Līgavas 2020

 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Sveikas nākamā gada līgavas!
Uztaisiju mums savu tēmu.. kur varam padalīties ar padomiem un apspriest visu par un ap kāzām!
Mana lielā diena būs jūlijā.. viesu nams ir rezervēts, sobrid esmu kleitas meklejumos.. isti nesaprotu pirkt tagat ja kautkas patik vai vel ir par agru..
kaa Jums iet ar organizesanu? Cik taalu esat tiksusas?
26.09.2019 14:46 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Tagad cītīgi ejam "pirmslaulību kursus",jo baznīca ir katoļu.

Emmmm... kā tas ir - tagad cītīgi ejat? :D Man visiem apkārt kas šovasar precēsies, kursi pagaidām ir atcelti.
24.04.2020 22:14 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Sveikas! ?
Vēlējos ierakstīt arī par savu svarīgo notikumu un kā mums šobrīd veicas ar plānošanu. Sākšu ar to, ka mēs neesam standarta pāris un šos svētkus nolēmām aptuveni pirms divām nedēļām. Tā gribam un viss! Šo divu nedēļu laikā ir izdarīts pats būtiskākais - uzrakstīts iesniegums Dzimtsarakstu nodaļā, noslēgta vienošanās par ceremonijas norises vietu (ārpus Dz.sarakstu nodaļas) un, protams, arī uzrunājām mūsu lieciniekus-vedējus, kuri būs ar mums šajā svarīgajā dienā!
Tā kā svinības paredzētas ~15 cilvēkiem, viesu nams/atpūtas vieta netiek plānota (arī ņemot vērā šī brīža situāciju valstī). Pēc ceremonijas viesiem tiks organizēta radošā darbnīca (kamēr mēs fotografējamies), jo biju lielā stresā par to, lai viņiem mūs nav jāgaida vienkārši tāpat vien kūkojot. Pēc tam kopā ar viesiem ieturam svētku pusdienas.
Šobrīd mamma palīdz veidot ielūgumus. Plānojam tos pabeigt līdz 12.maijam,lai zinātu ko darīt tālāk un vai svinības notiks ar vai bez viesiem. Esmu jau sākusi pasūtīt dažādas dekorācijas (baloni fotosesijai, gredzenu kastīte, u.c. mazas, bet svarīgas detaļas, kas piedos odziņu), bet kleitas iegādi atstāšu uz vēlāku laiku. Esmu gan aptuveni noskatījusi kādu modeli vēlos un kādas ir summas.
24.04.2020 21:53 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
bouquettt @ 24.04.2020 15:21
Cik tradicionālas (nezinu, kā precīzāk nosaukt) būs jūsu kāzas?
Mēs sākotnēji plānojām uz 35-40 cilvēkiem, tantēm, onkuļiem, viesu māju utt. Bet tad pārdomājām un nolēmām par labu tikai ģimenē m un svinībām restorānā. Ar ko drauga mamma vēl joprojām nav mierā. Jo tās neesot tādas kāzas, kā vajag, pēc vairākiem gadiem mums nebūšot ko atcerēties utt. Hmmm, diez vai kaut kur ir atrunāts un pierakstīta, kādām jābūt kāzām?? Laikam neesam informēti par to. ?

2/3 laulību tāpat tiek šķirtas, tā, ka neko jau nebūsiet zaudējuši ?
24.04.2020 16:28 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Par tradicionalitāti kāzās- mēs ar līgavaini kategoriski esam pret tiltu būšanām,šķīvju plēšanām,leļļu ģērbšanām u.tml. izdarībām. Cik esam bijuši kāzās,saprotam,ka tas nav īsti vajadzīgs un tīri no cilvēciskā viedokļa -viesi šajā brīdī garlaikojas. Arī mičošanas nebūs. Pušķi gan metīšu. ?
24.04.2020 16:22 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Aizmirsu vēl pieminēt arī fotogrāfu un iesniegumu
Tas arī viss nokārtots. Patreiz gan nesteidzos ar ielūgumiem.
24.04.2020 16:10 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Sveikas līgaviņas!
Īstenībā ir forši,ka par spīti visam apkārt notiekošajam bardakam,varam dalīties tik īpašā notikumā kā kāzas. ♥ Padomos,sīkumos,idejās u.tml. Arī vajadzības gadījumā uzmundrināt. ☺
Tad nu tā-kleita iegādāta bija jau janvārī,baznīca un mācītājs arī uzreiz. Tagad cītīgi ejam "pirmslaulību kursus",jo baznīca ir katoļu. Gredzeni iegādāti,muzikanti sarunāti,ēdināšana arī. Svinību vieta zināma,ko arī dekorēsim paši. Šādus tādus dekorus,kamēr brīvs,gatavoju pati. Par pucēšanos- make up un frizieris arī jau sarunāti. Tā ,ka viss notiek apņēmīgi un optimistiski. Cenšamies visu maksimāli izdarīt,lai izvairītos no nevajadzīga pirmskāzu stresa un paliek laiciņš arī pašiem sev atpūtai.
24.04.2020 16:07 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Cik tradicionālas (nezinu, kā precīzāk nosaukt) būs jūsu kāzas?
Mēs sākotnēji plānojām uz 35-40 cilvēkiem, tantēm, onkuļiem, viesu māju utt. Bet tad pārdomājām un nolēmām par labu tikai ģimenē m un svinībām restorānā. Ar ko drauga mamma vēl joprojām nav mierā. Jo tās neesot tādas kāzas, kā vajag, pēc vairākiem gadiem mums nebūšot ko atcerēties utt. Hmmm, diez vai kaut kur ir atrunāts un pierakstīta, kādām jābūt kāzām?? Laikam neesam informēti par to. ?
24.04.2020 15:21 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Starpcitu,arī gaidu no aliexpress daudz visādu sīkumu, cerams atnāks laikā,2 mēneši nav nekas atnācis . ?
24.04.2020 11:33 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Mums uz doto brīdi ir iesniegums , gredzeni, kleita, kurpes, uzvalks, fotogrāfs,makeup un frizūra, brīvdienu māja un tortes cepēja..ļoti gribēju iegravēt gredzenus, bet cik sapratu, man ir ļoti šaurs gredzens 2mm, uz manas rokas resnāki izskatijās smieklīgi un pašai gribējās skaistu un smalku, maza man tā rociņa..un ir problēmas tieši ,ka manu nevar iegravēt ..bet neatmetu cerību. Vēl pagaidām uztrauc , ka mūsu vedēji dzīvo ārpus Latvijas , turēsim īkšķus ka līdz jūlijam viss būs kārtībā.
24.04.2020 11:32 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Par ierobežojumiem runājot, visur jau dzirdams, ka tie tik drīz nepazudīs. Tāpēc, ja mums būtu lielākas kāzas (35+ cilvēki), noteikti pārceltu. Bet tā kā mēs plānojam uz 15 cilvēkiem, domāju, ka tik daudziem vasaras beigās jau atļaus pulcēties, ja vien nebūs inficēto skaita sprādziens.
24.04.2020 09:23 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Mana kleita vēl glabājas veikalā un gaida, kad atradīšu kurpes, lai varētu pielāgot garumu. Šobrīd nav vēlme staigāt pa veikaliem, tāpēc viss nopauzēts. Draugam arī uzvalks nopirkts, atlcis atšūt bikses un nopirkt kurpes. Gredzeni arī ir, gribējām iegravēt, bet nevaram atrast kur, uzticamie juvelieri pazuduši. Ceremonija dzimtsarakstu nodaļā sakārtota - laiks un ceremonijas veids izvēlēts, iesniegums ir. Vēl tikai jāsamaksā.
Svinību vieta ir rezervēta, bet neesam neko saskaņojuši, iemaksājuši un slēguši līgumu, jo bijām sarunājuši to darīt aprīlī. Bet šobrīd viņi ir dīkstāvē. Ceram, ka tur viss būs kārtībā.
Ar fotogrāfu esam noslēguši līgumu, mums vēl ir pirmskāzu fotosesija, gaidu, kad beidzot sāksies siltāks laiks, lai to varētu īstenot.
Par ielūgumiem mums atbildīga dekoratore. Viņa gan teica, lai nogaidām līdz 12.05., ja nu valstī kas mainās. Bet teica, ka līdz maija beigām varēs uztaisīt. Tā kā mums vajag ļoti maz ielūgumu, par to neuztraucos.
Prieks, ka jau biju sasūtījusi lietas no ali, jo šobrīd piegāde ir lēna. Tur sūtīju gredzenu kastīti un dāvanu tūtiņas ciemiņiem un vēl dažus sīkumus. Būtībā ņēmām dekoratori, lai nebūtu jāpērk visas lietas, kuras pēc kāzām vairs nebūs kur likt. To pašu arī esam piekodinājuši vedējiem. Protams, visi lielie rāmji u.c. kāzu lietas tai dienā ir foršas, bet pēc tam jau to visu nav kur likt.
Šobrīd viss gan iepauzēts, no vienas puses gribas darīt kaut ko bet no otras - liela neziņa par visu.
24.04.2020 09:20 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Izskatās, ka 2020. gada līgaviņas diezgan neaktīvas! ?
Kā vispār ar gatavošanos? Cik daudz esat izdarījušas? Man ir kleita, gredzeni, fotogrāfs, viesu nams, iesniegums dzimtsarakstu nodaļā, ielūgumiem dizains gatavs, nākošnedēļ došos uz Baltijas Papīru sapirkt materiālus. Visādus niekus un šikumus esmu pasūtījusi no aliexpress.
24.04.2020 08:49 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Paceļu ?
24.04.2020 06:26 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Es arī izvēlējos A silueta kleitu. No sākuma biju pārliecināta ,ka izvēlešos kleitu ar mežģīnēm , viegla auduma . Beigās nopirku tādu, kā no sākuma teicu,ka nekad nevilktu . ?Atlasa,vienkārša , bez liekiem dekoriem ar garu šlepi..iemīlējos vienkārši. ❤ piebildīšu ka kāzas jūlijā un arī netaisamies atcelt .
22.04.2020 17:53 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Vedējiem dāvināja koka pulksteni ar iegavetu "vislabākie vedēji" un lielu dārza laternu/lukturi, jo dzīvo laukos ar lielu pagalmu. Tādas nelielas dāvanas jo paziņām mazas kāzas, neko daudz nepalīdzēja bet tomēr vedeji
22.04.2020 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 3123
Reģ: 29.01.2009
Baigi neplānoju aizrauties ar dāvanām vecākiem. Puķes. Un iespējams kādu dāvanu karti uz restorānu vai SPA, bet tas arī pašlaik uz jautājuma zīmes. Vedējiem tāpat (pie tam viņiem loma kāzās plānota tik, cik piedalīties laulību ceremonijā, visam pārējam ir kāzu vadītāji utt, plus arī viņi līdz šim kāzu organizēšanā nav iesaistījušies).
Bet nu labi, mums visas kāzas ir uz jautājuma zīmes :D Skaidrs, ka īstajā datumā nebūs, bet nav arī skaidrs, ko darīt.
Kāzu kleitu ar neesmu noskatījusi. Plāns bija marta beigās, vai aprīļa sākumā.. bet še, tev!
22.04.2020 15:45 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Kāzas paredzētas jūlija beigās,atcelt neko negrasāmies. Ja apstākļi spiedīs,tad iztiksim bez viesiem,tikai mācītājs un mēs. Un fotogrāfs. Bet ļoti ceru,ka šis risinājums nebūs nepieciešams un viss noritēs kā nākas,tāpēc arī gatavojamies un turpinām organizēt.
22.04.2020 15:43 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
ALG @ 22.04.2020 14:58
Es arī izvēlējos A-silueta kleitu! Lai arī kā sākumā domāju, ka neizvēlēšos baltu krāsu, bet beigās tomēr baltā bija tā ĪSTĀ!
Kā jums sokas ar kāzu organizēšanu? Man tā nepatīk šis drūmais laiks, bojā visu gatavošanās noskaņu! :( Cerams, ka jau drīz tiks atcelti visi ierobežojumi!

Es atceltu kāzas, daudzi jau ir atcēluši. Vakar preses konferencē jau teica, ka atcels visdrīzāk festivālus un kàzu nebūs, jo tik drīz cilvēku drūzmēšanās noteikti netiks atcelta.
22.04.2020 15:26 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.08.2019
Es arī izvēlējos A-silueta kleitu! Lai arī kā sākumā domāju, ka neizvēlēšos baltu krāsu, bet beigās tomēr baltā bija tā ĪSTĀ!
Kā jums sokas ar kāzu organizēšanu? Man tā nepatīk šis drūmais laiks, bojā visu gatavošanās noskaņu! :( Cerams, ka jau drīz tiks atcelti visi ierobežojumi!
22.04.2020 14:58 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012

Izvēlējos šāda tipa kleitu. ♥ Krāsa Ivory. Sākumā bija doma par nāriņas tipa kleitu,bet tad sapratu,ka vēlos šajā dienā justies kā princese, un tādu kleitu es uzvilkšu tikai un vienīgi savā kāzu dienā.
22.04.2020 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits