Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
reina @ 09.04.2020 23:23
Pfft, man jau kuro reizi nepārkopējas citāti. Pirmā rindkopa koments
Bet jā. Samierināties ar to protams nevajag. Nepērciet pašas un neiesakiet draugiem (kas arī ir šī diskusija zināmā mērā).
Bet visādi citādi - būs aitas, būs cirpēji.
Mēs, piemēram, arī kristīgo biznesmeņu produktu pērkam 2x lētāk. Sūtām paši no lapas, kur arī noteikti jau ir izcenojums tāpat ierēķināts :D
Neiešu šūmēties par to, ko viņi dara, jo nodokļus kaut kādus nomaksā (varbūt 1/4to daļu :D :D) laikam jau labāk, nekā strādāt vai pat vienkārši reģistrēties ārzemēs. Dunno.
Un par cilvēku izskatu vispār kopumā cenšos nesmieties. But that's just me. Varbūt viņai tiešām lieli kompleksi, bet uz tiem, manuprāt, būtu jāmēģina korekti norādīt. Nu jā. Viņa neieklausās un dzēš.
Bet man jau šķiet, ka esat savā ziņā sadzirdētas, jo daudz kas bildēs, poustos un izskatā ir mainījies.
Baznīcai nav nodokļi jāmaksā.
09.04.2020 23:31 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
https://failiem.lv/u/57mmbw6p
Sākās jau rakstiņi :D bilde gan biedējoša :D
09.04.2020 23:28 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bet visādi citādi - būs aitas, būs cirpēji.

Šis jau standarts, tas tā protams it, nejau Elīna pirmā vai pēdējā tāda.
Man pret viņu vispār neitrālas emocijas, nav kā te citām,kas raksta,ka ienīst viņu vai sazin kas, man neitrāli,lai gan esmu iepirkusies pie viņas, ir bijusi gan laba, gan slikta pieredze, citreiz smieklīgi un vairāk jau interesanti skatīties. Protams ir viedoklis, bet rupjos apvainojumos šeit izgājusi nekad neesmu. Šī diskusija gan patīk, te ienākt ir kā skatīties seriālu :D
09.04.2020 23:28 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
blacke @ 09.04.2020 23:07

kristieši ir vislielākie appisēji kādi vien var būt, labrīt
Tieši to pašu gribēju teikt! Arī zinu kristiešus šitādus.
09.04.2020 23:28 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Blacke
Ar sunci lai izdodas veiksmīgi atrisināt!
09.04.2020 23:24 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Pfft, man jau kuro reizi nepārkopējas citāti. Pirmā rindkopa
blacke
koments
Bet jā. Samierināties ar to protams nevajag. Nepērciet pašas un neiesakiet draugiem (kas arī ir šī diskusija zināmā mērā).
Bet visādi citādi - būs aitas, būs cirpēji.
Mēs, piemēram, arī kristīgo biznesmeņu produktu pērkam 2x lētāk. Sūtām paši no lapas, kur arī noteikti jau ir izcenojums tāpat ierēķināts :D
Neiešu šūmēties par to, ko viņi dara, jo nodokļus kaut kādus nomaksā (varbūt 1/4to daļu :D :D) laikam jau labāk, nekā strādāt vai pat vienkārši reģistrēties ārzemēs. Dunno.
Un par cilvēku izskatu vispār kopumā cenšos nesmieties. But that's just me. Varbūt viņai tiešām lieli kompleksi, bet uz tiem, manuprāt, būtu jāmēģina korekti norādīt. Nu jā. Viņa neieklausās un dzēš.
Bet man jau šķiet, ka esat savā ziņā sadzirdētas, jo daudz kas bildēs, poustos un izskatā ir mainījies.
09.04.2020 23:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
tas tā ir bijis vienmēr, kādas naudas baznīcām iziet cauri, tie jau arī nodokļus nemaksā. nejau tie ziedojumi tiešām nonāk pie tiem kam vajag visvairāk, bet gan maciņos tiem,kas darbojas tur pa to baznīcu
09.04.2020 23:21 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
kristieši ir vislielākie appisēji kādi vien var būt, labrīt

Nu pēc šīs diskusijas ņemot, lielākie appisēji ir jaunā draudze, jeb kā tā sekta saucas, kur didra :D
Nav tā, ka es nepiekrītu. Bet man jau sķiet, ka tās reliģijas štelles vienkārši ir kārtējais labais (un vēsturiskais) ierocis tādu bisnesmeņu-cilvēkappisēju arsenālā. .
Vienkārši ir cilvēki, kas ir ar tādu mentalitāti - lišķēt, "krāpt" jeb pārdot krietni dārgāk, ka tik būt pie varas jeb a.k.a naudas.
09.04.2020 23:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Protams,ka nodokļu nemaksātāji ir 101, bet man liekas,ka te cepas nejau par to, bet par to konceptu kā tādu, ar kādiem meliem viņa sāka, ar to,ka visu šuj mamma,ne?
09.04.2020 23:11 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
reina @ 09.04.2020 23:07
Ā, un par suni, kas rakstīja.
Normāls klēpjsuns, nekāda vaina. Pašas tikai veselīgi ēdat, ja? Ka pārmetat suņa indēšanu ? nu tas tā.
Bet par kaimiņu suni, kur situācija tiešam nav ok. Ieteiktu zvanīt pvd anonīmajam autoatbildētājam -67027402. minēt adresi, kur tiek turēts suns, un pārkāpumis. Ķēdei pēc likuma jābūt vismaz 3metri un suns vienreiz dienā jāved vismaz 30min garā pastaigā. Ja tas tiek pārkāpts, adresi apseko pvd inspektori.
Kā arī, ja zināms, no kuras patversmes suns ņemts, sazināties ar patversmi un informēt par situāciju. Pārsvarā to darbinieki/brīvprātīgie ir ieinteresēti, lai sunim būtu labas mājas. Pie adopcijas parasti tiek slēgts abpusējs līgums, kur arī varbūt ir atrunāti punkti, ko šie saimnieki pārkāpj (piemēram, ir patversmes, kas suni dod adopcijai tikai pie noteikuma, ka vispār netiks turēts pie ķēdes). Ja tas ir pārkāpts, līgumā var būt atrunāts punkts, ka dzīvnieks pārkāpuma gadījumā jāatgriež patversmei.

Es zinu no kuras patversmes ņēma un kad ņēma, tur ķēdē,kas ir ļoti īsa, ejot garām pat nenoglauda, suns no priekiem lēkā, asti luncina, sieviete pieiet, paceļ roku itkā taisītos glaudīt un tā arī nenoglaudot aiziet. Man žēl skatīties, tāpēc interesējos kur par to ziņot. Paldies Tev par info
09.04.2020 23:09 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
keegan +++
09.04.2020 23:08 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Es saprotu, ka tādi kā elīna ir daudzi. Bet nu neesmu tiešām nevienam redzējusi tik uzspīlētu reklamēšanos un zīmēšanos, tāpēc arī viņa ir tā, kas kritusi pirmā cilvēku runām. Bet pamatoti.
Bet kko taču var mainīt, nu ar kko ir jāsāk. Ja viņa izmanto sociālos tīklus, lai čakarētu cilvēkus, tad sociālos tīklus var izmantot, lai patiesība nāktu gaismā un varbūt kas mainītos.
09.04.2020 23:08 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Ā, un par suni, kas rakstīja.
Normāls klēpjsuns, nekāda vaina. Pašas tikai veselīgi ēdat, ja? Ka pārmetat suņa indēšanu ? nu tas tā.
Bet par kaimiņu suni, kur situācija tiešam nav ok. Ieteiktu zvanīt pvd anonīmajam autoatbildētājam -67027402. minēt adresi, kur tiek turēts suns, un pārkāpumis. Ķēdei pēc likuma jābūt vismaz 3metri un suns vienreiz dienā jāved vismaz 30min garā pastaigā. Ja tas tiek pārkāpts, adresi apseko pvd inspektori.
Kā arī, ja zināms, no kuras patversmes suns ņemts, sazināties ar patversmi un informēt par situāciju. Pārsvarā to darbinieki/brīvprātīgie ir ieinteresēti, lai sunim būtu labas mājas. Pie adopcijas parasti tiek slēgts abpusējs līgums, kur arī varbūt ir atrunāti punkti, ko šie saimnieki pārkāpj (piemēram, ir patversmes, kas suni dod adopcijai tikai pie noteikuma, ka vispār netiks turēts pie ķēdes). Ja tas ir pārkāpts, līgumā var būt atrunāts punkts, ka dzīvnieks pārkāpuma gadījumā jāatgriež patversmei.
09.04.2020 23:07 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bet..nu piemēram. Mūsu pusē ir ģimenes uzņēmums. Ļoti cienījams, daudzbērnu ģimene, kristieši, atbalsta labdarību, iesaistās politiskajā dzīvē utt. Nu karoč, tiešām paraugbiznesmeņi.

kristieši ir vislielākie appisēji kādi vien var būt, labrīt
09.04.2020 23:07 |
 
Reitings 115
Reģ: 23.03.2020
Izskatās ka sižets par didru būs viens no top skatītākajiem BezTabu?
09.04.2020 23:06 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Meičas, jūs dzīvojat ilūzijās par uzņēmējiem Latvijā. Vai pat vispār pasaulē.
Jā, ir superīgie, kuri paši tiešām ražo, izgudro jaunus virzienus, pat eko-šmeko lietas utt.
Bet..nu piemēram. Mūsu pusē ir ģimenes uzņēmums. Ļoti cienījams, daudzbērnu ģimene, kristieši, atbalsta labdarību, iesaistās politiskajā dzīvē utt. Nu karoč, tiešām paraugbiznesmeņi.
Un pati gadus 5 dzīvoju tādās domās par viņiem, līdz nedaudz tuvāk nesanāca iepazīt to "virtuvi".
Uzcenojums produktam (pārpirktam no izplatitājiem) ir 200-300%. Acīs un ausīs visiem glauda pa spalvai, bet aiz muguras tur ir vienkārši kašmars. Pat atlaidi (kas tāpat krietni pārsniedz iepirkuma cenu) uzticīgiem klientiem iedod maksimums 5%!!!!! vērtībā.
Atšķirība tāda, ka viņi ir no nedaudz vecākas paaudzes, tāpēc nelien IG. Bet visās citās platformās un medijos darbojas gana aktīvi, tā ka nav arī tā, ka "paši sevi neizliek publiskai apskatei".
Ko es gribu ar to teikt. Perieties par Didru, par viņas biznesu, izskatu, nolaidiet tvaiku, jokojiet. Whatever. Protams, kas jums to var aizliegt. Un kāpēc vajadzētu. Ar draudzeni mēs arī ierēcam par tiem pieminētajiem biznesmeņiem.
Bet saprotiet un apzinaties arī, ka Didra ir tāaaaaada aisberga redzamā daļa. To nav iespējams mainīt, netērējiet uz to lieki savu enerģiju, I Guess.
09.04.2020 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Gribi teikt, ka rokdarbu grupiņa facebookā sasniedz vairāk nepilngadīgas auditorijas nekā Elīnas instagrams ar 50k sekotāju + Butterfly insta ar 47k sekotāju? Nu ko tu tur lej!

Viena noteikti nē. bet vairākas kopā - eazy. un pat vairāk. Nu es neticu ka šādas pašdarinātas maskas neviena nekur nav redzējusi kā tik no Elīnas :D Viņai pat daudzi pasteidzās pa priekšu ar šo preci.
09.04.2020 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Dikti piekasīties?? Viņai seko 50k cilvēku. Ir jāfiltrē ko runā!

Tikai mans viedoklis, bet šis liekas aplams uzskats. Sorī, bet katram pašam ir jāsaprot dzīve un internets un jāfiltrē informācija, ko viņam noliek priekšā. (Protams, neieejot galējībās) Bet šajā ziņā nu neliekas, ka viņa pateica ko TĀDU, ka būtu drāma jātaisa.
09.04.2020 22:53 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
keegan @ 09.04.2020 22:46

Taisnība. Facebook dažādās rokdarbu grupās un IG esmu daudz redzējusi, ka cilvēki darina visvisādas maskas , piedāvā uztaisīt citiem, pasūtīt. Un tur to visu redz ne mazāk cilvēku kā Elīnai sekotāju. Bet neviens uzreiz nesūdzas Bez Tabu.
Gribi teikt, ka rokdarbu grupiņa facebookā sasniedz vairāk nepilngadīgas auditorijas nekā Elīnas instagrams ar 50k sekotāju + Butterfly insta ar 47k sekotāju? Nu ko tu tur lej!?‍♀️
09.04.2020 22:50 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.03.2020
keegan @ 09.04.2020 22:30

Nu ja grib ļoti un dikti piekasīties, jā. Bet ja domā svaigu galvu un neheitojot, tad īsti nē. Kā jau rakstīju - arī sejas neaiztikšana šajā gadījumā strādā kā izsargāšanās no vīrusa. Vienkārši izsakoties - pēc tam kad aiztiki 10 rokturus, neknibināsi lūpas, iespējams, pasargāsi sevi, un nenodosi neko tālāk.
Dikti piekasīties?? Viņai seko 50k cilvēku. Ir jāfiltrē ko runā!
09.04.2020 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits