Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
fifa @ 18.04.2020 20:04
Kāpēc jūs vispār kaut ko atbildiet tiem troļļiem? Ja sāku lasīt komentāru un tur ir kaut kāda Elīnas aizstāve, es nemaz neturpinu talāk to lasīt. Vienkārši ignorējat, viņiem pašiem paliks garlaicīgi un aiztīsies.

Tur jau tā lieta, tie trolli ir Elīna ar Nauri
18.04.2020 20:09 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Kāpēc jūs vispār kaut ko atbildiet tiem troļļiem? Ja sāku lasīt komentāru un tur ir kaut kāda Elīnas aizstāve, es nemaz neturpinu talāk to lasīt. Vienkārši ignorējat, viņiem pašiem paliks garlaicīgi un aiztīsies.
18.04.2020 20:04 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Ļaunums @ 18.04.2020 19:50
Es esmu pārsmējusies???
Mūs atradīs.. Nopietni? Kā bļe?? ja reģistrējamies ar e-pastiem, piem.puukainitis utt? pēc tā viņi pateiks vārdu un uzvārdu? Ip adreses? Nu neticu, ka šis forums trešai personai nodos to.
Mums nav dzīves? - ir un pat labākas, jo mēs nerādam visai latvijai savu stulbuma pakāpi?
Un točna izklausās, ka didra ar nauri te plosijās? un tie novēlējumi tik skaisti bija, lai jau pašiem nāk tā karma ar visu pārējo, pieminēto atpakaļ :)
Un arī tas uzdirsies mums, par bērniem! Ar tādiem vārdiem nedrīkst mētāties, jo viena meitene man arī tādus vārdus pateica, jo es bērnus nosaucu par kinderiem, un viņai tas nepatika un tpc dirsa, ka tādai kā man bērnu nevajag. Pagāja pus gads, un pati zaudēja otro bērniņu jau.. Nu ko, karma tieši iet atpakaļ pie tik drausmīgiem tekstiem.
Un arī, ķip, ienāca netīšām šeit un uzreiz ar tādiem tekstiem rakstītu?
Atceros, kad es pirmo reizi šeit ienācu, arī nesapratu kāpēc didru tā noliek, bet tad pasekoju NEDĒĻU šeit līdzi un sapratu, kāpēc!
Un arī, mierīgi varētu acīs pateikt visu ko domāju par viņiem, par kleitu kuru iegādājos, jo man nav bail. Un didra te iedomājusies, ka ir vecāka par mums, haha, ne jau smadzenēs un gadu ziņā bet izskata ziņā jau viņa ir kā ome!!!
Esmu vecāka par viņu, bet vismaz mīlu sevi un savu izskatu, un nevajag man neko pumpēt?

Nu viņi tak dirš pa visām pusēm. Baigi iebaidīja. It kā tas ir aizliegts kaut kādā veceņu portālā kaut ko rakstīt.
Neviens viņai personīgi neko neraksta, tāpēc neviens te neko nedarīs. Policijai vai nu jebkam, kas ar to nodarbojas, ir labākas lietas, ko darīt.
Ja esi atpazīstama persona un vēl pie tam tik degradējusies, tad nebrīnies, ka tevi kritizēs, katru tavu soli, skatienu un lupatu. Nu nemīz, neesi tu vienīgā tāda, kuru aprunā. Būtu mazliet pieaugušaka, nedzēstu komentārus un nebloķētu Instagramā, bet par cik tev pupi lielāki ka smadzenes, tu nespēj to ignorēt un lēcies pretī ka tāda blusa
18.04.2020 20:02 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
Es esmu pārsmējusies???
Mūs atradīs.. Nopietni? Kā bļe?? ja reģistrējamies ar e-pastiem, piem.puukainitis utt? pēc tā viņi pateiks vārdu un uzvārdu? Ip adreses? Nu neticu, ka šis forums trešai personai nodos to.
Mums nav dzīves? - ir un pat labākas, jo mēs nerādam visai latvijai savu stulbuma pakāpi?
Un točna izklausās, ka didra ar nauri te plosijās? un tie novēlējumi tik skaisti bija, lai jau pašiem nāk tā karma ar visu pārējo, pieminēto atpakaļ :)
Un arī tas uzdirsies mums, par bērniem! Ar tādiem vārdiem nedrīkst mētāties, jo viena meitene man arī tādus vārdus pateica, jo es bērnus nosaucu par kinderiem, un viņai tas nepatika un tpc dirsa, ka tādai kā man bērnu nevajag. Pagāja pus gads, un pati zaudēja otro bērniņu jau.. Nu ko, karma tieši iet atpakaļ pie tik drausmīgiem tekstiem.
Un arī, ķip, ienāca netīšām šeit un uzreiz ar tādiem tekstiem rakstītu?
Atceros, kad es pirmo reizi šeit ienācu, arī nesapratu kāpēc didru tā noliek, bet tad pasekoju NEDĒĻU šeit līdzi un sapratu, kāpēc!
Un arī, mierīgi varētu acīs pateikt visu ko domāju par viņiem, par kleitu kuru iegādājos, jo man nav bail. Un didra te iedomājusies, ka ir vecāka par mums, haha, ne jau smadzenēs un gadu ziņā bet izskata ziņā jau viņa ir kā ome!!!
Esmu vecāka par viņu, bet vismaz mīlu sevi un savu izskatu, un nevajag man neko pumpēt?
18.04.2020 19:50 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Krishele @ 18.04.2020 18:51

Es tiešām redzu cik Jūs, mazās pusaudzītes esat dumjas ? Tur pat nav, ko lieki muti virināt, bet nu interesanti palasīt Jūsu murgojumus un to kā tēlojat slepenos detektīvus. Diemžēl ne tuvu netrāpīji ? neesmu ne Elīna, ne Nauris, ne kāds cits tuvs cilvēks viņiem vai viņu ģimenei. Vispar viņus personīgi nepazīstu. Ja Jums tik ļoti šie cilvēki kaitina, nu tad aprunā, nezinu kopā ar savu mammu, draudzeni vai da jebko,bet ne jau publiski forumā ej un ķengā cilvēka dzīvi. Jūs pat nestādaties priekšā cik no malas visas šīs intrigas izskatās stulbi un bērnišķīgi ?‍♀️ ka jau minēju, parasti šādos forumos nesēžu, bet nejauši uzdūros un manī iekšā vienkārši viss sāka vārīties redzot visus šos mēslus, ko Jūs lejat par citu cilvēku dzīvi, izskatu utt. Šajā forumā ir Tik daudz komentu, visus nemaz nelasīju, bet no tam daudzām lapām, ko izlasīju neredzēju nevienu sūdzību par apģērbu, bet tikai to kā burtiski nokakājat cilvēka izskatu, uzvedību, runas veidu utt. Jūsu vecāki laikam Jums nav mācījuši, ka ir cieņa pret apkārtējiem un to kā jāizturas pret apkārtējiem. Es labprāt te arī izplūstu piecstāvīgos vārdos par Jūsu visu uzvedību, bet nu tā ir lieka laika tērēšana, jo muļķi neizmainīsi, muļķis ir un paliks muļķis ?

Ko tu te centies glābt? Elīna ir izveidojusi viedokli par sevi un viņš nemainīsies... Tikai paliek sliktāks ar katru reizi, kad viņa piešpricē sev lūpiņas. Žēl, ka viņa smadzenēs sev nevar mazliet iešpricēt.
18.04.2020 19:21 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
:D lūdzu netērē arī Tu savu laiku lieki :)
Nevajag vārīties, nelaid sevī šīs negatīvas emocijas :)
18.04.2020 18:59 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.04.2020
Milupa @ 18.04.2020 17:25

Jā elīn, šī ir tava karma! Šis forums! par visām tavām krāpšanām, klientu apdiršanām, “kristīgo” dzīvesveidu, čeku neizsniegšanām utt utt

Es tiešām redzu cik Jūs, mazās pusaudzītes esat dumjas ? Tur pat nav, ko lieki muti virināt, bet nu interesanti palasīt Jūsu murgojumus un to kā tēlojat slepenos detektīvus. Diemžēl ne tuvu netrāpīji ? neesmu ne Elīna, ne Nauris, ne kāds cits tuvs cilvēks viņiem vai viņu ģimenei. Vispar viņus personīgi nepazīstu. Ja Jums tik ļoti šie cilvēki kaitina, nu tad aprunā, nezinu kopā ar savu mammu, draudzeni vai da jebko,bet ne jau publiski forumā ej un ķengā cilvēka dzīvi. Jūs pat nestādaties priekšā cik no malas visas šīs intrigas izskatās stulbi un bērnišķīgi ?‍♀️ ka jau minēju, parasti šādos forumos nesēžu, bet nejauši uzdūros un manī iekšā vienkārši viss sāka vārīties redzot visus šos mēslus, ko Jūs lejat par citu cilvēku dzīvi, izskatu utt. Šajā forumā ir Tik daudz komentu, visus nemaz nelasīju, bet no tam daudzām lapām, ko izlasīju neredzēju nevienu sūdzību par apģērbu, bet tikai to kā burtiski nokakājat cilvēka izskatu, uzvedību, runas veidu utt. Jūsu vecāki laikam Jums nav mācījuši, ka ir cieņa pret apkārtējiem un to kā jāizturas pret apkārtējiem. Es labprāt te arī izplūstu piecstāvīgos vārdos par Jūsu visu uzvedību, bet nu tā ir lieka laika tērēšana, jo muļķi neizmainīsi, muļķis ir un paliks muļķis ?
18.04.2020 18:51 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Susanne @ 18.04.2020 18:30

Par šo jau šeit agrāk tika runāts. Tas ka ir daudz sekotāju, nenozīmē, ka būs daudz like. Var paskatīties jebkuru IG profilu un redzēt, ka ir maz like proporcionāli sekotāju skaitam. Tā pati Paula Freimane pāri 100k sekotāju, bet augstākais 8k, utt.

es zinu, es saprotu, es lasu šo diskusiju kopš viņa parādījās, es vienkārši saku,ka stulba sajūta varētu būt
18.04.2020 18:42 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Ik pa laikam palasu šo diskusiju lai ierēktu, un šis nu bija BOMBA??
18.04.2020 18:38 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
blacke @ 18.04.2020 18:16
Stulba sajūta varētu būt, ka Tev seko 53 tūkstoši,bet bildēm like ir nu tā, 3000, 4000, jā ir arī ar vairāk, bet tā atšķitīrība.. 53k sekotāju un tikai 3k like pie bildes.

Par šo jau šeit agrāk tika runāts. Tas ka ir daudz sekotāju, nenozīmē, ka būs daudz like. Var paskatīties jebkuru IG profilu un redzēt, ka ir maz like proporcionāli sekotāju skaitam. Tā pati Paula Freimane pāri 100k sekotāju, bet augstākais 8k, utt.
18.04.2020 18:30 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Aarzemniece12 @ 18.04.2020 18:19
https://failiem.lv/u/tahg8pwn
Šis izsaka visu. VISA ir par daudz, bet šodien vislabākās ir uzacis ???

Apslēptā Nike reklāma. ?
18.04.2020 18:20 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
https://failiem.lv/u/tahg8pwn
Šis izsaka visu. VISA ir par daudz, bet šodien vislabākās ir uzacis ???
18.04.2020 18:19 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.04.2020
blacke @ 18.04.2020 18:16
Stulba sajūta varētu būt, ka Tev seko 53 tūkstoši,bet bildēm like ir nu tā, 3000, 4000, jā ir arī ar vairāk, bet tā atšķitīrība.. 53k sekotāju un tikai 3k like pie bildes.

Un vēl stulbāka, ka pie bildēm ir ap 30 komentāriem.. ticamības moments pazūd
18.04.2020 18:18 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Stulba sajūta varētu būt, ka Tev seko 53 tūkstoši,bet bildēm like ir nu tā, 3000, 4000, jā ir arī ar vairāk, bet tā atšķitīrība.. 53k sekotāju un tikai 3k like pie bildes.
18.04.2020 18:16 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.04.2020
Un šovakar woks ar saldo krējumu (!!!), hey tā ir parasta vistas filejas mērce ar makaroniem... no woka tur ir tikai tā mērce iepakojumā ? un atkal tas fondants..
18.04.2020 18:14 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
sincheaaa95 @ 18.04.2020 18:08

Bet šajās bildēs viņas izskatās extra drausmīgi. Kaut kas balts , saplaisājušas, pievelkot tuvāk var redzēt pumpas uz lūpu līnijām. Es agrāk nebiju ievērojusi, ka ir TIK traki.

Slikti uzkrāsotas, jā. Vēl trakāk visu padara
18.04.2020 18:12 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Emmm..ko sasniegusas. Hahahaha kupi/pradai ir sasniegums?? Senak spekulacija bija kriminali sodama ?
Es neesmu saistits ar Didru, bet pec tam teksts "atnac un pasaki acis..." ??
Berniem vel jaaug sava uzvediba un emociju kontrolesana.
18.04.2020 18:09 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.02.2020
Maddie227 @ 18.04.2020 18:03

Sen jau viņai tādas. Vairākas reizes uzpumpē, tiešām kā te iepriekš runāts izskatās pēc kaut kā cita, ne lūpām.. manuprāt, izskatās traki. Dabīgas bija skaistas viņai.

Bet šajās bildēs viņas izskatās extra drausmīgi. Kaut kas balts , saplaisājušas, pievelkot tuvāk var redzēt pumpas uz lūpu līnijām. Es agrāk nebiju ievērojusi, ka ir TIK traki.
18.04.2020 18:08 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
sincheaaa95 @ 18.04.2020 18:02
Meitenes , jūs man varat , lūdzu , pateikt, kas notiek ar Elīnas lūpām ? Butterfly kontā visas pēdējās bildes, kas šodien ieliktas , bet vislabāk pievelkot var apskatīt bildes kur reklamē maiciņu ar uzrakstu “Gossip girl”.

Nav vienkārši kārtīgi iztušējusi savu brūno zīmuli. Izskatās netīri un atgādina dalmācieti uz lūpām.
18.04.2020 18:06 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
sincheaaa95 @ 18.04.2020 18:02
Meitenes , jūs man varat , lūdzu , pateikt, kas notiek ar Elīnas lūpām ? Butterfly kontā visas pēdējās bildes, kas šodien ieliktas , bet vislabāk pievelkot var apskatīt bildes kur reklamē maiciņu ar uzrakstu “Gossip girl”.

Sen jau viņai tādas. Vairākas reizes uzpumpē, tiešām kā te iepriekš runāts izskatās pēc kaut kā cita, ne lūpām.. manuprāt, izskatās traki. Dabīgas bija skaistas viņai.
18.04.2020 18:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits