Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Corgii @ 28.04.2020 13:42
Visi pēdējie komentāri par mašīnām un "mērīšanos ar krāniem"... Es atvainojos, bet, ko es lasu?? Varbūt man vienīgajai nav ne paziņas, ne draugu, kuri ar kaut ko plātītos? Manuprāt, šādu attieksmi, kāda ir aprakstīta komentāros, nevar vienkāši "piešūt" latviešiem. Visās valstīs cilvēki dažādi, nevis tikai Latvijā tie sliktie.
Un ja nemaldos, tad par Elīnas mašīnu jau baigo komentāru nebija, tikai par to frāzi "vāģis" ?
protams, ka piemines latviesus, jo latviesiem parsvara visi pazinas un draugi ir latviesi. Bet es savu pieredzi mineju konkreti. Pie tam, kad es parvacos uz arzemem, jo gribeju krasi ko mainit, man daudzi pazinas rausa degunu un teica:" nopietni, tev ir tik labs darbs un gatava visu pamest??" Ar skibu seju. Ja, tas bija mans lemums, jo noguru stradat 24/7 un nest atbildibu, lai ari alga bija loti augsta. Bet biju sevi izsmelusi sevi.
28.04.2020 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Clara @ 28.04.2020 14:37
Didriņai laikam beigusies "diēta" un "veselīgais dzīves veids" (kādu viņa nav piekopusi at all :D ). Varēs atkal norīties. Es nez, bet parasti, ja nogriežu gabalu no kūkas, klinģera vai jebkā cita, pēc nokošanas nelieku atpakaļ, bet nu ok.

Ko viņai vajadzēja darīt? Apēst viņu visu storijos? ?
Parādīja, ka pagaršoja un nolika atpakaļ, apēdīs vēlāk vai neēdīs. Nu un ?
Domā, ka tas viss viņai vienai?
28.04.2020 14:39 |
 
Reitings 1865
Reģ: 13.07.2016
Didriņai laikam beigusies "diēta" un "veselīgais dzīves veids" (kādu viņa nav piekopusi at all :D ). Varēs atkal norīties. Es nez, bet parasti, ja nogriežu gabalu no kūkas, klinģera vai jebkā cita, pēc nokošanas nelieku atpakaļ, bet nu ok.
28.04.2020 14:37 |
 
Reitings 222
Reģ: 19.02.2017
miss99 @ 28.04.2020 14:18

No sērijas- visi tādi krāniņmērītāji,pontojas,bet es nē,es labāka ?

Nu bet tieši tā :D
Vienkārši parāda šauro domāšanu.
28.04.2020 14:25 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Corgii @ 28.04.2020 13:57
Tādēļ arī sasmējos, ka visi latvieši šajā diskusijā atrodas vienā katlā. ? Kaut arī visas šeit ir latvietes

No sērijas- visi tādi krāniņmērītāji,pontojas,bet es nē,es labāka ?
28.04.2020 14:18 |
 
Reitings 222
Reģ: 19.02.2017
Tādēļ arī sasmējos, ka visi latvieši šajā diskusijā atrodas vienā katlā. ? Kaut arī visas šeit ir latvietes
28.04.2020 13:57 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jā. Tādi cilvēki ir visur. Ne jau kjip latvieši tādi. Un te jau vienmēr tās diskusijas aiziet galīgi prom no tā, kā tas domāts :D
Un tas, ka cilvēks arī nopērk kādu dārgu auto ne vienmēr ir pontošana. Ja ir nauda, kāpēc neizvēlēties komfortu un to, kas patīk. Vairāk smejos par tiem, kas sagrabina peddejo naudu, ņem ātros kredītus utt. Tik lai būtu ar ko pazīmēties. Cilvēki ir tik dažādi.. Vienam ir svarīgi kāds auto, citam nē. Piemēram, ticu, ka Naurim auto lietas noteikti neinteresē, tāpēc arī vienalga kāds auto.. Un kāda vaina :D
28.04.2020 13:53 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Corgii @ 28.04.2020 13:42
Visi pēdējie komentāri par mašīnām un "mērīšanos ar krāniem"... Es atvainojos, bet, ko es lasu?? Varbūt man vienīgajai nav ne paziņas, ne draugu, kuri ar kaut ko plātītos? Manuprāt, šādu attieksmi, kāda ir aprakstīta komentāros, nevar vienkāši "piešūt" latviešiem. Visās valstīs cilvēki dažādi, nevis tikai Latvijā tie sliktie.
Un ja nemaldos, tad par Elīnas mašīnu jau baigo komentāru nebija, tikai par to frāzi "vāģis" ?
Piekrītu.
28.04.2020 13:49 |
 
Reitings 222
Reģ: 19.02.2017
Visi pēdējie komentāri par mašīnām un "mērīšanos ar krāniem"... Es atvainojos, bet, ko es lasu?? Varbūt man vienīgajai nav ne paziņas, ne draugu, kuri ar kaut ko plātītos? Manuprāt, šādu attieksmi, kāda ir aprakstīta komentāros, nevar vienkāši "piešūt" latviešiem. Visās valstīs cilvēki dažādi, nevis tikai Latvijā tie sliktie.
Un ja nemaldos, tad par Elīnas mašīnu jau baigo komentāru nebija, tikai par to frāzi "vāģis" ?
28.04.2020 13:42 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Daisey @ 28.04.2020 13:13

Piekrītu ! Ļoti izteikti šis ir Latvijā , “mērīšanās ar krāniem“ kā teikt. Ļoti skumji tas liekas. Man varbūt ir miljons ,bet izvilkšu trenuškas un ieiešu veikalā, skatīsies uz manis šķībi. Tas tik viens no piemēriem.
Nīderlandē vispār viss ir līmenī un cilvēkus nešķiro-nu domāju kā cilvēku slāņus. Visi ir vienlidzigi vai strādā fabrikā vai ja esi baigais priekšnieks labā uzņēmumā. Viņam nauda ir kaudzēm daudz, bet viņam nevajag nopirkt jaunākā gada Range Rover utt. Ok tur ceļu nodoklis ir ļoti dārgs ,bet pats fakts,ka nevajag krutu mašīnu lai kaut kā izrādītos cietiem ,kā tā ir LV. Nebūs Tev jaunākais bembis ,tad jau esi bomārs. ?‍♀️ ļoti skumji visa tā plātīšanās
piekritu. Bet ari arzemes starp latviesiem ir "kraninu merisanas" vai skaudiba, ka kadam kkas vairak. Tapec es pat arzemes no radiem esmu noversusies, jo kads censas savas bernibas kompleksus kompenset pieaugusa cilveka gados. ?
28.04.2020 13:42 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Daisey @ 28.04.2020 13:13

Piekrītu ! Ļoti izteikti šis ir Latvijā , “mērīšanās ar krāniem“ kā teikt. Ļoti skumji tas liekas. Man varbūt ir miljons ,bet izvilkšu trenuškas un ieiešu veikalā, skatīsies uz manis šķībi. Tas tik viens no piemēriem.
Nīderlandē vispār viss ir līmenī un cilvēkus nešķiro-nu domāju kā cilvēku slāņus. Visi ir vienlidzigi vai strādā fabrikā vai ja esi baigais priekšnieks labā uzņēmumā. Viņam nauda ir kaudzēm daudz, bet viņam nevajag nopirkt jaunākā gada Range Rover utt. Ok tur ceļu nodoklis ir ļoti dārgs ,bet pats fakts,ka nevajag krutu mašīnu lai kaut kā izrādītos cietiem ,kā tā ir LV. Nebūs Tev jaunākais bembis ,tad jau esi bomārs. ?‍♀️ ļoti skumji visa tā plātīšanās

Arī attieksme apkalpojošā sfērā ir savādāka. Tai pat Anglijā ieej kādā veikalā, kafejnīcā, tev pasmaidīs, pajautās, kā tu jūties šodien, utt..
Bet Latvijā tev uzries tā, ka vairs nebūs, ko teikt. Skumji.
28.04.2020 13:40 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Daisey @ 28.04.2020 13:13

Piekrītu ! Ļoti izteikti šis ir Latvijā , “mērīšanās ar krāniem“ kā teikt. Ļoti skumji tas liekas. Man varbūt ir miljons ,bet izvilkšu trenuškas un ieiešu veikalā, skatīsies uz manis šķībi. Tas tik viens no piemēriem.
Nīderlandē vispār viss ir līmenī un cilvēkus nešķiro-nu domāju kā cilvēku slāņus. Visi ir vienlidzigi vai strādā fabrikā vai ja esi baigais priekšnieks labā uzņēmumā. Viņam nauda ir kaudzēm daudz, bet viņam nevajag nopirkt jaunākā gada Range Rover utt. Ok tur ceļu nodoklis ir ļoti dārgs ,bet pats fakts,ka nevajag krutu mašīnu lai kaut kā izrādītos cietiem ,kā tā ir LV. Nebūs Tev jaunākais bembis ,tad jau esi bomārs. ?‍♀️ ļoti skumji visa tā plātīšanās

O jaa, un tas, kad no ārzemēm kāds atbrauc uz Lv, visi domā uzreiz, ka baigais piķis, un visi baigie draugi?
28.04.2020 13:21 |
 
Reitings 978
Reģ: 06.01.2020
Dahlia @ 27.04.2020 23:30

Piekrītu tev! Latviešiem vispār, cik esmu novērojusi (ne visiem, bet daudziem), ir kaut kāda slima izpratne par to, kas skaitās kruti. Ja staigā brendu drēbēs, bet nebrauc ar jaunākā modeļa autiņu, par tevi pasmiesies un teiks: "Hahaha, staigā brendos, bet braukā ar vecu mašīnu/tramvaju/vilcienu!". Vai atkal otrādi - ja bauc ar krutu autiņu, bet nestaigā brendu drēbēs, atkal smiesies un teiks: "Hahaha, ko ta' šim nauda nav, ka nevar atļauties labākas drēbes?" Esmu to bieži ievērojusi gan dzīvē, gan interneta komentāros. Tikmēr citās zemēs tādi miljonāri kā Facebook īpašnieks pa ielu staigā parastos džinsos un pelēkos t-kreklos, un nevienu tas īsti neuztrauc. Latvijā bieži esmu novērojusi to nenormālo vēlmi izrādīties ar naudu, pat ja tā nauda nemaz nav un viss paņemts kredītā.

Piekrītu ! Ļoti izteikti šis ir Latvijā , “mērīšanās ar krāniem“ kā teikt. Ļoti skumji tas liekas. Man varbūt ir miljons ,bet izvilkšu trenuškas un ieiešu veikalā, skatīsies uz manis šķībi. Tas tik viens no piemēriem.
Nīderlandē vispār viss ir līmenī un cilvēkus nešķiro-nu domāju kā cilvēku slāņus. Visi ir vienlidzigi vai strādā fabrikā vai ja esi baigais priekšnieks labā uzņēmumā. Viņam nauda ir kaudzēm daudz, bet viņam nevajag nopirkt jaunākā gada Range Rover utt. Ok tur ceļu nodoklis ir ļoti dārgs ,bet pats fakts,ka nevajag krutu mašīnu lai kaut kā izrādītos cietiem ,kā tā ir LV. Nebūs Tev jaunākais bembis ,tad jau esi bomārs. ?‍♀️ ļoti skumji visa tā plātīšanās
28.04.2020 13:13 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Apskatījos. Engagement viņai nav liels. Visu izvelk tikai konkursi.
28.04.2020 08:56 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Bilde ielikās kaut kā neforši, bet var ieiet Jāņa instagram https://www.instagram.com/sildniks/ un story apskatīties statistiku, ja interesē.
28.04.2020 01:19 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt nav jēga turēt bankas kontā naudu un krāt un krāt un krāt. Ir jābūt uzkrājumiem, bet brīvajai naudai ir jāliek strādāt tavā labā- ieguldi akcijās vai vieglākajā variantā kaut vai ieguldi nekustamajā īpašumā, ko izīrē tālāk un par to saņem atpakaļ naudu. Naudai ir jāģenerē nauda, lai varētu justies droši, iekrājumi krīzes laikā vai beigties un ko tad?
Didrihsone vienkārši šobrīd ir pārāk jauna, lai to saprastu. Viņai gribās izdzīvot visu to, kā viņai iespējams ir trūcis- ceļojumus, brendus, vakariņas restorānos. Domāju, ka ar gadiem viņai šīs vērtības pamainīsies.
Starpcitu Jānis Sildniks (žurnālists) savā instagram kontā ik mēnesi publicē statistiku par LV influeneriem. Didra ir TOPa 3šajā vietā no tiem influenceriem, kas dabūjuši visvairāk like/comments, bet kā Jānis atzīmē, tad puse no visiem like/comments ir no konkursiņu posta.
28.04.2020 01:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Nu, par cik jau ilgu laiku nedzīvoju LV, tad mani priekštati par tādu “kruto” dzīvi ir mainījušies. Es tiešām apbrīnoju latviešu dabu pirkt pāri saviem līdzekļiem, nēsāt fake brendus utt.
Manā ģimenē nauda stāv kontā un kā zemes gabals Latvijā, ar vīru sapratām, ka māju vai dzīvokli nepirksim, jo tad esam piesieti vienai pilsētai utt. Ar jaunu auto nebraucam , jo vīrs ir veco auto fanāts, es braucu ar vilcienu uz pilsētu, jo man ir jānobrauc tikai viena pietura :D vai eju ar kājām
Brendus principa pēc vairs nepērku, jo neredzu tam jēgu , lai gan skapī mētajas gan dizaineru somas, gan kurpes - pārsvarā nēsāju savu iemīļoto, ādas somu, kura man jau ir 10 gadus un jau 5x esmu apsvērusi domu viņu izmest :D
Mums arī nav jaunākie iphoni, jo arī tam neredzu jēgu, tikko nomainīju savu 4gadus veco 6s uz jaunu 8 un man baigi patīk ???
Man ir labāka sajūta apzināties, ka man ir lieka nauda un iekrājumi - ja nu kas, tad būs ok.
28.04.2020 01:01 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Explore sadaļā uzgāju Butterlfy wanna be veikalu, pat runas stils kā Didrihsonei ? https://failiem.lv/u/hgxug6kg

Es agrāk sekoju un tad nevarēju izturēt. Nu tad arī man Didra vispār netracināja, likās viņai foršas drēbes, un tad tāaaa manīt varēja kā tā tur kopē D. , pilnīgi uzrakstīt penteri par to viņai gribējās. Tas viss, ko rakstīja uz bildēm, kā pasniedza apģērbu, cenas. Arī visi deminutīvi - pērlītes, jaunumiņi, tas un šis.. Vienkārši tāda kopija. Es pat nezinu, kāpēc mani tas tā uzvilka, bet nē, vēl joprojām tos viņas storijus skatīties nevaru. :D
28.04.2020 00:25 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
turbopeka @ 28.04.2020 00:12

nuu es nedzivoju Riigaa, dzivoklis maksaja 15 k ielikam nelielu remontubun tagat ripo nauda par iiri :D !
taam kas prasija ka nopelnijam - viirs juuraa straadaa , es apdrosinasanas agents esmu, neko lieku neterejam, visu kraajaam, ari fake brendus nesaju, un visi doma ka viss iists jo viirs juurnieks tacu ! ??
Beidzat meitenes, man Elinas domu gajiens patik! tocu ka driz bus ari kruta masina, bet pirks skaidraa nevis nems mogo lai tikai ciemaa domatu ka vinai nauda krit no dibena laukaa :D.
tur jau ta latviwsu problema ka grib lekt piecu pakalu augstuma kaut knapi iiri var nomaksat! kad nebija sava maja, ireju no vecmammas sirdsdraudzenes vecu maajeli ciganu rajona pa 40 ls menesi, visi smejas, ka tur dzivoju! kad nopirkam maju labakaja rajona pilseta atkal smejeji runaja ka narkotikas tirgoju vai ekskorta stradaju.. a ziniet ka ir tagat ?! tie lielmutes turpina runat kamer es DZIVOJU ! un labi dzivoju.

Kāpēc man pēdējā rindkopā atgādināja Sintiju? Ļoti līdzīga viņa savos storijos saka. ?
28.04.2020 00:24 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
neticu ka cilveki kuri zin ko nozimee taupit un kraat un PIRKT nevis maksat kreditus visu dzivi, nebrinisies ka kada caca brauka ar pasaatu vai kas nu vinai tas par volksvaageni :D
28.04.2020 00:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits