Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

NL produkcija

 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Sveikas meitenes!
Pastāstiet lūdzu kaut ko par NL produkciju (smarti, draineffekti, detox utt), kuras ir lietojušas. Vai ir vērts? Kā lieto? Kādi rezultāti?
04.04.2020 11:07 |
 
Reitings 4673
Reģ: 20.08.2021
Kaut kādus detox un drainus es uz savu galvu nemaz tā nelietotu, sākumā aprunātos ar savu ārstu!
Varbūt tie smart food ir nekaitīgi un ja nav laiks tad tādu uzēst, kā visādus snack - šokolādes, čipsus etc
Pati NL nelietoju, nekas neuzrunā un nav vajadzība, matu produktus lietoju bez sulfātiem, un daļu ko mans frizieris iesaka tieši maniem matiem!
28.10.2021 09:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
antfelteeee11 @ 28.10.2021 07:22
Notievēšanas tabletes - http://acaiberry900.lv Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.

Jā, kā tad! 😁
28.10.2021 07:58 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Otro dienu smērējos ar NL pipariņu. Atsauksmes īsti nevaru atrast. Pati nomērījos pirms, silda labi, bet izturami.
08.06.2021 21:29 |
 
Reitings 18
Reģ: 02.12.2018
Nesen pašai atnāca paciņa no Krievijas, varu teikt, ka nedēļas laikā sanāca nomest 4 kg, pēc tam, protams, pa gramiem, un tagad jau apkārtmēri krīt. Esmu apmierināta. Lietoju drainus ( no rītiem, ir citas, kas lieto arī vakaros), es vakaros dzeru to Lux tēju, kas arī izved ārā to visu. Pa dienu smārtus vai bundžas. Bet man smārti labāk patīk, jo bundžas ir nedaudz pa smagu jeb biezāka konsistence. No matu produktiem iepatikās matu maskas, jo mazliet palietojot jaunie matiņi atauga. ?
08.04.2020 11:00 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Maza432 @ 04.04.2020 17:45
Es nopirku Occuba active matu serumu. Nebija nekāda rezultāta un ja nemaldos samaksāju 40€.

Žēl, ka tā. Es lietoju šampūnu, kondicionieri, matu masku, ampulas un matu stāvoklis ļoti uzlabojās. Ampulas iztērēju tik 6. Tagad sāku otro reiz
06.04.2020 12:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Blessed @ 04.04.2020 11:07
Sveikas meitenes!
Pastāstiet lūdzu kaut ko par NL produkciju (smarti, draineffekti, detox utt), kuras ir lietojušas. Vai ir vērts? Kā lieto? Kādi rezultāti?

Detox attīra organismu. Teorētiski, ir vērts. Pirmajā solī gan var gadīties vairāk paskraidīt uz wc, bet tālāk nē. Protams, jāievēro atbilstošs uzturs. Nav jēgas turpināt ēst junk food un iet detoxu, jo organisms tāpat atkal tiek piegrūzts ar drazu.
06.04.2020 12:34 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Blessed @ 05.04.2020 00:51

Vari, lūdzu, pastāstīt ar ko atšķiras smarti no bundžām? Un kam viņi paredzēti? (Nu es domāju vai svaram, vai detoksam vai kam?)
Un kādu efektu dod tie draineffekti?

Pieejamās bundžas tiek ražotas Eiropā. Un tagad arī ir Eiropas smarti, 3 garšas. Nu un pārējie ir Krievijas smarti. Krievijas smarti ir miltaināki par Eiropas ražojumu. Man no smartiem, no visām tam cik tur.. 10 saldajām garšām, garšoja tikai 1. Cik nu garšoja. Bija dzerams. Bundžas garšoja labāk. Bet beigās tāpat bundžas iemainīju pret matu kosmētiku, jo ar to labi izdevās atveseļot matiņus.
Energy Diet vispār ir paredzēts, lai aizstātu ēdienreizes, tādā veidā kontrolējot uzņemto kaloriju daudzumu un nepieēstos daudz draņķus. Gan detox laikā, gan slim programmu laikā šos iesaka lietot, jo tad nenoraujas no ķēdes, ir labāki rezultāti.
Draineffect iekustina tievēšanas procesu, izvada visu, kas lieks. Ar vienu pašu draineffect skaidrs, ka nenotievēs, bet tas palīdz uzsākt.
06.04.2020 12:33 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vari, lūdzu, pastāstīt ar ko atšķiras smarti no bundžām? Un kam viņi paredzēti? (Nu es domāju vai svaram, vai detoksam vai kam?)
Un kādu efektu dod tie draineffekti?

Es negribu būt baigais šo produktu reklamētājs, jo es neesmu izplatītāja, es tikai pati esmu lietojusi lietas un varu stāstīt par to kā tas iedarbojās man.
Pa lielam smarts no bundžas neatšķiras ne ar ko tikai ar pulvera konsistenci, nu es pieļauju,ka kadas sastavdaļas atšķira arī, bet neesmu tik sīki mētījusi. Smarti kastē ir pa paciņām un mazāk, bundža ir pilna ar pulveri un vari taisīt kā pati gribi, cik biezu vai šķidru kokteili gribi. Man piemēram šokolādes smarti garšoja, šokolādes bundža gan nē. Gan smarti, gan budža skaitās laikam pie produktiem,kas palīdz nomest svaru, tā ir kā ēdienreizes aizstāšāna (bet nevajadzētu aizstāt visas ēdienreizes ar to). Detoxam tur visādas tabletītes bija. Vispār viņiem ir visādi speciāli svara nomešanas komplekti gan īsāka, gan garākam periodam, tur tad iekšā arī vienmēr ir vai nu smarti vai bundža un draineffect un kādas tabletītes, pati tos komplektus nemeģinaju, mana mamma mēģināja. Draineffect ideja bija izvadīt no organisma liekos ūdeņus un toksīnus, palīdzēt uzsākt tievēšanas procesu, kaut kas tāds. Es iemainīju viņu pret kafiju no rīta.
Varbūt kāda pārdod smartus vai iesāktu bundžu?

Sauliete tirgo komplektus kur var salasīt pa paciņām smartus un viņa var iedot atsevišķos trauciņos arī no bundžām pagaršot.
Man noveicās,ka uzzināju,ka radiniece ar šo nodarbojas. Dabuju nogaršot visu bez liekas naudas terešanas un labi,ka tā, jo daudz kas tiešām bija ļoti negaršīgs. Batoniņi man arī īsti negaršoja, džemsgan bija labs.
05.04.2020 14:37 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Beidzot viņu pulverīši ir reģistrēti PVD pārdošanai un lietošanai Latvijā, vai arī joprojām tirgo lētticīgām meitenītēm nelegāli kā kreisos Krievijas uztura bagātinātājus?
05.04.2020 14:18 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Bundžas un smartus taisos izmēģināt. Esmu pagaršojusi batoniņus, vienkārši, par lētāku naudu var nopirkt maxima, bet ir ok.
Garšo džemi, tiešām nav saldi un garša super laba.
Citas lietas lēnu garu mēģināšu. Varbūt kāda pārdod smartus vai iesāktu bundžu? Labprāt nopirktu, bet bail pirkt pa tādu naudu vienu garšu.... A ja nu negaršo.
05.04.2020 13:02 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
blacke @ 05.04.2020 00:33

Man vienmēr ir licies, ka šis ir tiešām tāds "kā kuram", jo es pirms mēģinaju biju redzējusi Saulietes storijus, pēc kuriem iegooglēju šo visu un atradu diezgan daudz sliktas atsauksmes, bet es vienmēr gribu visu pārbaudīt pati tāpēc pamēģināju vairākas lietas, bija lietas, kas man likās tiešam negaršīgas, pretīgas un tās arī otro reizi pat nemēģināju, bija ļoti daudz garšu,kas man negaršoja un nesaprotu kā vispār kādam var garšot, visus smartus un bundžas pagaršoju, bet no bundžām tikai vaniļa un no smartiem trīs garšas man garšoja. Bet no tā, kas man garšoja un ko lietoju, svaru nometu, veselības problēmu nebija un atpakaļ nekas nav nācis. Šobrīd, gan esmu jau laicīgi pasūtījusi uz vasaras periodu drainnefect un vaniļas bundžu mēnesim, jo jūtu,ka šis #paliecmājās priekš manis ir #paliecresns, ledusskapis virinās ļoti bieži :D

Vari, lūdzu, pastāstīt ar ko atšķiras smarti no bundžām? Un kam viņi paredzēti? (Nu es domāju vai svaram, vai detoksam vai kam?)
Un kādu efektu dod tie draineffekti?
05.04.2020 00:51 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
miss99 @ 05.04.2020 00:26
Laikam kā kuram iedarbojas.
Ar draudzeni paņēmām pagaršot tos kokteiļus, neatceros kā viņi saucas. Man pēc viņiem divas dienas sāpēja kuņģis.

Man vienmēr ir licies, ka šis ir tiešām tāds "kā kuram", jo es pirms mēģinaju biju redzējusi Saulietes storijus, pēc kuriem iegooglēju šo visu un atradu diezgan daudz sliktas atsauksmes, bet es vienmēr gribu visu pārbaudīt pati tāpēc pamēģināju vairākas lietas, bija lietas, kas man likās tiešam negaršīgas, pretīgas un tās arī otro reizi pat nemēģināju, bija ļoti daudz garšu,kas man negaršoja un nesaprotu kā vispār kādam var garšot, visus smartus un bundžas pagaršoju, bet no bundžām tikai vaniļa un no smartiem trīs garšas man garšoja. Bet no tā, kas man garšoja un ko lietoju, svaru nometu, veselības problēmu nebija un atpakaļ nekas nav nācis. Šobrīd, gan esmu jau laicīgi pasūtījusi uz vasaras periodu drainnefect un vaniļas bundžu mēnesim, jo jūtu,ka šis #paliecmājās priekš manis ir #paliecresns, ledusskapis virinās ļoti bieži :D
05.04.2020 00:33 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Laikam kā kuram iedarbojas.
Ar draudzeni paņēmām pagaršot tos kokteiļus, neatceros kā viņi saucas. Man pēc viņiem divas dienas sāpēja kuņģis.
05.04.2020 00:26 |
 
Reitings 95
Reģ: 04.04.2015
Nesen pasūtīju visādus sīkumus, matu masku, pačus, zobu pastas un to pipariņa krēmu. ? Neesmu vēl saņēmusi tā kā nemācēšu teikt. Gribējās izmēģinat tieši šos produktus uz savas ādas, lai redzētu kas lācītim vēderā. ? Vēlāk varēšu dod atsauksmes.
04.04.2020 18:13 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Es nopirku Occuba active matu serumu. Nebija nekāda rezultāta un ja nemaldos samaksāju 40€.
04.04.2020 17:45 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
GodsIRbūt @ 04.04.2020 16:26
Sveika! Mani arī interesē. No kurienes viņus vislabāk ir pasūtīt? Un cik ilgi tu lietoji tos produktus?

Es lietoju vasarā ikdienā no rīta kafijas vietā draineffect un pēc 30min brokastu vietā vaniļas kokteili. Uz vasaras beigām jau ar vien mazāk un tagad kopš vasaras neesmu lietojusi.
Cik zinu ir dažādi arī garāki un īsāki kursi, tos pati nemēģināju, nebija tik liela vajadzība.
Bet jāpiebilst,ka nav jēga ēst neveselīgi un 3x dienā makdonaldā lietojot paralēli šos produktus un cerēt uz brīnumu.
04.04.2020 17:30 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Annijaaa @ 04.04.2020 17:04
Zinu vairākus cilvēkus, kuriem lietojot NL produkciju asins analīzēs bija vismaz 3 reizes virs normas paaugstināti aknu rādītāji. Pārtraucot lietošanu, viss atkal bija normas robežās. Riskēt ar savu veselību vai tomēr pasaudzēt to - katra paša izvēle.

Es esmu lasījusi arī sliktas atsaukmes, bet tik cik esmu lietojusi pati - ar veselību viss kārtībā. Es domāju ļoti arī jāskatās kā un ko lieto, 3x dienā visas ēdienreizes noteikti nav īpaši gudri aizstāt.
04.04.2020 17:25 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Zinu vairākus cilvēkus, kuriem lietojot NL produkciju asins analīzēs bija vismaz 3 reizes virs normas paaugstināti aknu rādītāji. Pārtraucot lietošanu, viss atkal bija normas robežās. Riskēt ar savu veselību vai tomēr pasaudzēt to - katra paša izvēle.
04.04.2020 17:04 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveika! Mani arī interesē. No kurienes viņus vislabāk ir pasūtīt? Un cik ilgi tu lietoji tos produktus?
04.04.2020 16:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es esmu lietojusi, mani viss apmierināja. Bija arī rezultāti, tāpēc es teiktu,ka ir to vērts.
Pēc savas pieredzes varu teikt,ka viņiem ir garšīgas lietas un ir tik pat daudz negaršīgas, bija vairākas smartu garšas un bundžu garšas,kas man negaršoja, arī tās fiksās zupas un griķi likās diezgan pretīgi. Mans favorīts palika vaniļas bundža un vaniļas/karameļu smarti, šokolādes smarti,latte,irish cream smarti. Nevieni no augļu man īsti negaršoja. Es jaucu ar mazprocentu pienu, jo ja pienam lielāks procents - jo biezāks dzēriens sanāks.
Ir dažādas programmas kur ir paraugs kā lietot, es negāju programmu konkrētu, dzēŗu draineefect no rīta un brokastu vietā smartu.
Detox lietojot ieteiktu būt mājās un tualetes tuvumā :D
04.04.2020 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits