Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Suggarings mājās

 
Reitings 219
Reģ: 27.06.2014
Sveikas, meitenes!
Vai kāda no jums pati sev mājās ir izmantojusi suggaring vaksācijas metodi?
Drogās ieraudzīju šo https://www.drogas.lv/drlv/adai/kermenim/depilacijas-un-skusanas-lidzekli/strep-sugaring-aukstais-vasks-250ml/p/BP_336334 . Varbūt kāda ir mēģinājusi ko līdzīgu?
Padalieties pieredzē.
Paldies :)
28.05.2020 23:35 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu gājusi kursos, ir diezgan liela ķēpa un siltā laikā materiāls kūst un ir vēl lielāka ķēpa. + Raušanas tehnikai ir milzu nozīme, viena nepareiza kustība un būs sulīgs zilums ?
30.05.2020 15:49 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es izmantoju vasku ko ieliki kājām, rokām.. bikini sev ķēpa uztaisīt
30.05.2020 00:36 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Joka pēc vienreiz esmu mēģinājusi suggaring tehniku bet kā saka no scrach attiecīgi visu taisīju mājās pēc receptes internetā. Lai gan pieļauju domu ka nebija līdz galam pareizi sanācis jo mēģināju to tikkai vienu reizi lol bet strādāja daudz labāk nekā biju domājusi.
Iemesls kāpēc nemēģināju vēlreiz - man parastais vasks vaska strēmeles vai jebkurš cits vaska variants nav ar izteiktām sāpēm vai nepatīkamām sajūtām un suggaringam bija līdzīgs sāpju līmenis. Neuzskatīju par vajadzību mainīt tā teikt "don't fix it if it ain't broken". Pieturos pie klasiskās vaksācijas mājās (kājām pārsvarā) vai salonā (citām ķermeņa daļām)
29.05.2020 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits