Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darāt covid-19 izolācijaa

 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Ko jūs darāt izolācijas laika lai nenojūgtos un nesabojātu attiecības ar tiem kuriem dzīvojat kopā? Jo man jau ir apriebies sēdēt mājās un visu laiku prasās uz kašķi, padalaties lūdzu
06.04.2020 21:53 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Dzīvojam ar draugu divatā,viņš joprojā dodas uz darbu. Priecājos,ka tomēr nav šis laiks jāpavada 24/7 kopā un varu veltīt laiku tikai sev. Parcik pirms šīs situācijas ļoti daudz strādāju,tad pirmo nedēļu mājās jutos fantastiski. Pēctam sāku pieturēties pie konkrēta dienas plānā. Ļoti palīdz došanās garās pastaigās.
14.04.2020 16:29 |
 
Reitings 154
Reģ: 27.11.2019
Vispār jau šajā pandēmijas laikā bērnus nedrīkst vest pieskatīt pie vecvecākiem, ja ar tiem nedzīvo vienā saimniecībā. Jo īpaši, ja vīrs dodas uz darbu, apmeklējat veikalu un pastāv iespēja, ka pārnēsājat vīrusu.
13.04.2020 11:26 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Abi slimojam, tādēļ nodarbes robežojas tikai ar būšanu mājās.
Parasti uzliekam kādu podkāstu uz tumbiņām, pāris dienas atpakaļ noklausījāmies superīgu “Miega speciālista” interviju! un pucējam dzīvokli. Strādāju pie ģimenes koka veidošanas, beidzot tam ir brīvs laiks.
Protams, gatavojam. Kad viens otram apnīkam - lasu grāmatu.
Ja pašsajūta slika un velk uz kašķi, tad eju gulēt.
08.04.2020 09:18 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Es atrodu kopīgu nodarbi ar draugu - gatavojam ēst, liekam puzli, skatāmies seriālus. Vakar piemēram izbraucām ar riteņiem ārā aplīti. Nav īsti laika kašķēties un vienam otru kaitināt. Jā, varbūt kādā brīdī, kad abi guļam dīvānā uznāk kāds besītis, bet tad es to pasaku draugam un mēs uzreiz domājam ko varētu pasākt darīt. Mūzika man arī ļoti palīdz!
08.04.2020 08:52 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
kautkur nesen lasīju, ka sakarā ar pašizolēšanos un sēdēšanu mājās, pasaulē ir ievērojami pieaudzis šķiršanos skaits ?
07.04.2020 22:00 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man palīdz dienas režīma ievērošana un pabūšanas ar sevi.Visu dienu esmu kopā ar mazo, vīrs darbā.
No rīta ceļamies, ēdam brokastis, tīru māju.
Tālāk ir iešana ārā, kur staigājam vismaz 2h.
Mājās atkal ēdam, gatavoju vakariņas,lieku gulēt, kamēr guļ-skatos kādu interesantu seriālu.
Vakarā vīrs pārnāk no mājas un, tad es veltu laiku sev vienai pašai, eju ārā vai nu staigāt vai braucu ar riteni vismaz pusotru stundu.
Un tad jau atnākot esmu “izlādējusies” un paliek tāda kā vakara slinkošana, mierīgas sarunas ar vīru un iešana gulēt.
Brīvdienās gan mazo vismaz uz vienu dienu atdodam vecmammai un tad mēs “atlaižam” pa savam un dzīvojamies bez nekāda režīma.
Ievēroju, ka man negribas kašķēties, tad kad esmu ārā no mājas, svaigā gaisā.
06.04.2020 22:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits