Dzīvē visādi var gadīties, arī tā, ka nākas tomēr par spīti visam iekārtoties darbā. Kā šīs dāmas darba devējam attaisnos gadiem ilgušo tukšumu savā CV? Tā arī teiks, ka nestrādāja, jo negribējās?
29.06.2020 12:00 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Bet vai pievienotā vērtība nav vismaz nauda saviem tamponiem, es atvainojos par salīdzinājumu, bet nu tiešām. Sievietēm ir tik daudz prasību, vajadzību, man liekas ka tas ir solis atpakaļ bērnībā, kad tev ir jāprasa nauda nevis mammai, bet vīram, lai vari nopirkt to un šito, un viņš tev kā tāds tētis arī izsniedz. Absurds. Protams, protams, vīri dod tāpat bez prasīšanas, bet mani interesē, vai pašai sievietei tas nav drusku pazemojoši?
Es piekrītu, ka ir visādi varianti. Gan starp nestrādātājiem ir dārzeņi, kam nekas neinteresē, gan starp tiem, kas strādā. Nezinu kā citiem, es atbildu par sevi. Darbs mani motivē. Pēc darba dienas man gribas aiziet pasportot, darbā es uzzinu par dažādiem izklaides pasākumiem, teātriem, koncertiem, kurus nedēļas nogalē ar ģimeni varam apmeklēt. Man ir iespēja piedalīties dažādos apmaksātos semināros, kursos, kur ir iespēja sevi pilnveidot ne tikai darba vajadzībām.
29.06.2020 11:23 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
lote_te @ 29.06.2020 10:52
Neuzskatu to par paraugmodeli, ja sieviete, vesels cilvēks, to nedara. Manā skatījumā tur nav nekā ne apskaužama, ne apbrīnojama. Varbūt, ja sieviete sevi kaut kā attīsta, apmeklē kaut kādus kursus, varbūt tīri savam priekam nodarbojas ar kādu hobiju, kas nes kaut kabatas naudu kafijai, tas vēl ir saprotams, bet tādas es zinu ļoti maz. Visbiežāk ir šopingotājas, kas gozējas spoguļos instagramma storijos un truli nosit savu laiku, kas man nav īsti saprotams, kur tur slēpjas tā labā dzīvē, ja dienas beigās saproti, ka neesi izdarījis neko jēdzīgu. Lai gan protams, prioritātes katram savas, bet tas noteikti nav un nebūtu mans. Sevi ir jāattīsta, jo ir ļoti viegli notrullināties un palikt tādam kā dārzenim, kas neko negrib, neko nevar.

Interesants skatījums.
Es diemžēl dienu dienā saskaros ar pretējo. Tās kas nestrādā, tām ir savas intereses vēlme kaut ko darīt utt. Tās kas strādā 2 varinati- atrodas vadibas pozīcijā, apgrozās cilvekos , brac komandējumos. Tās ir interesantas, motivetas, grib kaut ko daŗīt. Tās kas strādā melno vai relatīvi menlo darbu- piemēram lientu apakalpotajas bankās- straājot neko negrib, nekādu interešu un motivācijas jebko darīt nav. Nekad nav nekā ko pastāstīt un neko citu bez darba nedara, sevi neattīsta utt. Arī nauda ir nožēlojama un nekad neko sev nevar atļauties vai mēneša vidū skatās ko var un nevar pirkt pārtikas veikalā. Nezinu par kādu savu naudu iet runa darbā LV un par kādu sevis attīstību arī. Jo reāli to neredzu.
29.06.2020 11:13 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Mazaa_saulite @ 29.06.2020 09:03
Es nedzīvoju šādu modeli, bet iespraukšos ar savu komentāru.
Bija laiks , kad mans vīrietis mani uzturēja, bet tas bija tikai tādēļ, jo darbu nevarēju nekādīgi atrast.
Es nesaprotu sievietes kuras var nestrādāt un būt mājsaimnieces, es gandrīz sajuku prāta, toties māja vīrietim spīdēja un laistijās ?.
Vienīgi Saprastu ja ir bērni mazi, tad viss kārtībā, bet savādāk nu neee, es nevarētu. Sava nauda ir sava nauda, es nevarētu tikai tā paļauties uz otru cilvēku.

Tu laika neatceries kāda minimālā alga LV bija pirms kādiem 15 gadiem. Manā piemērā sieviete darvu varēja dabūt tiešām tikai par kādu minimālo... un ja vīrs pelna 10 reizes vairāk... tad tā pievienotā vērība ir inekāda... tikai nelaimīga sieviete.
Tas pats ir darī daudziem pāriem, kur kāds pelna kietni vairāk... un kāda nemaz nevar pretendēt uz augsti apmaksātu darbu, tas visticamāk ir iemesls kāpēc nestrādā. Neredz tam pievienoto vērtību.
29.06.2020 11:06 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
Neuzskatu to par paraugmodeli, ja sieviete, vesels cilvēks, to nedara. Manā skatījumā tur nav nekā ne apskaužama, ne apbrīnojama. Varbūt, ja sieviete sevi kaut kā attīsta, apmeklē kaut kādus kursus, varbūt tīri savam priekam nodarbojas ar kādu hobiju, kas nes kaut kabatas naudu kafijai, tas vēl ir saprotams, bet tādas es zinu ļoti maz. Visbiežāk ir šopingotājas, kas gozējas spoguļos instagramma storijos un truli nosit savu laiku, kas man nav īsti saprotams, kur tur slēpjas tā labā dzīvē, ja dienas beigās saproti, ka neesi izdarījis neko jēdzīgu. Lai gan protams, prioritātes katram savas, bet tas noteikti nav un nebūtu mans. Sevi ir jāattīsta, jo ir ļoti viegli notrullināties un palikt tādam kā dārzenim, kas neko negrib, neko nevar.
29.06.2020 10:52 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
es arī tā nevarētu. pirmkārt mājā sēdēšana nav priekš manis, jo vnk nu ko tur darīt dienu dienā. ok, izklaides ārpus mājas ir super, bet arī taču apnīk, un katru dienu vnk nebūs ko darīt arī ārpus mājas. un sava nauda ir sava nauda, tērē kur gribi un kā gribi, man piemēram būtu neērti visu laiku prasīt vīrietim. īslaicīgi, piem ja nevar atrast darbu, vai mazs bērns mājā vai tml, tad pieņemami, bet gadiem vnk sēdēt mājās, jo negribas strādāt neliekas saprotami.
29.06.2020 09:27 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es būtu mājsaimniece pēc situācijas. Ir jāskatās, kur tas izdevīgi, cik ilgi utt. Varbūt kamēr nestrādā var pabeigt augstskolu, iziet kaut kādus kursus u.c, lai kaut kā lietderīgi pavadīts laiks.
29.06.2020 09:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits