Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēdera muskulatūra, diastaze un āda pēc dzemdībām

 
Reitings 6
Reģ: 20.05.2020
Sveikas, Dievietes!
Šī ir mana pirmā diskusija šajā forumā.
Pēc dzemdībām pagājuši 4 gadi. Zinu, ka esmu attapusies pārāk vēlu, bet labāk vēlāk, nekā nekad.
Janvārī uzsāku treniņus un sāku piekopt veselīgu dzīvesveidu.
Viss labi. No 40.izmēra esmu tikusi 38. ?
Apkārtmērs arī mainās, tikai problēma ir ar vēderu.
Tas visu laiku ir izgāzies uz āru. Jūtos kā grūtniece 6.mēnesī. Katru dienu staigāju ar ievilktu vēderu. Protams, uz vēdera ir liekā āda, kas man it nemaz nepatīk.
Trenere teica, ka to nedaudz var samazināt, sadedzinot tauciņus, kas " riepiņā" uzkrājušies. Tas viss skaidrs.
Pirms tam nebiju neko dzirdējusi par diastāzi. Mājas apstākļos veicu diastāzes pārbaudi. Nu, teikšu tā - šķirba starp muskuļiem nav liela, bet ir.
Nākammēnes plānoju vērsties pie fizioterapeita.
Mans jautājums tām, kuras ir saskārušās ar šādu problēmu - vai fizioterapeits, viņa ieteiktie vingrinājumi un teipošana palīdzēja savilkt vēdera muskuļus un atgūt smuko vēderiņu, kurš bija pirms bērniņa? Cik ilgu laiku tas aizņēma? Ko papildus darījāt, lai diastāze mazinātos?
Zinu - ja būtu ātrāk sākusi par to aizdomāties, tad viss, noteikti, jau būtu labi, bet... Lielai daļai jauno māmiņu prāts pat nenesas uz savas pirmsdzemdību formas atgūšanu, kad mājās ir mazs Brīnumiņš.
Paldies, ja dalīsieties savos pieredzes stāstos ☺️ Gan pozitīvos, gan - ne tik pozitīvos.
20.05.2020 19:42 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.04.2018
Man ir 4cm. Eju pie fizioterapeita kāda 4 ned, teipoju. Pagaidām tie paši 4cm ir
05.07.2020 09:57 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Vispirms skatās fizioterapeits, ko var darīt lietas labā. Ja nu galīgi nekā vai plus vēl kādas trūces - tad jau domā par operāciju. Cik zinu, pie diastāzes nav ieteicami preses vingrojumi.
22.05.2020 21:12 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.05.2020
sugаr @ 21.05.2020 12:06
Es zinu, ka diastāzei veic plastisko operāciju - sašuj tos muskuļus kopā. Bet nezinu vai ir ieteicams, ja vēl kādreiz plāno bērniņu

Šķiet, ka pie nelielas diastāzes neoperē..
Man viņa nav plaukstas platumā. Varētu būt ap 2.5 cm. Precīzi noteiks ārsts.
Vairāk interesē tas vai ar teipošanu ir izdevies savilkt vēdera muskuļus atpakaļ un cik ilgu laiku tas aizņēmis.
21.05.2020 12:46 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es zinu, ka diastāzei veic plastisko operāciju - sašuj tos muskuļus kopā. Bet nezinu vai ir ieteicams, ja vēl kādreiz plāno bērniņu
21.05.2020 12:06 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Cik ilgā laikā dabūji nost 6cm? Tev bija/ir arī diastāze?

Precīzi neatceros, bet dažus mēnešus staigāju, līdz ieguvu +- vēlamo rezultātu. Dažas reizes gulēju waist trainerī, bet tas nav ērti un labi, tapēc labāk pa dienu nēsāt.
Man nav, nebija
20.05.2020 20:35 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Pēc dzemdībām dabūju vēderu plakanu, jo uzreiz kā piedzima sēju vēderu ar elastīgo saiti stipri ( ta ka mazliet grūti elpot) un gulēju speciāli uz vēdera. Vēdera āda labi savilkās.
Bet man tagad bija feiliņš ar manu sportošanu un reizē slinkošanu. Man nenormāli nepatīk taisīt presītes, bet daudz darbojos sporta zālē ar citām zonam, līdz ar to piefikseju, ka vēders sāk izgāsties, jo tā muskulatūra ir pa vārgu ???
Tad nu tagad kēros klāt viduklim nopietni un pārvaru negribēšanu, jo gribas atpakaļ plakano vēderu. Esmu jau atkal tuvu plakanajam. Sāku ar vienu yogas video ko atradu youtube, kas ir 30 min vidukļa dziļo muskuļu trenniņam, lai tur viss nostiprinās. + Taisu presītes un abs workautus, lai vizuāli presīte smuka arī virspusē. :)
20.05.2020 20:13 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.05.2020
sla @ 20.05.2020 19:53
Es zinu, ka lai iegūtu slaidāku, izteiktāku vidukli palīdz ietīšana pārtikas plēvē + waist trainer, un taisi vingrinājumus. Dabūju -6 cm viduklī

Cik ilgā laikā dabūji nost 6cm?
Tev bija/ir arī diastāze?
20.05.2020 19:56 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Es zinu, ka lai iegūtu slaidāku, izteiktāku vidukli palīdz ietīšana pārtikas plēvē + waist trainer, un taisi vingrinājumus. Dabūju -6 cm viduklī
20.05.2020 19:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!