Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Anete456 @ 07.05.2020 22:09
Jā, bet draugam vecāki dzīvo Vācijā un to vai līdz augustam atvērs robežas ar nevar zināt, domāju ka maza iespēja

Šķiet, ka pati nupat atbildēji uz savu jautājumu. Lai arī cik skumji tas nebūtu ir jādomā un jāizsver visas lietas - cik cilvēkus aicināt, vai esat gatavi samazināt to skaitu, vai tuviniekiem nav jābrauc no ārzemēm utt.
Esmu sapratusi, ka kāzas nekādā gadījumā nepārceltu. Kopā ar plānotajiem 15 ciemiņiem vai četratā, gribam apprecēties ne jau ballītes dēļ. Vairākas reizes jau ir teikts, ka dzīve jau turpināsies, tikai viss būs daudz citādāk nekā līdz šim, tāpēc pat nezinu, vai nākamgad būtu iespējams ko normāli saplānot.?
08.05.2020 09:04 |
 
Reitings 9
Reģ: 22.08.2019
Jā, bet draugam vecāki dzīvo Vācijā un to vai līdz augustam atvērs robežas ar nevar zināt, domāju ka maza iespēja
07.05.2020 22:09 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2018
Mums kāzās jūlijā bij apmēram plānots uz 70 cilvēkiem un šī vīrusa dēļ nolēmām pārcelt un nākošogadu, vispār viss noskaņojums pazudis, neskaitot ka nauda par tiem pašiem ielūgumiem ir izmesta.
07.05.2020 21:12 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Anete456 @ 07.05.2020 18:51
Dāmas, esmu nobažījusies, bija paradzētas kāzas augusta sākumā un ciemiņi ar diezgan daudz ap 70. Bet tagad viss apstājies, dēļ vīrusa pirms mēneša atcēlām arī viesu māju. Nezinu ko darīt tagad, turpināt plānot un pieteikt viesu māju ??? Ja nu tomēr nevarēs svinēt ...
Negribas arī atlikt uz nākamo gadu un vienkārši sarakstīties ar nebūtu tas!!! Ahhh

Es arī neko neatteiktu, jo atcelt varēsi arī nedŕļas divas pirms kāzām. Notrikti pagaidi un paskaties kā būs! Mums kāzas septembra beigās. Ja paliks tie paši 25 cilvēki, tāpat rīkosim, tikai viesu skaitu samazināsim! :)
07.05.2020 20:30 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Es neatilktu, lēnām jau viss taisas vaļā, domāju līdz augustam viss būs daudz maz ok..
07.05.2020 19:17 |
 
Reitings 9
Reģ: 22.08.2019
Dāmas, esmu nobažījusies, bija paradzētas kāzas augusta sākumā un ciemiņi ar diezgan daudz ap 70. Bet tagad viss apstājies, dēļ vīrusa pirms mēneša atcēlām arī viesu māju. Nezinu ko darīt tagad, turpināt plānot un pieteikt viesu māju ??? Ja nu tomēr nevarēs svinēt ...
Negribas arī atlikt uz nākamo gadu un vienkārši sarakstīties ar nebūtu tas!!! Ahhh
07.05.2020 18:51 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kā sokas ar plānošanu?
07.05.2020 18:02 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
bouquettt @ 05.05.2020 20:55
Man briesmīgākas šķiet tās baltās sacakotās krēmu kūkas, vēl ar izveidotiem vārdiem vai zīmējumiem. ??
Vispār atticībā uz kāzām esmu sapratusi, ka ir tik daudz lietu, kas man nepatīk, šķiet bezjēdzīgas un nevajadzīgas. Vedējmāte jau saka, ka esot ļoti grūti mums ko izdomāt, jo neko negribam vai mums nepatīk. Bet man tieši šķiet, ka vajadzētu būt vieglāk, ja uzreiz pasakam, ko negribam, kas nepatīk.

Manuprāt, mūsdienās ir tik daudz dažādu alternatīvu tradicionālajām kāzu izdarībām un viss nav vairs kā Padomju laikos, kad jādara viss pēc viena standarta. Mēs abi divi vienu dienu apsēdāmies, pārrunājām ko gribētos darīt, no kā izvairīties un tad jau mūsu liecinieki nāca talkā ar savām idejām, ko labprāt viņi mums noorganizētu (kaut kas arī ir slepenībā paturēts), ko mēs paši nevēlamies. Mums domas ar liecinieci ļoti sakrīt, gan par vecmeitu ballīti, gan arī kāzu ceremoniju un to dienu kā tādu, ko tā simbolizē u.t.t. Manuprāt, ir grūti, ja viens grib vienu, bet otrs otru. Tomēr jūsu vedējiem ir jārespektē tas ko vēlaties!
05.05.2020 22:39 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Sveikas, dāmas!
Tā kā straujiem soļiem tuvojas 7.maijs un drīzumā būs skaidrs par tālāko situāciju valstī, ar mammu nolēmām pieķerties ielūgumu gatavošanai. Devāmies uz Baltijas papīru (mamma kā jau 20+ gadus strādājusi tipogrāfijā noteikti varēs ieteikt vislabāko papīru, zinās kāda biezuma vajadzīgs, utt.) un smagi aplauzāmies, jo papīra izvēle praktiski nekāda. Krāsas (vismaz mums vajadzīgās) arī nekādas. No visa piedāvājuma kaut ko tomēr izvēlējāmies, bet veidojot ielūgumus izvēlētais dizaina papīrs (balts ar tādu kā tekstūru virsū) locījuma vietās vienkārši saplaisāja un izskatījās kā lēts kartons. Tā mums arī visa ielūgumu taisīšana izgāzās. Labi, ka par papīriem un atlasa lentu iztērējām nedaudz vairāk kā 5€. Uzrunājām vienu kompāniju un tomēr pasūtīsim ielūgumus. Cena par tāda veida ielūgumu apmierina, bet izgatavošanas laiks 2-3 nedēļas liekas ilgi, kaut gan cik saprotu, ka iespējams arī pasūtīt izgatavošanu nedēļas laikā (atkarīgs no ielūgumu skaita)
05.05.2020 22:22 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Man briesmīgākas šķiet tās baltās sacakotās krēmu kūkas, vēl ar izveidotiem vārdiem vai zīmējumiem. ??
Vispār atticībā uz kāzām esmu sapratusi, ka ir tik daudz lietu, kas man nepatīk, šķiet bezjēdzīgas un nevajadzīgas. Vedējmāte jau saka, ka esot ļoti grūti mums ko izdomāt, jo neko negribam vai mums nepatīk. Bet man tieši šķiet, ka vajadzētu būt vieglāk, ja uzreiz pasakam, ko negribam, kas nepatīk.
05.05.2020 20:55 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kādam briesmīga kūka , kādam eleganta. ?
05.05.2020 18:10 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Vīruss nav stulbs, stulbas ir tās briesmīgās kūkas, izskatās ka otrās klases mājturības stundā kāds knapu četrinieku izvilka.
30.04.2020 15:21 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 30.04.2020 14:16

Man periodiski uznāk divi dažādi garastāvokļi. Viens - viss būs labi, viss notiek, kāzas būs, plānojam tik. Un otrs - stulbais vīruss, nekam nav jēgas, dodiet parakstīt tos papīrus. ?

Man tas pats! ?? Cenšos visu laiku saglabāt mieru, nestresot un iekšā ticēt, ka viss būs kārtībā, bet tad vienā dienā pamostos un gribas ielīst ziņu lapās un paskatīties kas notiek pasaulē! ?
30.04.2020 15:10 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
ALG @ 30.04.2020 13:17

Es vispār cenšos par to kaut kā nedomāt, nākošnedēļ plānoju saorganizèt ēdinātājus. Ja nu liktenis ir lēmis, tad dienu pavadīsim kopā ar vedējiem, jo atlikt arī nav jēgas, ņemot vērā to, ka nekas nav skaidrs. Svinēt kaut ko pēc tam man arī škiet dīvaini, tāpēc nekādas balles pēc tam atsevišķi nerīkosim. Galvenais nelasīt nekādas ziņas, negribu tik daudz sliktas emocijas, galu galā kleita ir nopirkta un neturēšu viņu divus gadus skapī! ?

Man periodiski uznāk divi dažādi garastāvokļi. Viens - viss būs labi, viss notiek, kāzas būs, plānojam tik. Un otrs - stulbais vīruss, nekam nav jēgas, dodiet parakstīt tos papīrus. ?
30.04.2020 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
bouquettt @ 30.04.2020 12:39
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?

Man pilnīgi tādas pašas sajūtas, tikai vedējmāte nav depresīva, jo neiesaistās :D un izvēlētā diena nu jau par 90% ir atlikta, jo līgavainis saputrojās mazliet un vairs nevaram iesniegt pieteikumu laikā :/
Bet no otras puses, ne pirmā lieta, kas neizdodas :)
30.04.2020 14:09 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
bouquettt @ 30.04.2020 12:39
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?

Mēs svinam ar vedējiem un tici man, svētku sajūtu tas nepavisam neatņem! Nedomājam par vīrusu vispār, tā mums vieglāk, tāpēc noskaņojums nepazūd.
30.04.2020 13:21 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
bouquettt @ 30.04.2020 12:39
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?

Es vispār cenšos par to kaut kā nedomāt, nākošnedēļ plānoju saorganizèt ēdinātājus. Ja nu liktenis ir lēmis, tad dienu pavadīsim kopā ar vedējiem, jo atlikt arī nav jēgas, ņemot vērā to, ka nekas nav skaidrs. Svinēt kaut ko pēc tam man arī škiet dīvaini, tāpēc nekādas balles pēc tam atsevišķi nerīkosim. Galvenais nelasīt nekādas ziņas, negribu tik daudz sliktas emocijas, galu galā kleita ir nopirkta un neturēšu viņu divus gadus skapī! ?
30.04.2020 13:17 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
kay @ 29.04.2020 20:32

Tevis norādītajā linkā diemžēl neredzu kā tā grāmatiņa izskatās no iekšpuses, bet ideja ir forša! Zinot manu draugu, droši vien es būšu tā, kas līmēs un rakstīs visu šajā grāmatā, jo uzdāvināju Ceļojumu grāmatu, kurā ir ierakstīts precīzi 1 ieraksts un tas pats ir mans ??

Šeit visas grāmatiņas iekšlapas ir redzamas! :)
https://www.facebook.com/pg/olovebook/photos/?tab=album&album_id=1161841207349235&__xts__%5B0%5D=68.ARB2-yaoVuxEU3SlZAwiWwhJeQHQJPfHH9qxe9Ylx2A4mDHju8on4sNGL-igEqHkxXu08Va7G7H0eemWswUpb79zf5VEJbvLcFhA8c8roJzxBzbD98q8vArZdxbmA7m074O20u6hXizi4CBwpj1RBQ3BiDwvzBZv6sGrvGIo9WIT9wGdAKOEqrunfAxx1M7Zg2SFRqjJkp3es4eYvUSyE2znGAP_FbTtYPaDXW8zyWZ0nje-JOoSNV-rkVKGPzx1NrH8TVJEPo_6aPBATXR4NQ85Mu9JX-JPqG0Ai7xRCOxolXIRk5v1-qzV7VINO2pPPSbTnvnrk9OyItbc-RBMI81ZNc--1Nvp1dsRtvFwdAnkZovS5amCE-lVVjVhgFa_ZbmUwGhIsyuD0NlsH9ACqMQ6SvnqwxAZTtntB-qhEvgFF6iw7UxyDJ0g4D3V_lSlDPPNYYoVR-BK3RKTKv2pC0-_3w&__tn__=-UC-R
Grāmatiņa tiešām burvīga, aizsienama ar atlasa lentu.?
30.04.2020 13:11 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Vakar aizdomājos par visu šo ārkārtas situāciju un kāzām. Arī vedējmāte diezgan depresīvi noskaņota, līdz ar to vēl vairāk domāju par visu. Saskumdina fakts, ka izplāno un ieskicē savu ideālo dienu un tad nekontrolējami spēki to vienkārši sagrauj. Šobrīd laikam neziņa un pazudušais prieks pārņem visu. No vienas puses gribas šo skaisto dienu ar tuvajiem un svētku sajūtu. Bet no otras puses - nav vispār skaidrs, vai kas tāds būs iespējams. Varbūt plānojam visu pa tukšo. Un ja jāgaida 2 gadi, lai apprecētos, tad labāk tiešām aizejam sarakstīties kopā ar lieciniekiem. Bet tad, protams, iztrūks šī svētku sajūta. Un svinēt kāzas pēc sarakstīšanās man šķiet dīvaini. Šobrīd tiešām esmu saskumusi par šo visu, vajadzēja izkratīt sirdi. ?
30.04.2020 12:39 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.04.2020
Kāzas paredzētas septembra sākumā. Šobrīd panikā vēl nekrītam,jo depozīti jau iemaksāti un pārējo summu vienkārši esam atlikuši malā. Protams,ka neziņa par situāciju dara savu... Pagaidām nogaidam ar ielūgumu izsūtīšanu, bet ļoti ceram,ka plāni nebūs jāmaina. Dzimtsarakstu nodaļā datums ir rezervēts,bet ar iesnieguma rakstīšanu mums lika nogaidīt līdz pat jūlija beigām.
Žēl,ka radusies šī ārkārtas situācija,kas iepauzē ne tikai plānošanas procesu,bet arī sajūtas kopumā. Klusībā turu īkšķus,ka šī neziņa drīz beigsies!
P.s tikko delfos lasīju interviju ar Ugu Dumpi,kurš neiesaka plānot nekādus pasākumus, ieskaitot kāzas...
30.04.2020 00:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits