Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šī brīža depresija

 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Hey
Ievēroju, ka sākusies depresija. Neko negribu. Sēžu mājās, jo apkārt nekas nenotiek, viss ir atcelts, slēgts. Man patika iet uz kino, teātri, pasākumiem, izstādēm un tagad, kad tā nav, jūtu, ka esmu kaut kādā pagrimumā.
Studijas ir attālināti, un daudz laika paliek ko darīt. Mājas jau spīd un laistās. Visi skapji, plaukti kārtībā. Viss ir padarīts. Jaunas receptes arī tiek iekļautas, krāsoju mandalas no gara laika, viss netflix krustu šķērsu izskatīts, pat jauno mācību vielu esmu izgājusi.
Ko vēl un ko jūs darāt? Kā samierināties ar šo grūto laiku? Par vīrusu nebaidos nemaz un tam pat nesekoju līdzi, jo tad vēl lielāka škrobe.
Vai es vienīgā jūtos it kā pasaule būtu apstājusies un dzīve arī? :(
06.04.2020 14:19 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Brunetee @ 09.04.2020 00:08
atvaino, bet man nav jādomā par visas pasaules būtību un tās problēmām. Mēs katrs dzīvojam savā pasaulē un savā dzīvē. Egoistiski, bet tā ir. Un neviens šeit nav dieva māte žēlsirdība.
Un kas tajā tāds, ka tiek pajautāts, ko vēl var darīt brīvajā laikā. Es jau nu noteikti neesmu vainīga pie ta, ka kāds ir zaudējis darbu vai tagad nav kā dzīvot. Atvaino, bet mani tajā vainot nevajag un es tur neko nevaru padarīt.

Neviens Tevi nekur nevaino, es izteicu savu viedokli, Tu savu, chill
09.04.2020 00:55 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
blacke @ 07.04.2020 10:52
Ir cilvēki,kas paliek bez darba un nezin kā rēķinus nomaksāt vai ko bērniem dot pusdienās, bet viņai apstājusies dzīve, jo nevar uz kino aiziet.
atvaino, bet man nav jādomā par visas pasaules būtību un tās problēmām. Mēs katrs dzīvojam savā pasaulē un savā dzīvē. Egoistiski, bet tā ir. Un neviens šeit nav dieva māte žēlsirdība.
Un kas tajā tāds, ka tiek pajautāts, ko vēl var darīt brīvajā laikā. Es jau nu noteikti neesmu vainīga pie ta, ka kāds ir zaudējis darbu vai tagad nav kā dzīvot. Atvaino, bet mani tajā vainot nevajag un es tur neko nevaru padarīt.
09.04.2020 00:08 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
gecko @ 06.04.2020 22:09
Sāksies atkal skola un viss pārējais tad sūdzēsies ka nav brīva laika, ak sie dumjie cilvēki. Un PS - tā ir ka skrien visu dzīvi pat nezini ko darīt kad pēkšņi viss apstājies “.. iesaku ikdiena to praktizēt, apstāties, paskatīties apkārt, kaut vai uz sīkākajām lietām paskatīties ilgāk nekā ierasts, kāda krāsa, kāda tekstūra, tā teikt, vienkārši but tagadne, kur Tev taa jāskrien visu laiku?:)
nekad tā nav bijis personīgi man. Man tas patīk. Es savu laiku vienmēr esmu plānojusi tā, lai ir laiks atpūtai un mācībām un darbam. Nekad neesmu sūdzējusies par nogurdinošām darba dienām
09.04.2020 00:05 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Blacke, es to pašu nodomāju. Pati esmu pagaidām bez darba.
08.04.2020 16:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ir cilvēki,kas paliek bez darba un nezin kā rēķinus nomaksāt vai ko bērniem dot pusdienās, bet viņai apstājusies dzīve, jo nevar uz kino aiziet.
07.04.2020 10:52 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Pasūtīju čupu izcilu autobiogrāfiju, vakaros cenšos uzlabot personīgos rekordus Endomondo, tarkšķu ar 3 draudzenēm uz riņķi facetime. ? Veltu arī savu artavu mācībām.
07.04.2020 00:06 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Pilnīgi piekrītu - ir beidzot jāpievēršas sev, jāmācas būt ar sevi, jāmācas aizpildīt savu laiku bez kino, teātra un citām izklaidējošām izpriecām. Ja pašam nepietieka spēka, vēlmes vai motivācijas, tad tagad daba mums dod to uz paplātes. Iesaku rast jaunu hobiju un izmantot šo laiku produktīvi. Ticiet man, pēc laika, kad vīruss būs prom un viss būs ierastajās sliedēs, jūs gruzīsieties par šo, ko neizbaudijāt :)
06.04.2020 23:42 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ketija123 @ 06.04.2020 18:27
Man arī gan jau būtu tāpat, ja nebūtu pārcēlusies uz laukiem, māju pie jūras. Es sāku iekopt dārziņu, gatavoju dobes stādīšanai un iejūtos diy ainavu arhitekta lomā ? ja parasti laiks atliek tikai stādīšanai, ravēšanai, laistīšanai utml., tad tagad varu nesteidzīgi pie jūras lasīt smukākos akmeņus un dārzā veidot mozaīkas utt. , lai dārziņš šogad būtu ne tikai funkcionāls, bet arī vizuāli pievilcīgs. Pilsētā es arī būtu jau nojūgusies, jo biju pieradusi visu laiku visur iet un darīties, taču daba ļoti uzlādē, turklāt ir sajūta, ka esmu ielekusi pilnīgi citā ikdienas ritmā, tāpēc iepriekšējās ikdienas neesamību nemaz neanalizēju. Tas vien, ka jebkurā brīdī vari iedzert kafiju svaigā un rāmā gaisā, klausīties putnu treļļos, sildīt degungalu pavasara saulītē, vērot pirmos taureņus un ik vakaru skatīt saulrietu, iedod tādu pozitīvisma sajūtu, ka par depresīvām domām vairs nevar būt ne runas. Varbūt tev arī ir iespēja pamainīt vidi, kaut kur pie dabas? Un ar to es domāju vismaz dažas dienas, nevis ikdienas pastaigu piemājas parkā.

Izklausās perfekti, lūdzu, aicini ciemos uz dārziņu! Man šis piemājas parks ir jau no visiem leņķiem apskatīts :D
06.04.2020 23:33 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Sāksies atkal skola un viss pārējais tad sūdzēsies ka nav brīva laika, ak sie dumjie cilvēki. Un PS - tā ir ka skrien visu dzīvi pat nezini ko darīt kad pēkšņi viss apstājies “.. iesaku ikdiena to praktizēt, apstāties, paskatīties apkārt, kaut vai uz sīkākajām lietām paskatīties ilgāk nekā ierasts, kāda krāsa, kāda tekstūra, tā teikt, vienkārši but tagadne, kur Tev taa jāskrien visu laiku?:)
06.04.2020 22:09 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Kāda depresija, šis ir laiks lai iepazītu un izzinātu sevi, izmantot šo brīvo laiku no visa stresa bļāviens lai vari sevi labāk iepazīt, depresija hah.. vispār zini kas ir depresija? Tā ir klīniskā slimība un ja Tev tā nav oficiāli diagnozeta tad nestāsti te citiem savus murgus. Slinka vnk esi
06.04.2020 22:03 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man nekāda depresija no šī visa nav un vēl ilgi būtu ko mājās darīt (ar nosacījumu, ka staigāt nav liegts).
Vienīgi reizēm bail, ka nenokļūstu karantīnā un paliek nelabi, kad palasu par visām cilvēku izsekošanas shēmām, kas plānojas.
06.04.2020 20:49 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Neteikšu, ka esmu totāls ekstraverts, bet iet ārā, uz kino, tikties ar draugiem, šopingot man patīk un apziņa, ka tev tas ir liegts, nedaudz iedzen tevi spriedzē.
Darbs man ir no mājām (esmu skolotāja) un sanāk ilgāk nekā 8:00 - 15:00 sēdēt pie datora un atbildēt uz vairāk kā 50 epastiem dienā katru dienu. Nogurdinoši. Besīgi. Vienveidīgi dienu no dienas.
Mēs ar draugu sākām likt puzli, spēlēt galda spēles un vairāk pavadīt laiku kopā. Pa brīvdienām tomēr cenšamies doties pie dabas (cik nu tas ir atļauts), lai izkustinātu kājas un nebūtu jāpavada visas dienas četrās sienās.
06.04.2020 19:58 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Redpill @ 06.04.2020 14:50
Es tieši iedomājos ka šis laiks tusētāja tipa cilvēkiem varētu būt grūts.
Man kā introvertam vientuļniekam nekas nav mainijies saistībā ar to kā es pavadu savu brīvo laiku :D

Same here ?
06.04.2020 19:31 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Man gan viss pa vecam....uz darbu jāiet, (un tur darba vēl vairāk nācis klāt), dzīvoju laukos personīgajā mājā, tātad nav nekādu problēmu ar ārā iešanu un pastaigāšanos. Dārzā var jau un vajag strādāt, un vēl paralēli visam tam, vakarā jāpalīdz (nu vismaz jānokontrolē) mājas darbu izpilde.
06.04.2020 19:00 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man arī gan jau būtu tāpat, ja nebūtu pārcēlusies uz laukiem, māju pie jūras. Es sāku iekopt dārziņu, gatavoju dobes stādīšanai un iejūtos diy ainavu arhitekta lomā ? ja parasti laiks atliek tikai stādīšanai, ravēšanai, laistīšanai utml., tad tagad varu nesteidzīgi pie jūras lasīt smukākos akmeņus un dārzā veidot mozaīkas utt. , lai dārziņš šogad būtu ne tikai funkcionāls, bet arī vizuāli pievilcīgs. Pilsētā es arī būtu jau nojūgusies, jo biju pieradusi visu laiku visur iet un darīties, taču daba ļoti uzlādē, turklāt ir sajūta, ka esmu ielekusi pilnīgi citā ikdienas ritmā, tāpēc iepriekšējās ikdienas neesamību nemaz neanalizēju. Tas vien, ka jebkurā brīdī vari iedzert kafiju svaigā un rāmā gaisā, klausīties putnu treļļos, sildīt degungalu pavasara saulītē, vērot pirmos taureņus un ik vakaru skatīt saulrietu, iedod tādu pozitīvisma sajūtu, ka par depresīvām domām vairs nevar būt ne runas. Varbūt tev arī ir iespēja pamainīt vidi, kaut kur pie dabas? Un ar to es domāju vismaz dažas dienas, nevis ikdienas pastaigu piemājas parkā.
06.04.2020 18:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Četrās sienās točna nevajag sēdēt, īpaši tagad kad ir tik ideāls laiks.
Iet, skriet, braukt ar velo, moci, mašīnu, dārzā kaut ko padarīt, u.c ko tik nevar sadarīt....
Ekstrovertajiem to visu gribās darīt bariņā, tad gan ir sūdīgāk...
06.04.2020 18:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Man šis laiks ir Dieva dāvana. Varu stundām staigāties ārā, vienkārši vērot jūru, kokus, cilvēkus. Ir tik mierīgi un klusi. Tā ir dāvana dvēselei.
06.04.2020 17:56 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tā nav depresija, bet gan vienkārši izsišana no sliedēm kā saka. Protams, ja esi pieradusi iet cilvēkos, pa kino, teātriem un izklaidēties, tad protams, ka sēdēt pēkšņi ČETRĀS sienās būs ļoti nogurdinoši.
Esmu introverta, un man pat paliek pa smagu sēdēt 4 sienās, ja nav ko darīt. Ja ir ko darīt, tad viss forš varu kaut vispār nekad no mājas ārā neiet. Bet ja jānīkst un jāčīkst, ka garlaicīgi, tad arī es palieku gruzīga. Besī man tās 2 m distances un viss pārējais, nebūs ne zaļumbaļļu laukos, nekā. ?
Man ļoti patīk ideja rīkot vīna vakarus ar draugiem pa videozvanu. Ja man būtu draugi, noteikti pamēģinātu ?
06.04.2020 17:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kas par vietnēm ar kopīgām spēlēm?

Manuprāt, mums domas atšķiras kas ir spēles. :D Manā gadījumā tās ir OW, CSGO, RSS. Ja negribas competitive un multiplayer, tad mincraft, witchers utt. Visu laiku nevar tādas spēlēt, jo prātu baigi noslogo un acis arī. Palieku par vecu lai 12h dienā spēlētu spēles pie datora, pietiek ar 8 tagad. :D
06.04.2020 17:32 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.08.2019
Piemērots laiks, lai padomātu par daudziem vientuļiem/atstumtiem cilvēkiem, kuri spiestā kārtā tādā režīmā (un vēl ierobežotākā) dzīvo vairākus gadus desmitus bez cerības, ka kaut kas būtiski mainīsies. Šādas pārdomas, relativizējot savas "grūtības", var mazināt sajūtu, ka ir grūts laiks.
06.04.2020 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!