Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola 2020

 
Reitings 219
Reģ: 27.06.2014
Čau! Vai, lūdzu, kāda var padalīties ar labu autoskolu un instruktoru Rīgā? Vecās diskusijas esmu šķirstījusi, interesē viedoklis no tām, kas nesen lika tiesības.
Paldies!
25.06.2020 19:18 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Zanee @ 25.06.2020 21:58
mēģināju Einšteinā pirms vairākiem mēnešiem - nodarbības nemaz nesākās, jo visu laiku tās atcēla un pārcēla.
vienīgā autoskola, ko tiešām varu ieteikt ir jelgavā stnig. pati arī braukāju no rīgas un jelgavu, lai liktu tiesības. teorijā visu skaidri un saprotami izstāsta. ar braukšanām nečakarējās, neslauc naudu. salīdzinot ar rīgu, sanāk arī, man šķiet, ka lētāk. teorija 60 un braukšana 20. nav arī jāmaksā par skolas eksāmeniem vai kaut kādas drošības naudas.

Nu loģiski, ka nodarbīnas atcēla un pārcēla dažus mēnešus atpakaļ, jo visā valstī bija ārkārtas stāvoklis, kad bija aizliegts pulcēties.
25.06.2020 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Man Ronalds Burnickis likās ļoti ok. Viņš gan nav no kādas konkrētas autoskolas, es ar viņu pabraukāju paralēli autoskolas braukšanām. Jāsaka, ka žēl, ka ātrāk pie viņa neaizgāju, jo diezgan ilgi braucu un nebija vairs progresa, nolēmu pamēģināt, un viņš tik mierīgi un nosvērti visu izskaidroja. Pēc mēneša jau varēju iet uz eksāmeniem. Braukšanas maksa viņam gan ir nedaudz augstāka kā standartā Rīgas autoskolās.
25.06.2020 23:38 |
 
Reitings 38
Reģ: 15.04.2017
mēģināju Einšteinā pirms vairākiem mēnešiem - nodarbības nemaz nesākās, jo visu laiku tās atcēla un pārcēla.
vienīgā autoskola, ko tiešām varu ieteikt ir jelgavā stnig. pati arī braukāju no rīgas un jelgavu, lai liktu tiesības. teorijā visu skaidri un saprotami izstāsta. ar braukšanām nečakarējās, neslauc naudu. salīdzinot ar rīgu, sanāk arī, man šķiet, ka lētāk. teorija 60 un braukšana 20. nav arī jāmaksā par skolas eksāmeniem vai kaut kādas drošības naudas.
25.06.2020 21:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits