Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru izlemt ?!?

 
Reitings 13
Reģ: 30.08.2019
Stāsts ir sekojoš - manā dzīve ir 2 vīrieši , viens ar ko es dzīvoju jau 5 gadu mums ir kopīgi bērni , kopīgs dzīvoklis , auto utt , bet mūsu attiecības pamatā ir briesmîgas , nemitīgi strīdi, slikts sex , ir bijuši roku palaišanas gadījumi bet paldies Dievam pēdējā laikā tas nav bijis . Bet no otras puses viņš ir spējīgs apgādāt mūsu pietiekami lielo ģimeni , ir labs pret bērniem , bez problēmām sēž un aukle bērnus kamēr eju kur man vajag mati /nagi/ un jā kamēr eju pie mīļākā ??‍♀️
Un mans otrs vīrietis - viņš ir labi situēts , mums ir ideāls sex , viņš mani ļoti mīl , ir nemitīga lutināšana , dāvanas , ir gatavs pieņemt mani ar maniem bērniem un sākt kopdzīvi , kaut šodien , bet es esmu tik pieradusi pie šīs dzīves ka nespēju izdarīt nopietnu lēmumu bet turpinu čakarēt gan sevi gan savus vīriešus
Man ir bail , ka ja aiziešu pie 2 vīrieša mūsu dzīve pēc neilga laika paliks tāda pat kā man ar savu tagadējo .
Kur meklēt atbildi? Kā izdarīt lēmumu ? Derēs jebkādi ieteikumi ???
25.04.2020 12:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pateikteits dievam ka vīrs nepalaiž rokas... tas ir jauns līmenis.
esmu pieradusi pie šīs dzīves ka nespēju izdarīt nopietnu lēmumu

Izskatās ka pašai ērti. Vīrs sēž mājās , kamēr pati tiec lutināta un uzvedies kā bez bērniem.
Šķiries. Domā tavs vīrs nejūt, ka ej pie cita? Beidz čakarēt visus.
Pašai jau viss ir skaidrs, bet bail atzīt ka šajā situācijā vīrietis nav cūka, bet sieviet.
Jā jums strīdi un fiziska iespaidošana, bet tad jau vajadzēja sķirties nevis sākt krāpt un visu aizlaist tik tālu.
30.04.2020 11:01 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Atvainojos, ka tā pateikšu, bet nebrīnos, ka vīrs palaiž rokas.
Bail viņai, a tas, ka čakarē ģimeni, tad gan nav bail. Fuj.
30.04.2020 09:12 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
nu kur ta ir tās monogāmās attiecības par kurām te tik bieži visas runā un piekopj, redz ka realitātē atklājās pavisam kas cits, cilvēki krāpj cits citu un turpinās krāpt
30.04.2020 07:44 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
1) Berni bus laikam sajusma :)
2) Rutina aties, tapat atpakal pec 2-4 gadiem.
3) Sad tad tikties pamercet gailiti ir savadak neka iespeja katru dienu + savu ritmu izmainit, jo vairs nebus modela. Tikai es un varu darit ko velos taja bridi.
25.04.2020 12:10 |
 
Reitings 13
Reģ: 30.08.2019
Ak jā aizmirsu piebilst , ka otrs vīrietis ir daudz vecāks par mani . Bet tieši viņa vecums manī rada drošības sajūtu , kaut gan pēc 10 gadiem varētu būt ka palikšu pavisam viena
25.04.2020 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!