Marihuāna

 
Reitings 43
Reģ: 08.07.2014
Sveikas- man radās jautājums jums meitenes. Vai jūs spētu būt attiecībās ar vīrieti, ja uzzinātu, ka viņš smēķē marihuānu jau piekto gadu un tagad arī to sirsnīgi dara vismaz 2-3x. mēnesī. Es vairāk domāju par nākoti ar tādu cilvēku- vai veidotu vispār ģimeni?
14.04.2020 10:17 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.03.2020
Man ir rūgta pieredze par šo tēmu.
Iepriekšējais draugs ar kuru bijām gandrīz 6 gadus nopietnās attiecības arī ļoti mīlēja uzpīpēt zālīti (zālīti nevis kaut kādus draņķus!). Sākumā likās OK, man nav un nebija aizspriedumu, jo katram savs meditācijas veids. Tās bija manas pirmās attiecības, kurās tika uzsākta kopdzīve un arī vistoksiskākās.
Sākumā kopdzīve bija rozā mākoņos, bet drīz pamanīju, ka marihuāna tika smēķēta katru dienu un ar laiku 1 grams tika nosmēķēts dienā. Viss drauga brīvais laiks tika pavadīts ar draugiem, kuri izplata un smēķē marihuānu. Nekas vairāk. Nekādas izaugsmes. Tika zaudēts darbs, melots man un tuviniekiem. Kamēr es uzskatīju, ka cilvēks iet strādāt, tikmēr ar draugiem alus, marihuāna un datorspēles. Es rukāju 2 darbos, jo redzi, cilvēks zaudēja itkā darbu un ir krīze jaunā darba meklējumos, kas izrādās meli. Iedomājieties, katru dienu pirkt 1 gramu, cik naudas aiziet mēnesī un gadā kopumā!?
Cilvēks nav slikts un pīpējot zālīti tiešām kļuva jauks, nekādas agresijas, draudzīgs, bet problēma tajā, ka neuzpīpējot kļuva dusmīgs, agresīvs, tāds psihs. Un tā manuprāt, ir atkarība, ja izlaižot 1 dienu bez marihuānas, kļūsti par vīrieti, kas melo, psiho un pilnībā "čau"!
Labi, ka beigu beigās izbeidzu visu to un aizbēgu no tāda cilvēka. Diemžēl manus nervus, gadus un naudu es vairs neatgriezīšu, tomēr pieredze ir pieredze! Bet, mīļas meitenes, bēdziet prom no tādiem ar kuriem ir toksiskas attiecības, bēdziet prom!!! Mēs jaunākas nekļūstam un nervus sabojātos arī neizārstēsi! :(
15.04.2020 14:34 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Spooky1070 @ 15.04.2020 11:18
Visas te baigās ekspertes marihuānas jomā ?

Jā, jo lielāka eksperte marihuānas jomā, jo staltāku princi baltā zirgā meklē.
Dubultie standarti ;)
15.04.2020 13:38 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
Visas te baigās ekspertes marihuānas jomā ?
15.04.2020 11:18 |
 
Reitings 978
Reģ: 06.01.2020
Labāk nekā alkohols ! Bet arī- kā viņš uzvedas ,kā izturas pret tevi un kādas viņam prioritātes. Ja adekvāti uzvedas un uzpīpē tik tādam mieram ,nekādu problēmu, manuprāt )
14.04.2020 21:12 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Esmu tikai par! Labāk marihuāna, nevis alkohols vai vienkārši cigaretes.
14.04.2020 21:07 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nu gan! divas-trīs reizes mēnesī nav nekas. tie, kas smēķē divas trīs reizes dienā gan ir problēma.
14.04.2020 20:22 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Jebkāda atkarība, vienalga no substances, tabakas, emocijas vai cilvēka ir negatīva, vājuma pazīme ar ko jāstrādā, lai no tās atbrīvotos.
Tajā pašā laikā, nav cilvēku bez vājībām un tādēļ neviens nav jānoraksta. Galvenais ir spēja apzināties savu trūkumu un ierobežēt, valdīt to.
14.04.2020 20:18 |
 
Reitings 43
Reģ: 08.07.2014
Jā, savādi, ka tik daudzas meitenes saka, kas tas jau nekas. Es ticu, ka ilgtermiņā zāle cilvēku notrulina līdz nepazīšanai.. Tikai gribēju dzirdēt jūsu viedokli, jo šobrīd nevaru izšķirties par to vai palikt šajās attiecībās vai likt visap punktu.
14.04.2020 20:09 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
blacke @ 14.04.2020 18:09

es tā izsakos par visu parasti, tas tāds vispārīgs ieteikums bija,bet tā tiešam arī ir un to vajadzētu saprast jebkuram, ka tas,ka cilvēks zin,ka tirgo zāli nenozīmē,ka tā būs laba, ja viņs nevar pastāstīt vai sativa, vai indica, kāda šķirne utt.

Jā, tā ir :))
14.04.2020 18:22 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
bigsister @ 14.04.2020 18:02

Šeit es konkrēti nerunāju par sevi, lai man noderētu ieteikumi, jo īpaši pēdējais teikums.
Citiem, kam ar to ir mazāka saskare būs labi pasniegts info.

es tā izsakos par visu parasti, tas tāds vispārīgs ieteikums bija,bet tā tiešam arī ir un to vajadzētu saprast jebkuram, ka tas,ka cilvēks zin,ka tirgo zāli nenozīmē,ka tā būs laba, ja viņs nevar pastāstīt vai sativa, vai indica, kāda šķirne utt.
14.04.2020 18:09 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
blacke @ 14.04.2020 17:52

Parasti jau labiem pardevējiem ir labas un zināmas lietas, pirmā atšķirība ir sativa un indica, katrai cita iedarbība un tad jau vēl dalās daudz šķirnes. Pirms pirkšanas vajag noskaidrot visu maksimāli sīki, ja tavs dīleris nezin pats ko viņs tirgo - tad ieteiktu atbrīvoties no tāda dīlera.

Šeit es konkrēti nerunāju par sevi, lai man noderētu ieteikumi, jo īpaši pēdējais teikums.
Citiem, kam ar to ir mazāka saskare būs labi pasniegts info.
14.04.2020 18:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Līdz ar to, izvēlēties dzīves partneri pēc "kas ir vismazāk sūdīgi" kritērija ir... īpatnēji.

Ja šis ir domāts man tad es rakstīju,ko es pati labāk izvēlētos ja man jāizvēlas no alkohola vai marihuānas, nevis ka pēc tā izvēletos sev otru pusīti.
14.04.2020 17:56 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Plot twist: ir arī tādi vīrieši, kas iedzer pa retam, nepīpē ne marihuānu, ne zāli. Šokējoši, vai ne?
Līdz ar to, izvēlēties dzīves partneri pēc "kas ir vismazāk sūdīgi" kritērija ir... īpatnēji.
14.04.2020 17:53 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
bigsister @ 14.04.2020 17:47

Jā, bet pirms Tu viņu nopērc, kā Tu vari zināt kāda viņa būs? Es šeit nerunāju tikai par kvalitāti, bet gan efektivitāti. Ir tādas, pēc kurām uzpīpējot “galvu nones” un ir atkal tās, kas man patīk, kad pietiek ar pāris dūmiem, lai astlēgtu smadzeni un varētu vieglāk aizmigt.
15eur ir standarta cena, bet ir gadījies arī vairāk samaksāt.
Ir situācijas, kad Tavam dīlerim vairs nav un ir jāmeklē cits vietā, tad arī diemžēl var dabūt kaķi maisā.
Vispār interesanti, ka par šo tēmu ir jādiskutē ar meiteni ??

Parasti jau labiem pardevējiem ir labas un zināmas lietas, pirmā atšķirība ir sativa un indica, katrai cita iedarbība un tad jau vēl dalās daudz šķirnes. Pirms pirkšanas vajag noskaidrot visu maksimāli sīki, ja tavs dīleris nezin pats ko viņs tirgo - tad ieteiktu atbrīvoties no tāda dīlera.
14.04.2020 17:52 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vēl ir tā, ka pirms desmit gadiem Latvijā situācija ar marihunānu, tās pieejamības iespējām un kvalitāti bija diezgan atšķirīga no tā ir šobrīd.
14.04.2020 17:50 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
blacke @ 14.04.2020 17:31

Tāpēc kā jau rakstīju augstāk, ja viss ko cilvēks zin par marihuānu ir tās nosaukums tad labāk būtu nemaz nemēģināt. Bet ja ir vēlme mēģināt tad vajadzētu gan kārtīgi visu izpētīt.
Latvijā cena nemainās, visur standartā ir 15eur par gramu, attiecīgi, jo vairāk gramu, jo citādāka cena, ņemot vairāk tieši sanāk lētāk. Paši dīleri iepērk vēl lētak viens no otra un tad tirgo standartā pa 15eur gramu. Un vienmēr vajag prasīt savam dīlerim, kas viņam ir, kāds viņam ir, apskatīties un tad maksāt, kaķi maisā nekad nevajag pirkt.

Jā, bet pirms Tu viņu nopērc, kā Tu vari zināt kāda viņa būs? Es šeit nerunāju tikai par kvalitāti, bet gan efektivitāti. Ir tādas, pēc kurām uzpīpējot “galvu nones” un ir atkal tās, kas man patīk, kad pietiek ar pāris dūmiem, lai astlēgtu smadzeni un varētu vieglāk aizmigt.
15eur ir standarta cena, bet ir gadījies arī vairāk samaksāt.
Ir situācijas, kad Tavam dīlerim vairs nav un ir jāmeklē cits vietā, tad arī diemžēl var dabūt kaķi maisā.
Vispār interesanti, ka par šo tēmu ir jādiskutē ar meiteni ??
14.04.2020 17:47 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nezinu kāda ir tava skala, bet sevi par jaunu nesauktu, lai gan veca arī neesmu. Bet ja jāizvēlas alkohols vai marihuāna, tad es labāk izvēlešos marihuānu nekā alkoholu.
Kaut kā dažreiz cilvēki runā kā izmainās kāds lietojot marihuānu, bet nepamana kā katrs otrais Latvijā izmainas dzerot alkoholu visu laiku.
Arī man ir zināmi ļoti daudzi cilvēki,kas lieto marihuānu, citi retāk, citi biežāk, citi jau gadu gadiem, laimīgi, veiksmīgi cilvēki, citi ir ģimenes cilvēki, citi ne, manā pieredzē pagaidām nav nevies bēdīgs novērojums, tfu,tfu,tfu un ceru,ka tā arī paliks. Viss arī atkarīgs no cilvēka paša, no tā kāds ir raksturs un ko dzīvē grib vai negrib sasniegt.
14.04.2020 17:47 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Šajā diskusijā spilgti iezīmējas tas, ka šeit ir krietni gados jauna auditorija (vismaz salīdzinot ar agrākiem laikiem). Daudz atvērtāka, dod priekšroku zālei, ne alkoholam vai cigaretēm.
Man gan mazliet traucētu. Labi, reize pāris mēnešos varbūt vēl šķiet pieņemami, bet traucētu. Studiju laikos bija kursa biedrs, kas pīpēja zāli katru dienu (un, jā, jā, zāli, ne centrāltirgus spaisu). Cilvēks izmainījās mūsu acu priekšā. Trīs gadu laikā viņš no sakarīga čaļa kļuva par tādu, kas nevarēja vairs normālu teikumu kopā salikt. Bija divi grāvji - vai nu čalītis bija eiforijā vai uzvilkts kā tāda stīga. Protams, nerunājot par to, ka jelkādas koncentrēšanās spējas bija pazudušas un studijas tā arī nepabeidza.
14.04.2020 17:43 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Interesanti, bet kā jau rakstīju katrs cilvēks ir citādāks, katru kaut kas ietekmē savādāk, arī šķirnes ir dažādas, efekti dažādi un katram mums organisms arī. Vienīgais,kas ir 100%, ja sāk ļoti agrā vecumā smēķēt, kad smadzenes tiešī attīstās, tad pavisam noteikti tas tiks ietekmēts.
14.04.2020 17:41 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
blacke nav spaiss parasta zālīte un ne sliktā kvalitātē. Savulaik gan diemžēl ļoti daudz pīpējis. Viņam slikti mantu nebūtu iesmērējuši citādi... Labāk neizteikšos kas ar dīleri tad būtu noticis.
14.04.2020 17:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits