Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
NeonsNeons @ 15.05.2020 14:24
Sveikas piektdienā. Kādi jaunumi katrai? ?

Šonedēļ sāku kleitas meklējumus un likās ka tas būs ļoti sarežģīti, jo nespēšu atrast pavisam vienkāršu, ne kuplu kleitu par man pieņemamu summu, bet patiesībā tas viss izrādījās pavisam vienkārši! Atradu sev divus tīkamus variantus par ļoti labu cenu! Tā kā tie bija tik pāris veikali, tad noskaņošos vēl vienai tūrei pa veikaliem jūnijā! :)
Bijām arī sarunāt restorānu kur noritēs svētku pusdienas. Ļoti pretimnākoši cilvēki un palika ļoti pozitīvs iespaids! Sarunājām pie viņiem arī pasūtīt kūku, tā kā mums viss notiek. Gribas pēc iespējas ātrāk lai ielūgumi ir gatavi un varam visiem paziņot!
16.05.2020 11:22 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Pati esmu mācījusies un daudz strādājusi tādus papīra darbiņus, tad nu knifiņš no manis, ja nu vēl kāda pati gatavo ielūgumus.

Paldies! Mamma kā profesionālis ar 20+ gadu pieredzi patiesi bija šokā, ka mums nekas tomēr nesanāks, bet atradām pielietojumu nopirktajam papīram tāpat, tāpēc ļoti neskumstu par to, ka nācās ielūgumus pasūtīt!
16.05.2020 11:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Mums arī viss kārtībā! ?
Ielūgumiem sagataves jau ir izgrieztas, gaidu tikai vienu papīru no aliexpress, lai varētu pabeigt, bet kaut kā nenāk. Nesaprotu tikai kas dot visiem tos ielūgumus. Tā kā arī mums plānots virs 25, gribētos sagaidīt valdības atļauju rīkot vira 25 cilvēkiem un tad dot. Kā jūs domājat? ?
Šodien atnāca manas pasūtītājs kurpes, esmu sajūsmā! ❤
15.05.2020 20:32 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.04.2020
Mēs joprojām uz pozitīvas nots. Lai arī nekas vēl nav skaidri zināms.
Gredzeni pasūtīti, ar ielūgumiem jānogaida vēl kādu laiku, jo mums viesu skaits bija plānots virs 25 personām ... septembris gan vēl tālu, cerība paliek! :)
15.05.2020 14:41 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Sveikas piektdienā. Kādi jaunumi katrai? ?
15.05.2020 14:24 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Leila999 @ 11.05.2020 22:09
Sveikas, dāmas!
Tā kā straujiem soļiem tuvojas 7.maijs un drīzumā būs skaidrs par tālāko situāciju valstī, ar mammu nolēmām pieķerties ielūgumu gatavošanai. Devāmies uz Baltijas papīru (mamma kā jau 20+ gadus strādājusi tipogrāfijā noteikti varēs ieteikt vislabāko papīru, zinās kāda biezuma vajadzīgs, utt.) un smagi aplauzāmies, jo papīra izvēle praktiski nekāda. Krāsas (vismaz mums vajadzīgās) arī nekādas. No visa piedāvājuma kaut ko tomēr izvēlējāmies, bet veidojot ielūgumus izvēlētais dizaina papīrs (balts ar tādu kā tekstūru virsū) locījuma vietās vienkārši saplaisāja un izskatījās kā lēts kartons. Tā mums arī visa ielūgumu taisīšana izgāzās. Labi, ka par papīriem un atlasa lentu iztērējām nedaudz vairāk kā 5€. Uzrunājām vienu kompāniju un tomēr pasūtīsim ielūgumus. Cena par tāda veida ielūgumu apmierina, bet izgatavošanas laiks 2-3 nedēļas liekas ilgi, kaut gan cik saprotu, ka iespējams arī pasūtīt izgatavošanu nedēļas laikā (atkarīgs no ielūgumu skaita)
-——————>
Gribēju atbildēt uz šo.
Pat labs papīrs izskatīsies, kā lēta kartons, ja locījuma vietu nedaudz “neiespiedīs” “neiegriezīs” (nemāku īsti paskaidrot, bet nepārgriežot ievilkt nemanāmu līniju ar kādu asāku/spicāku priekšmetu) parasti to darīju ar papīra nazīti. Bet tiešām viegli. Tad viss locīsies ļoti smuki. Un kad nolocīts vēl locījuma vietai var “pāriet” pāri ar lineālu nogludinot.., bet tas pēc situācijas un papīra biezuma jāskatās.
Pati esmu mācījusies un daudz strādājusi tādus papīra darbiņus, tad nu knifiņš no manis, ja nu vēl kāda pati gatavo ielūgumus.

Es nopirku speciālo dēlīti ieloču veidošanai, sanāk perfekti. Viss atkarīgs no tā cik ciets ir kartons, jo es mēģināju iegriezt un tad locīt, bet kartons pārlūza. Ielūgumus esmu gatavojusi arī pirms tam draudzenēm uz kāzām! :)
12.05.2020 15:38 |
 
Reitings 259
Reģ: 05.07.2013
Sveikas, dāmas!
Tā kā straujiem soļiem tuvojas 7.maijs un drīzumā būs skaidrs par tālāko situāciju valstī, ar mammu nolēmām pieķerties ielūgumu gatavošanai. Devāmies uz Baltijas papīru (mamma kā jau 20+ gadus strādājusi tipogrāfijā noteikti varēs ieteikt vislabāko papīru, zinās kāda biezuma vajadzīgs, utt.) un smagi aplauzāmies, jo papīra izvēle praktiski nekāda. Krāsas (vismaz mums vajadzīgās) arī nekādas. No visa piedāvājuma kaut ko tomēr izvēlējāmies, bet veidojot ielūgumus izvēlētais dizaina papīrs (balts ar tādu kā tekstūru virsū) locījuma vietās vienkārši saplaisāja un izskatījās kā lēts kartons. Tā mums arī visa ielūgumu taisīšana izgāzās. Labi, ka par papīriem un atlasa lentu iztērējām nedaudz vairāk kā 5€. Uzrunājām vienu kompāniju un tomēr pasūtīsim ielūgumus. Cena par tāda veida ielūgumu apmierina, bet izgatavošanas laiks 2-3 nedēļas liekas ilgi, kaut gan cik saprotu, ka iespējams arī pasūtīt izgatavošanu nedēļas laikā (atkarīgs no ielūgumu skaita)
-——————>
Gribēju atbildēt uz šo.
Pat labs papīrs izskatīsies, kā lēta kartons, ja locījuma vietu nedaudz “neiespiedīs” “neiegriezīs” (nemāku īsti paskaidrot, bet nepārgriežot ievilkt nemanāmu līniju ar kādu asāku/spicāku priekšmetu) parasti to darīju ar papīra nazīti. Bet tiešām viegli. Tad viss locīsies ļoti smuki. Un kad nolocīts vēl locījuma vietai var “pāriet” pāri ar lineālu nogludinot.., bet tas pēc situācijas un papīra biezuma jāskatās.
Pati esmu mācījusies un daudz strādājusi tādus papīra darbiņus, tad nu knifiņš no manis, ja nu vēl kāda pati gatavo ielūgumus.
11.05.2020 22:09 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Varbūt kada var ieteikt,ko uzdāvināt vedējiem? Interesē tieši vairāk kaut kāda atpūta ne materiāla lieta
11.05.2020 20:02 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Domāju, ka neseko gan. ??
11.05.2020 18:24 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Vai tad kāzas kāds baigi seko līdzi tam, ka tiek dāvinātas dāvanas?
11.05.2020 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
NeonsNeons @ 11.05.2020 16:48
Ungurmalas cēsu pusē ??

Viņi nav vairāk uz lielāku skaitu cilvēku? Vismaz tā zāle izskatās liela..
Plus Villās būtu forši atpūsties, bet kā ar svinīgo daļu? :)
11.05.2020 17:15 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Ungurmalas cēsu pusē ??
11.05.2020 16:48 |
 
Reitings 129
Reģ: 06.06.2012
Skaidra lieta, ka nauda jādāvina. Jaunais pāris pats izlems ko iegādāties par sadāvināto naudu. Vispār kāds vel kko citu dāvina?
10.05.2020 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
NeonsNeons @ 09.05.2020 10:48
joselyn kurā Latvijas pusē meklē ?

Nu jau der viss :D Bet vairāk koncentrējamies uz Rīgu, RĪgas rajonu, Vidzemi (līdz max Valmieras, Cēsu rajonam, Limbažu rajonam), Jūrmala un Tukuma rajons. Varbūt kāda ko var ieteikt?
10.05.2020 02:44 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Maxxxiii @ 08.05.2020 19:46
Sveikas līgaviņas! Izmantošu izdevību un šajā grupā pajautāšu Jums. Ko uzdāvināt jaunlaulātajiem? Esam uzaicināti jūnijā uz kāzām un šobrīd moca jautājums, ko uzdāvināt? Man vienmēr patikusas personiskās dāvanas. Vērā ņemam arī to ka pāris pēc kāzām tikai sāks savu dzīvi atsevišķi no vecākiem. Līdz ar to noderētu arī padomi par mājsaimniecības lietiņām.

Man škiet, ka tomēr jēgpilnāk būtu dāvināt naudu. Ar visām mājas lietām viegli nošaut greizi. Labāk, lai paši izvēlas un nopērk par sadāvināto naudiņu. Mēs ielūgumos arī minēsim, ka priecātos saņemt dāvanas aploksnēs.
09.05.2020 15:24 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Ko uzdāvināt jaunlaulātajiem? Esam uzaicināti jūnijā uz kāzām un šobrīd moca jautājums, ko uzdāvināt?

Varbūt ir vērts pajautāt vedējiem par dāvanām. Iespējams viņi ir tuvāki jaunlaulātajiem un var ieteikt kādu noderīgu ideju!
09.05.2020 12:35 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
joselyn kurā Latvijas pusē meklē ?
09.05.2020 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Par cik mums nākas pārcelt kāzas un plānojam mainīt konceptu, varbūt kāda, kurai arī ir plānotas nelielas kāzas var padalīties ar viesu namiem, restorāniem, telpām, kuras zinat/pašas apsvērāt kā potenciālās vietas?
Mums bija viesu nams norezervēts, kas uzņem līdz pat 100 cilvēkiem, bet šajā gadījumā tas ir palicis stipri par lielu + diezgan dārgs, ja ir tik mazs viesu skaits.
08.05.2020 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Maxxxiii @ 08.05.2020 19:46
Sveikas līgaviņas! Izmantošu izdevību un šajā grupā pajautāšu Jums. Ko uzdāvināt jaunlaulātajiem? Esam uzaicināti jūnijā uz kāzām un šobrīd moca jautājums, ko uzdāvināt? Man vienmēr patikusas personiskās dāvanas. Vērā ņemam arī to ka pāris pēc kāzām tikai sāks savu dzīvi atsevišķi no vecākiem. Līdz ar to noderētu arī padomi par mājsaimniecības lietiņām.

Viss jau atkarīgs no jaunā pāra- kas viņiem patīk un ko viņi paši uzskata par labu dāvanu.
Es esmu no tām personām, kas tomēr uzskata, ka vislabāk ir dāvināt naudu. Vai arī to, ko tiešām zina, ka jaunajam pārim vajag (un pat to ir runājuši), piem.ja tās ir kādas mājas lietiņas (piem.trauki), tad pārzina arī perfekti jaunā pāra gaumi. Esmu redzējusi kā sadāvina kādas vāzes, gultasveļu, kur pēc tam tas viss tiek nobāzts dziļi skapī, jo galīgi neatbilst tam, kas patīk dāvanas saņēmējam. Un tad jau labāk, lai lieki netērējas un dāvina savu klātbūtni kāzās :)
Bet nu tas mans personīgais viedoklis, pati gribētu saņemt dāvanā aploksni (un pat ar tuvākajiem šo runājām, bet tagad zinu, ka ir pāris tuvie, kas plāno dāvināt lietas, kuras man 100 gadus nevajag. Neredzu iemeslu, lai viņi vnk tērētos).
08.05.2020 23:39 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Sveikas līgaviņas! Izmantošu izdevību un šajā grupā pajautāšu Jums. Ko uzdāvināt jaunlaulātajiem? Esam uzaicināti jūnijā uz kāzām un šobrīd moca jautājums, ko uzdāvināt? Man vienmēr patikusas personiskās dāvanas. Vērā ņemam arī to ka pāris pēc kāzām tikai sāks savu dzīvi atsevišķi no vecākiem. Līdz ar to noderētu arī padomi par mājsaimniecības lietiņām.
08.05.2020 19:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!