IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Ketija123 @ 18.06.2020 23:45

Nav jau runa par to, ka meitenēm vajadzētu likt dajebkādas pašbildes, kurās izskatās neveikli vai briesmīgi. Runa ir par to, ka tiek liktas bildes, kurās viņas izskatās pēc pilnīgi cita cilvēka, ārējais veidols neatbilst realitātei. Ir normāli bildē plati nesmaidīt ar zobiem, ja zobi ir galīgi šķībi un dzelteni. Turpretī ir jocīgi publicēt bildes ar face tune aplikācijā perfekti iztaisnotu, platu, pārbaltinātu zobu smaidu, ja realitātē tie ir šķībi un dzelteni.

Manuprāt, nav starpības kādas bildes tiek liktas instā, jo jāsaprot, ka tā vairāk vai mazāk ir fantāziju pasaule, kur cilvēki (sevišķi influenceri) liek bildes no savas fantāziju dzīves, lai arī neinflunceri tādas gribētu un pirktu lupatas, krēmus utt.
Es vairāk aizdomājos par pašu bilžu licēju psiholoģisko stāvokli vai viņi spēj atšķirt ilūziju no realitātes. Pašai zināmas dāmas, kas instā ar platlenķa kameru izskatās kā garas, slaidas dievietes, bet dzīvē mazs, apaļš stumbenis vien ir. Kaitina cilvēku maldināšana.
Noteikti daudziem tinder randiņi beidzas ar lielu vilšanos, kad redzi realitāti ???
19.06.2020 17:15 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
Czech @ 19.06.2020 16:19
aa, šitā. Man viņa atgādina kaut kādu pasaku tēlu. Nav vēl izkāpusi no bērnības.

Ko nozīmē izkāpt no bērnības? Man tieši tas patīk, ka cilvēkam savs individuālais stils un to saglabā,nevis pakļaujas sabiedrības spiedienam būt tādam vai šitādam. Turklāt, viņai šī ir ceturtā grūtniecība,ļoti aizkustinoši to arī uzrakstīja, svinot dēla 2.dzimšanas dienu. Zviedrijas avīzē bija arī raksts par viņas mājas dizainu un viņu pasu. Nezinu,man šī māmiņa ir kā svaiga elpa starp samēra vienveidīgiem IG māmiņprofiliem.Sekoju jau samērā ilgi.
19.06.2020 16:28 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
tifya @ 19.06.2020 15:58

https://www.instagram.com/jasminasphotodiary/
baigi foršā māmiņa, tāda pozitīva un raksta bieži ar humoriņu :)
aa, šitā. Man viņa atgādina kaut kādu pasaku tēlu. Nav vēl izkāpusi no bērnības.
19.06.2020 16:19 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
Czech @ 19.06.2020 15:47
Kas ir Jasmīna?
Man vienīgajai Vavilovas čolka besītu sev uz pieres? Tak traucē redzēt.. Acis var sabojāt ? un karsts, slapjš.. Rakstot dokumentus Sorainen birojā tāda noteikti traucē

https://www.instagram.com/jasminasphotodiary/
baigi foršā māmiņa, tāda pozitīva un raksta bieži ar humoriņu :)
19.06.2020 15:58 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Kas ir Jasmīna?
Man vienīgajai Vavilovas čolka besītu sev uz pieres? Tak traucē redzēt.. Acis var sabojāt ? un karsts, slapjš.. Rakstot dokumentus Sorainen birojā tāda noteikti traucē
19.06.2020 15:47 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Piekrītu, ka bi saskanīgi un piestāv viens otram. Bet vai Paulai arī kkas lūpās nav injicēts? Izskatās, ka ir
19.06.2020 15:26 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Tikai Paula ar fotošopu aizrāvusies. Un šķiet tāda maskulīna. Gan balss, gan pozas dažkārt. Un paceļot tēmu par Agniju- arī esmu ievērojusi, ka nav īpaši gudra. 21 vai 22 gados beidzot saņēmās un videni nobeidza. Īsti savu viedokli nekur nevar izteikt. Beidzot atradusi nodarbošanos meitene. Tāda dīkdiene liekas, acis tukšas, skaidrs, ka prātiņā nekā nav.. :(
19.06.2020 15:26 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Man Paula ļoti patīk dabiski kā izskatās. "tīra, svaiga" , kopta. Kad pasākums, fotosesija, tad sataisās. Vienkārša meitene. Un puisis tik tiešām piestāv viņai. Viens otram abi!
19.06.2020 15:05 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Skatos uz Paulas Freimanes Instagramu, storijiem, un domāju par to, ka, esot kopā ar savu tagadējo puisi, viņa ir palikusi ļoti dabiska. Var redzēt, ka ir iemīlējusi sevi tādu, kāda ir, neko netēlo no sevis un jūtas laimīga. Tad, kad viņa bija kopā ar Pēteri, varēja redzēt, ka vienmēr cenšas būt perfekta barbija ar iedegušu ķermeni un nelika bildes bez tonālā un skropstu tušas, kurās redzami vasaras raibumi un "gaišas" actiņas. Ja man jautātu, vai viņa šķita seksīgāka pirms tam - noteikti! Bet vai laimīgāka - noteikti nē!
19.06.2020 14:24 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Jā pareizi! Tak Pepco ir tādas pašas bērnu drēbes, kādas grib pārdot Danenb... nekādas atšķirības. Ui, cenas atšķiras, un pamatīgi ?
19.06.2020 13:20 |
 
Reitings 64
Reģ: 13.04.2020
Tās drēbes ir reāli pārcenotas, tikpat labi tāda tipa var nopirkt Pepco veikalā. Papilnam krāsainu,glitterainu apģērbu :) Dzenīšu mode man izskatās pārāk trendīga, līdz ar to bezpersoniska. Parasti zēnus tā jau arī ģērbj,lielākoties divos veidos:daudzkrāsaini ar visādiem briesmonīšiem, vai arī tumšās, vienmuļās oversize trendīgās drēbēs. Man labāk patīk kā dēliņu izvēlās ģērbt Jasmīna, izteikti tīri, gaiši, vienmēr pieiet mākslinieciski un visu saskaņojot. Nelaupa arī mīlīgo bērnišķīgumu trendu dēļ.Lūk tas man izskatās stipri neparastāk un gaumīgāk.
19.06.2020 13:16 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Man patīk gan Dzenites bērni, gan Danenbergsones. Neko nesmuku nesaskatu, ja maziem bērniem ir krāsainas drēbes. Dzenitei vēl mazie neizvēlas apģērbu veikalā un nepieprasa pirkt to un šito. Viņa ģērbj pēc savas gaumes, kas ir ok.
Danenbergsones meitas jau lielākas un pasaka, kas patīk, to arī bērniem nopērk. Kas arī nav slikti. Bērniem patīk fliteri, fliteri, košumi ?
19.06.2020 13:05 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Blanche @ 19.06.2020 09:18

Dzenīšiem jau lielākoties firmas drēbes ir.
Bet Danenbergsones meitenēm poļu lētās šmotkas butterfly stiliņā.

Kaut kas ar to Pupashop neaizgāja laikam, profils vairs nepastāv. Un pati Danenbergsone savā profilā tagad reklamē tās drēbes, zemāka cena arī norādīta (+omniva pašiem). Iepriekš bija viss jau cenā. Laikam saprata, ka tie cipari lieli izskatās ?
Man gan gaume patīk. Dzenītes gaumi gan savā, gan bērnu apģērbā nekad nesapratīšu, ļoti nesaista. Laikam arī esmu uz krāsām un dzīvīgu apģērbu kritusi
19.06.2020 12:18 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Neesmu speciālists, bet Dzenītes sauleņu storijos viņas lūpas knapi kustàs un ir tādas stīvas..
19.06.2020 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
krishala @ 19.06.2020 08:32
Iemetu aci tajā Danenbergsons bērnu apģērbu kontā. Nu ziniet, es neteiktu, ka tās drēbes mani uzrunā. Tikpat "interesants" stils kā pašai Danenbergsonei arī tajos bērnu salikumos. Manuprāt Dzenīte savus sīčus ģērbj gaumīgāk, ja būtu tādi komplektiņi kā mazajiem Dzenīšiem, tad būtu daudz gaumīgāk. Bet tur kruzuļi vizuļi kopā ar fliteriem, uzrakstiem un dīvainām apdrukām.

Dzenīšiem jau lielākoties firmas drēbes ir.
Bet Danenbergsones meitenēm poļu lētās šmotkas butterfly stiliņā.
19.06.2020 09:18 |
 
Reitings 535
Reģ: 13.03.2020
Ansītis @ 18.06.2020 22:28
Ir tik smieklīgi, ka tu esi redzējis dažas instagrameres dzīvē un viņas ne tuvu neizskatās tā kā bildēs. Neminēšu kuras konkrēti.
Bildē garas, slaidas kājas, atšauta pakaļa, perfekta āda, bet dzīvē īsas, strupas kājiņas, neveikla gaita, līka mugura...Nafig tas vajadzīgs? Insta taču nesastāda visu dzīvi, cilvēki taču tevi redzēs reālajā dzīvē un tur tu nenoslēpsies, esi redzama no visiem rakursiem. Tur ir jābūt pamatīgiem kompleksiem, lai tā darītu.

Es arī nepiekritīšu šim viedoklim. Garas slaidas kājas - tas ir leņķis nevis fotoshops, vai tad tiešām ir noziegums, ja daba nav devusi garu augumu un tāpēc gribas uzņemt bildi no zemāka leņķa? Nedomāju, ka tas ir kādam komplekss, bet vienkārši vēlme pēc estētiskākas bildes. Atšauta pakaļa - tieši tas pats, un domāju, ka to atšauto pakaļu var ļoti labi redzēt bildē un saprast, ka nav mega milzīgs dibens, bet gan poza. Perfekta āda nevienam nav un tā tiešām ir lieta par ko var būt kompleksi un diskomforts, jo sabiedrība šādu slogu ir uzlikusi. Tas, manā skatījumā, arī nav nekas traks. Varbūt meietenei nav pietiekami daudz naudas, lai aizietu pie dermatologa.
Un tas par neveiklo gaitu - tu gribēji, lai tev instagramā attēlo gaitu vai kā? Līka mugura - varbūt meitenei ir kāda trauma?
Tas ir vienkārši briesmīgi man kā sievietei klausīties kaut ko tādu no vīrieša.
19.06.2020 09:07 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Iemetu aci tajā Danenbergsons bērnu apģērbu kontā. Nu ziniet, es neteiktu, ka tās drēbes mani uzrunā. Tikpat "interesants" stils kā pašai Danenbergsonei arī tajos bērnu salikumos. Manuprāt Dzenīte savus sīčus ģērbj gaumīgāk, ja būtu tādi komplektiņi kā mazajiem Dzenīšiem, tad būtu daudz gaumīgāk. Bet tur kruzuļi vizuļi kopā ar fliteriem, uzrakstiem un dīvainām apdrukām.
19.06.2020 08:32 |
 
Reitings 28
Reģ: 14.06.2020
Soubace @ 18.06.2020 11:20

Ļoti pretīgi, reku velviena, fuj. @agnijafridberga
Esmu redzējusi viņu dzīvē, viņa uz pusi tā neizskatās, ne pupi ne pakaļa, vienīgais kas tur ir ir izgrozīta mugura, bet bildēs iztaisās kā nez kas, sīka mau*a, ļoti skumji ka šitā blamē sevi,

Pazīstu Agniju. Nav īpaši gudra meitene, skraida pakaļ visiem kā suns.. briesmīgi, ka sevi šitā pārdod??‍♀️
19.06.2020 00:44 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Ketija123 @ 18.06.2020 23:45

Nav jau runa par to, ka meitenēm vajadzētu likt dajebkādas pašbildes, kurās izskatās neveikli vai briesmīgi. Runa ir par to, ka tiek liktas bildes, kurās viņas izskatās pēc pilnīgi cita cilvēka, ārējais veidols neatbilst realitātei. Ir normāli bildē plati nesmaidīt ar zobiem, ja zobi ir galīgi šķībi un dzelteni. Turpretī ir jocīgi publicēt bildes ar face tune aplikācijā perfekti iztaisnotu, platu, pārbaltinātu zobu smaidu, ja realitātē tie ir šķībi un dzelteni.

Uhu, un tad tāpat jūs norejat, kāpēc redz Dzenīte publicē sevi tikai no vienas puses! Jūsuprāt, nekas nav normāli, ne tad, ja ir face tune, ne arī tad, ja vienkārši izvēlas publicēt tikai savu labāko pusi un leņķi.
Manis pēc šķībzobainie var sev bildēs balināt un taisnot zobus, jo tā ir patiešām skaistāk, nevis skatīties uz šķībiem zobiem, kurus dzīvē varbūt tik ļoti nemaz pamanīt nevar.
18.06.2020 23:57 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
es tur neredzu neko īpašu! Turklāt tā rakstīt un domāt ir liekulības kalngals! Jūs pašas publiski izliekat visas savas bildes, vienalga kā nobildētas? Tak pašas uzņemat nezin cik selfijus, bildes un publicējat to labāko, kas izskatās glaimojošāk! Ja liktu tikai sliktos rakursus, tad redz jūs apmētātu ar dubļiem, sakot, re cik līki zobi, ko nelabo, vai, kāda zemā šasija vai ļocka izskatās pamasīva. To jau tak te arī redz, kā nodirš visādas Apfelbaumas un citās, kuras parāda ne to glaunāko pusi! Mums visiem ir leņķi, kur izskatāmies neglaimojoši, ar garāku degunu, šķībākiem zobiem, neveikli saliktām kājām, kas rada resnāku skatu. Ko, visu jāpublicē, lai tikai atbilstu jūsu iedomātajam "realitātes" tēlam? Uz sevi labāk apskatītos!

Nav jau runa par to, ka meitenēm vajadzētu likt dajebkādas pašbildes, kurās izskatās neveikli vai briesmīgi. Runa ir par to, ka tiek liktas bildes, kurās viņas izskatās pēc pilnīgi cita cilvēka, ārējais veidols neatbilst realitātei. Ir normāli bildē plati nesmaidīt ar zobiem, ja zobi ir galīgi šķībi un dzelteni. Turpretī ir jocīgi publicēt bildes ar face tune aplikācijā perfekti iztaisnotu, platu, pārbaltinātu zobu smaidu, ja realitātē tie ir šķībi un dzelteni.
18.06.2020 23:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits