Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaislība vai tikai izlikšanās

 
Reitings 13
Reģ: 26.04.2020
Labvakar meitenes. Es vēlētos labprāt saņemt no jums padomu, jo ir viens puisis, kas man patīk un es nevaru saņemties pirmā spert soli, jo manuprāt, viņam varētu nebūt tādas jūtas kā man. Varu tikai teikt to, ka esam dažas reizes bijuši ārā un vienu nakti pēc balītes aizbraucām pie viņa un mums bija tuvs brīdis. Protams nekas nenotika, jo man ir sava pašcieņa. Bet tajā momentā viņš man pateica, ka kopš pēdējās meitenes ne ar vienu tā nav vairāk juties kā ar mani un viņam tās nopietnās attiecības bija tikai pirms vairākiem gadiem. Plz help ? Tas nozīmē, ka es viņam varētu patik pēc tā ko viņš man pateica tajā tuvības momentā? Vai tas bija tikai teikts, lai mani pavedinātu? Bet takā nekas nenotika, tad nākamajā dienā viss bija kā parasti un tā esam tikai draugi.
26.04.2020 18:58 |
 
Reitings 1378
Reģ: 19.05.2016
"es tā nekad neesmu juties" ir klasiska makaronu karināšana.
23.05.2020 11:49 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.04.2020
law7 @ 26.04.2020 20:20
1. Piekritu par to, ka iespējami abi varianti, un mēs to te tā nevaram precīzi noteikt.
2. Tie mēģinājumi neuzkrītoši pieskarties vai samīļot gan diemžēl biežāk raksturīgi meiteņu medīšanas profesionāļiem, nevis tiem, no kuriem lielākas izredzes sagaidīt nopietnu interesi.
Es zinu to, ka viņš pavisam noteikti nav medīšanas profesionālis. Vienmēr gandrīz visas atgrūž, jo laikam neviena nespēj īsti iekrist sirsniņā. Ar nevienu nav ticies kādus 2 gadus. ?
26.04.2020 22:23 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
1. Piekritu par to, ka iespējami abi varianti, un mēs to te tā nevaram precīzi noteikt.
2. Tie mēģinājumi neuzkrītoši pieskarties vai samīļot gan diemžēl biežāk raksturīgi meiteņu medīšanas profesionāļiem, nevis tiem, no kuriem lielākas izredzes sagaidīt nopietnu interesi.
26.04.2020 20:20 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.04.2020
law7 @ 26.04.2020 19:34

Piekrītu.
Tavuprāt, pēc kura varianta izsklausas visdrīzāk? No sirds bija teikts vai lai es pakļautos uz to nakti? ? Vēlos dzirdēt jūsu visu domas, lai es justos drošāka ar viņu par to runājot.
26.04.2020 20:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Diez vai ir vērts analizēt, nereti mēs paši sevi neizprotam. Domāju, ka arī neko jautāt nevajag, ja puisis ko vēlēsies, tad to Tu jutīsi, jo nu godīgi, tāpat ne visam, ko saka, var ticēt. Cilvēkiem ir dažādi noskaņojumi un sākuma periodā katrs pats sev mēdz uzdot jautājumus, vai vispār tas otrs saista, cik ļoti u.tml. Labāk neko nejautā un baudi procesu - pastaigas, sarakstes. Notiks viss, kam jānotiek un dari to, ko konkrētajā brīdī vēlies. Ja puisis saista, tad ļaujies pieskārieniem, ja liekas, kaut kas ne tā, tad iztiec ar flirtu un/vai pastāsti par savām šaubām.
26.04.2020 20:01 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
BlueMeg @ 26.04.2020 19:07
Grūti ir “ielīst” tā puiša galviņā un secināt, ko viņš patiesībā domā.
Iespējams, viņš to teica no sirds, jo patīc viņam un vēlas ar tevi veidot kaut ko vairāk par draudzību.
Bet ,iespējams, viņš tai brīdī ļoti vēlējās tevi un sāka tev teikt glaimojošus vārdus, ka viņš tikai ar tevi tik labi jūtas, lai tikai tu noticētu kā muļķīte un “pakļaujies” viņam uz to nakti.
Ieteiktu uzjautāt viņam - vai viņam ir kādas simpātijas pret tevi, vai viņš tos vārdus bija domājis nopietni. (Protams, labāk aci pret aci)

Piekrītu.
26.04.2020 19:34 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Holiropcik @ 26.04.2020 19:16
Pirms tā notikuma, visās tikšanās reizēs viņš vienmēr mēģināja neuzkrītošā veidā man pieskarties vai samīļot. Nebija jau arī tā, ka tikai uz to nakti viņš centās pievērst manu uzmanību, bet daudzās reizēs, kad tikāmies. Bet pēc tās nakts viņš arī atvainojās par savu uzvedību un tā arī es nesapratu par ko bija jāatvainojas. Par to ka centās mani dabūt tajā naktī? Vai arī nebija to vispār tā domājis? Šo puisi ir grūti saprast, jo es zinu, ka viņš nemēdz tā baigi izpaust savas jūtas un ja jautāšu, tad baidos, ka viņš godīgi nepateiks. ??‍♀️

Nu tad atliek vien uzjautāt. ?
26.04.2020 19:20 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.04.2020
BlueMeg @ 26.04.2020 19:07
Grūti ir “ielīst” tā puiša galviņā un secināt, ko viņš patiesībā domā.
Iespējams, viņš to teica no sirds, jo patīc viņam un vēlas ar tevi veidot kaut ko vairāk par draudzību.
Bet ,iespējams, viņš tai brīdī ļoti vēlējās tevi un sāka tev teikt glaimojošus vārdus, ka viņš tikai ar tevi tik labi jūtas, lai tikai tu noticētu kā muļķīte un “pakļaujies” viņam uz to nakti.
Ieteiktu uzjautāt viņam - vai viņam ir kādas simpātijas pret tevi, vai viņš tos vārdus bija domājis nopietni. (Protams, labāk aci pret aci)
Pirms tā notikuma, visās tikšanās reizēs viņš vienmēr mēģināja neuzkrītošā veidā man pieskarties vai samīļot. Nebija jau arī tā, ka tikai uz to nakti viņš centās pievērst manu uzmanību, bet daudzās reizēs, kad tikāmies. Bet pēc tās nakts viņš arī atvainojās par savu uzvedību un tā arī es nesapratu par ko bija jāatvainojas. Par to ka centās mani dabūt tajā naktī? Vai arī nebija to vispār tā domājis? Šo puisi ir grūti saprast, jo es zinu, ka viņš nemēdz tā baigi izpaust savas jūtas un ja jautāšu, tad baidos, ka viņš godīgi nepateiks. ??‍♀️
26.04.2020 19:16 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
To vai ir nopiernāka interese, sapratīsi ar laiku.
Ja jau nemeklē iespēju tevi satikt...tad jau iespējams nav īpašas simpātijas un nopietnāka interese.
26.04.2020 19:13 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Grūti ir “ielīst” tā puiša galviņā un secināt, ko viņš patiesībā domā.
Iespējams, viņš to teica no sirds, jo patīc viņam un vēlas ar tevi veidot kaut ko vairāk par draudzību.
Bet ,iespējams, viņš tai brīdī ļoti vēlējās tevi un sāka tev teikt glaimojošus vārdus, ka viņš tikai ar tevi tik labi jūtas, lai tikai tu noticētu kā muļķīte un “pakļaujies” viņam uz to nakti.
Ieteiktu uzjautāt viņam - vai viņam ir kādas simpātijas pret tevi, vai viņš tos vārdus bija domājis nopietni. (Protams, labāk aci pret aci)
26.04.2020 19:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
?‍♀️
26.04.2020 19:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits