Jauna un interesanta online treniņu metodika lētās cenās

 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Sveiki, sveikas!
Tā kā daudzi tagad sēž mājās un, iespējams, meklē kādus online treniņus, man ir labs piedāvājums. Esmu crossfit atlēte un powerliftinga rekordiste un esmu izstrādājusi jaunu treniņu metodiku, kura īpaši ieteicama cilvēkiem, kuriem nepatīk sports un tas šķiet garlaicīgs, jo šeit garlaicīgi nebūs nekad. Daļa treniņu ir spēles veidā un neskatoties uz to, šie treniņi dos vajadzīgo rezultātu. Tie klienti, kuri ir izmēģinājuši šo jauno metodiku, visi ir apmierināti:) Esmu šos online treniņus veidojusi projekta formātā, kur papildus ir arī ēšanas ieteikumi. Der arī cilvēki, kuri vispār nav nodarbojušies ar sportu.Tas ir ļoooti īsumā. RAKSTIET PRIVĀTI!:) Tad arī varēšu aizsūtīt papildus info, cenas un varbūt arī instagramu, ja ir nopietna interese.
06.04.2020 08:13 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Šobrīd kamēr sporta klubi slēgti lielākie klubi piedāvās pa brīvu treniņu ierakstus no treneriem. Piemēram viena liela kluba Facebook lapā ja nemaldos katru dienu citādāks treniņš tiek piedavats, tāpat bezmaksas lekcija par uzturu mājas treniņu inventārs izvēli utt. Var arī uzdot jautājumus ja vēlas un saņemt pa brīvu info.
Ļoti svarīgs faktors vai pa šiem minētajiem 60eur programma paredzeti treniņi reāli tiešsaistē ar katru klientu individuāli tas 3-5x nedēļā vai arī tomēr ieraksts kas tai dienā paredzēts visiem.
Ja nav katra dalībnieka individuāli treniņi kad klients redz treneri un treneris klientu tad nedomāju ka tas ir kas jauns un samaksas vērts ...pilns internets ar tādiem ierakstiem.
Un vispār ja izgudro savu jauno treniņu metodiku manuprāt trenerim jābūt ļoti pieredzejusam (es teiktu gadus 10 ka minimums strādājošām šai profesija un ļoti vēlams arī ar vērā ņemamiem sportiskajiem sasniegumiem),augstākajā līmenī izglītotam (magistrs-doktors nezinu kā tur dalas bet ar pliku sertifikātu ko dabu pāris mēnešos nebūs tas) un apkerigam...
08.04.2020 22:35 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Lilii @ 08.04.2020 20:31

Par cenām - 60 eiro mēnesī ir online programma - 3-5 treniņi nedēļā(katru nedēļu ir cits treniņu daudzums) + visas norādes un ieteikumi ēšanai. Informācija ir ļooti plaša un arī interesanta, katrai dalībniecei uz epastu nosūtu pilnu info par visu projektu. Svarīgākais šajā pasākumā ir tas, ka katrai dalībniecei ir iespēja nokļūt pie sava vēlamā rezultāta, ēdot veselīgi, bet tiešām garšīgi un pilnvērtīgi, un trenējoties interesanti un jautri. Treniņi ir atšķirīgi un nekad nav vienveidīgi un par klasiskajiem, garlaicīgajiem vingrinājumiem var aizmirst uzreiz:)

Runājot par aptuvenām projektu cenām - šāda tipa projekti pat maksā ap 300 eiro, tāpēc nāku pašlaik pretī un prasu pieticīgas summiņas:)
08.04.2020 20:35 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Mārdža @ 08.04.2020 20:07
Ja neierakstīsi visu šeit(cenas, papildinformacija), daudzi neko neuzrakstīts privāti;)

Par cenām - 60 eiro mēnesī ir online programma - 3-5 treniņi nedēļā(katru nedēļu ir cits treniņu daudzums) + visas norādes un ieteikumi ēšanai. Informācija ir ļooti plaša un arī interesanta, katrai dalībniecei uz epastu nosūtu pilnu info par visu projektu. Svarīgākais šajā pasākumā ir tas, ka katrai dalībniecei ir iespēja nokļūt pie sava vēlamā rezultāta, ēdot veselīgi, bet tiešām garšīgi un pilnvērtīgi, un trenējoties interesanti un jautri. Treniņi ir atšķirīgi un nekad nav vienveidīgi un par klasiskajiem, garlaicīgajiem vingrinājumiem var aizmirst uzreiz:)
08.04.2020 20:31 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
law7 @ 08.04.2020 20:27
Esmu pamanījusi, ka dažādas labas sportiskas aktivitātes online tagad piedāvā par brīvu. Piemēram, fizzio.lv piedāvā vingrošanu profesionālu fizioterapeitu vadībā.
Saulīt, es vadu individuālu projektu ar konkrētiem mērķiem un esmu izstrādājusi jaunu treniņu metodiku. Daudzi piedāvā kaut ko par brīvu, bet tas nav nekas jauns!
08.04.2020 20:29 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Esmu pamanījusi, ka dažādas labas sportiskas aktivitātes online tagad piedāvā par brīvu. Piemēram, fizzio.lv piedāvā vingrošanu profesionālu fizioterapeitu vadībā.
08.04.2020 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Ja neierakstīsi visu šeit(cenas, papildinformacija), daudzi neko neuzrakstīts privāti;)
08.04.2020 20:07 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Meitenes, šomēnes piešķiru īpašu atlaidi, tā kā daudzām šajā grūtajā COVID laikā ir problēmas ar naudiņām:)
08.04.2020 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits