Marihuāna

 
Reitings 43
Reģ: 08.07.2014
Sveikas- man radās jautājums jums meitenes. Vai jūs spētu būt attiecībās ar vīrieti, ja uzzinātu, ka viņš smēķē marihuānu jau piekto gadu un tagad arī to sirsnīgi dara vismaz 2-3x. mēnesī. Es vairāk domāju par nākoti ar tādu cilvēku- vai veidotu vispār ģimeni?
14.04.2020 10:17 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
bigsister @ 14.04.2020 17:28

Tieši tā, JA orientējies. Ne kurš katrs pēc skata var atpazīt, no sākuma ir jānotestē, lai saprastu. Un ne katru reizi arī dīleris Tev var iedot vienu un to pašu labās kvalitātes “mantu”, viņas mainās, katrs stāds var būt savādāks.
Cena variējas no 15eur uz augšu, un ja pērk katru nedēļu vai biežāk, tad var uzsist pa kabatu. Ja pīpē viens pats, tad, protams, tik bieži nebūs jāpērk.

Tāpēc kā jau rakstīju augstāk, ja viss ko cilvēks zin par marihuānu ir tās nosaukums tad labāk būtu nemaz nemēģināt. Bet ja ir vēlme mēģināt tad vajadzētu gan kārtīgi visu izpētīt.
Latvijā cena nemainās, visur standartā ir 15eur par gramu, attiecīgi, jo vairāk gramu, jo citādāka cena, ņemot vairāk tieši sanāk lētāk. Paši dīleri iepērk vēl lētak viens no otra un tad tirgo standartā pa 15eur gramu. Un vienmēr vajag prasīt savam dīlerim, kas viņam ir, kāds viņam ir, apskatīties un tad maksāt, kaķi maisā nekad nevajag pirkt.
14.04.2020 17:31 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
blacke @ 14.04.2020 17:15
Labu marihuānu nav grūti atrast ja tu pats neesi lohs un orientējies tajās lietās, zini,kas ir kas. Un nav jau gan tā, ka labi piķo, 15eur grams, tas nav nekas ekstra daudz.

Tieši tā, JA orientējies. Ne kurš katrs pēc skata var atpazīt, no sākuma ir jānotestē, lai saprastu. Un ne katru reizi arī dīleris Tev var iedot vienu un to pašu labās kvalitātes “mantu”, viņas mainās, katrs stāds var būt savādāks.
Cena variējas no 15eur uz augšu, un ja pērk katru nedēļu vai biežāk, tad var uzsist pa kabatu. Ja pīpē viens pats, tad, protams, tik bieži nebūs jāpērk.
14.04.2020 17:28 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Sviire @ 14.04.2020 17:22
Man būtu liels NĒ! Mana pieredze nav no labākajām. Manam nu jau bijušajam no zālītes radās kaut kādi šizofrēniski traucējumi. Neesmu psihiatrs, bet nu ar galvu vairs viņam nav labi. Iespējams zālīte nav nekas slikts. Mans personīgais viedoklis ka netiktos un neveidotos attiecības ar vīrieti kuram ir jebkāda atkarībā, vienalga zālīte, alkohols, datorspēles un citas lietas. Esmu atskatījusies tos kas pīpē tikai zālīti un uzskata ka tas jau nekas nav jo redz ir valstis kur tas ir legāli utml. Tālāk jau parasti pēc gadiem pievienojas smagāka artilērija garastāvokļa uzlabošanai. Ne jau tikai mans bijušais ir vienīgais piemērs. Daudz tādu kas uzpīpē. Tvaiku var nolaist arī savādāk kaut vai sportā, vai ar labiem draugiem ballītē bez apreibinošām vielām. Ja ar draugiem kopā vajag apreibināties tad jāaizdomājas kas tad tie par cilvēkiem ar kuriem nav labi kopā skaidrā.

Varbūt tavs draugs pīpēja spaisu vai kādus citus ne īpaši labus maisījumus? Cilvēki ir ļoti dažādi un ja cilvēka vienīgais arguments kāpēc pīpē zāli ir tas,ka tāpēc,ka tā ir legāla citur, tad tur jau par pašu cilvēku un viņa mazo prātu viss ir skaidrs. Tādiem tiešām pēc tam sekos arī citas narkotikas un kādi tik vēl ne sūdi. Tiem,kas zin un izglītojas par marihuānu,kas-kāpēc-kur, nekad neesmu novērojusi nekādas problēmas dzīvē. Bet ja viss ko zini ir viens vards - zālite un neko vairāk par to, tad labāk būtu to nedarīt.
14.04.2020 17:26 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Man būtu liels NĒ! Mana pieredze nav no labākajām. Manam nu jau bijušajam no zālītes radās kaut kādi šizofrēniski traucējumi. Neesmu psihiatrs, bet nu ar galvu vairs viņam nav labi. Iespējams zālīte nav nekas slikts. Mans personīgais viedoklis ka netiktos un neveidotos attiecības ar vīrieti kuram ir jebkāda atkarībā, vienalga zālīte, alkohols, datorspēles un citas lietas. Esmu atskatījusies tos kas pīpē tikai zālīti un uzskata ka tas jau nekas nav jo redz ir valstis kur tas ir legāli utml. Tālāk jau parasti pēc gadiem pievienojas smagāka artilērija garastāvokļa uzlabošanai. Ne jau tikai mans bijušais ir vienīgais piemērs. Daudz tādu kas uzpīpē. Tvaiku var nolaist arī savādāk kaut vai sportā, vai ar labiem draugiem ballītē bez apreibinošām vielām. Ja ar draugiem kopā vajag apreibināties tad jāaizdomājas kas tad tie par cilvēkiem ar kuriem nav labi kopā skaidrā.
14.04.2020 17:22 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Labu marihuānu nav grūti atrast ja tu pats neesi lohs un orientējies tajās lietās, zini,kas ir kas. Un nav jau gan tā, ka labi piķo, 15eur grams, tas nav nekas ekstra daudz.
14.04.2020 17:15 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
DebesisIekritaTevī @ 14.04.2020 15:51
Piekrītu. Katram savreiz ir nepieciešams ‘nolaist tvaiku’. Labāk, lai pa retam tā ir marihuāna, nevis alkohols. Bet ir jāatrod laba marihuāna, jo apkārt daudz kur ir pieejama nekvalitatīva.

Jā šis ir vienīgais mīnuss,ne tikai kvalitātē, bet arī naudas ziņā, jo diezgan labi piķo un ne kurš katrs var atļauties bieži viņu lietot.
14.04.2020 17:12 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Piekrītu. Katram savreiz ir nepieciešams ‘nolaist tvaiku’. Labāk, lai pa retam tā ir marihuāna, nevis alkohols. Bet ir jāatrod laba marihuāna, jo apkārt daudz kur ir pieejama nekvalitatīva.
14.04.2020 15:51 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Nekas šausmīgs, pati uzpīpēju saldākam miedziņam.
Piekrītu meitenēm, ka alkohols un cigaretes katru dienu būtu daudz sliktāk.
14.04.2020 13:19 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tikai jāuzmanās ar to no kurienes viņš pērk zaļo vai tas cilvēks ir uzticams un nesanāk iekrist uz policiju.
Mana māsa arī pīpē zālīti jau 2 gadus. Nekādu problēmu ar policiju nav bijis.

ne tikai no kā ņem, bet pašam jābūt uzmanīgam, it sevišķi arī ar to kā un ko jautā kādam rakstot par šo tēmu, ne velti daudzi dīleri negrib,lai raksta whatsapp, vai messinger un sauc lietas tiešos vārdos. LV nav tik traki, parastie pīpētāji īsti neinteresē policiju, bet gan tie kas audzē kaut ko vairāk un tirgo, par to pienākas sodi. Ja tu iesi pa ielu un tev būs zem grama vai tikai viens džoints, nevienam tu nebūsi interesants.
14.04.2020 13:01 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kas būtu sliktāk ka dzer katru nedēļu, pīpē katru dienu cigarešu paciņu un smird pēc skursteņa?
Ja tā ir marihuānas pīpēšana kura aprobežojas ar chill sēdēšanu uz dīvāna, relax tad kur problēma.
Tikai jāuzmanās ar to no kurienes viņš pērk zaļo vai tas cilvēks ir uzticams un nesanāk iekrist uz policiju.
Mana māsa arī pīpē zālīti jau 2 gadus. Nekādu problēmu ar policiju nav bijis.
Alkohols vairāk sabojā veselību un dzīvi nekā marihuāna.
14.04.2020 12:57 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vispār nekas traks, mūsdienās tādu cilvēku ir ļoti daudz un ar laimīgām ģimenes dzīvēm, vairāk uztrauktos par cigaretēm un alkoholu.
14.04.2020 12:43 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Man arii liekas daudz drausmiigaak, ja cilveeks katru dienu piipee cigaretes vai iedzer...!
14.04.2020 11:21 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Hah, 2-3x mēnesī nav nekas traks ? Ja cilvēks Tev tiešām patīk un viss sakrīt, tad šī smēķēšana arī būs piedodama :)
14.04.2020 10:55 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Neko sliktu tur neredzu, ja cilveks var atlauties kvalitativu mantu.
14.04.2020 10:45 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Tas taču nav nekas slikts. Galvenais kāds ir pats cilvēks. Ar kādu mērķi to dara un kadu kvalitātes materiālu lieto :D Es būtu dusmīgāka un negribētu būt kopā ar cilvēku, kurš dienā izpīpē paku cigaretes un viss smird vai arī katru dienu dzer.
14.04.2020 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits