Vai attiecībās visu materiālo daliet uz pusēm?

 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Sveiki, esmu bijis situācijās, kur no malas ir nācies redzēt dažādus strīdus citu attiecībās un daudzreiz tie ir tieši par materiālo, kā arī man pastāsta, ka ar draudzeni ir izšķīries, jo viņa nemaksāja savu daļu īres.
Tātad, acīmredzot, man liek noprast, ka materiālais ir vai nu pats vai viena no galvenajām lietām attiecībās, dēļ tā rodas strīdi, šķiršanās utt.
Ja es sevi iedomājos nākamajās attiecībās, kad ir pienācis laiks beidzot uzsākt kopdzīvi, nu es nedomāju prasīt no draudzenes naudu par īri katru mēnesi vai nedēļu kā kurā vietā, vai produktus pirkt uz pusēm vai viens vairāk, viens mazāk.
Es vēlētos uzvelt sev to atbildību būt pilnībā atbildīgam par mājvietu, nodrošināt to. Man arī nepatīk, ka dažreiz mēs vīrieši norādam it kā sievietei vietu, lai viņa atbild par ēst taisīšanu, produktiem, mājas kārtību utt.
Tas tā, bet ja mana draudzene šādi vēlētos dzīvot, man kaut kā tas jārespektē, jo nemaz tas nav tik viegli, ja domājam, ka atnākot mājās sieviete visu ir sadarījusi un viņai ir viegla diena bijusi un vēl īpaši ja ir bērni. Tāpēc es galīgi nevēlētos neko prasīt no sievietes.
Vienīgais, kad ir tiešām situācijas, kad ir slikti vai kas atgadās, var droši prasīt sievai, vai sieva vīram un bez pārmetumiem.
Es nezinu, man personīgi žēl prasīt naudu, viņām tie nagi un citas lietas ir dārgas, toties rada prieku un visu dienu priecājas par to. Cik esmu dzirdējis citās attiecībās, siviete savu algu lielu daļu atdod vīrietim par īri, produktiem vēl vis kaut ko, it kā jau taisnīgi, bet pašai īpaši nepaliek.
Lūdzu arī bez stereotipiem, ka vīrietim ir jānodrošina, jo es šos galīgi neievēroju, es daru kā pats justos labāk darīt.
28.06.2020 18:40 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 29.06.2020 19:09

25

Ak vai, un tu teici jaunībā aplauzies. Arī man šogad 25. Ir bijuši lauzieni, bet neuzskatu, ka būtu visus savus jau izdzīvojusi. Un tomēr es palieku pie tā, ka parunāsim par to pēc 20 gadiem, kad būsi labi aplauzies. Tad ikviens saprot, kāpēc nevajag dzīvot mūžīgās roza brillēs.
29.06.2020 19:18 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
please @ 29.06.2020 19:09

25

Neesmu diži vecākā, bet uz daudzām skatoties tie smagākie aplauzieni ir ap 40+...skaista jaunība un kopdzīve ar vīru, bērni un tad pēkšņi Hop, man ir cita.Tomer palikt vienai 25 gados ir savādāk nekā, tad jā tev pāri 40
29.06.2020 19:15 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Eksperte @ 29.06.2020 18:49

Es tādā gadijumā gribētu pavaicāt, cik tad tev ir gadu? ?

25
29.06.2020 19:09 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 29.06.2020 17:52

bet nu un ja nāksies? Kas no tā mainās? Tāpat dzīvošu uz priekšu.
Jaunībā jau esmu smagi kļūdījies, aplauzies, lai nonāktu līdz šim, lai izbaudītu katru dienu, kas ir uz to dienu.

Es tādā gadijumā gribētu pavaicāt, cik tad tev ir gadu? ?
29.06.2020 18:49 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Ēst pērku Es, apmaksāju savu telefona rēķinu, viņš maksājumus maksā un savu rēķinu. Uz abām lietām aiziet aptuveni vienāda summa. Tā kā domāju ir ok, nevaru prasīt lai manu algu neaiztiek vispar
29.06.2020 18:36 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Eksperte @ 29.06.2020 17:31

Parunāsim par šo pēc kādiem 20 gadiem. Kad arī tev dzīvē nāksies aplauzties.

bet nu un ja nāksies? Kas no tā mainās? Tāpat dzīvošu uz priekšu.
Jaunībā jau esmu smagi kļūdījies, aplauzies, lai nonāktu līdz šim, lai izbaudītu katru dienu, kas ir uz to dienu.
29.06.2020 17:52 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 29.06.2020 16:57

Es pret sevi un otru tā neizturētos, jādzīvo ir tagad, ja Tu domā, ka kaut kas var saiet greizi, tad arī Tu jau mentāli esi kaut savus 10 vai 5% uz to pusi, ka kaut kas noies greizi, ja vēl otra puse tā domā, kopā jau sanāk vairāk procenti un pēctam, kad tā notiks, es taču zināju, ka tā būs, es taču teicu, tāpēc es tā darīju, tāpēc gatavojos, nu lūk varbūt tas arī bija iemesls.
Es personīgi, dzīvotu šeit un tagad un vispār kas tad tik briesmīgs var notikt.?
Nevajag domāt ne par sliktāko scenāriju vai pat par labāko, ka nodzīvosim līdz mūža beigām, vienkārši jādomā par tagad un vēl rītdien, izbaudīt vajag.

Parunāsim par šo pēc kādiem 20 gadiem. Kad arī tev dzīvē nāksies aplauzties.
29.06.2020 17:31 |
 
Reitings 51
Reģ: 14.06.2019
Mums viss vienkārši, nav noteikts kurš ko maksā. Kā iesākām tā arī maksājam. Gan es, gan vīrs. Par šo nekad nekādi strīdi nav bijuši un nekāda dalīšana.
29.06.2020 17:23 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Eksperte @ 29.06.2020 09:27

Ir jādomā arī par sevi. Nav akli jāsēž rozā brillēs un jācer, ka viss būs labi līdz vecumdienām. Tu nekad nezini kā dzīve var iegrozīties katram no jums. Tāpēc jāsaudzē sevi un jānodrošinas arī sliktākajam scenārijam. Lai beigās nepaliec pliku dupsi.

Es pret sevi un otru tā neizturētos, jādzīvo ir tagad, ja Tu domā, ka kaut kas var saiet greizi, tad arī Tu jau mentāli esi kaut savus 10 vai 5% uz to pusi, ka kaut kas noies greizi, ja vēl otra puse tā domā, kopā jau sanāk vairāk procenti un pēctam, kad tā notiks, es taču zināju, ka tā būs, es taču teicu, tāpēc es tā darīju, tāpēc gatavojos, nu lūk varbūt tas arī bija iemesls.
Es personīgi, dzīvotu šeit un tagad un vispār kas tad tik briesmīgs var notikt.?
Nevajag domāt ne par sliktāko scenāriju vai pat par labāko, ka nodzīvosim līdz mūža beigām, vienkārši jādomā par tagad un vēl rītdien, izbaudīt vajag.
29.06.2020 16:57 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un jā romantiķe es nekad neesmu bijusi, ja man vīrietis sāktu lasīt dzeju vai dziedātu serenādes zem loga, es no viņa aizmuktu projām :D
29.06.2020 09:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Experte smuki atbildēja manā vietā :)
29.06.2020 09:48 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
please @ 29.06.2020 00:16

Vai Tu par to domā, kas notiks ar Tavām attiecībām pēc 10 gadiem?
Protams, nevari zināt, tik man šķiet, ja kādreiz ir domas, ka, ja nu pēc 10 gadiem izšķiramies, tad jāšķirās ir uzreiz.
Ja man ienāktu prātā doma, ka izšķirsimies pēc kadiem gadiem, es uzreiz to pateiktu.

Ir jādomā arī par sevi. Nav akli jāsēž rozā brillēs un jācer, ka viss būs labi līdz vecumdienām. Tu nekad nezini kā dzīve var iegrozīties katram no jums. Tāpēc jāsaudzē sevi un jānodrošinas arī sliktākajam scenārijam. Lai beigās nepaliec pliku dupsi.
29.06.2020 09:27 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Mani vīrietis vispār pirmo gadu uzturēja, tiešām malacis, man viņa tik ļoti žēl bija tajā laikā, jo tā jau parādos bija un vēl es, ok es viņam neko neatļāvos prasit lai nopērk,Bija tikai tā pārtika, bet tā pat..
Tagad līdz ko saku strādāt viņš maksā īri un komunālos, es pērku pārtiku un šeit dzivojot nu nedēļa tā pārtika aiziet 150£, kas ir ļoti izšķērdīgi, tagad sarunājam ar tieši sonedelu dzīvosim saudzīgāk.
Tādēļ man ja vins ko palūdz nav žēl, ja pajautā iedod ~400 iedodu(svarīgam lietām, nevis tik tā), protams tas ir bijis tikai vienu reizi , kad tik lielu summu pajautāja, bet tā pat. Vai nu es viņam iedodu, vai vins man. Es pat nevaru iedomāties kā varētu but savādāk.
29.06.2020 07:40 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
please Heyy, šis ir labs. Nu redz, ir cilvēki pragmatiķi un ir romantiķi. Neviens nav labāks par otru, negarantē un nesola pilnīgi neko(izdevušās attiecības domāts) un ir ar pilnīgi diametrāli savādākiem skatījumiem uz attiecībām starp s un v. BigSis un Maxii par piemēru pragmatiķes, bet Tu romantiķis.
29.06.2020 00:30 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
bigsister @ 29.06.2020 00:01

Par to jau arī ir runa, Tu nezini, kas ar Tavām attiecībām būs pēc 10 un 20 gadiem.

Vai Tu par to domā, kas notiks ar Tavām attiecībām pēc 10 gadiem?
Protams, nevari zināt, tik man šķiet, ja kādreiz ir domas, ka, ja nu pēc 10 gadiem izšķiramies, tad jāšķirās ir uzreiz.
Ja man ienāktu prātā doma, ka izšķirsimies pēc kadiem gadiem, es uzreiz to pateiktu.
29.06.2020 00:16 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Maxxxiii @ 28.06.2020 23:29
Ar to tev nebūs jāstrādā, es tevi uzturēsu arī visādi var būt. Strādāju kopā ar sievietes(40+),kas savā dzīvē nekad nebija strādājusi. Virs nodrošināja. Tk ļoti grūti ar viņas bija. Pie mums viņa nonāca, kad daudzi darbdeveji pārbaudes laikā atlaida. Lēna, slinka, kaprīza,toties virsū dir**tristavigiem vārdiem. Tādai iemācīt strādāt bija ļoti grūti, jo viņa to negribēja. Ar avansu un algu viņai gāja traki. Visu avansu notrieca vienā dienā, nedomājot par rītdienu. Regulāri citi žēloja un dalījās ar pusdienām, jo viņai reti kad līdzi bija vismaz bulciņa un kafija.Kolēģes nesa lauku labumus, lai viņai vismaz kaut kas ēdams būtu. Bet mācība jau nebija, arī nākošo avansu un algu notrieca dārgaas drēbes un kosmētikā un alga mums nebija maza.
Strādāt viņai nācās, jo bērni jau lieli un virs atrada citu. Taa teikt palika ar pliku pakaļu. Dēls apmaksā īres dzīvokli.Arī dēlu nemitīgi grauza par to, ka pārāk slikts dzīvoklis,lai gan viņš pats vēl strādājošs students, kam jāmaksā kredīts par savu dzīvokli. Nebūtu viņai tik strādīgs dēls, pat tāds dzīvoklītis nebūtu.

Par to jau arī ir runa, Tu nezini, kas ar Tavām attiecībām būs pēc 10 un 20 gadiem.
29.06.2020 00:01 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ar to tev nebūs jāstrādā, es tevi uzturēsu arī visādi var būt. Strādāju kopā ar sievietes(40+),kas savā dzīvē nekad nebija strādājusi. Virs nodrošināja. Tk ļoti grūti ar viņas bija. Pie mums viņa nonāca, kad daudzi darbdeveji pārbaudes laikā atlaida. Lēna, slinka, kaprīza,toties virsū dir**tristavigiem vārdiem. Tādai iemācīt strādāt bija ļoti grūti, jo viņa to negribēja. Ar avansu un algu viņai gāja traki. Visu avansu notrieca vienā dienā, nedomājot par rītdienu. Regulāri citi žēloja un dalījās ar pusdienām, jo viņai reti kad līdzi bija vismaz bulciņa un kafija.Kolēģes nesa lauku labumus, lai viņai vismaz kaut kas ēdams būtu. Bet mācība jau nebija, arī nākošo avansu un algu notrieca dārgaas drēbes un kosmētikā un alga mums nebija maza.
Strādāt viņai nācās, jo bērni jau lieli un virs atrada citu. Taa teikt palika ar pliku pakaļu. Dēls apmaksā īres dzīvokli.Arī dēlu nemitīgi grauza par to, ka pārāk slikts dzīvoklis,lai gan viņš pats vēl strādājošs students, kam jāmaksā kredīts par savu dzīvokli. Nebūtu viņai tik strādīgs dēls, pat tāds dzīvoklītis nebūtu.
28.06.2020 23:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Pagaidām mēs naudu liekam kopā, man viņš ir teicis, ka gribētu pilnīgi mani uzturēt un, tad kad pelnīs vismaz 3000k, tad es varēšot nestrādāt. Bet nu tas nav priekš manis, man nepatīk būt atkarīgai, jo dzīvē var visādi sanākt. Man patīk, kad man ir savu iekrājumi un vispār tā foršā sajūta, ka Tev ir ko atlikt.Labi zeķēs es naudu nebāžu, bet grāmatās gan esmu banknotes likusi :D
Tā, protams, es viņu atbalstu un daru visu, lai viņš līdz savam mērķim nonāktu. Ar mani vispār ir viegli, jo neko mākslīgu sev virsū nelipinu, liekos tēriņos netērējos, vienīgais tik ar make up gan patīk padarboties, bet tur milzīgu naudu nevajag.
28.06.2020 22:35 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Freids @ 28.06.2020 21:46
Ļaunums, tas dēļ nika. Interesanta izvēle?

Paldies, centos izdomāt, kaut ko oriģinālu savai būtībai??
28.06.2020 22:13 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Ļaunums, tas dēļ nika. Interesanta izvēle?
28.06.2020 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits