Problemātiska sejas āda

 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Čau visām!
Es īsti nezinu ar ko un kā sākt, bet man ir problemātiska sejas āda jau vismaz 5 gadus. Ir ļoti lielas un dziļas poras, pumpas arī metas (akne man nav). Es esmu izmēģinājusi tik daudz skrubjus, ādas līdzekļus, pie ārsta gājusi bet nekas nav palīdzējis. Varbūt kādai ir bijušas problēmas tieši ar porām, kā tās samazināt un ko vislabāk lietot? Kā ar ķīmiskajiem pīlingiem ir? Tie palīdz?
24.05.2020 23:18 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Problemātiska sejas āda ir lieta, ar ko es pati cīnos jau vismaz 7-8 gadus,tā kā laikam esmu veterāns :D Ja tev nepalīdz viens ārsts, tas nenozīmē, ka tev nepalīdzēs cits. Akne un sejas problēmas in general ir kas tāds, ar ko ir jācīnās kompleksi - dermatologs, ginekologs, endokrinologs, gastroenterologs ir tie ārsti, pie kuriem būtu vēlams iet - nav zināms, no kā rodas pumpas - varbūt tev kas nav kārtībā ar hormoniem, stress, nepareiza ēšana utt utt utt - ir miljoniem faktoru. Kas līdzēs vienam, nelīdzēs un var pat vēl pasliktināt situāciju otram. Nav tāda konkrēta brīnumlīdzekļa, smēres utt, kas tev uz sitiena palīdzēs un samazinās izsitumus vai poras. Noteikti ieteiktu tev nomainīt / vēlreiz aiziet pie ārsta (ar to ir pat jāsāk) - savādāk uz savu galvu vai no sērijas "viena draudzene teica, ka šis baigi labi līdz" vari tikai, maigi sakot, sadirst situāciju vēl trakāk. Ārsts noteikti palīdzēs tev atrast piemērotāko ārstēšanu. Tas, ko tu vari darīt pati, ir mēģināt atteikties no saldumiem, samazināt treknu un miltainu ēdienu patēriņu, uz kādu laiku nelietot pienu, piena produktus (rimi ir super sojas piena pulveris, ilgam laikam pietiek un nav izteiktā auzu, mandeļu utt pienu garša). Vēl var reizi mēnesī aiziet uz kosmētisko sejas tīrīšanu. Lai izdodas ;)
24.05.2020 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits