Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašvērtējums

 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Sveikas. Kā jums ar pašvērtējumu? Ir , nav?
Piekrītat tam , kad tās ne tik simpātiskas sievietes ir augstākā pašvērtējumā nekā tās tiešām skaistās?
Vai kāds cits viegli iespaido jūsu pašvērtējumu?
01.04.2020 19:01 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
*tāpēc ->tavas
05.04.2020 18:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kiki007
Varbūt viņš tā teica lai tevi neaizvainoti nevis tāpēc pašpārliecinātības dēļ? ?
05.04.2020 18:13 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Kiki007 - ļoti atbildīgi vazaties karantīnas laikā pie meistariem. ?
05.04.2020 12:49 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Manam vīram nepatīk pieaudzētas skropstas. Nezinu kāpec, vnk nepatīk!Vakar es nopirku jaunus džinsus, nu ziniet, tos boyfriend, tādus bezformīgus, vīrs jauno pirkumu atzina par modes tendenci,kuru nesaprot...
Lūk, šodien es savos jaunajos džinsos biju pie skropstu meistares, atgriežoties mājās vīram koķeti jautāju- nu kā, smuka Tev sieviņa?! Viņš pasmaidīja un teica,ka vissmukākā...
Morāle? Pārliecība par sevi ir visvarīgākā lieta
dzīvē...un cilvēki, kam ir svarīgi tas kā Tu jūties!
04.04.2020 22:43 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Mazaa_saulite @ 01.04.2020 19:01
Sveikas. Kā jums ar pašvērtējumu? Ir , nav?
Piekrītat tam , kad tās ne tik simpātiskas sievietes ir augstākā pašvērtējumā nekā tās tiešām skaistās?
Vai kāds cits viegli iespaido jūsu pašvērtējumu?
Sveika! Es uzskatu, ka galvenais ir sevi iemīlēt un tad nebūs atšķirība īsti izskatam. Ir jānovērtē viss tas, kas mums ir dots un pat mazumiņš, jo ar to mēs savu potenciālu sākam veidot.
04.04.2020 16:48 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
šobrīd ir diezgan veselīgas attiecības ar sevi un ok pašvērtējums :) bet līdz tam bija ilgs ceļš
Piekrītat tam , kad tās ne tik simpātiskas sievietes ir augstākā pašvērtējumā nekā tās tiešām skaistās?

vai tikai tās, kuras sabiedrībā tiek uzskatītas par skaistām ir pelnījušas augstu pašvērtējumu? Manuprāt nē, pirmkārt jau tas, cik cilvēks ir simpātisks ir vērtējams pēc subjektīvas skalas, otrkārt, sieviete nav tikai viņas izskats vai prezentācija.
03.04.2020 12:30 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Man bērnībā bija ļoti zems pašvērtējums.
Ģimenē viss vienmēr bija kārtībā, traki gāja skolā.
Skolā mani apsaukāja un fiziski ietekmēja klasesbiedri.
Nomainīju skolu, un nonācu superīgā klasē pie foršiem klasesbiedriem. No pirmās skolas dienas man bija draudzenes. Un ir joprojām.
Par cik skola atradās blakus pilsētā, bet es dzīvoju nelielā ciematā, tad mani turpināja apsaukāt un sist vietējie. Kā rezultātā man likās, ka esmu ne riktīga visās izpausmes. Bet viss burtiski pamainijas vienā vasarā.
Man izauga iekšējie "muskuļi", un pāri darītāji dabuja ko bija pelnījuši, un es vairs ne no viena nebaidījos. Līdz tam man bija bail iziet ārā, līdz veikalam, pasta kastītei..
Kopš tā brīža, kad sāku "dot pretī" un neklusēt.,respektivi neļaut sev kāpt uz galvas - jūtos kā cilvēks.
Un esmu ar sevi pilnībā apmierināta, protams ir nianses kas dzīvē varētu būt savādākas, labākas.. Bet ja ir vēlme, tad ar paša spēkiem visu to var panākt.
02.04.2020 20:09 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Pat par izskatu it ka nebūtu jakomplekso , jo it kā jau uzskatu, ka esmu skaista, cilvēki arī bieži tapat vien pasaka, ka labi izakatos un tā, bet CITI taču izakatās labāk, manuprāt, tad kāpēc to saka man?
02.04.2020 19:36 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Diemžēl, ļoti zems. Daudz ko nedaru no tā ko vēlos, jo nevēlos lai par mani padomā, ka man kaut kas neizdodas, ka esmu mēģinājusi, bet kļūdījusies un tādā garā.
Bieži jūtos neveikli ļoti skaistu un veiksmīgu cilvēku ielokā. Sajūta, ka esmu neveikla utt. Bieži liekas, ka uz mani lūr, pēta un domā kaut ko sliktu.
Arī attiecībās jūtos bieži neveikli, utt.
02.04.2020 19:34 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Kalme @ 02.04.2020 16:59
Bet vai jums pašvērtējumam traucē tikai izskats? Es ar savu izskatu būtībā esmu apmierināta, bet bieži uzmācas domas, ka neesmu pietiekami gudra/pieredzējusi/neiederos utt...

Hmm.. Es kā piemēru ierakstīju ārējo izskatu, bet noteikti manu pieredzi var sasaistīt arī ar pašvērtējumu darba jomā, gudrībā, centībā utt. Agrāk domāju, ka darbā noteikti man vienīgajai tādas problēmas, nevienam neteicu, jo bija kauns, nevēlējos būt atstumtā, bet dzirdu, ka arī kolēģes nosauc tieši tās pašas problēmas kas ir man manā darbā un nesāku justies neiederīga, ne pietiekami gudra. Ļoti daudz palīdz līdzcilvēki kas dienā tevi atbalsta, uzmundrina utt.
02.04.2020 19:24 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kad auto correct troļļo...
*zinošu
*tematos
02.04.2020 18:48 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kalme
Uzskatu sevi par izglītotu un ziņošu dažādos te matos kuri man ir svarīgi/interesē . Citos lauciņus nepārzinu, bet tāpēc neuzskatu sevi par "stulbu". Ar gudrību, kad esi pieaudzis, nemēras kā skolā liekot atzīmes.
Pieredze nāk ar gadiem un par to nevajadzētu uztraukties un tāpēc justies nepašpārliecinātai.
Varbūt esi nepareizajās kompānijas, ka neiederies?
02.04.2020 18:47 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2020
Kalme
Jā, es kopumā esmu pārliecinātāka arī citās jomās, ja esmu apmierināta ar savu izskatu. Jo es teiktu, ka pārējo uztveru vieglāk un tas mani tik ļoti neuztrauc.
02.04.2020 17:43 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Bet vai jums pašvērtējumam traucē tikai izskats? Es ar savu izskatu būtībā esmu apmierināta, bet bieži uzmācas domas, ka neesmu pietiekami gudra/pieredzējusi/neiederos utt...
02.04.2020 16:59 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man pašvērtējums nav atkarīgs no tā ko domā citi vai ko kāds stilists raksta par apģērbu vai matu īsumu. Man vispār vienalga ko domā citi gan par manu izskatu gan par dzīvesveidu. Dzīvoju sev nevis citiem.
Protams ir dažas lietas kuras varētu uzlabot, bet tas netraucē pašvērtējuma.
Laikam pašvērtējumu palīdz uzlabot tas ka sievietes mazāk sēž soc.tīklos, lasa visādus ieteikumus, skatās uz modelēm utt. Ap vidusskolas beigšanu arī uztraucos par to ko domā citi, visu laiku kautrējos un neuzskatīju sevi par skaistu. (iespējams tas dēļ sliktām attiecībām ģimene un neiederēšanos klases kolektīvā) Tajā laikā ļoti sekoju modei, visādiem padomiem utt. Tad kaut kā tas viss pārtrūka un normalizējas sevis uztveršana.
Tagad Chill dzīvoju, transportā nepētu citas sievietes, nedomāju par to kā citi mani redz. Varu justies pašapmierināta ar sevi gan sapucējoties, gan uzvelkot treniņbikses un sēžot mājās.
02.04.2020 16:54 |
 
Reitings 17
Reģ: 09.01.2020
Šobrīd esmu veikusi priekš sevis savā izskatā diezgan kardinālas pārmaiņas un nevaru pierast, šķiet izdarīju kļūdu, citā dienā atkal liekas, ka sen jau vajadzēja un tāpēc arī pašvērtējums katru dienu savādāks ?
Bet visā visumā man ar savu pašvērtējumu lielākoties problēmu nav. Katrai jau man šķiet ir krīzes dienas ?
02.04.2020 15:46 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Pastāstīšu nedaudz kā man ir, uzskatu ka esmu skaista, ir dienas kad paskatos spogulī un man nepatik tas ko redzu. Ja sataisos, sapucējos tad pašvērtējums protams ir uzkāpis debesīs. ? jo esmu pārliecināta par sevi.
Ietekmēt to var ļoti viegli, pareizāk būtu teikt varēja iespaidot un tas sanāk manam draugam, vins man pagadījies ar baigo “humora izjūtu” un spēj pajokot ne tā, un tad nu ir kā ir , bet pa 2gaduem esmu jau norūdījusi savu raksturu un pašvērtējumu iespaidot kādam ir grūtāk.
02.04.2020 15:08 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.09.2018
Grūti spriest ir oki doki vai nav,laikam kā kuru reizi, pilnīgi neinteresē, ko citi par mani domā, esmu tāds kāds esmu .
02.04.2020 14:09 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
uzskatu, ka ar pašvērtējumu man viss ok. citu viedokļi par manu izskatu tiešām ir vienaldzīgi, modei nesekoju un netaisos, jo vnk nepatīk daudzkas no tās. Arī par manu uzvedību, uzskatiem, dzīvesstilu man vienalga ko citi padomā.
Bet savas spējas pārvērtēt gan nemēdzu.
02.04.2020 11:46 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
elii666 @ 01.04.2020 20:58
Kā kuru dienu. Citreiz varu kalnus gāzt, citreiz jūtos zemāka par zāli. Bet citu viedokļi mani gan maz interesē un tos neņemu galvā. Ja man kaut kas patīk/nepatīk, tad manas domas par to izmainīt ir teju neiespējami. Piem. man ir rokassprādze, ko daudz ir nosaukuši par neglītu. Bet man tā ārkārtīgi patīk, tāpēc es to nēsāju un nēsāšu. Esmu sapratusi, ka nevar ļaut citu uzskatiem vadīt tavu dzīvi.

Piekrītu ik vienam komentāra autores vārdam. Man gan varbūt pāris gadus iepriekš citu viedoklis zemapziņā bija svarīgs, bet aptuveni pēdējā gada laikā esmu nonākusi pie atziņas, ka man maz interesē ko citi par mani, manu apģērbu, u.t.t. domā. Ikdienā tāpat kā iepriekš izvēlos ģērbties tā kā man patīk un neko savā dzīvē krasi neesmu mainījusi, tikai domāšanu. Kā es līdz tam nonācu? Nezinu. Vienkārši vienu dienu sapratu, ka man tas nav svarīgi. Iepriekš arī ļoti svarīgi bija parādīt sevi, apmierināt savu pašapziņu ar bildēm Instagram vai FB, tagad tur vairs neesmu un bildes nepublicēju. Domāju, ka daudz jāsaka paldies manam draugam. Viņš man liek justies labi, palīdz tikt galā ar maniem kreņķiem un visā visumā uzmundrina. ?
02.04.2020 10:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits