Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
sincheaaa95 @ 18.04.2020 18:08

Bet šajās bildēs viņas izskatās extra drausmīgi. Kaut kas balts , saplaisājušas, pievelkot tuvāk var redzēt pumpas uz lūpu līnijām. Es agrāk nebiju ievērojusi, ka ir TIK traki.

Slikti uzkrāsotas, jā. Vēl trakāk visu padara
18.04.2020 18:12 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Emmm..ko sasniegusas. Hahahaha kupi/pradai ir sasniegums?? Senak spekulacija bija kriminali sodama ?
Es neesmu saistits ar Didru, bet pec tam teksts "atnac un pasaki acis..." ??
Berniem vel jaaug sava uzvediba un emociju kontrolesana.
18.04.2020 18:09 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.02.2020
Maddie227 @ 18.04.2020 18:03

Sen jau viņai tādas. Vairākas reizes uzpumpē, tiešām kā te iepriekš runāts izskatās pēc kaut kā cita, ne lūpām.. manuprāt, izskatās traki. Dabīgas bija skaistas viņai.

Bet šajās bildēs viņas izskatās extra drausmīgi. Kaut kas balts , saplaisājušas, pievelkot tuvāk var redzēt pumpas uz lūpu līnijām. Es agrāk nebiju ievērojusi, ka ir TIK traki.
18.04.2020 18:08 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
sincheaaa95 @ 18.04.2020 18:02
Meitenes , jūs man varat , lūdzu , pateikt, kas notiek ar Elīnas lūpām ? Butterfly kontā visas pēdējās bildes, kas šodien ieliktas , bet vislabāk pievelkot var apskatīt bildes kur reklamē maiciņu ar uzrakstu “Gossip girl”.

Nav vienkārši kārtīgi iztušējusi savu brūno zīmuli. Izskatās netīri un atgādina dalmācieti uz lūpām.
18.04.2020 18:06 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
sincheaaa95 @ 18.04.2020 18:02
Meitenes , jūs man varat , lūdzu , pateikt, kas notiek ar Elīnas lūpām ? Butterfly kontā visas pēdējās bildes, kas šodien ieliktas , bet vislabāk pievelkot var apskatīt bildes kur reklamē maiciņu ar uzrakstu “Gossip girl”.

Sen jau viņai tādas. Vairākas reizes uzpumpē, tiešām kā te iepriekš runāts izskatās pēc kaut kā cita, ne lūpām.. manuprāt, izskatās traki. Dabīgas bija skaistas viņai.
18.04.2020 18:03 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
Es nebrīnītos, ka viņi nesaprastu, ka ierēc par viņiem, bet justos slaveni, ka rakstus pat taisa.
18.04.2020 18:02 |
 
Reitings 28
Reģ: 24.02.2020
Meitenes , jūs man varat , lūdzu , pateikt, kas notiek ar Elīnas lūpām ? Butterfly kontā visas pēdējās bildes, kas šodien ieliktas , bet vislabāk pievelkot var apskatīt bildes kur reklamē maiciņu ar uzrakstu “Gossip girl”.
18.04.2020 18:02 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
Wtf.reali @ 18.04.2020 17:45
tās ir filca auduma čības

Tak fake Dior?
18.04.2020 17:46 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.04.2020
Czech @ 18.04.2020 17:43
Kas viņai par čībām, zābakiem kājās nākot no veikala? Wtf, kas tas ir?
tās ir filca auduma čības
18.04.2020 17:45 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Kas viņai par čībām, zābakiem kājās nākot no veikala? Wtf, kas tas ir?
18.04.2020 17:43 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Krishele @ 18.04.2020 13:49
Meitenes, es šeit registrejos, jo arī man gribas izteikt savu viedokli. Viedokli par Jums.
Nejauši uzgāju šo forumu, jo iegoogleju butterfly, gribēju paskatīties atsauksmes un uzgaju šo forumu. Nu cmon meitenes, palasīju diezgan daudz no pēdējā laika rakstīta.
Jus šeit noliekat un nometajat ar dubļiem visus pēc kārtas. Varbūt katra no Jums padalaties ar savu Instagram vārdu, nu tā, lai mēs pārējās varam apspriest arī Jus, jūsu stilu, izskatu, to cik jums šķībs, garš, liels deguns, vai mazas krūtis, plakans dibens vai vēl nezinu kas. Tā vien izskatās, ka šeit perfektas meitenes savakušās. Jautājums vai jūs ara arī ejat vai tikai sezat šajā forumā 24/7 un brutāli apkakajat Elīnu un citas?
Izskatās, ka ko līdz viņa ieliek jaunu story vai postu, tā jūs skrienat foruma, lai atkal tupi paņirgātos.
Saprotu, pie Elīnas dārgas drebes, nevarat atļauties, bet vai tad tāpēc ir jadirš? Vai jums tiešām skaudība ir Tik liela, ka to vien mākat kā muti brūķēt?
Cepuri nost Elīnas un Naura priekšā. Abi tik jauni un viniem ir savs bizness un izskatās, ka arī plaukst griezdamies. Jo pircēju ir un būs. Un tas,ko viņa reklamē noteikti ir arī mana gaumē, ne viss, bet vairums. Tas, ka viņa uzliek nenormālo uzcenojumu... Un? Kas gribēs tas pirks, kas negribēs nepirks. Viss. Šāda forums vispār ir kautkads sviests. Stulbums. Ka jums nav pretīgi pašam rakstīt tādu sviestu, varu derēt visas šeit anonīmi nodirš, bet gan jau ta pat vismaz katra otra no Jums tā pat spiez like Elīnas bildēm un noteikti raksta arī ziepejosus komentus, jo neticu, ka kaut viena no Jums no īsta profila atļautos uzrakstīt savas tizlās, jēlības. Interneta troļļi, divānā pirdējas, nekas vairāk Jus neesat un nebūsiet, neko arī ne sasniegsiet ? un ziniet meitenes ir karma, ticiet karma jūs piemeklēs, ja ne tagad, tad pavisam drīz par jūsu drazām, ko Jus te rakstāt ? man kauns, ka tādas ir latviesu meitenes, neizglītotas, vot Jus esat dumjas nevis kāds cits.

Jā elīn, šī ir tava karma! Šis forums! par visām tavām krāpšanām, klientu apdiršanām, “kristīgo” dzīvesveidu, čeku neizsniegšanām utt utt
18.04.2020 17:25 |
 
Reitings 978
Reģ: 06.01.2020
Paulaaaaaa @ 18.04.2020 16:28
Meitenes kas seko Elīnai no pirmssākumiem, varbūt atceras kā viņa prezentēja Butterfly? Jo es atceros un teksts bija apmēram šāds- pa lētām naudiņām palīdzēsim Jūs meičuki pārvērst par tauriņiem! Elīna stāstija, ka pašai agrāk nebija daudz naudas, bet gribējās ģērbties skaisti un pucēties, tapēc arī radās doma par tauriņu, lai sapucētu citas un viņas to varētu atļauties! Es atvainojos, bet viņa savos pusaudžu gados diezvai sūda t- kreklus pirktu par 18€!! Var redzēt, ka tagad viņai acīs ir tikai naudas zīmes.
Sākumā viņai attieksme arī bija citādāka, kad bija maz klienti, tad cenas bija draudzīgākas un attieksme laipnāka. Tagad attieksme ir briesmīga un cenas aug kosmosā. Latvijas labākie uzņēmēji ( Didrihsoni) veiksmi Jums turpmāk, jo tā jums pavisam drīz būs nepieciešama!
Nauda tiešām sabojā cilvēkus.

Jap, atceros. Ļoti ļoti skumji ,ka šitā izmainās un acīs tikai dolāriņi spīd. Appisēju kantoris.
18.04.2020 17:12 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Krishele ir Elīna un Sana 0909 ir Nauris
18.04.2020 16:53 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jā. Tieši tā. Jo viņa strādāja veikalā guess un tur jau cenas nav lētās. Un tad izdomāja ka pa lētām naudiņām var meičukus uzpucēt. Jo pati vienmēr uzsver, cik viņa vienkārša, u kas tas ir dārgi, cik tas maksā, un tas ir lēti, pati vienmer runā tikai par to, ka tikai lētāk, par kosmētiku piemēram vai arī ceļojumos. Ķipa baigi taupīgā. Tikai pati tagad ir aizgājusi tik tālu, ka cenas taaaaaaadas. Un viņa vēl kkad nesen runāja tā it kā tas nav dārgi :D
18.04.2020 16:34 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.04.2020
Paulaaaaaa @ 18.04.2020 16:28
Meitenes kas seko Elīnai no pirmssākumiem, varbūt atceras kā viņa prezentēja Butterfly? Jo es atceros un teksts bija apmēram šāds- pa lētām naudiņām palīdzēsim Jūs meičuki pārvērst par tauriņiem! Elīna stāstija, ka pašai agrāk nebija daudz naudas, bet gribējās ģērbties skaisti un pucēties, tapēc arī radās doma par tauriņu, lai sapucētu citas un viņas to varētu atļauties! Es atvainojos, bet viņa savos pusaudžu gados diezvai sūda t- kreklus pirktu par 18€!! Var redzēt, ka tagad viņai acīs ir tikai naudas zīmes.
Sākumā viņai attieksme arī bija citādāka, kad bija maz klienti, tad cenas bija draudzīgākas un attieksme laipnāka. Tagad attieksme ir briesmīga un cenas aug kosmosā. Latvijas labākie uzņēmēji ( Didrihsoni) veiksmi Jums turpmāk, jo tā jums pavisam drīz būs nepieciešama!
Nauda tiešām sabojā cilvēkus.
bāc Tu uzrakstīji manas domas!!!!
18.04.2020 16:30 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
Meitenes kas seko Elīnai no pirmssākumiem, varbūt atceras kā viņa prezentēja Butterfly? Jo es atceros un teksts bija apmēram šāds- pa lētām naudiņām palīdzēsim Jūs meičuki pārvērst par tauriņiem! Elīna stāstija, ka pašai agrāk nebija daudz naudas, bet gribējās ģērbties skaisti un pucēties, tapēc arī radās doma par tauriņu, lai sapucētu citas un viņas to varētu atļauties! Es atvainojos, bet viņa savos pusaudžu gados diezvai sūda t- kreklus pirktu par 18€!! Var redzēt, ka tagad viņai acīs ir tikai naudas zīmes.
Sākumā viņai attieksme arī bija citādāka, kad bija maz klienti, tad cenas bija draudzīgākas un attieksme laipnāka. Tagad attieksme ir briesmīga un cenas aug kosmosā. Latvijas labākie uzņēmēji ( Didrihsoni) veiksmi Jums turpmāk, jo tā jums pavisam drīz būs nepieciešama!
Nauda tiešām sabojā cilvēkus.
18.04.2020 16:28 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Ketija123 @ 18.04.2020 16:14
Sekojot skaties. lv linkam, vēlreiz to viņu mīlas video noskatījos. Īstenībā smieklīgi, pamēģiniet visu video laiku skatīties tikai uz Nauri, nevis Elīnu. ? Viņš izskatās tāds "man šitas viss besī, bet nu lab, darīšu to, ko liek un gaidīšu, kad viss ātrāk beigsies. vismaz picu var normāli ielopsēt" ??

Haaha? piekrītu, daudzās vietās viņam pašam smiekli nāk izskatās tā ???
18.04.2020 16:26 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Wtf.reali @ 18.04.2020 16:23
Sveikas!
Man patīk Didras jaunais krekliņš "gossip girl" ar tekstu - you are what comes out of your mouth.
Nu jā .. viņai nāk kā jau live dzirdējām "sūds, dirsa utt."
Spriediet paši?

Viņa tak nesaprot kas tur rakstīts?tapēc jau arī bija vienīgais krekliņš no kura nenolasija uzrakstu.. baby un smile ir viņas augstākā pilotāža??
18.04.2020 16:26 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.04.2020
Sveikas!
Man patīk Didras jaunais krekliņš "gossip girl" ar tekstu - you are what comes out of your mouth.
Nu jā .. viņai nāk kā jau live dzirdējām "sūds, dirsa utt."
Spriediet paši?
18.04.2020 16:23 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Vietnē ”Instagram”, kur viņai ir vairāk nekā 50 tūkstoši sekotāju, uzņēmēja Elīna Didrihsone regulāri atskaitās gan par savām darba gaitām, gan arī privātās dzīves notikumiem.
Nedēļas izskaņā ”influencere” nākusi klajā ar video, kas jutekliskuma ziņā pārspējis līdz redzēto, ko viņa publiskojusi sociālajos tīklos.
Ne Elīna, ne viņas vīrs un biznesa partneris Nauris nekautrējas no publiskām jūtu izpausmēm. Un arī jaunākajā video plašākai sabiedrībai nodemonstrējuši, cik liela ir viņu mīlestība.
Sociālajos tīklos publicētajā video Elīna kopā ar laulāto draugu mīlinās gan gultā, gan uz virtuves skapīša, viens otru baro ar picu un zemenēm, skūpstās un citos veidos apliecina savas dziļās jūtas.
Elīnas atbalstītāju vidū romantiskā reportāžā izpelnījusies lielu ievērību. Dāmas spriedušas, ka redzētajā mīlestība plūst pa visiem galiem un dzirksteles šķiļas aumaļām. ”Vismīļākais pāris Latvijā,” teikts kādā komentārā.
:D :D :D
MĪLESTĪBA PLŪST PA VISIEM GALIEM UN DZIRSKTELES ŠĶIĻAS AUMAĻĀM!!
18.04.2020 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits