Vīrietis ar bērniem

 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vai jūs būtu kopā ar vīrieti ar bērnu?
Mans story.. man iepatikās viens vīrietis, bet uzzināju, ka viņam 28 gados ir 3 bērni. Un šobrīd domāju, ir vērts, vai nav. Mums ir 9 gadu starpība, un man nav bērnu, neesmu bijusi precējusies, un nākotnē gribētu veidot pati savu ģimeni. Viņam es arī ļoti patīku, bet... tā kā viņam bija laulība, ir sava ģimene, kontakts ar bērnu māti vienmēr ir. Sāku šaubīties, vai kaut kas varētu sanākt.
24.04.2020 13:09 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Es reiz biju attiecībās ar vīrieti, kuram bija sešgadīga meita. Manuprāt, tam bērnam bija grūtāk, nekā mums, pārējiem. Savās mājās viņa centās izpatikt savai mammai, kura necieta mani, bet, ciemojoties pie mums - man, un līdz ar to runāja visādas neglaimojošas aplamības te par mani, te par savu mammu. Kad prasījām, kāpēc tādas muļķības stāsta (piem. to, ka es esmu taisījusi viņai un tētim brokastis bez krūštura, kailām krūtīm ?/ viņas mamma čurājot sīpolkastē uz palodzes, jo naktīs pārāk auksts, lai ietu uz tualeti), skatījās prom un raustīja plecus. Tas bērns nebija ļauns, bet traks fantazētājs, kas jūtas apjucis jaunajā situācijā un vēlas būt labs gan mammai, gan tētim. Tāpēc rēķinies, ka tavās jaunajās attiecībās iesaistīti esat ne tikai jūs abi, bet vēl 3 cilvēki. Un ar to katru bērnu nevar visu izrunāt kā ar pieaugušo, viņš tomēr daudz ko dara neapzināti un bez īpaša plāna, uzsūcot un atdarinot vecāku sajūtas un domas.
24.04.2020 14:45 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja viņam ir 28 gadi un 3 bērni no vienas sievietes, tas nozīmē, ka viņi vēl ir salīdzinoši mazi. Tātad vēl ilgi būs jāmaksā alimenti, kas iegriezīs pamatīgu robu viņa un jūsu kopējās finansēs. Atkarīgs, protams, arī no tā, cik viņš pelna. Kā arī bieži būs jāziedo jūsu kopīgais laiks, brīvdienas, kuras viņš gribēs pavadīt kopā ar bērniem. Un vēl tev vienmēr būs jārēķinās ka viņa bērnu māte aka bijusī vēl ilgi elpos pakausī ar visādām vajadzībām un prasībām. Kā arī, pastāv varbūtība, ka bijusī būs uz tevi greizsirdīga un centīsies ar viņu manipulēt, lai tev/jums čakarētu dzīvi. Un iespējams, tu ar viņa bērniem nesadraudzēsies, jo viņi uztvers tevi kā negribētu pamāti. Iespējams, viņa bērni pēc tikšanās ar tevi vai ciemošanās pie jums atstāstīs savai mātei privātas vai izfantazētas lietas par tevi. Var jau būt, ka šie bērni pieņems tevi, bet tev pašai viņi šķitīs kaitinoši, traucējoši, neaudzināti, un tu pati par šīm sajūtām pārdzīvosi vai dusmosies. Tie ir mīnusi. Bet ja tā ir mīlestība un saredzi šo vīrieti kā savu īsto, mēģini. Var jau būt, ka ātri vien adaptēsies šajā situācijā un spēsi pievērt acis uz iepriekš minētajām neērtībām. Kā arī, viņam ir pieredze bērnu audzināšanā, viņš zina kā apieties ar bērniem - dzemdību periodā un kamēr jūsu bērns būs maziņš, tev būs vieglāk.
Ja es būtu kopā ar vīrieti, kuram ir 3 bērni un es vēlētos ar viņu kopīgu nākotni, man būtu svarīgi, lai viņš rūpējas par saviem bērniem. Velta laiku, palīdz finansiāli. Ja tā nebūtu, es ar tādu bezatbildīgu vīrišķi neko neveidotu.
24.04.2020 14:24 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es nebūtu. Bērni ir nesaraujama saite, kas šā vai tā vienmēr saistīs viņu ar bērnu māti.
24.04.2020 14:23 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
No sākuma uzzini vai viņš vēlētos bērnus kopā ar tevi, vai vispār vēl grib bērnus. Ja nē un tu gribi tad atbilde ir skaidra. Ja tomēr vēl grib bērnu tad var sākt domāt kā tas būs un kā dzīve varētu noritēt.
Tomēr 3 bērni tas ir daudz un visiem uzmanību vajag.
24.04.2020 14:17 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es laikam arī nebūtu kopā. Pieļauju,ka ir ļoti daudz veiksmīgu un pozitīvu stāstu, bet es pa lielam esmu saskārusies ar ne tik labu pieredzi šajā jautājumā. Tieši tāpēc arī šobrīd saku,ka nebūtu kopā ar vīrieti kuram ir trīs bērni.
24.04.2020 14:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ja es būtu jauna bez bērniem, tad nē. Ja gados un pati ar bērnu, tad, iespējams, ka jā. Jo ja abiem ir bērni, tad mēs viens otru labāk saprastu.
24.04.2020 14:04 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Viņš man to nepateica, es to uzzināju caur viņa instagram.. atradu pics, viņa bijušo, viņai tur daudz vairāk instagram pics ar ģimeni un viņu.
Kad pateicu, viņš pateica, ka ar bijušo nekas nav, ka tikai kontaktu uztur, jo kopīgi bērni. Pateica, ka grib būt ar mani kopā.
24.04.2020 13:13 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Atvieglo sev dzīvi un nedari to!
24.04.2020 13:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!