Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pirmā reize - šoreiz ne par to, kas izrunāts jau 20 tēmās iepriekš

 
Reitings 5
Reģ: 08.05.2020
Sveikas meitenes!?
Lasu šo forumu jau sen un esmu pārlasījusi visas tēmas, kuras saistās ar nevainības zaudēšanu un nekad nedomāju, ka man vajadzētu viedokli no malas, bet šeit nu es esmu. Gribas pastāstīt savu bēdu un, iespējams, iegūt kādu padomu un pieredzes stāstu.
Vēlos piebilsts, ka esmu kopā ar puisi pietiekoši ilgu laiku, lai būtu pāriecināta, ka esmu gatava intīmām attiecībām ar šo puisi un mums abiem ir 20, kā arī puisim šī arī ir pirmā reize.
Tātad, nesen ar mīļoto puisi pienāca mūsu kārta pirmo intīmo attiecību uzsākšanai. Iepriekš puisis mani apmierināja dažādi, tomēr līdz tam galvenajam nekad līdz šim nebijām nonākuši. Viss bija jauki. Biju, pēc manām domām, "gatava", puisis ļoti pretīmnākošs šajā jautājumā, vienmēr izdarīs tā, lai man būtu labi. Bija diezgan ilga priekšspēle un pēc tam puisis, gatavojoties uzvilkt prezervatīvu, paziņoja, ka viņam ik pa laikam pazūd erekcija. Pieskaitīju to pie "pirmās reizes satraukuma", bet ar to viss nebeidzās. Kad ķērāmies pie lietas, puisim bija loti grūti ievadīt locekli, kaut gan priekšspēles laikā pirksti tur "iegāja" bez problēmām. Jutu, kā loceklis nedaudz ir manī un tad kaut kas vienmēr nogāja greizi - vai nu loceklis netika dziļāk vai arī izslīdēja. Saprotu, ka nevar salidzināt pirksta izmēru ar locekļa, tomēr puisim nav tas lielākais loceklis, drīzāk diametrā liels un iespējams tas apgrūtināja procesu. Puisis nedaudz pārdzīvoja un visu vainu novēla tam, ka viņam ir mazs loceklis, kaut gan es personīgi tā neuzskatu un nedomāju, ka problēma bija tajā. Ar faktu, ka loceklis nav tik mazs, kā puisim liekas un diametrā tas ir lielāks nekā pirksts, tāpēc ir grūtāk to ievadīt, es puisi mierināju, tomēŗ puisim tāpat bija vilšanās sajūta sevī. Es arī biju nedaudz satraukusies, bet mēģināju maksimāli atslābināties, tomer bija sajūta, ka ne uz visiem 100 %. Tā nu mēs centāmies vairākas reize un radās sajūta, ka mēs vienkārši kaut ko daram nepareizi. Pieļauju domu, ka iespējams man trūka dabiskā mitruma un tāpēc puisim neizdevās ievadīt locekli.
Vēlētos uzzināt ko darīt nākošreiz, lai tomēr viss izdotos. Vai vienkārši būtu jālieto lubrikants? Vai jābūt vēl garākai priekšspēlei? Ko darīt, ja puisim atkal ir problēmas ar erekciju un ievadīšanu? Varbūt jāizvēlas kāda "pirmai reizei draudzīga" poza? Varbūt ir kādi triki? Līdzīgi piem. spilventiņa palikšanai zem muguras lejas daļas (kas arī tika darīts, bet nesekmīgi).
Un varbūt kāda var padalīties ar savu "neizdevušās pirmās reizes" stāstu un kā tomēr viss beigās beidzās. Saprotu, ka visām viss nav forši ar pirmo reizi, bet tomēr nevēlētos būt tas gadījums, kuram kaut kas sanāk ar reizi sesto. Žēl arī sava puiša, kas pārdzīvo par šo un vaino tajā sevi. ?
08.05.2020 16:49 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
Saprotu, ka problēma iespraust? Varbūt es varu pamēģināt pirms dodu objektīvus risinājumus?
09.05.2020 21:28 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Manuprāt, ir viena lieta, kas vienmēr traucē labam seksam, īpaši jau pirmajai reizei
Tā '' pamatīgā '' gatavošanās, salīdzināšana, pēršanās gar to visu atslābināšanos utt. Pirmo reizi bija ar puisi, kuru vispār neplānojām to darīt. Tā vienkārši sanāca. Mēs bijām kā bez prāta, kaisle gāja vaļā, skūpsti, mēs pat iedomāties nevarējām, ka tagad viņam nestāvēs, nebūs mitruma vai kas. Mums laika nebija domāt par kaut ko, cik traki bijām viens pēc otra.
Protams, pirmais mirklis bija neliels šoka moments abiem, bet mēs burtiski saskatījāmies skatieniem un pārējam nebija nozīmes. Mēs bijām kā uguntiņa.
Man šķiet, ka vienkārši beidz domāt par to. Jo vairāk pieminēsiet kaut kādu stresu, atslābināšanos, izmērus, mitrumu, jo vairāk stresa. Aizmirstiet to visu, iekuriniet viens otru emocionālā līmenī, tad arī fiziskā līmenī viss būs pasakaini skaisti.
09.05.2020 01:52 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Pirmkārt, - centies būt ļoti iejūtīga un saprotoša pret vīrieti, pirmajās reizēs tas ir svarīgi un arī pēc tam, protams. Man pirms pāris mēnešiem nesanāca ar mīļoto, kuram ir pieredze - nervu stresa dēļ, un viņš arī uzreiz bija tik norūpējies. Jāmīļo virietis.
Un, jā, nopērciet lubrikantu, gan jau viss sanāks. ? Kad nāks laiks, eksperimentējiet ar pozām.
08.05.2020 17:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.05.2020
Paldies par ieteikumiem, sākumā laikam ņemšu vērā ieteikumu par lubrikantu
08.05.2020 17:16 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Visvienkāršāk, ja vīrietis uztraucas ir ņemt grožus savās rokās. Jātnieces poza! Pati jutīsi kā ievadīt locekli, kādā leņķi un daudziem vīriešiem tas liekas uzbudinoši un tikai dos stimulu viņa pašpārliecinātībai.
Vēl laba poza ir doggy.
Ja esi kautrīga tad vienkārši nopērkat lubrikantu.
08.05.2020 17:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
anna nele @ 08.05.2020 17:02

Tas bija pirmais par ko iedomājos. Vairāk uztrauc tas ka liekas, ka puisis ir vairāk satraucies nekā es un kā nesanāk, tā vaino savu locekļa izmēru ?

cik saprotu tad pārdzīvo, ka ir pārāk maziņs? Loģiski domājot, ja jau būtu maziņš tad būtu viegli ielikt. Domāju,ka Jums jānopērk lubrikantu un jāmēģina vēlreiz.
08.05.2020 17:08 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.05.2020
vai nu viņam ir tiešām liels diametrā(? ja pareiz sapratu???)

Nav tā, ka tas ir nu neredzēti gigantisks, bet liels gan?
08.05.2020 17:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.05.2020
blacke @ 08.05.2020 16:52
Izklausās vienkārši, ka Jums jānopērk lubrikantu.

Tas bija pirmais par ko iedomājos. Vairāk uztrauc tas ka liekas, ka puisis ir vairāk satraucies nekā es un kā nesanāk, tā vaino savu locekļa izmēru ?
08.05.2020 17:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Vai nu jānopērk lubrikantu, vai nu viņam ir tiešām liels diametrā(? ja pareiz sapratu???)
Nu man tā ir bijis ar vienu puisi, kuram bija gan ļoti liels, gan ļooooti plats. Mūsu attiecības, principā arī izjuka tā iemesla dēļ, jo man bija diskomforts katru x cīnīties ar viņa locekli ????
08.05.2020 17:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Izklausās vienkārši, ka Jums jānopērk lubrikantu.
08.05.2020 16:52 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.05.2020
Varat atbildēt gan šeit, gan PM
Paldies jau iepriekš ❤
08.05.2020 16:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!