Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problemātiskas ādas attīrīšana kosmetoloģiski

 
Reitings 24
Reģ: 15.04.2020
Sveiki! Cīnos ar problemātisku ādu jau vismaz 10 gadus. Ne svaigs gaiss, ne uzturs neko nepalīdz.
Vairs neesmu pusaudzis, bet āda nav mainījusies - rodas jaunas pinnes uz sejas, muguras, dekoltē. Paliek rētas, āda ir taukaina ar netīrām, paplašinātām porām.
Iesakiet lūdzu, kā ādu kopt, lai tā izskatītos maiga, kopta, svaiga?
Vienu reizi savā dzīvē esmu bijusi uz poru mehānisko izspiešanu, kad ādu sakarsē un tad no visa spēka spiež ārā visu pēc kārtas...? Tas ļoti manai ādai nepatika, arī pati pēc tam jutos drausmīgi un ilgi nesadzija. Vairs mūžā uz to neparakstos, bet līdz ar to staigāju nekoptu ādu... Tik cik vien mājās palietoju kādas sejas maskas, skrubi.
Vai varat, lūdzu, ieteikt, vai ir kāda cita tik pat efektīva metode poru un ādas iztīrīšanai, izņemot šo ādas spiešanu?
10.05.2020 17:42 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Es uzskatu, ka jebkāda ādas spaidīšana ir veca un neefektīva metode, kas parasti ādas stāvokli padara tikai sliktāku. Un nekādus mehāniskos skrubjus uz pūtītēm!
Ja ir tik briesmīgas pūtītes gadiem ilgi, jāiet pie ārsta, jāizslēdz akne, jāpārbauda gremošanas sistēma no a-z. Problēmas uz ādas parādās ātrāk par vēdersāpēm un citiem simptomiem. Varbūt ir kādi pārtikas produkti, no kuriem ādas stāvoklis pasliktinās, bieži vien tie ir piena produkti.
Un nevajag berzt ādu kā tualetes podu, ādai vajag nepārspīlētu kopšanu, mitrināšanu.
06.07.2020 15:36 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Nu nezinu...Es tieši nomainīju kosmetoloģi, kura pielietoja tikai ultraskaņu, sakot, ka mehāniskā tīrīšana ir vēsture, uz meistari, kura abus kombinē. Nu nepatīk man tā sajūta pēc tam mājās, atnākot tikko no salona, vēl pašai kaut ko spaidīt. Nu labi, daudz kas ir atkarīgs gan no paša kosmetologa spējām un tehnikas, teiksim kaut vai nespiest līdz kaulam utml., tomēr jāatceras, ka sejas kopšana sākas mājās. Ja mājās nebūs adekvātas tīrīšanas, mitrināšanas utml., tad neviens kosmetologs nevarēs tā pa īstam palīdzēt.
06.07.2020 15:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Kaaamitis, vai mēģināji skābju pīlingus? Skābes ar vienu reizi ādu neiztīrīs, bet atvērs aizdambētas poras, izlīdzinās ādas toni un reljefu. Ir daudz skābju un enzīmu pīlingi, kas pieejami mājas lietošanai. Šitās brutālās spaidīšanas pielieto jau sen tikai pospadomju valstīs. Ja vēlies labu rezultātu no procedūrām, labāk aizej pie laba dermatologa (Dr. Azarjan, Dr. Rone-Kupfere, Dr.Vizule, Dr.Princeva), kas specializējās uz šādām problēmām, nevis pie kosmetologa.
06.07.2020 15:01 |
 
Reitings 24
Reģ: 15.04.2020
Kad kosmetologiem izstāstu savu situāciju, man ATKAL! iesaka to pašu manuālo tīrīšanu (spiešanu). ? Es jau cerēju, ka būs kādas mazāk barbariskas alternatīvas...
06.07.2020 14:53 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Esat aizgājusi pie nepareizā meistare, nevajag novilkt svītru uz mūžu, jo rieši šīs procedūras vismaz vienreiz mēnesī ir nepieciešamas,īpaši ,ja ir problemātiska āda.
Visu tīriit brutāli ar pirmo reizi nav pareizi, ādai ir nepieciešams laiks,lai atjaunotos. Tieši tāpēc jāiet regulāri,bet vismaz āda spēj atkopties normāli.
11.05.2020 22:46 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Kada ir sada veida retas meginajusi nonemt ar lazeri?

jā, ļoti labs rezultāts!
11.05.2020 15:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pirmais ir dermatologs un kosmetologs..
nevajag nekādas vardarbīgās spiešanas, wtf! Vienkāršāko sejas tīrīšanu, un tad jau tālāk normāls kosmetologs pats piedāvās kā labāk rīkoties.
11.05.2020 14:51 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kada ir sada veida retas meginajusi nonemt ar lazeri?
11.05.2020 10:46 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Laba kosmetoloģe, kas palīdzēs https://www.skaistumnica.lv/lv/lietotajs/13756/
11.05.2020 09:55 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ieteiktu apmeklēt babor beauty spa salonu, tur strādā ļoti profesionāli cilvēki, noteikti atradīs labāko tev piemēroto metodi, kas palīdzēs. Viņiem ir dažādas sejas attīrīšanas un citas procedūras.
10.05.2020 17:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits