Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Vienmēr būs kāds ,kas apvainosies..?
27.04.2020 21:43 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Ļaunums @ 26.04.2020 20:04
Lai neviens neapvainotos, tad vajag taisīt lielākas kāzas, lai nav tas pārdzīvojums- nez, ko padomās, ka neaicinam.

Nu šis gan ir galīgi garām, precamies jau mēs priekš sevis, nevis tāpēc, ka citi tā grib! Protams, ka viesi arī ir daļa no tās dienas, bet precēties, lai kāds kaut ko nepārdzīvotu ir vairāk kā jokaini.
27.04.2020 08:29 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Par tradicionalitāti runājot, nepatīk mums tiltu šķēršošanas, šķivju plēšanas, guldināšanas uc., viss būs vienkārši un sirsnīgi, par aktivitātēm izrunāšu ar vedējiem, jo negribam stulbas izdarības, tikai kaut ko nedaudz. Domāju, ka atteiksimies arī no mičošanas un aizvietosim ar kādu citu aktivitāti.
Ņemot vērā to, ka mums ir visai liela ģimene, tad sanāk tā, ka no 40 visiem 80% ir ģimene! :)
Plīvurs man nebūs, vien tāpēc, ka kleitai jau tā ir šlepe un man ir bērns, zinu, ka omes noteikti nesaprastu, kā arī daudzi radinieki, bet ne pa to ir stāsts, ja gribētu plīvuru, tāpat liktu. Viena draudzene gan labu laiku atpakaļ teica, ka ja man būs plīvurs, uz kāzām nenākšot, arī ja vainags, tad ne, jo tas simbolizē nevainību un kur tad es ar bērnu? ???
Ja gribētu mazas kāzas, tad rīkotu mazas, par to vai kāds un par kaut ko apvainosies man galīgi nesatrauc, bet reiz runājot ar mammu, viņa teica, ka apvainotos tikai gadījumā, ja visus aicinātu, bet viņu nē! ?
27.04.2020 08:27 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
bouquettt @ 26.04.2020 22:18
Mums laikam paveicies ar draugiem, jo īsti neviens nav apvainojies par mūsu lēmumu. Protams, kāds pajokoja, ka nevarēs uzsaukt ilgi gaidīto tostu vai sadarīt kādas muļķības kāzās, bet visi kā viens teica, lai darām, kā mums pašiem liekas sirdij tuvāk. Un par to milzīgs prieks. Uzskatu, ka tā ir jaunā pāra diena un visam jābūt tā, kā to grib viņi. Citiem vienkārši atliek to pieņemt. Citreiz tikai žēl, ka citi to tā nemaz nevar pieņemt.

Tieši par to runāju, ka ir cilvēki, kas to tā neuzskata. Ņem un apvainojas kaut gan zina, ka tas nav saistīts ar antipātijām pret viņiem kā cilvēkiem. Man vienkārši gribas šo dienu mums diviem vien, taču ģimenei prieku, redzēt šo skaisto mirkli, nelaupīšu.
27.04.2020 00:41 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Mums laikam paveicies ar draugiem, jo īsti neviens nav apvainojies par mūsu lēmumu. Protams, kāds pajokoja, ka nevarēs uzsaukt ilgi gaidīto tostu vai sadarīt kādas muļķības kāzās, bet visi kā viens teica, lai darām, kā mums pašiem liekas sirdij tuvāk. Un par to milzīgs prieks. Uzskatu, ka tā ir jaunā pāra diena un visam jābūt tā, kā to grib viņi. Citiem vienkārši atliek to pieņemt. Citreiz tikai žēl, ka citi to tā nemaz nevar pieņemt.
26.04.2020 22:18 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.03.2020
Kad mēs ar vīru precējāmies, arī gribējām mazas kāzas un viena no idejām bija tikai ar lieciniekiem, bet es zināju, ka maniem vecākiem ir ļoti svarīgi būt klāt, noteikti būtu ļoti apvainojušies, un tā kā tas nebija tik principiāli no mūsu puses, lēnām nonācām pie nedaudz lielākām, bet joprojām mazām kāzām tikai tuvāko cilvēku lokā, galu galā neviens neapvainojās un sanāca ļoti labi. Bet zinu to sajūtu un tas ir ļoti grūti nedomāt par to, kurš apvainosies.
26.04.2020 20:35 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Ļaunums @ 26.04.2020 20:04
Lai neviens neapvainotos, tad vajag taisīt lielākas kāzas, lai nav tas pārdzīvojums- nez, ko padomās, ka neaicinam.

Nopietni? Es taisīšu kāzas 50 cilvēkiem tikai tāpēc lai viņi neapvainojas? ?
Es domāju, ka ir tik daudz iespēju mūsdienās uztaisīt dažādas dārza ballītes tikai draugiem vai ģimenei pēc kāda laika un šo kāzu dienu patiesi pavadīt divatā (vai ar tuvākajiem ģimenes cilvēkiem), bez lieka stresa, ka visiem ir labi, visi paēduši un izklaidēti.
26.04.2020 20:14 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Lai neviens neapvainotos, tad vajag taisīt lielākas kāzas, lai nav tas pārdzīvojums- nez, ko padomās, ka neaicinam.
26.04.2020 20:04 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
NeonsNeons @ 26.04.2020 16:00

Par to,ka sarakstīsimies ar vedējiem un viss , respektīvi četratā...mani vecāki pateica,ka mūsu izvēle un ir priecīgi par pašu notikumu kā tādu..bet drauga vecāki noteikti apvainosies

Jūs taču nākamgad vai jebkad citā laikā varat sarīkot pasākumu, nosvinēt savu gada jubileju kā vīrs un sieva, ja vēlaties. Es to visu neuztveru ļoti personīgi, jo tā ir pāra izvēle.
Taču saprotu tavu stresu un bēdu par šo. Man stress par to kā pārējie draugi uztvers, ka viņus neaicinam, jo divus no kompānijas esam uzaicinājuši kā savus lieciniekus-vedējus. Draugs ļoti satraucas par to vecpuišu ballīti. Jutīsies neērti ka viņam tāda taisīta, bet draugus neaicina.
26.04.2020 19:33 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Arī mums bija tā, ka mana mamma ļoti priecājās par to, ka esam izvēlējušies mazas kāzas, uzsvēra, ka tās taču ir mūsu kāzas, lai darām, kā gribam un viss būs labi. Turpretī drauga mammas seja pārgriezās uz otru pusi, kad paziņojām par kāzām tikai ģimenes lokā. Nav jau tā, ka viņa netiek ielūgta, bet tāpat visu laiku uzsver, ka viņas radu saime netiek aicināta un vai tomēr nepārdomāsim par labu lielākām kāzām. ???
26.04.2020 18:30 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
kay @ 26.04.2020 10:45

Apvainosies par ko? Par mazām svinībām?

Par to,ka sarakstīsimies ar vedējiem un viss , respektīvi četratā...mani vecāki pateica,ka mūsu izvēle un ir priecīgi par pašu notikumu kā tādu..bet drauga vecāki noteikti apvainosies
26.04.2020 16:00 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Ļoti forši, ka baznīcas pielāgojas! Man tuviem cilvēkiem pateikts, ka čiks un nekā - nekādas apmācības, nekādu risinājumu 

Mums ir palaimējies ar superīgu mācītāju. Arī mūsu tikšanās reizes,kas notika gan klātienē,gan šobrīd -virtuāli,nav sausa Bībeles mācīšana. Iekļauj piemērus no dzīves,ar mūsdienu izpratni par ticību. Protams aicina apmeklēt baznīcu arī ikdienā,bet to pārlieku neuzspiežot.
26.04.2020 11:49 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Kursi notiek attālināti, caur skype.

Ļoti forši, ka baznīcas pielāgojas! Man tuviem cilvēkiem pateikts, ka čiks un nekā - nekādas apmācības, nekādu risinājumu :(
26.04.2020 10:47 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
NeonsNeons @ 26.04.2020 09:30
Mēs arī vēl neesam paziņojuši drauga vecākiem par kāzām, jo zinam ka apvainosies un ļoti stipri ?

Apvainosies par ko? Par mazām svinībām?
26.04.2020 10:45 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mēs arī vēl neesam paziņojuši drauga vecākiem par kāzām, jo zinam ka apvainosies un ļoti stipri ?
26.04.2020 09:30 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
bouquettt @ 24.04.2020 15:21
Cik tradicionālas (nezinu, kā precīzāk nosaukt) būs jūsu kāzas?
Mēs sākotnēji plānojām uz 35-40 cilvēkiem, tantēm, onkuļiem, viesu māju utt. Bet tad pārdomājām un nolēmām par labu tikai ģimenē m un svinībām restorānā. Ar ko drauga mamma vēl joprojām nav mierā. Jo tās neesot tādas kāzas, kā vajag, pēc vairākiem gadiem mums nebūšot ko atcerēties utt. Hmmm, diez vai kaut kur ir atrunāts un pierakstīta, kādām jābūt kāzām?? Laikam neesam informēti par to. ?

Arī mēs sākotnēji vēlējāmies uzaicināt visus ģimenes locekļus, bet beigās sapratām, ka tā kā mums nav paredzēts viesu nams un nakšņošana (pašā sākumā vispār gribējām divatā un aizlaisties medusmēnesī uz Itāliju) , tad paliksim pie tikai tuvākajiem ģimenes locekļiem (vecāki un brāļi / māsas) un ar viņiem kopā baudīsim svētku pusdienas! Šobrīd, kā jau rakstīju iepriekš, neviens viesis nav uzrunāts, tā kā domāju, ka komentāri vērsti mums par šo mūsu lēmumu vēl būs. Īpaši no omēm ?
Runājot par tradīcijām, noteikti vēlamies iekļaut dažas aktivitātes, piemēram nešanu pāri tiltiem, bet ne kaut kādu līgavas zagšanu vai leļļu ģērbšanu. Būs mums arī šķīvja sišana, tikai mēs to nedaudz uztaisīsim savā stilā ar citiem elementiem, lai arī viesi tajā brīdī var iesaistīties. Fotosesijas laikā mums būs viena aktivitāte ar baloniem.
Pec svinīgajām pusdienām ar viesiem, dodamies uz vietu par kuru ir parūpējušies vedēji (tas esot pārsteigums) un baudām viens otra klātbūtni! Viesi dodas mājās. Es domāju, ka man būs ļoti daudz ko atcerēties, jo nebūšu visu laiku stresā par to vai visiem viss ir labi, nav garlaicīgi, ir paēduši utt. Nekad neesmu tādas kāzas vēlējusies, jo uzskatu, ka jaunais pāris ir tiesīgs izvēlēties kā viņi vēlas pavadīt šo dienu. Tas ģimenei ir jārespektē.
26.04.2020 08:11 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Es sākumā domāju, ka nevajag plīvuru, bet, kad atradu savu kleitu, tai plīvurs piestāvēja 100% un bez tā atkal izskatījās kaut kā ne tā. Nezinu visus tos ticējumus un pieņēmumus un pēc tiem nevados. Domāju, ka noteikti vajag piemērīt pie kleitas - patiks - ņem, nepatiks - neņem 

Man bija tāpat. Sākotnējā doma bija likt matos tādu greznāku,palielāku rotu. Atrodot savu kleitu,sapratu,ka viennozīmīgi būs plīvurs,jo tā lielā rota radītu "citas operas" iespaidu. Citu aksesuāru arī nebūs. Tikai mazi auskariņi un maza perlīšu rotiņa matos.
25.04.2020 22:05 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
NeonsNeons @ 25.04.2020 17:28
Meitenes, jūsu domas ,plīvurs jā vai nē? ?

Es sākumā domāju, ka nevajag plīvuru, bet, kad atradu savu kleitu, tai plīvurs piestāvēja 100% un bez tā atkal izskatījās kaut kā ne tā. Nezinu visus tos ticējumus un pieņēmumus un pēc tiem nevados. Domāju, ka noteikti vajag piemērīt pie kleitas - patiks - ņem, nepatiks - neņem ?
25.04.2020 18:18 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Meitenes, jūsu domas ,plīvurs jā vai nē? ?
25.04.2020 17:28 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Emmmm... kā tas ir - tagad cītīgi ejat?  Man visiem apkārt kas šovasar precēsies, kursi pagaidām ir atcelti.

Kursi notiek attālināti, caur skype.
24.04.2020 23:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits