Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrietis - nelegālas lietas, pazemojums... kā rīkoties? lūdzu padomu

 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
Sveikas meitenes!
Vēlos lūgt palīdzību.
Ar puisi kopā esmu 5 mēnešus, viņš bija ļoti aizdomīgs pēdējās nedēļas, visu laiku slēpa telefonu, kā viņam kāds zvanīja, runāt gāja ārā no mājas utt... nu visādas aizdomīgas lietas..
es izdomāju ielīst vienu nakti viņa telefonā, paroli zināju... nu man bija intuīcija...
es biju šokā ko es tur ieraudzīju...
viņš dara nelegālas lietas, ar to arī pelna naudu... (labāk šīs lietas neuzskaitīšu)
plus viņš rakstīja draugam vienam, kad viņam nav pret mani jūtas, un nezin, kā lai no manis izšķirās...
otram draugam rakstīja, kad guļot ar mani domā par savu bijušo draudzeni ,kura viņu pameta...
man šo visu lasot bija tik sāpīgi, pilnīgi sirds lūza ko tādu redzot....
es nākamajā dienā pamostoties no viņa aizgāju un pateicu, kad mums viss ir cauri( neteicu, kad izlasīju viņa telefonu)
viņš man zvanījās, rakstījās, nesaprotot, kas notiek, un kādēļ tāds lēmums....
es piekritu satikties, parādīju viņam visu (biju safotografējusi)...., uz ko viņš man lūdzās piedošanu, un teica, kad tā nedomājot uttt.... pilnīgs sviests...
es teicu, kad mums viss ir cauri un viss, nebūsim kopā...
pagājušas jau ir divas nedēļas, viņš man zvana, neliek mieru, saka, kad mīl, lūdzās, lai atgriežos....
es nespēju saprast loģiku, kādēļ viņš tā dara?
ja viņš pats bija rakstījis, kad viņam nav jūtu savam draugam pret mani, un nezin, kā lai tiek vaļā.... tad ko viņš no manis vēl vēlas???
man ir bail, par to, kad es būšu vāja un vienā brīdī salūzīšu, jo man tomēr viņš patīk ,neskatoties uz to ko viņš rakstīja, un salauza man sirdi....
meitenes, lūdzu iesakiet man padomu, kā rīkoties šādā situācijā?????
arī nelegālās lietas es nespēju pieņemt...
ļoti ceru, uz kādu saprotošu atbildi...
13.04.2020 14:20 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.02.2020
Bēdz! Saprotams arī tagad tev tas nav patīkami, bet tomēr labāk, kā jau tev te teica, ka 5 mēneši nevis 5 gadi. Nesabojā savu dzīvi!
15.04.2020 13:56 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tak aizmirsti par viņu! Nu kāpēc jābojā sev dzīve? Protams, ka viņš tev mālē acis. Tas ko tu redzēju viņa tefonā arī ir tā patiesība, tikai dievgosniņa cenšas izlikties ka neko nezin un mālē melnu par baltu. Pretīgs cilvēks! Fuj
14.04.2020 11:59 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
diilyy @ 14.04.2020 11:21
Vīrietim tomēr ir 34 gadi, es uzskatu, kad arī nav tomēr skolas laiks, kur puikām lielīties.
Vēl gribēju prasīt cik gadu, bet kauns bija ? ja šādi 34 gados uzvedas vīrietis...
Manuprāt viņš saprot ko raksta draugiem. Nav viņam 20 lai lielītos vai rakstītu draugiem tik personīgas lietas, bet protams, katrs cilvēks savādāks. Ja esi jaunāka, 100% vari atrast labāku par viņu. Ja esi svarīga viņam, citam sievietēm, bijušajām vai kā lai tevi pamet domām vieta nebūs.
14.04.2020 11:26 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
Vīrietim tomēr ir 34 gadi, es uzskatu, kad arī nav tomēr skolas laiks, kur puikām lielīties.
14.04.2020 11:21 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Funny @ 14.04.2020 10:50
Varbut draugi tadi, ka ta jaraksta.
Jauniba skolas vecuma man bij lidzigi.
Meitene forsa utt, bet draugiem jasaka, ka sou sou neparak, bet labakas sobrid nava, lai nezaudetu krutuma punktus.
Atkarigs kada kompanija.
Pec butibas telefona rakstitais mav jauztver tik dzili, jo kaudze prank for fun utt tekst var but.
jaunības gados viss iespējams, bet nopietns un pieaudzis vīrietis tā nedarīs.
14.04.2020 10:57 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Varbut draugi tadi, ka ta jaraksta.
Jauniba skolas vecuma man bij lidzigi.
Meitene forsa utt, bet draugiem jasaka, ka sou sou neparak, bet labakas sobrid nava, lai nezaudetu krutuma punktus.
Atkarigs kada kompanija.
Pec butibas telefona rakstitais mav jauztver tik dzili, jo kaudze prank for fun utt tekst var but.
14.04.2020 10:50 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
5 mēneši ir labāk nekā 5 gadi. Priecājies ka uzzināji to tagad. Ja nepatīk kā viņš pret Tevi attiecas tad nav ko tur gaidīt, un tas ka viņš tagad skrien Tev pakaļ nenozīmē ka vienmēr tā būs. Ja tas ko ieraudzīji viņa īsziņās nav pietiekami, tad padomā ko Tu vari ieraudzīt vēlāk. Viņam vajag citu, kura ar viņu auklēsies un pacietīs, lai par bijušajām nedomā (nav uzbrauciens Tev, bet viņš Tevi nenovērtē).
14.04.2020 09:55 |
 
Reitings 128
Reģ: 12.04.2020
diilyy @ 14.04.2020 09:11
Nee iemesls nav, kad zinu info..
jo vins nezin, kad es zinu info par nelegaalajaam lietaam...
bet vins zin to, kad es zinu kad vinam neesot juutu utt.
vienkaarsi liekaas nu tik jociigi... kaa var cilveeks teikt draugiem ka nav juutu, bet pats man nelikt mieraa un skriet pakal?
nu kur ir logika, nesaprotu tiesaam...
mīļā meitene, Tev tādu nevajag! Paies laiks un Tu par viņu pasmiesies. Lai skrien pakaļ, bet neliecies ne zinis.
14.04.2020 09:41 |
 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
Nee iemesls nav, kad zinu info..
jo vins nezin, kad es zinu info par nelegaalajaam lietaam...
bet vins zin to, kad es zinu kad vinam neesot juutu utt.
vienkaarsi liekaas nu tik jociigi... kaa var cilveeks teikt draugiem ka nav juutu, bet pats man nelikt mieraa un skriet pakal?
nu kur ir logika, nesaprotu tiesaam...
14.04.2020 09:11 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Viņš tik tevi uz muļķīti ķer, pareizi ka aizgāji un tagad strādā ar sevi, lai neaizej atpakaļ vājuma brīdī, savādāk varēsi atkal iet visām sāpēm cauri un mocīt sevi bezjēgā. Pats vainīgs ka tādas muļķības citiem raksta (ja jau saka ka tas nav nopietni), muļķis un grib arī tevi pataisīt par muļķi, mūc pa gabalu
13.04.2020 22:35 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
Varbūt negrib tevi laist vaļā, jo zini ar kādām lietām nodarbojas un negrib, lai stāsti kādam apkārt
13.04.2020 19:32 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Nē piedot un ignorēt viņu turpmāk. Bloķēt visur kur vien var un visiem draugiem, radiem un ģimenei pateikt, lai neko par Tevi nesaka. Kur meklēt utt. Lai iet ratā tāds āksts.
Un tas ka cilvēks dara nelegālās lietas, tas jau man būtu TABU. Arivederčī uz visiem laikiem. Nevajag bojāt dzīvi ar potenciālo likumu pārkāpēju un nedod dievs noziedznieku nākotnē. Šitie kadri nekad nemainās. Nekad!!!!
13.04.2020 18:07 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
ah, es esmu tieshi taada pati kaa tavs bijushais ??? kad esmu ar kaadu kopaa- man vinss neinteresee, es domaju par citiem, sarunaajos utt, citreiz pat tiekos, bet tikliidz viss cauri- varu skriet pakalj, saprast ka tomeer ir kkadas juutas utt, bet tas viss ir bullshit.. agri vai veelu tas viss beidzas un es sapratu, ka tas bija tik taa - just for fun un lai nebuutu viena. neiesaku shaadam cilveekam piedot , jo tas atkaartoties veel un veel... iznaakums viens
13.04.2020 17:34 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Nedari neko, jau visu izdarīji. Neatbildi, nereaģē, var nobloķēt kontaktu, lai netraucē un Tev neuznāk tāds pārdomas, kā šobrīd šeit. Tu visu izdarīji pareizi, cieni sevi!
13.04.2020 17:29 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
es nespēju saprast loģiku, kādēļ viņš tā dara?
ja viņš pats bija rakstījis, kad viņam nav jūtu savam draugam pret mani, un nezin, kā lai tiek vaļā.... tad ko viņš no manis vēl vēlas???

Loss aversion. Tajā brīdī, kad tu aizgāji tava vērtība pieauga. You were taken for granted, bet kad seksa un citu bonusu nav, tad tomēr sāk novērtēt lietas, kas pazaudētas.
Ko te daudz teikt ... tu taču pati labi zini, kas ar viņu jādara.
13.04.2020 15:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja tā ir īsta situācija un neesi trollis tad nobloķē visur. Pasaki arī paziņām vai ģimenei, ja kāds pazīst, ka ar viņu nevēlies tikties un lai nedod nekādu informāciju par tevi.
Gan pēc kāda laika pārtrauks.
Vēl varu mēģināt uzrakstīt lietas kuru dēļ nevēlies būt ar viņu kopā uz papīra un, kad nāk virsū vēlme atjaunot attiecības, tad pārlasīt.
13.04.2020 15:35 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ir tikkai divas opcijas.
1. Beigt troļļot.
2. Ja situācija tiešām eksistē, tad bloķēt nummuru, viņa FB, iedzert vīnu siltā vannā un sākt baudīt dzīvi fokusējoties uz normālu vīrieti, kuram nekas nebūs slēpjams un vārdi sakritīs ar darbiem.
13.04.2020 15:28 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kas or tās nelegālās lietas?
13.04.2020 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits