Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Te ir darbs: skapja izpārdošana

 
Reitings 6
Reģ: 20.09.2018
Čau!
Tagad, kad esmu pievērsusi jūsu uzmanību, lūdzu, lai palīdzat man saprast sekojošo:
vai jums kaut kur ir gadījies redzēt kādu, kas nodarbojas ar apģērbu tālākpārdošanu? Man ir nopietna problēma ar iepirkšanos, un drēbju ir tik daudz, ka vairs nav kur likt. Esmu pati caur andeli tirgojusies, tāpēc zinu, cik laikietilpīgs process ir apģērbu fotografēšana un sludinājumu sastādīšana. Problēma - man praktiski nav brīva laika, ko tam novirzīt. Labprāt dalītos ar par apģērbu ietirgoto ar kādu, kurš to būtu gatavs uzņemties. Daudzas drēbes vilktas pāris reižu, pie konteineriem žēl atstāt, un šaubos, ka maznodrošinātajiem varētu interesēt.
Any ideas?
24.05.2020 00:02 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Atverskapis arī tagad prasa samaksu par sludinājuma publicēšanu. Diezgan smieklīgi liekas, jo pārsvarā tur neko nepērk, labi, ja reizi pusgadā. Andelē vismaz jūtama atdeve, jo cilvēki tur tomēr vairāk apgrozās un sanāk notirgot diezgan bieži.
24.05.2020 22:34 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Hey! Varbūt varu palīdzēt. Uzraksti man privāti sīkāk visu :))
24.05.2020 21:35 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.05.2020
Saprotams, ziniet, Jūsu pieredze vairāk norāda uz to, kā te nekad nebūs seit, salidzinajuma ar AM, šeit valda kārtība un cieņa vienam pret otru savā ziņā. AM ir mega portāls ar teiksim tā, pilnu ar maskavenes rajonu, ja saprotiet, par ko es, es to salīdzinātu ar iejiešanu AM grand pasākumā, lai arī kāds tas būtu, tas ir tas, kas valda portālā. Kāds tisshsm negrib atpkaļ pāriet uz skapi? Veiksmi pārdošana un cerams, ka meitenes mainīsies.
24.05.2020 18:15 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.09.2018
Antwoord, izklausās, ka Tev slikta diena. No sirds novēlu, lai tas mainītos. :)
Visas drēbes jau ir izmazgātas, sagludinātas un gaida uz kronšteina. :) Klāt pievest un citas atbalsta darbības veikt varu arī pati. Nekur neesmu minējusi, ka gaidu, ka kāds veiks glamūra fotosesiju, tikai konsekventi visu sabildēs labā apgaismojumā, bez nekārtības fonā. :D Manā līdzšinējā pieredzē komunikācija ar pircējiem nav nekad bijusi tik ilgstoša un apgrūtinoša: taisnība blacke, ka, norādot maksimāli daudz sludinājuma tekstā, no dumjiem jautājumiem iespējams izvairīties.
Nezinu, varbūt esmu kaut ko sadomājusies, bet es pati to redzu kā kaut ko vieglu, taču laikietilpīgu. Sludinājumu tekstus var kopēt, iekoriģējot tikai detaļas. Pieļāvu iespēju, ka kādai izolācijā varbūt nav ko darīt, tāpēc būs gatava veltīt vienu vīkendu sludinājumu sagatvošanai.
Nezinu, Antwoord, kā citādi biji to iztēlojusies: es tā kā kādam aizvedu daudz labā stāvoklī esošu apģērbu, vienkārši sapiķoju, teksim, 300 eiro uz rokas un brauc prom? :D Kādas man ir garantijas, ka kaut kas vispār sakustēsies? :D Uzskatu, ka, ja peļņa atkarīga no kvalitatīva rezultāta, ir kaut kāda motivācija paveikt darāmo labi. Tie 30% ir runājami, bet nu neliekas, ka saknipsēt drēbes ir tas pats, kas uzrakstīt doktora disertāciju.
24.05.2020 17:13 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
A veca apakšveļa nav???
24.05.2020 17:06 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Tu no otra gaidi to, ka viņš savāks tavas drēbes, izmazgās, izgludinās, safotografēs, vēl vajag pa smuko, visu saliks AM, izmērīs mērus atbildēs uz muļķīgiem jautājumiem un citādi komunicēs ar lietotājiem, tērēs savu laiku tostarp ejot uz pakomātiem vai vēl labāk tiekoties klātienē utt un tu dosi 30% no peļņas? Ņemot vērā vēl to, ka otrs cilvēks uzreiz visu to uztaisīs, safotografēs, bet pārdošana un komunicēšana ar pircējiem var prasīt pat mēnešus, tātad sākumā tiks padarīts darbs un tad tu atmetīsi tās kapeikas?
Vēlu veiksmi atrast tādu muļķīti
24.05.2020 16:35 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mērus nav jānorāda obligāti, bet es vienmēr norādu visu informāciju, lai lieki netērētu savu laiku un, lai tiešām raksta cilvēks kurš grib pirkt, nevis pēc tam vēl atbildēt uz miljons vēstulēm cik tas garš vai plats, vai sūtu, vai tiekos utt. Visu uzreiz norādu sludinājuma tekstā.
24.05.2020 16:20 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.05.2020
Pasai jau ir pasaprotami, tomēr, dala no tā, vai tas tiks iegādāts vai nē, ir atkarīgs arī no citiem faktoriem, ne tikai vizuālais tēls.
24.05.2020 15:46 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.09.2018
BlueMeg, sludinājumus, protams, uzsaukšu es :)
Nedomāju, ka vajag ieslīgt galējībās, bet uzskatu, ka laba prakse ir visus apģērbus fotografēt līdzīgā stilistikā, tā, lai foto ir estētiski, labā kvalitātē un apgaismojumā, un iespējams saprast, kāda ir krāsa un materiāls, bez visādiem filtriem. Mēri nav obligāti, bet man, personīgi, patīk, ja pārdevējs norādījis apģērba stāvokli skalā no 1 līdz 10. Izmēri un defektu uzskaitījums ir pašsaprotams (taču manām drēbēm defektu īsti nav). Tāpat arī par pašsaprotamu uzskatu, ka sludinājuma ievietošanas brīdī apģērbs ir izmazgāts, izgludināts un pilnā gatavībā doties pie jaunā īpašnieka.
24.05.2020 15:43 |
 
Reitings 30
Reģ: 20.05.2020
Nu gan atsaucība šeit, AM vispār, obligāti jānorāda mērus? Kas par sviestu, es saprastu, ja tas būtu jānorāda komentāros tikai, proti pie AM sludinājuma teksta tikai nekad godīgi sakot neesmu izmantojusi AM. Bet gribētos, taču, palasot atsauksmes, tur nekā laba tomēr nav, daudz dzēstu un nepieņemtu sludinājumu, tagad, arī šeit piedomā par sludinājumu publicēšanu vairāk, tai skaitā, par bildēm, tam tomēr jābūt kvalitatīvām nekā vienkārši uzmet ar parasto droīdu un kaudzi sapuvušiem āboliem kuat ko virsū un domā, ka būs baigi labi. Ne par Jums, globāli
24.05.2020 15:31 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Arī andelējos andelē un fb grupās jau kādu 5.gadu. Parasti baigi neaizraujos ar sludinājuma tekstu, vienkārši ierakstu mērus, ja ir defekti, tad tos norādu un viss. Kādus 3 sludinājumus ielieku aptuveni 6min.laikā.
Vienīgi , ja tavs palīgs izdomās ielikt andelē, kurš uzsauks sludinājumus? ?
24.05.2020 15:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.09.2018
Kiskismau, nav tā, ka skapis piepildījies pēdējo mēnešu, bet pāris gadu laikā. Šobrīd saprotu, ka drēbēm vairs nav vietas, bet tā nu ir sakritis, ka tieši šobrīd esmu ļoti noslogota darbā un strādāju bez brīvdienām.
24.05.2020 14:20 |
 
Reitings 473
Reģ: 10.03.2020
Kiskismau @ 24.05.2020 07:32
Dīvaini... Iepirkties un dabūt jaunas drēbes ir laiks, bet ielikt sludinājumus nav..

Nopirkt jaunu un ielikt skapī ir, bieži vien, ātrāk, nekā pārdot tālāk jau nopirkto. Arī man šī problēma.
24.05.2020 09:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Dīvaini... Iepirkties un dabūt jaunas drēbes ir laiks, bet ielikt sludinājumus nav..
24.05.2020 07:32 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.09.2018
Jā, blacke, you get me! :) Es varētu piedāvāt 30%, bet tas viss ir runājams - uzvārīties uz kāda cita ieguldītā darba rēķina nav mans mērķis. Īsti mehāniku līdz galam izdomājusi neesmu, bet domāju, ka varētu strādāt arī tik vienkāršs variants. Mēs uzskaitām apģērba gabalus, vienojamies par cenām, un abām pusēm uzreiz ir skaidrs, cik liela no tā finansiāla jēga. Brīdinu, ka drēbju ir daudz, bet uz tā rēķina arī tīri laba iespēja kaut ko nopelnīt. :)
24.05.2020 02:46 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tādu cilvēku satikusi neesmu,bet pati darbojos andelē ar apģērbu tirgošanu un zinu cik tas aizņem laiku,lai ieliktu piemēram 25 sludinājumus, nofotogrāfētu visas drēbes, noņemtu mērus un uzrakstītu sludinājuma tekstus, tas prasa trīs stundas, vismaz man. Jautājums ir, cik daudz tu būtu gatava dalīties ar cilvēku, kas to izdara tavā vietā un kā tu to iztēlojies, aizvest drēbes tam cilvēkam un, lai viņš visu izdara?
24.05.2020 00:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!